Poging om grappig te doen.quote:
Die sex sells theorie passen ze inderdaad steeds meer toe. Sneuheid ten top.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 15:48 schreef Rutger1983 het volgende:
tegen mij ook pas geleden: heb je even tijd? ik: nee eigenlijk niet, doei!
kwam 'd'r een collega van d'r bij staan: maar ze is toch een hele mooie meid?!?!
ik: ja, dat zeker wel, goeiemiddag!
die gasten zijn sneu
Nee, dat helpt. Ze verzinnen steeds meer tactieken om je in het openbaar voor lul te zetten.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 16:41 schreef Little_Meanie het volgende:
jezus, gewoon geen aandacht schenken aan dat ongedierte en lekker arrogant doen alsof ze niet bestaan en je ze niet hoort of ziet
Negeren is gewoon de allersnelste oplossing. Dus de meest logische om te nemen.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 00:14 schreef T3rr0r het volgende:
[..]
Of je gewoon compleet negeren ook al praat je duidelijk tegen hen. Ik ben ook altijd beleefd als ik aan het werk ben maar helaas zijn er altijd van die trieste debielen die niet eens het fatsoen hebben om netjes: 'nee sorry, geen interesse' te zeggen. Sowieso laat ik mensen die gewoon op normale manier zeggen dat ze geen interesse hebben ook meteen met rust (na ze een prettige dag gewenst te hebben natuurlijk)
als iemand voor lul loopt zijn het die lui welquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 16:42 schreef pberends het volgende:
[..]
Nee, dat helpt. Ze verzinnen steeds meer tactieken om je in het openbaar voor lul te zetten.
Ja, straatverkopers hadden nou net zo'n goede reputatie, ik kan me die goede oude tijd voor dit gestapotuig nog herinerren toen we met de hele familie de straat op gingen om praatjes te kunnen maken met de straatverkopers.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 22:57 schreef djdano het volgende:
Door zo'n mensen krijgt straatverkoop zo'n negatieve publiciteit.
Dat vast wel. Maar een abonnement slijten van een Nederlandse krant of boekenclub aan een uitsluitend Engelstalig persoon is vast niet interessantquote:Op zaterdag 6 augustus 2005 00:53 schreef djdano het volgende:
[..]
Gemiddelde straatverkoper is volgens mij HBO of WO student. Die zouden toch een klein beetje engels moeten kunnen zou je zeggen..?
Een ieder die benaderd wordt door straatverkopers, roept dat over zichzelf af. Je kunt ze immers negeren. De vraag is dan echter of je uberhaupt energie wilt steken in die lieden (zelfs negeren van die lui kost immers energie). Ik steek mijn energie liever in het maken van een semi-grappige opmerking. Gelukkig hebben ze de meeste grappen al gehoord en raken ze daardoor dus echt geagiteerd.quote:Op zaterdag 6 augustus 2005 20:07 schreef axis303 het volgende:
Ik heb het gevoel dat Pberends het ook wel over zichzelf afroept. Die man maakt zoveel mee, kan niet anders...
Ik denk ook dat vrouwen vooral makkelijke slachtoffers zijn, omdat ze altijd aardig gevonden willen worden, en daarom niet zo gauw nee durven te zeggen. Ik denk dat hen makkelijker een schuldgevoel aan te lullen is, dan mannen.quote:Op vrijdag 5 augustus 2005 23:50 schreef tanna het volgende:
Ik ben ooit benaderd door de nierstichting toen het 30+ graden was en ik lekker een ijsje zat te eten op een bankje op het buikslotermeerplein (dat moet dan wel verleden jaar geweest zijn) En ja hoor, ik heb getekend
(dan was ik er vanaf of zo........)
Introfilmpje van C&C Red Alert waar de Chronosphere gebruikt wordt om Hitler uit de geschiedenis te wissen.quote:Op zondag 7 augustus 2005 01:53 schreef Speth het volgende:
Voor als de verkoper warrig haar en een wetenschappelijk uiterlijk heeft:
"Ja? Was ist los? Ich habe keine zeit hier zu stehen"
"Ja... Ich versteh..."
BZZZ
Ben benieuwd hoeveel mensen dit antwoord herkennen..
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |