Tilburg Axis of Evil.....quote:Dode bij schietpartij in Tilburg
TILBURG - Bij een schietpartij in de Nieuwstraat in Tilburg is maandag aan het eind van de middag een man om het leven gekomen. Dat liet de politie weten.
De man werd rond 17.30 uur om het leven gebracht op de hoek van de Nieuwstraat en de Veestraat aan de rand van het centrum van Tilburg. De identiteit van het slachtoffer en de toedracht van de schietpartij zijn nog niet bekend.
De Tilburgse gemeenteraad kwam begin deze maand, ondanks het zomerreces, nog bijeen om te praten over een aantal incidenten met vuurwapens in de stad. Dat gebeurde op initiatief van de VVD-fractie.
De VVD vroeg een extra raadsvergadering aan, nadat binnen enkele weken tijd vijf incidenten hadden plaatsgevonden waarbij vuurwapens werden gebruikt. De partij vindt dat burgemeester Vreeman de politiecapaciteit moet uitbreiden en dat politie en justitie verregaande opsporingsmethoden moeten inzetten om de daders te pakken.
Dat begrijp ik niet. Je hebt de keuze uit vier degradaties.quote:Op maandag 18 juli 2005 21:14 schreef NightH4wk het volgende:
[..]
De vragen begrijp ik wel maar de antwoorden zijn te algemeen.
quote:[21:21:03] <Sidekick> Ik ben zo'n kutuser!e
[21:21:10] <Sidekick>e ja.
[21:21:30] <Sidekick> Niet alleen een kotsstraal, maar ook nog een uitkotsende 'e'.
[...]
[21:23:37] <Monidique> Wilders is teegen.
[21:23:55] <Monidique> Oh, kijk, je kotst je e zomaar uit in mijn 'tegen'.
Zijn hoofdaccount heeft na een ban laten weten niet meer op Fok! te zullen terugkeren.quote:Op maandag 18 juli 2005 21:36 schreef Johan_de_With het volgende:
Waar is Kickside?
Die antwoorden overlappen elkaar indirect half en zijn niet al te specifiek IMO.quote:Op maandag 18 juli 2005 21:28 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Dat begrijp ik niet. Je hebt de keuze uit vier degradaties.
moeten gebruiken als PI in mijn vorige post.
wie?quote:Op maandag 18 juli 2005 21:38 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Zijn hoofdaccount heeft na een ban laten weten niet meer op Fok! te zullen terugkeren.
Het verhaal is leuk, maar de discussie eronder zo nutteloos. Die blaataap is een mongool met zijn spierballentaal en er zijn dan nog mongolen die heft met hem eens zijn ookquote:Op maandag 18 juli 2005 21:52 schreef Monidique het volgende:
Dat is toch geweldig, er blijven maar topics komen waardoor ik mij moreel superieur voel.
''Volmaakt'', maar dat klinkt zo statisch. Als iets volmaakt kan zijn terwijl er nog allemaal oneffenheden etc. aan zijn, dan was het volmaakt.quote:Op maandag 18 juli 2005 22:02 schreef George-Butters het volgende:
Johen hoe zou je je trip naar Italie omschrijven?
dat begrijp k echt niet.quote:Op maandag 18 juli 2005 22:08 schreef Johan_de_With het volgende:
Een soort leerzaam hockeytoernooi.
Dat is neuken zuipen en een beetje bewegen.quote:Op maandag 18 juli 2005 22:17 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Jij bent toch wel eens op zo'n toernooi geweest?
En jij bent toch wel zo geletterd dat je niet in de war raakt als ik daar het woordje ''leerzaam'' aan toevoeg?quote:Op maandag 18 juli 2005 22:27 schreef George-Butters het volgende:
[..]
Dat is neuken zuipen en een beetje bewegen.
Voor de meesten is het voornamelijk zuipen en een beetje bewegen.
Belangrijkste regel neuk nooit op de 1e avond!
ja tuurlijk. Ik wilde je eigenlijk er toe bewegen wat meer te vertellen over je avonturen daar...quote:Op maandag 18 juli 2005 22:28 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
En jij bent toch wel zo geletterd dat je niet in de war raakt als ik daar het woordje ''leerzaam'' aan toevoeg?
''Neuken'' is een groot woord, maar er is wel iets gebeurd.quote:Op maandag 18 juli 2005 22:33 schreef George-Butters het volgende:
[..]
ja tuurlijk. Ik wilde je eigenlijk er toe bewegen wat meer te vertellen over je avonturen daar...
Met de roebelhoer?quote:Op maandag 18 juli 2005 22:34 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
''Neuken'' is een groot woord, maar er is wel iets gebeurd.
Je hebt d'r tieten gezien?quote:Op maandag 18 juli 2005 22:34 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
''Neuken'' is een groot woord, maar er is wel iets gebeurd.
Ja, Underworld. Ik heb die geile foto van mijzelf geplaatst toen je weg was, en de volledige serie van de avond in haar Circus Maximus. Ga maar zoeken.quote:Op maandag 18 juli 2005 22:44 schreef JanMichiel het volgende:
Heb je trouwens al foto's gepost? Of heb ik die gemist?
Jajaja, Bush zit naast mij op de bank.quote:Op maandag 18 juli 2005 22:45 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ja, Underworld. Ik heb die geile foto van mijzelf geplaatst toen je weg was, en de volledige serie van de avond in haar Circus Maximus. Ga maar zoeken.
Houd de Pretzels in de gaten.quote:Op maandag 18 juli 2005 22:49 schreef JanMichiel het volgende:
[..]
Jajaja, Bush zit naast mij op de bank.
En dat zonder enig Rood Boek! Gelukkig ook geen rode broek.quote:Op maandag 18 juli 2005 23:20 schreef Tafkahs het volgende:
nee maar, wat worden hier allemaal voor wijsheden uitgewisseld
Nee.quote:Op maandag 18 juli 2005 23:21 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
En dat zonder enig Rood Boek! Gelukkig ook geen rode broek.
Beschrijf ze eens. Ik ga zo naar bed.quote:Op maandag 18 juli 2005 22:42 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Daar hoefde je geen moeite voor te doen..
Volgens mij ook, alleen zie je een plukje haar boven de bosjes naderenquote:Op maandag 18 juli 2005 23:22 schreef JanMichiel het volgende:
Johan ligt op de loer als een vos die de ganzen bekijkt vanuit de bosjes.
That delicately beautiful face. A body that could melt a cheese sandwich from across the room. And breasts that seemed to say... "Hey! Look at these!" She made you want to drop to your knees and thank God you were a man! She reminded me of my mother, all right. No doubt about it.quote:Op maandag 18 juli 2005 23:23 schreef kLowJow het volgende:
[..]
Beschrijf ze eens. Ik ga zo naar bed.
Ik ga vaker op POL rondhangen. Men is vriedelijker dan op de FPee.quote:Op maandag 18 juli 2005 22:43 schreef JanMichiel het volgende:
[..]
aapje, ga je ons eerst lekker maken en dan niks meer vertellen. Zeg ons wat er gebeurd is!
Ik ben blij dat ik nog wakker ben.quote:Op maandag 18 juli 2005 23:55 schreef Flumina het volgende:
[..]
Ik ga vaker op POL rondhangen. Men is vriedelijker dan op de FPee.
Hoi hoi. Hoe is 'iequote:Op maandag 18 juli 2005 23:56 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ik ben blij dat ik nog wakker ben.
Dag dufterik!
Ja, ach, vrouwen. Daar draait een groot deel van het leven om.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 00:00 schreef Johan_de_With het volgende: Dat heb je kunnen lezen.
Als je maar weet dat [i]ik/[i] deel 666 niet zal openen.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 00:04 schreef Finder_elf_towns het volgende:
Bijna vol. Punt.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |