Ik zie inderdaad een stukje cape.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:49 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Ja ach, ik had weer eens niets te doen.
quote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:52 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ik zie inderdaad een stukje cape.
Mocht het je niet duidelijk zijn ik was sarcastisch.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:47 schreef Bluesdude het volgende:
Als zij fascisten zijn dan ben jij het toch ook ?
Bijna iedereen dan, toch ?
Fascisme= rechts totalitairisme.
Laten we die definitie aanhouden en het woord niet misbruiken.
Jaag ze de volgende keer de afgrond inquote:Op dinsdag 19 juli 2005 22:49 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Ja ach, ik had weer eens niets te doen.
Is het stigma 'communisten' dan niet sarcasme genoeg.?quote:Op dinsdag 19 juli 2005 23:58 schreef MrX1982 het volgende:
Mocht het je niet duidelijk zijn ik was sarcastisch.![]()
Het ging hier over de agressor Amerika in de ogen van haar tegenstanders. Daar waren de sarcastische opmerkingen op gebaseerd.quote:Op woensdag 20 juli 2005 00:17 schreef Bluesdude het volgende:
Is het stigma 'communisten' dan niet sarcasme genoeg.?
Raar hoor...
Wat een idioot..... Ik haat milieu flippo's.quote:
Je kunt hem wel een milieufundamentalist noemen maar alle problemen die jij hier noemt komen door de menselijke milieuvervuiling, zou hij niet dan een beetje gelijk hebben?quote:Op woensdag 20 juli 2005 01:15 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Wat een idioot..... Ik haat milieu flippo's.
De prijzen zijn reeel (uche).....Maar waarom zijn ze dan duurder dan vergelijkbare EU landen..
Zelfs zonder het kut kwartje van Kok zijn de prijzen nog steeds duurder.
Niemand weet waar het geld naar toe gaat, of kan een nuttige onderbouwing geven.
We moeten via aangepast gedrag zuiniger rijden, daarmee kun je een besparing halen van 10 %.Non argument. We betalen nog steeds voor die benzine niet voor het autogedrag.
We zijn met onze brandstof prijzen de duurste van de EU, en ons land is de grootste vervuiler. Dus de koppeling prijs versus milieu is ook een non-argument.
Prijzen worden duurder, mensen gaan weer dichter bij hun werk wonen. Maar dat mag dan weer niet omdat vele bouwplannen stil liggen omdat er geen woningen gebouwd mogen (in de buurt van industriele centra) vanwege een EU-lucht milieunorm.
- Die vent moeten ze een dichttapen met een zeehonden-pak aan. Opsturen naar : Canada.![]()
Daar weten ze wel raad met die mileu fundamentalisten. -
Nee, hij doorziet niet dat de mensheid een vervoermiddel nodig heeft voor een optimaal gebruik van zijn bestaan. Alle mileubezwarende maatregelingen ten spijt (waarvan sommige wel owke zijn, roetfilter, katalysator) hebben het autogebruik niet terug gebracht. Die auto hebben we simpelweg nodig omdat we anders geen brood op de plank kunnen regelen.quote:Op woensdag 20 juli 2005 08:57 schreef RichardQuest het volgende:
Je kunt hem wel een milieufundamentalist noemen maar alle problemen die jij hier noemt komen door de menselijke milieuvervuiling, zou hij niet dan een beetje gelijk hebben?
Of omdat het OV in het geheel niet voldoet aan de vraag waardoor men de auto niet kan of wil laten staan.quote:Op woensdag 20 juli 2005 10:14 schreef Drugshond het volgende:
Nee, hij doorziet niet dat de mensheid een vervoermiddel nodig heeft voor een optimaal gebruik van zijn bestaan. Alle mileubezwarende maatregelingen ten spijt (waarvan sommige wel owke zijn, roetfilter, katalysator) hebben het autogebruik niet terug gebracht. Die auto hebben we simpelweg nodig omdat we anders geen brood op de plank kunnen regelen.
Ach het is ook zo dat dit nu behoorlijk gehyped wordt. Volledig overstappen op biodiesel zou het hele land vol met koolzaad betekenen vrees ikquote:Op woensdag 20 juli 2005 10:40 schreef Chewie het volgende:
Een goede oplossing zou natuurlijk het bevorderen van bio-diesel zijn, snap niet dat Nederland hier zo laks mee is provincie Groningen staat bijvoorbeeld vol met de benodigde grondstoffen
[afbeelding]
Genoeg suiker om gasohol van te stokenquote:Op woensdag 20 juli 2005 11:03 schreef du_ke het volgende:
Ach het is ook zo dat dit nu behoorlijk gehyped wordt. Volledig overstappen op biodiesel zou het hele land vol met koolzaad betekenen vrees ik.
En op zo'n moment zal de overheid waaarschijnlijk ook aczijns gaan heffen op biodiesel. Dij zijn er namelijk bepaald niet alleen uit milieuoogpunt maar ook om de rijksbegroting op peil te houden.
It ain't over till the fat lady sings.quote:Op woensdag 20 juli 2005 11:10 schreef pberends het volgende:
Volgende week dinsdag Agnes Jongerius in Follow The "Leader".
De prijzen zijn prima te vergelijken met b.v. GB. Benzine is daar iets goedkoper maar diesel een stuk duurder. (eind 2004 toen 98 in NL nog 1,20 was was het daar al 1,36).quote:Op woensdag 20 juli 2005 01:15 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Wat een idioot..... Ik haat milieu flippo's.
De prijzen zijn reeel (uche).....Maar waarom zijn ze dan duurder dan vergelijkbare EU landen..
Naar Zalm voor een groot deel die het maar al te hard nodig heeft om z'n falende beleid te maskeren.quote:Zelfs zonder het kut kwartje van Kok zijn de prijzen nog steeds duurder.
Niemand weet waar het geld naar toe gaat, of kan een nuttige onderbouwing geven.
klopt.quote:We moeten via aangepast gedrag zuiniger rijden, daarmee kun je een besparing halen van 10 %.Non argument. We betalen nog steeds voor die benzine niet voor het autogedrag.
Weer dichter bij het werk gaan wonen zou een prima ontwikkeling zijn. Dan wordt gebruik van fiets of OV ook aantrekkelijker en zal de luchtkwaliteit ook verbeterenquote:We zijn met onze brandstof prijzen de duurste van de EU, en ons land is de grootste vervuiler. Dus de koppeling prijs versus milieu is ook een non-argument.[q/]jaja...
[q]Prijzen worden duurder, mensen gaan weer dichter bij hun werk wonen. Maar dat mag dan weer niet omdat vele bouwplannen stil liggen omdat er geen woningen gebouwd mogen (in de buurt van industriele centra) vanwege een EU-lucht milieunorm.
Ik ben voor hieris zeker nog wel winst te behalen en bij de huidige olieprijzen is het zelfs redelijk rendabelquote:Op woensdag 20 juli 2005 11:07 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Genoeg suiker om gasohol van te stoken
quote:Op woensdag 20 juli 2005 11:11 schreef PJORourke het volgende:
[..]
It ain't over till the fat lady sings.
En de gevolgen voor het milieu? Moeten we onszelf en de ganse planeet dan maar kapotmaken?quote:Op woensdag 20 juli 2005 10:14 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Nee, hij doorziet niet dat de mensheid een vervoermiddel nodig heeft voor een optimaal gebruik van zijn bestaan. Alle mileubezwarende maatregelingen ten spijt (waarvan sommige wel owke zijn, roetfilter, katalysator) hebben het autogebruik niet terug gebracht. Die auto hebben we simpelweg nodig omdat we anders geen brood op de plank kunnen regelen.
quote:Op woensdag 20 juli 2005 11:11 schreef PJORourke het volgende:
[..]
It ain't over till the fat lady sings.
quote:'Ik was een brave gymnasiaste, die altijd haar vinger opstak en plaatjes spaarde van Johnny Rep van Ajax. Dat vond ik zo'n mooie jongen.' (Volkskrant, december 2004)
quote:Op woensdag 20 juli 2005 11:11 schreef George-Butters het volgende:
ik word zo moe van dat links-rechts gebash. Zo kinderachtig.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |