Nee dat ging niet doorquote:Op vrijdag 15 juli 2005 17:06 schreef speknek het volgende:
Blijft het toch Nintendogs heten? Ik dacht dat het in Amerika Puppy Times werd?
Ik heb een broertje.quote:Op vrijdag 29 juli 2005 22:59 schreef koei het volgende:
Je hebt er twee versies besteld? Waarom?
Ik heb ook naar de hondjes gekeken, maar ik dacht dat in elke versie weer unieke speeltjes zitten.quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 14:55 schreef Lexie het volgende:
Ik heb vooral gelet op de hondjes in de game, maar nu lijkt het erop dat je ze allemaal in iedere versie kunt (vrij)spelen.
altoquote:Op vrijdag 19 augustus 2005 14:10 schreef DuckyV het volgende:
Dachshund & Friends vind ik echt de allerlelelijkste.
Vind de Sheba(JAP) versie het mooist, ik ga uiteindelijk voor de chihuahua versie
Ik ga denk ik ook voor die versiequote:Op maandag 22 augustus 2005 00:41 schreef Notorious_Roy het volgende:
Toen ik inderdaad hoorde dat elke hond in elke versie zat ben ik gegaan voor deLabrador
versie. De Golden Retriever en Duitse Herder unlock ik wel
Ja.quote:
quote:Eurogamer: Hmm... So does that mean you have no plans to do another version of the game which features cats?
Hideki Konno: Actually we are not excluding the possibility of developing games based on other animals. Now, with the success of Nintendogs in Japan, we are considering other options.
Eurogamer: So, er, Nintencats is a real possibility then?
Hideki Konno: To tell the truth, we were already starting to develop a cat-based game at the outset of this project. So we already have the cat models, voice data and so on.
Eurogamer: All righty then... When do you reckon we can expect Nintencats?
Hideki Konno: Give me more time to review the possibilities!
Honden zijn helemaal geen domme beesten.quote:Op donderdag 1 september 2005 23:53 schreef koei het volgende:
katten zijn natuurlijk veel moeilijker na te maken dan honden. Honden zijn gewoon domme beesten, terwijl katten heel gluiperig kunnen zijn. Als je dan je DS dichtdoet en weer open dan zie je de kat net van tafel springen ofzo..
Mijn kat reageert ook op mijn stem, ik kan hele gesprekken met 'm houden en hij weet precies wanneer hij zijn mond open moet doen (mauwen kan hij niet meer om de een of andere reden, dus hij doet alsof). En als ik vraag of hij meeloopt dan doet hij dat ook altijd (maar dan moet ik het natuurlijk wel lief vragen..). Katten gaan hun eigen gang en dat is juist het leuke aan een kat, hoe goed je 'm ook opvoed, hij doet toch wat hij wil als je niet oplet. Daar zijn vast wel leuke mini-games over te bedenken.quote:Op vrijdag 2 september 2005 00:59 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Honden zijn helemaal geen domme beesten.Ze zijn gewoon slimmer dan katten en je kan ze dus met je stem besturen in Nintendogs en dus ook irl. Met katten niet. Nintencats is dan volgens mij 100% alleen maar je kat aaien. Lijkt me leuk genoeg.
![]()
Ja, ok. Maar echte commando's lukt een kat niet zoals bij een hond. En een voordeel (in een game lijkt me dit een nadeel trouwens) is dat je een kat niet hoeft te opvoeden zeg maar. Behalve dat je 'm moet leren in de kattenbak te schijten en niet op de vloer ofzo.quote:Op vrijdag 2 september 2005 01:13 schreef koei het volgende:
[..]
Mijn kat reageert ook op mijn stem, ik kan hele gesprekken met 'm houden en hij weet precies wanneer hij zijn mond open moet doen (mauwen kan hij niet meer om de een of andere reden, dus hij doet alsof). En als ik vraag of hij meeloopt dan doet hij dat ook altijd (maar dan moet ik het natuurlijk wel lief vragen..). Katten gaan hun eigen gang en dat is juist het leuke aan een kat, hoe goed je 'm ook opvoed, hij doet toch wat hij wil als je niet oplet. Daar zijn vast wel leuke mini-games over te bedenken.
quote:
Burgerlul. golden retrieversquote:Op maandag 18 juli 2005 23:48 schreef Notorious_Roy het volgende:
Dachshund versie vanwege de Golden RetrieverIk koest ff denken tussen Labrador of Golden Retriever, maar gekozen voor de Golden Retriever.
Shih Tzu's zijn lief!quote:Op donderdag 1 september 2005 23:23 schreef koei het volgende:
Dit is mijn hond! Het is een Shih Tzu en hij heet Poes.
Als je wacht tot oktober kan je een kleurtje kiezen, en ik denk dat er wel voordeel packs uitkomen met Nintendogs en de gekleurde DS...quote:Op zaterdag 3 september 2005 23:33 schreef inkie1010 het volgende:
Evian
Ik wil binnenkort ook een virtueel hondjemaar eerst nog een DS halen...
Ik in November, dus moet mijn vriendje maar veel hints geven over Animal Crossingquote:Op zondag 4 september 2005 09:29 schreef inkie1010 het volgende:
Je ik dacht er ook aan om tot oktober te wachten, ben dan ook jarig
Voordeelpack met Roze DSquote:Op zondag 4 september 2005 09:25 schreef nrg het volgende:
[..]
Als je wacht tot oktober kan je een kleurtje kiezen, en ik denk dat er wel voordeel packs uitkomen met Nintendogs en de gekleurde DS...
Of hem dit topic laten lezenquote:Op zondag 4 september 2005 09:35 schreef nrg het volgende:
[..]
Ik in November, dus moet mijn vriendje maar veel hints geven over Animal Crossing
quote:Op zondag 4 september 2005 14:02 schreef Morthill het volgende:
[..]
Voordeelpack met Roze DS![]()
Voor 160 een DS met game.
Die versie geven aan met welke honden je begint, waar je uit kunt kiezen, later kun je ze via WiFi met elkaar ruilen ofzow en dan kun je ze allemaal vrijspelenquote:Op maandag 5 september 2005 11:41 schreef Gamedemon het volgende:
waarom geeft de OP dan wat anders aan?
Ach, vrouwenquote:Op maandag 5 september 2005 11:41 schreef Gamedemon het volgende:
waarom geeft de OP dan wat anders aan?
Te veel. Voor de games hoef je bijna nooit invoerrechten te betalen, voor de DS zelf dus wel. Dan komt er dus gewoon 19% BTW voor het SET overheen, das dus 141,61. En misschien je transportkosten.quote:Op zondag 4 september 2005 21:20 schreef Henk-B het volgende:
HEe jongens ik zag bij dvdboxoffice een aanbieding van de DS met mario voor 119 euro!
Hoeveel ben ik nou in totaal kwijt als ik hem daarvandaan wil importeren?
Ga jij ff flink op je bekquote:Op maandag 5 september 2005 11:41 schreef Gamedemon het volgende:
Wat een afzetterij, waarom niet gewoon alle honden in 1 spel, proberen ze op deze manier meer games te verkopen ofzo?
Nee jij, omdat jij denkt Nintendo weer af te kunnen kraken terwijl al tig keer in dit topic en de DS topic is gezegd dat in elke versie van Nintendogs alle rassen zitten...quote:
Je bent er nu achtergekomen dat het niet zo is, maar kom op zeg. Afzetterij? Als dit Sony of Microsoft was ofzo dan vond je het wel ok want het zijn bedrijven en die moeten winst maken maar als het Nintendo is, is het gelijk afzetterij.quote:Op maandag 5 september 2005 11:38 schreef Gamedemon het volgende:
Wat een afzetterij, waarom niet gewoon alle honden in 1 spel, proberen ze op deze manier meer games te verkopen ofzo?
Veel meer is het niet nee. Je kan je hond uitlaten, eten en drinken geven, spelen met speelgoed, maar ook meedoen aan frisbee wedstrijden, agility wedstrijden en obedience wedstrijden. Het is niet een spel wat je 2 uur achter elkaar speelt, maar af en toe eens op pakt om je honden te verzorgen, en dat is wel degelijk verslavend.quote:Op maandag 5 september 2005 16:31 schreef Frankeinstein het volgende:
wat voor spelelementen zitten er eigenlijk in het spel? Jullie zijn er allemaal wel enthousiast over, maar is het wel meer dan aaien, balletje/frisbee gooien en opvoeden?
als ze bij sony of microsoft 3 games in de winkel leggen die allemaal hetzelfde zijn alleen ieder spel heeft 3 lvls er tussen zitten die de andere niet heeft vind ik het ook afzetterij.quote:Op maandag 5 september 2005 17:37 schreef Ruzbeh het volgende:
[..]
Je bent er nu achtergekomen dat het niet zo is, maar kom op zeg. Afzetterij? Als dit Sony of Microsoft was ofzo dan vond je het wel ok want het zijn bedrijven en die moeten winst maken maar als het Nintendo is, is het gelijk afzetterij.![]()
so truequote:
e plaza heeft overal demo pods. In Den Bosch ook. (Daar heb ik dan ook gespeeld)quote:Op dinsdag 6 september 2005 09:51 schreef super-muffin het volgende:
Bij de eplaza in Rotterdam schijnen ze een demo te hebben van Nintendogs
Morgen even uit school langs gaan dan maar
En hoe weet jij dat dan? Daar is nog helemaal niks over bekend zover ik weet.quote:Op dinsdag 6 september 2005 08:28 schreef hbootsman het volgende:
Je kunt met alle import spellen gewoon communiceren met eropeese versies![]()
Nee, ik kan met mijn Super Mario 64 DS en metroid prime hunters ook niet linken met een Europese versie.quote:Op dinsdag 6 september 2005 08:28 schreef hbootsman het volgende:
Je kunt met alle import spellen gewoon communiceren met eropeese versies![]()
Ja, maar nu nietquote:Op dinsdag 6 september 2005 14:39 schreef HomerJ het volgende:
Ikke wel....
Zowel Super Mario 64 als Metroid Prime
Ownagequote:
No shit sherlock! Ik ga het "spel" niet eens kopen. Ik heb totaal geen behoefte aan het gooien van een bal door een kamer.quote:Op dinsdag 6 september 2005 17:43 schreef Max-Westerman het volgende:
Vandaag binnen gekregen
Best een raar *spel* eigenlijk
Besteld bij Play-asia, maar ze zijn nu uitverkocht... Mijn vriend heeft de digicam, maar op play-asia staat ie:quote:
Shampoo kopen, gebruiken, en vervolgens borstel kopen, gebruiken.quote:Op woensdag 7 september 2005 19:59 schreef Strolie75 het volgende:
Aaaaargghhhh...m'n pup heeft vlooien...wat kan ik het beste doen?
Ik denk dat Nintendo over een tijdje wel wat packs zal gaan uitbrengen.quote:Op donderdag 8 september 2005 16:31 schreef super-muffin het volgende:
Komt er een pack met een DS en Nintendogs er bij of niet?
Hmm das dan toch minder , want ik ken echt niemand in de buurt met een DS!quote:Op vrijdag 9 september 2005 20:11 schreef H.Flick het volgende:
Volgens mij kan je alle honden verzamelen door te interacten met andere nintendogs in de barkmode. Maar hoe dat precies zit weet ik ook niet.
>>> 7 OKTOBER 2005 <<<quote:Op vrijdag 9 september 2005 22:47 schreef paarse_paashaas het volgende:
wanneer komt de nederlandse versie eigenlijk uit?
heb je als eens gewifi't met een andere versie? Zo moest dat dacht ikquote:Op vrijdag 9 september 2005 23:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
Zoė wordt steeds beter in discusvangenIk verdien goud geld met dat beest
Weet iemand trouwens al hoe je andere hondne kunt unlocken? Moet je eerst alle 6 de rassen van je eigen versie gekocht hebben? Moet je een bepaald aantal trainerpunten hebben (zoja, hoeveel)? Moet je in de competities alles winnen?
HOE ! !
Dat ga ik morgen dan wel testen met boxer Binkquote:Op vrijdag 9 september 2005 23:59 schreef RaymanNL het volgende:
[..]
heb je als eens gewifi't met een andere versie? Zo moest dat dacht ik
in de N-gamer kreeg deze game BTW een 9.5![]()
luisterd jopie (quote:Op zaterdag 10 september 2005 01:48 schreef Lexie het volgende:
[..]
Dat ga ik morgen dan wel testen met boxer Bink.
In discusvangen is jopie ook keeiiigoed, die hoogste klasse is alleen bijna niet te doen. Jopie kan het wel, ik kan alleen niet zo goed gooien. En hoe moet je ooit meer dan 50 punten scoren
.
Unlockables:quote:Op vrijdag 9 september 2005 23:58 schreef Notorious_Roy het volgende:
Zoė wordt steeds beter in discusvangenIk verdien goud geld met dat beest
Weet iemand trouwens al hoe je andere hondne kunt unlocken? Moet je eerst alle 6 de rassen van je eigen versie gekocht hebben? Moet je een bepaald aantal trainerpunten hebben (zoja, hoeveel)? Moet je in de competities alles winnen?
HOE ! !
Geen. Net als in Animal Crossing werk je altijd met dezelfde file.quote:Op zaterdag 10 september 2005 16:18 schreef BMH het volgende:
Hoeveel save slots heb je in Nintendogs?
Cool! Ik heb net al Pug vrijgespeeld in mn Lab versie (meer dan 2000 trainer punten).quote:Op zaterdag 10 september 2005 16:17 schreef Goldboy het volgende:
[..]
Unlockables:
Dachshund: http://www.gamefaqs.com/portable/ds/code/926849.html
Labrador: http://www.gamefaqs.com/portable/ds/code/928837.html
Chihuahua: http://www.gamefaqs.com/portable/ds/code/926847.html
^^quote:Op zaterdag 10 september 2005 14:32 schreef H.Flick het volgende:
Gaat de tijd echt real-time? Want ik wil Minky meer truukjes leren en dat kan nu niet
Roy am cryquote:Golden Retriever 20,000 Trainer Points
quote:
ah, mooi. Ze vond net al een spaceshuttle-model, da's al een stukje beterquote:Op zaterdag 10 september 2005 18:44 schreef Notorious_Roy het volgende:
@Saviour: Je hond vindt steeds betere items als je meer punten krijgt. De mijne heeft al veel gevonden (onder andere een Maori beeldje gevonden, een piratenhoed, een Japanse nekband, een kubusspeeltje en een pop).
Zou wel lullig als je dan met die gehele cardridge niet meer met die hondt kunt spelenquote:Op dinsdag 6 september 2005 20:55 schreef Erwtensoep het volgende:
Je kunt de hond overigens doneren aan het hotel ben je er voor altijd vanaf
Nintendogs in de winkel? waar danquote:Op zaterdag 10 september 2005 21:27 schreef Morthill het volgende:
[..]
Zag gisteren Nintendogs in de winkel liggen. Oh wat wilde ik hem graag kopen. Ds electric blue voor 140 erbij. Ben gegaan uiterindelijk voor Virtua Tennis
![]()
Nedgame groningen heeft ze wel liggen.quote:Op zaterdag 10 september 2005 23:48 schreef super-muffin het volgende:
[..]
Nintendogs in de winkel? waar dan
Ja, ik heb al gewoon hondenvoer (dus niet alleen brokken) en melk en beaf jerkyquote:Op zaterdag 10 september 2005 21:38 schreef __Saviour__ het volgende:
[..]
ah, mooi. Ze vond net al een spaceshuttle-model, da's al een stukje beter
Dan komen er zeker ook betere dingen beschikbaar in de winkel bij meer punten?
WTF!quote:Op zondag 11 september 2005 00:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik zag in het Grote Intertoys boek dat er een bundel DS - Rayman DS was voor 165 euro![]()
Dat is niet echt in de buurt voor mijquote:Op zaterdag 10 september 2005 23:54 schreef Chrizs het volgende:
[..]
Nedgame groningen heeft ze wel liggen.
dat zelfde boek beweert ook dat Nintendogs medio september in nederland verkrijgbaar is.quote:Op zondag 11 september 2005 00:16 schreef Notorious_Roy het volgende:
Ik zag in het Grote Intertoys boek dat er een bundel DS - Rayman DS was voor 165 euro![]()
http://www.intertoys.nl/sbZoom.cfm?pagina=187#quote:Op zondag 11 september 2005 11:33 schreef paarse_paashaas het volgende:
[..]
dat zelfde boek beweert ook dat Nintendogs medio september in nederland verkrijgbaar is.
http://games.fok.nl/review.php?reviewid=3727quote:Op zondag 11 september 2005 12:49 schreef super-muffin het volgende:
[..]
http://www.intertoys.nl/sbZoom.cfm?pagina=187#
ja inderdaad
Is rayman aan te raden of niet?
quote:Op zondag 11 september 2005 12:54 schreef Lexie het volgende:
[..]
http://games.fok.nl/review.php?reviewid=3727.
Je kunt iig honden er bij kopen als je geld hebtquote:Op zondag 11 september 2005 12:47 schreef Goldboy het volgende:
Hoeveel honden kun je maximaal hebben?
Hoeveel kun je er tegelijk "in de kamer" hebben?
Kun je ook los met 'n hond spelen terwijl de andere gewoon weg is?
Zijn unlockables hondgebonden?
Dit in verband met meerdere honden zelf hebben en 'n hond voor kennissen.
Effe narekenen, ben zo terugquote:Op zondag 11 september 2005 13:15 schreef Erwtensoep het volgende:
dus je kunt maximaal 8 honden hebben?
Jij ook nietquote:Op zondag 11 september 2005 13:05 schreef RaymanNL het volgende:
[..]![]()
wacht! Het spel is wel de moeite waard, maar lexie heeft geen doorzettings vermogen![]()
Ik ga een tweede hond pas kopen als mijn eerste helemaal top is. Zo moet ik bijv nog steeds de gehoorzaamheidswedstrijden winnenquote:Op zondag 11 september 2005 14:09 schreef H.Flick het volgende:
Ik heb nu 2 labradors. Een blonde en een zwarte.
Thuis luistert ze fantastisch (ze kan bijv links- en rechtsom rollenquote:Op maandag 12 september 2005 15:14 schreef Erwtensoep het volgende:
Die probeer ik niet eens meer, ze luisteren toch niet op dat podium
Mijn pincher is wel heel goed bij frisbee wedstrijden en bij agility. Zal wel door de goddelijke naam komen: Ajax!
Eten geven, uitlaten, spelen, ze eisen veel meer tijd op hoorquote:Op dinsdag 13 september 2005 16:03 schreef Cheiron het volgende:
Ik wil ook Nintendogs
Lijkt mij echt het perfecte spelletje om even 5 minuten tussendoor op te pakken in de reclame of de metro..
En dat heeft met Nintendogs te maken omdat... ?quote:Op dinsdag 13 september 2005 19:02 schreef mikando18 het volgende:
http://media.ds.ign.com/media/760/760142/imgs_1.html
Screenshots van Burnout ds.
bronquote:Nintendogs On Tour!
Who will let the dogs out? Ninty, Ninty, Ninty! Damn, dat is zo ritmeloos als de kokende kut van de paus. In ieder geval: Nintendo gaat wél touren, op zijn hondjes!
Ja ja, het is me wel duidelijk ; van de intro word je ook niet veel wijzer. Laat Nintendo zijn honden op vakantie gaan in de Europhttp://http://www.m-gaming.nl/article.php?id=12236ese versie van Nintendogs of trekken ze gewoon het land door om hun nieuwste hondensim te promoten? Héél toevallig is het dit laatste, want in de maanden september en oktober zijn er op verschillende plaatsen in Nederland te vinden mét Nintendogs! Dit is het schema van september:
# 17 september: winkelcentrum Hilvertshof in Hilversum.
# 21 september: winkelcentrum Leidsehage in Leidschendam.
# 23 september: Today's Art (Grote Markt in Den Haag).
# 24 september: Today's Art (Grote Markt in Den Haag).
# 25 september: Animal Kids Life (Veemarkthallen in Utrecht).
# 28 september: winkelcentrum Koperwiek in Capelle aan de IJssel.
Het schema van de mooiste maand van het jaar, oktober, wordt pas later bekend gemaakt maar zul je natuurlijk ook hier op M-Gaming weer kunnen vinden!
Alweer in het verkeerde topicquote:Op dinsdag 13 september 2005 19:11 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
En dat heeft met Nintendogs te maken omdat... ?
Let maar op dat hij je DS niet afpakt en ergens mee na toe neemtquote:Op dinsdag 13 september 2005 23:33 schreef Notorious_Roy het volgende:
Mijn huisgenootje () vindt Nintendogs ook leuk
![]()
Van DS-Gamer genomen ipv Fok, want dit bericht heeft net wat meer nieuws.quote:Laten we maar beginnen met het meest interessante nieuwtje: er komt een Nintendogs bundel naar Nederland (en overig Europa)! Hier vinden we natuurlijk de hondengame plus een Nintendo Dual Screen. Hier heeft de koper de keus uit de twee nieuwe kleuren: roze en blauw.
Gaat je zusje voor de roze Nintendo DS? Dan krijgt ze er Nintendogs: Dwergtekkel bij. Gaat je kleine broertje voor de blauwe versie? Dan kan hij Nintendogs: Labrador uit de verpakking scheuren. Dit alles is te koop voor 149,95, vanaf 7 oktober dit jaar!
Nintendo is niet bepaald van plan om je 'hondloos' door te laten leven. Men heeft reclamespotjes in de maak voor de aankomende bundel. De reclames zullen te zien zijn op MTV, TMF, Jetix en natuurlijk Nickelodeon.
Laat DS-Gamer maar even verder blaten, want we hebben meer informatie. We lopen het hondenpad gewoon af, want er zijn wat gegevens aan ons doorgespeeld over de Nintendogs tour die door Nederland zal gaan. Er zullen zes Nintendo DS'en aan (rijende) hondenhokken bevestigd zijn. Twee van de Nintendogs versies zijn de hele games, de overige vier handhelds bevatten de demo’s. Uiteraard zijn er ook de nodige goodies te halen: een PVC bal, frisbee en natuurlijk kaartjes en stickers!
We sluiten dit bericht af met een melding over een speciale releaseparty bij Toys 'R' Us. Het wordt groots opgezet met een rasecht (hihi) parcours! Het is daarom ook de bedoeling dat de bezoekers hun hondjes meenemen naar dit evenement. Hier verwachten we meer informatie over in de loop van deze week!
In Hilversum kom ik niet, dus spaar je de moeitequote:
quote:Op woensdag 14 september 2005 20:56 schreef Lexie het volgende:
[..]
In Hilversum kom ik niet, dus spaar je de moeite. Ik hoef nog niet te werken in September, dus ik kan nog niet zeggen wanneer jullie Jopie kunnen bewonderen
.
'ze'quote:Op woensdag 14 september 2005 18:12 schreef Dj_Day-V het volgende:
[..]
Let maar op dat hij je DS niet afpakt en ergens mee na toe neemt
Ja eindelijk gelukt!!! Tjeeminee, ik had dat al veel vaker geprobeerd, maar dan ging hij gewoon door naar het spel. Finallyquote:Op zaterdag 17 september 2005 13:05 schreef __Saviour__ het volgende:
die toetsen tegelijk inhouden bij het opstarten van het spel
Ze zijn qua gedrag ook anders, sommige hondne luisteren beter, sommigen hebben meer aandacht nodig, etcquote:Op zondag 18 september 2005 03:00 schreef YourMaster het volgende:
Zijn de verschillende rassen trouwens ook echt verschillend, of zien ze er alleen anders uit?
Ik heb de binnenkant van het boekje ff gescanned voor je, ik vond dat zelf wel erg duidelijk (zag dus ook de plaatjes achteraf pas, maar ben nog steeds blij met mijn keuzequote:Op zondag 18 september 2005 01:07 schreef GcKing het volgende:
Hey heeft iemand een link waar je aan de hand van plaatjes kan zien welke honden er in welke versie zitten?
Of kan iemand dat ff samenstellen.
Is wel handig voor mij en anderen die het spel willen kopen maar nog niet weten welke versie.
Ja, gewoon even flink aan de lijn rukken, net als in het echtquote:Op zondag 18 september 2005 11:34 schreef lelibel het volgende:
[..]
Ik heb de binnenkant van het boekje ff gescanned voor je, ik vond dat zelf wel erg duidelijk (zag dus ook de plaatjes achteraf pas, maar ben nog steeds blij met mijn keuze)
[afbeelding]
Weet iemand trouwens hoe je kunt zorgen dat je hond niet die dingen eet tijdens het wandelen?
Hehe jah dat had ik idd nog niet uitgeprobeerd, vind ik zo sneuquote:Op zondag 18 september 2005 12:14 schreef Lexie het volgende:
Ja, gewoon even flink aan de lijn rukken, net als in het echt.
Sit en spin lijkt kwa klank best op elkaar. Daarom kun je ook beter voor zitten: 'Sit down' ofzo gebruikenquote:Op zondag 18 september 2005 23:28 schreef lelibel het volgende:
[..]
Hehe jah dat had ik idd nog niet uitgeprobeerd, vind ik zo sneu. Dacht er niet eens over na dat dat ook nog kon.
Hey en ik heb ook het probleem dat mijn hond opeens niet meer sit en shake weet? Nou leert ze spin en doet ze opeens wat ik ook roep bij die 3 elke keer spin. Vast omdat het met een S begint ofzo, maar das dan wel mooi stom aan dat spel...
Lekker is dat dan. Maar dat vind ik wel superslecht hoor. Het maakt ook onwijs veel uit of je de klank omhoog legt of omlaag, terwijl dat ontzettend kan verschillen. Op die manier kan ik dus net zo goed allemaal letters geven aan alles wat ze moeten doen...quote:Op woensdag 21 september 2005 13:07 schreef Mr.Happ-E het volgende:
Sit en spin lijkt kwa klank best op elkaar. Daarom kun je ook beter voor zitten: 'Sit down' ofzo gebruiken
en dat vraag je in het Nintendogs topic omdat?quote:Op woensdag 21 september 2005 23:31 schreef Kill_em_all het volgende:
Weet iemand of castelvania al bij replay te koop is?
Je moet proberen commando's aan te leren met 2 lettergrepen: "liggen" "zitten" ipv zit en lig enzo. Werkt beter!quote:Op zondag 18 september 2005 23:28 schreef lelibel het volgende:
[..]
Hehe jah dat had ik idd nog niet uitgeprobeerd, vind ik zo sneu. Dacht er niet eens over na dat dat ook nog kon.
Hey en ik heb ook het probleem dat mijn hond opeens niet meer sit en shake weet? Nou leert ze spin en doet ze opeens wat ik ook roep bij die 3 elke keer spin. Vast omdat het met een S begint ofzo, maar das dan wel mooi stom aan dat spel...
toen ik ging reserveren vroeg ze niet eens welke versiequote:Op zondag 25 september 2005 18:47 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Ik heb de Labrador en de Dachshund versie gereserveerd bij Dixons![]()
Nu nog wachten tot 7 oktober![]()
Ben met die klanken begonnen dat werkt ook wel ok, alleen moet nog ff helemaal kijken hoe dat uitpakt.quote:Op dinsdag 27 september 2005 12:57 schreef nrg het volgende:
[..]
Je moet proberen commando's aan te leren met 2 lettergrepen: "liggen" "zitten" ipv zit en lig enzo. Werkt beter!
Ikquote:Op donderdag 29 september 2005 13:06 schreef nrg het volgende:
Gaat er nog iemand naar de release zaterdag? Ik ga naar Utrecht met mijn hond Gino:
[afbeelding]
Kijk anders op de eerste pagina van dit topicquote:Op vrijdag 30 september 2005 11:32 schreef Burning_Eye het volgende:
ik heb meegedaan aan een prijsvraag waarmee je een DS met nintendogs kon winnen
dus zou iemand plaatjes van het spel kunnen plaatsen?
Waar?quote:Op vrijdag 30 september 2005 11:32 schreef Burning_Eye het volgende:
ik heb meegedaan aan een prijsvraag waarmee je een DS met nintendogs kon winnen
dus zou iemand plaatjes van het spel kunnen plaatsen?
Ik zou nog niet weten wat voor naam ik mijn puppy meot gevenquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 11:58 schreef gamecube_master het volgende:
Ik ben nu al een naam aan het bedenken voor mijn Nintendogs hond
verkeerde topic denk ikquote:Op zaterdag 1 oktober 2005 20:20 schreef Dj_Day-V het volgende:
[afbeelding]
[afbeelding]
Ik snap niet wat mensen er lelijk aan vinden![]()
Ik wil wel heel graag maar ben die dag naar duitslandquote:Op donderdag 29 september 2005 13:06 schreef nrg het volgende:
Gaat er nog iemand naar de release zaterdag? Ik ga naar Utrecht met mijn hond Gino:
[afbeelding]
Jawelquote:Op maandag 3 oktober 2005 00:26 schreef Notorious_Roy het volgende:
Hij komt vrijdag in de winkel officieel, dus waarschijnlijk woe/donderdag al. Hoef je niet echt meer te reserveren toch?
Ik zie die teckelversie wel zitten omdat daar de "pug" ook bijzit .quote:Op maandag 3 oktober 2005 17:07 schreef ivetje het volgende:
Maar ja, wie wil dan ook de dwergteckel...da's wel de meest lompe hond van alle games
Ok, er zijn mensen die het leuk vinden...maar dan moet je ook van een teckel houden. Meeste mensen vinden zo'n page-puppie ofzo heel erg leuk en kiezen dan dus voor de labrador ofzo. Teckel is gewoon een minder gewilde hond, en dat zal dan ook bij nintendogs wel zo zijnquote:Op maandag 3 oktober 2005 18:30 schreef DoctorDemento het volgende:
[..]
Ik zie die teckelversie wel zitten omdat daar de "pug" ook bijzit .
I know...met iemand die ook de game heeftquote:Op maandag 3 oktober 2005 22:16 schreef super-muffin het volgende:
Maar ivetje, je kan ook honden uitwisselen of unlocken als je verder in het spel bent heb ik begrepen.
De dwergteckel en die pug vind ik de enige erge die erbij zitten, de andere 4 zijn supertoffe stoere hondenquote:Op maandag 3 oktober 2005 16:50 schreef ivetje het volgende:
Hmm, de roze DS is met de dwergteckel-gameWie bedenkt dat!! Geen enkele vrouw wil toch een dwergteckel!!! En de jongens krijgen de labrador hoor
Ik wil de roze DS met de labrador...is die DS ook los verkrijgbaar?
140 last time I checked (donderdag)quote:Op maandag 3 oktober 2005 19:17 schreef JimmyJames het volgende:
Bij de MM in Groningen is de DS nu echt bespottelijk goedkoop![]()
Verkeerd topic, neem me niet kwalijk![]()
Oh en ik heb de Japanse versie trouwens gespeeld, vond er geen zak aan![]()
Overal dude, 129 euro.quote:Op maandag 3 oktober 2005 19:17 schreef JimmyJames het volgende:
Bij de MM in Groningen is de DS nu echt bespottelijk goedkoop![]()
Verkeerd topic, neem me niet kwalijk![]()
Oh en ik heb de Japanse versie trouwens gespeeld, vond er geen zak aan![]()
Helaas Nintendogs voor 20 euro.quote:Op dinsdag 4 oktober 2005 08:19 schreef Morthill het volgende:
Naja, de Nintendogs pack zal nog steeds 140/150 zijn of zo. Helaas.
Denk het vast nietquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 08:20 schreef BMH het volgende:
[..]
Helaas Nintendogs voor 20 euro.![]()
Ik ga Nintendogs NIET kopen. Ben ik de enige?
Ja idd, die pug is echt lelijkquote:Op maandag 3 oktober 2005 23:03 schreef lelibel het volgende:
[..]
De dwergteckel en die pug vind ik de enige erge die erbij zitten, de andere 4 zijn supertoffe stoere honden![]()
. Dat kun je toch bij de rest niet zeggen... (geen idee waarom ze het dan ook vernoemd hebben naar die dwergteckel)
pas op je woordenquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 12:03 schreef Lexie het volgende:
Zaterdag zijn er Nintendogs launchparty's bij de toys r us in:
Leeuwarden
Hengelo
Eindhoven
Utrecht
Muiden
Ik moet naar Hengelo, beetje tussen de boeren staan dus.
Wou ik toch zeggen, ik nam ook direct een beagle en erachteraan de husky. Superstoere hondjesquote:Op dinsdag 4 oktober 2005 16:32 schreef ivetje het volgende:
Ja idd, die pug is echt lelijkVind het ook stom dat ze hem naar zo'n raar hondje vernoemen, neem dan de husky of de beagle
Idd, voor mij is dat toch wel heel dichtbijquote:
Weet ik nog niet, nadere briefing moet nog komen. Maar als je in Hengelo woont moet je zeker komenquote:Op woensdag 5 oktober 2005 09:10 schreef lelibel het volgende:
[..]
Wou ik toch zeggen, ik nam ook direct een beagle en erachteraan de husky. Superstoere hondjes![]()
[..]
Idd, voor mij is dat toch wel heel dichtbij. Zal ik ook gaan
? Hoelaat is het??
Oe, dat klinkt wel heel aantrekkelijkquote:Op woensdag 5 oktober 2005 11:22 schreef Lexie het volgende:
Weet ik nog niet, nadere briefing moet nog komen. Maar als je in Hengelo woont moet je zeker komen. Fokkers maken natuurlijk extra kans op goodies, als ik die daar kan uitdelen
.
Maar, tis toch nog geen 7-10. WTFquote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:25 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Vandaag Nintendogs gekregenM'n knuffel nog niet, die hadden ze nog niet binnen bij Dixons.
En en en??quote:Op woensdag 5 oktober 2005 22:25 schreef sinaasappelsapje het volgende:
Vandaag Nintendogs gekregenM'n knuffel nog niet, die hadden ze nog niet binnen bij Dixons.
Je moet wel de juiste persoon quotenquote:Op donderdag 6 oktober 2005 08:19 schreef nrg het volgende:
[..]
En en en??
Welk puppy heb je en hoe heet ie?
En, hoe heet je hond ???? Wat voor een hond is hetquote:Op donderdag 6 oktober 2005 11:08 schreef Meppo het volgende:Heeft die een blauwe DS met nintendogs gister even bij de dixons gekocht omdat die niks te doen had hoor..
![]()
![]()
Ja dat maakt zeker wat uit, je mag natuurlijk alleen komen als we je iets kunnen verkopenquote:Op woensdag 5 oktober 2005 20:25 schreef lelibel het volgende:
[..]
Oe, dat klinkt wel heel aantrekkelijk. Maar ik heb het spel al wel dus, maakt dat wat uit?
Haha, ik had mijn DS de eerste week gewoon meegenomen naar mijn werkquote:Op donderdag 6 oktober 2005 11:56 schreef remcheese het volgende:
ik : mag ik al naar huis? ik heb thuis een hondje wat verzorging nodig heeft..
manager : nee
ik : kutttttttt
(misschien had ik dat nintendogs t-shirt niet aan moeten doen...)
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |