Het gaat toch nog steeds over zwanger worden, al dan niet bewust. Jij haalt er allerlei excuses als een niet werkende pil en slechte zwangerschapsplanning bij e.d.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:48 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ja, je moet wel een beetje meelezen hoor, als je je in de discussie wil mengen!
Je hebt het nog steeds over Van Gennip? Zij benadeelt ons allen omdat ze een basisbeginsel van onze democratische rechtsstaat schendt: te weten dat je op zo'n positie zit om het algemeen belang te dienen. Gezien haar instelling zouden we inderdaad beter af zijn met iemand anders op die positie, maar dat terzijde.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:52 schreef Annemiek78 het volgende:
[..]
Waarom zou ze met haar zwangerschap anderen ernstig benadelen? Verklaar je nader.
Intern zijn er mensen om het verlof op te vangen, dus het landsbelang word echt niet geschaad.
Hooguit moeten er daar een paar net een stapje harder doen om haar over te nemen, maar dat ik niet anders als bij een 'normale' werkgever.
Aangezien een gemiddelde zwangerschap zo'n 9 maanden duurt en het vrouwelijke lichaam enige tijd nodig heeft om te herstellen na een zwangerschap (Vandaar de 10 weken verlof na een bevalling) is het biologisch vrijwel onmogelijk om 4 keer in 3 jaar zwanger te worden. Dit dan ook nog eens afgezien van de statistische mogelijkheid. De kans dat dit gebeurt, zelfs met opzet, is kleiner dan het winnen van de Staatsloterij.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:53 schreef robh het volgende:
[..]
Het lullig in deze situatie is dat de werkgever dus niet aan zichzelf, zijn brood, zijn verantwoordelijkheden, zijn andere medewerkers mag denken. Nee, die moet braaf knikken en geforceerd blij zijn als Truus van Personeelszaken voor de 4 keer in 3 jaar komt melden dat ze zwanger is.
jaja, en maar lekker verletkosten vangen...quote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:01 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Aangezien een gemiddelde zwangerschap zo'n 9 maanden duurt en het vrouwelijke lichaam enige tijd nodig heeft om te herstellen na een zwangerschap (Vandaar de 10 weken verlof na een bevalling) is het biologisch vrijwel onmogelijk om 4 keer in 3 jaar zwanger te worden. Dit dan ook nog eens afgezien van de statistische mogelijkheid. De kans dat dit gebeurt, zelfs met opzet, is kleiner dan het winnen van de Staatsloterij.
Verder komt hij, zijn brood, zijn verantwoordelijkheden en zijn andere medewerkers niets tekort als hij gewoon netjes zijn zaakjes op orde heeft.
Aangezien elke werkgever dus vervangende maatregelen kan nemen, gaat het belang van de vrouw in dit geval dus altijd voor.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:57 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Vaak wel inderdaad, maar er zijn gevallen waarin andere belangen zwaarder wegen; dat is waar het hier om gaat, een belangenafweging. De ene keer gaat het ene belang voor, de andere keer het andere.
Nee, ik heb het niet gehad over slechtwerkende pillen. Dat vrouwen soms moeilijk zwanger worden is geen excuus maar realiteit.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:59 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Het gaat toch nog steeds over zwanger worden, al dan niet bewust. Jij haalt er allerlei excuses als een niet werkende pil en slechte zwangerschapsplanning bij e.d.
Het gaat hier niet om het bedrijf, maar om het land.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:52 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En het is niet egoļstisch om een vrouw de vervulling van haar kinderwens te ontzeggen? Wat dat betreft ben ik het met eerdere sprekers eens dat een vrouw dat mag stellen boven het bedrijfsbelang.
Nou, Van Gennip schijnt er geen enkele moeite mee te hebben....quote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:05 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee, ik heb het niet gehad over slechtwerkende pillen. Dat vrouwen soms moeilijk zwanger worden is geen excuus maar realiteit.
Waarom ga je discussiėren als je de discussie gesloten acht?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:59 schreef lionsguy18 het volgende:
Zwanger worden is het recht van elke vrouw. Bij wet geregeld.
Dus mag een vrouw die werkt zwanger worden.
Discussie gesloten.
sommige staatssecretarissen hebben er anders wat weinig moeite mee..quote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:05 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Nee, ik heb het niet gehad over slechtwerkende pillen. Dat vrouwen soms moeilijk zwanger worden is geen excuus maar realiteit.
Wat een simplisme. Een bijstandsuitkering is ook ieders recht, maar meteen aanvragen?quote:Op woensdag 17 augustus 2005 11:59 schreef lionsguy18 het volgende:
Zwanger worden is het recht van elke vrouw. Bij wet geregeld.
Dus mag een vrouw die werkt zwanger worden.
Discussie gesloten.
Wat een onzin. Jij sluit je ogen voor de realiteit, en wenst geen enkele rekening te houden met specifieke omstandigheden die een ander standpunt rechtvaardigen.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:04 schreef Vhiper het volgende:
[..]
Aangezien elke werkgever dus vervangende maatregelen kan nemen, gaat het belang van de vrouw in dit geval dus altijd voor.
http://www.regering.nl/be(...)/stasvangennipvv.jspquote:Vijf vragen aan Karien van Gennip
Wat wilt u over vier jaar hebben bereikt?
Ik wil eraan bijdragen dat we de vier jaar vol hebben gemaakt met dit kabinet en dat we bereikt hebben wat we hebben beloofd in ons motto.
Het kabinet heeft een motto: Meedoen, meer werk, minder regels. Hoe gaat u dit motto op uw beleidsterrein in de praktijk brengen?
Betrokkenheid is wat mij betreft een belangrijk thema. Betrokkenheid tussen mensen, bedrijven, organisaties en landen, dat zij zichzelf beschouwen als een onderdeel in een geheel. Iedereen heeft rechten en plichten en moet zijn verantwoordelijkheid nemen voor zaken die van gemeenschappelijk belang zijn. Zo kunnen we bijdragen aan meer banen, een betere economie en een sterkere positie van Nederland als onderdeel van de Europese Unie.
..
quote:TAAKOMSCHRIJVING STAATSSECRETARIS VAN GENNIP (ECONOMISCHE ZAKEN)
* Handelspolitiek en internationale economische betrekkingen, zowel bilateraal als in internationale organisaties als WTO, UNCTAD, OESO, Benelux en Europese Gemeenschappen.
* Exportbeleid en EVD
* Ondernemerschap en bedrijfsaangelegenheden (inclusief starters)
* Administratieve lasten voor bedrijfsleven
* Industriėle eigendom
* Werven van buitenlandse investeringen in Nederland
* Economische infrastructuur en ruimtelijk economisch beleid (onder andere grote infrastructurele projecten, het Fonds Economische Structuurversterking (FES), regionale infrastructuur, de economische positie van grote steden en agglomeratiegebieden)
* Consumentenbeleid
* Toerisme
* Kamers van koophandel en fabrieken
De staatssecretaris voert in de contacten met het buitenland de titel: Minister voor Buitenlandse Handel
De discussies over de staatssecretaris in het bijzonder en vrouwelijke werknemers in het algemeen lopen duidelijk door elkaar.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:05 schreef RichardQuest het volgende:
[..]
Het gaat hier niet om het bedrijf, maar om het land.
Zo denk ik er eerlijk gezegd ook over. De feministen zullen het er wel niet mee eens zijn, maar goed, wanneer ik mijn belangen ondergeschikt moet maken aan iemand, omdat die toevallig graag kinderen wil, dan gaan toch mijn belangen voor en trekt die mejuffrouw gewoon aan het kortste eind.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:21 schreef nikk het volgende:
Ach, in ieder geval zou voor mij de keus tussen een man of een vrouw bij een gelijke situatie als werkgever wel duidelijk zijn... Elk voordeel heb z'n nadeel zullen we maar zeggen...
En als het straks om je eigen vrouw gaat en jullie willen kinderen, dan gaat jouw eigen belang natuurlijk ook voor.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:26 schreef robh het volgende:
[..]
Zo denk ik er eerlijk gezegd ook over. De feministen zullen het er wel niet mee eens zijn, maar goed, wanneer ik mijn belangen ondergeschikt moet maken aan iemand, omdat die toevallig graag kinderen wil, dan gaan toch mijn belangen voor en trekt die mejuffrouw gewoon aan het kortste eind.
Welkom Henk, ik zal je even aan je nieuwe collega's voorstellen![]()
Neen. Een vrouw met zo'n mentaliteit wordt door mij snel buiten gezet.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:28 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En als het straks om je eigen vrouw gaat en jullie willen kinderen, dan gaat jouw eigen belang natuurlijk ook voor.
Dat over werknemers is offtopic en door voorstanders van dit verzuim toegevoegd aan het onderwerp.quote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:17 schreef Lienekien het volgende:
[..]
De discussies over de staatssecretaris in het bijzonder en vrouwelijke werknemers in het algemeen lopen duidelijk door elkaar.
Er zijn geen specifieke omstandigheden die een ander standpunt rechtvaardigen en dat is niet alleen mijn mening, maar ook de mening van het Nederlandse rechtquote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:10 schreef Diederik_Duck het volgende:
[..]
Wat een onzin. Jij sluit je ogen voor de realiteit, en wenst geen enkele rekening te houden met specifieke omstandigheden die een ander standpunt rechtvaardigen.
Ik zou mijn eigen vrouw nooit aannemen. Die krijgt gelijk ruzie met mijn secretaressquote:Op woensdag 17 augustus 2005 12:28 schreef Lienekien het volgende:
En als het straks om je eigen vrouw gaat en jullie willen kinderen, dan gaat jouw eigen belang natuurlijk ook voor.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |