echt?? ik heb me kappot gelachequote:Op zondag 11 september 2005 10:45 schreef Haaibaaike het volgende:
Afterparty was leuker..Dan de tv uitzending.![]()
Hij trekt zich nergens van aan om zijn broek naar beneden te zakken.quote:Op zondag 11 september 2005 14:28 schreef Alsgeenander het volgende:
Gister een van de leukste uitzendingen tot nu toe![]()
Ik lag echt in een deuk, met dat tongen, en dat ie zn broek liet zakken voor die schilders![]()
ingetrapt?quote:Op zondag 11 september 2005 13:08 schreef schaap26 het volgende:
Annie was stoeeeeeerren Adje...ik was er finaal ingetrapt.. ik vind ze echt BRILJANT
![]()
deed hij toen ook met die poppenkastquote:Op zondag 11 september 2005 14:32 schreef Haaibaaike het volgende:
[..]
Hij trekt zich nergens van aan om zijn broek naar beneden te zakken.![]()
Paul doet het gewoon,hahaToffe peer is het,fantastische artiest
![]()
Adje is niet echt, namelijk. Volgens mij wist Paul dat eerst ook niet...quote:
je kan anders morgen de uitzending en de afterparty ook kijken op internetquote:Op zondag 11 september 2005 16:25 schreef MadGuy het volgende:
[..]
Adje is niet echt, namelijk. Volgens mij wist Paul dat eerst ook niet...
Anyways, ik wil de aflevering van gisteren en de Afterparty nog online kijken. Gisteren heb ik het gemist. Maar de site geeft een serverfout...![]()
Ik heb vanmorgen naar de afterparty gekeken..En ik kon nu gelijk via internet kijkenquote:Op zondag 11 september 2005 18:00 schreef Razor21 het volgende:
Site ligt nog op z'n gat : http://variatee.vara.nl/mooiweerdeleeuw/main.jsp![]()
ben ik hem net aan het kijken, stopt tie pecies op het moment dat bob de rooi dat meisje in de tribune wil zoenenquote:Op zondag 11 september 2005 18:06 schreef Haaibaaike het volgende:
Ja, ik zie het nu de site ligt plat,
Dat is ook flink balenquote:Op maandag 12 september 2005 12:36 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
ben ik hem net aan het kijken, stopt tie pecies op het moment dat bob de rooi dat meisje in de tribune wil zoenen![]()
Atjequote:Op zaterdag 10 september 2005 22:26 schreef Tafkahs het volgende:
Atje was wel geinig, hij ging helemaal los toen ie 'blijf bij mij' mocht zingen met zijn lotgenoot
Ja die moeder zorgt wel voor de ondergang van de kinderen...quote:Op dinsdag 13 september 2005 11:54 schreef MadGuy het volgende:
Die kinderen ja!En die moder tijdens dat optreden zo strak voor zich uitkijken...
En die nep-Annie! Ik vond haar wel ad rem, door zo door dat hoepeltje te stappen!
Dat was echt te triest voor woordenquote:Op dinsdag 13 september 2005 11:54 schreef MadGuy het volgende:
Die kinderen ja!En die moder tijdens dat optreden zo strak voor zich uitkijken...
hun meoder speelde anniequote:Op woensdag 14 september 2005 10:14 schreef Takkembah het volgende:
[..]
Ja die moeder zorgt wel voor de ondergang van de kinderen...![]()
Ik weet niet wie er minder spoorde: de moeder, de kinderen of ik, omdat ik bleef kijken naar hun geweldige 'act'![]()
in het kader van cardio bingo oid he ?quote:Op zaterdag 17 september 2005 21:17 schreef greatgonzo het volgende:
Nee! Ze gaan die jostie's bungie-en![]()
![]()
Papaul was ook dagelijks, das wel iets anders.quote:Op zaterdag 17 september 2005 21:24 schreef greatgonzo het volgende:
Dit is wel de meesterlijkste serie die Paul tot nu toe gemaakt heeft, beter dan papaul en die tijd bij de NCRV
Nu weer die olifant!
Wat?quote:Op zaterdag 17 september 2005 21:26 schreef BabeWatcher het volgende:
Adje, zet je bril af !
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |