Northern Star dank voor de gedenkwaardige posting.
Verder viel het mij vanacht op in m'n wake rondje dat er nogal wat activiteit in de VS is met betrekking tot de 2de aanslag in London.
Binnenkort schijnt de Patriot Act af te lopen (Wet op de bijzondere overheidsbevoegdheden) en aangezien er bepaalde krachten in de VS zijn die graag zien dat deze permanent word ingevoerd, verbaasde het mij danook niet dan men meerdere malen tijdens het congress dabat verwees naar London, en dat het van belang is dat Amerika een permanente politie staat word om te zorgen dat er geen (verdere) aanslagen worden gepleegd in de VS.
Ook van belang is het feit dat de amerikaanse veiligheidsdiensten overduidelijk laten blijken dat naar hun mening de Engelse overheid op een "goudmijn" is gestuit, doordat deze nu beschikken over niet gexplodeerde bommen, welk dus de Britse veiligheidsdiensten zal helpen om de zoektocht naar de daders te vergemakkelijken.
Op zich wel grappig om te horen, (vind ik) zeker wanneer je (zoals ik) al vermoed dat het logisch is om, aangezien het "terrorisme" gemaakt word, er niks fijners kan zijn voor mensen die er achter de schermen baat bij hebben, dan dat je beschikt over "terrorisme materiaal" welk feittelijk steriel afgeleverd is, omdat er eigenlijk geen terrorisme dreiging bestaat, en je zo toch vervolgens als overheid die burgers hun rechten wil afnemen, over bewijslast beschikt die je willekeurig aan nietbestaande terrorisme groeperingen kunt plakken.
Om zo nog meer paranoia en angst te creëren onder schijnbaar makke burgers die, zo lijkt het althans, '"slechts" brood en spelen wensen te ontvangen goedgekeurd door hun lieve zorgzame overheid (Lees Championsleague voetbal en Mac Donalds als toetje, publiek), en daarom tot in het frustrende toe, de ambtenarij volmachten verlenen terwijl ze moord en brand schreeuwen om van deze vloek genaamd terrorisme af te komen.
Wat vervolgens deze machthebber de gelegenheid geeft ongelimiteerd de wereld om te toveren in een Bigbrother speeltuin, doormiddel van high-tech speelgoed, waarin niemand onder het betalen van z'n vaste lasten, laat staan het opgeven van z'n exacte belastingcijfertjes uitkomt.
Om maar over het rijden van je auto'tje maar niet te spreken.
Want bezit over alle invloedsfactoren met betrekking tot het leven van je burgers en het financieele rijlen en zeilen, welk komt kijken in het dagelijksleven van diezelfde burgertjes is het kostbaarste bezit wat machthebbers kunnen verwerven om zo de volkeren onder de duim te houden.
Want individualisme en geloof in Here God zien deze hoge heren als de grootste bedreiging van hun collectieve "natte droom"
En toevallig zitten ze nu in die ene eeuw waarin technologisch dit "duivelse" Bigbrother utopia mogelijk is.
Daarvoor hebben ze echter wel een mens met vooruitziende blik/visie, knettergek gemaakt,
doch niet voordat deze z'n laaste meesterwerk kon schrijven, te weten 1984.
(So what 21 jaar te laat... "Ze" hebben alle tijd van de wereld en ze bezitten de banken, kortom en wie bezit u en mijn huis, laat staan u en mijn centjes ?)
Juist ja, niks meer stoffig klein bank filiaal, met een enkele werknemer zonder een spatje aan de hemel of zo'n monsterlijk gedrocht genaamd "de Beurs"...
Nu is het gewoon
www.postbank.nl en ze weten precies waar elke cent gedurende u leven (mogelijkerwijs) uitgegeven is/word.
En wed maar dat u er niks tegen doet als dadelijk definitief het overschrijvingsformulier verdwijnt.
It's just part of the "Big" plan.
Gesponsord door de ABN AMRO van de grote boze mensen wereld te weten :
- Chase Manhatten ......
Want denkt u vooral niet dat u ontkomt aan een chippie in u handje, waarmee u u Microsoft unit aanswingelt, om zo op Ebay online in staat gesteld te worden u overjaarde computer te verkopen.
Laat staan het land uit te komen wanneer het chippie op u voorhoofd ontbreekt.
Het is slechts een kwestie van tijd, en evenals 60 jaar terug kun je er niks aan doen.
Aangezien het niet aan u en mij is om macht te hebben gelijk "zij" bezitten.
Behalve vluchten of blijven waar je bent en hopelijk staande blijven waarvoor je staat,
is het zaak om te weten dat je in gerechtigheid leeft.
En je jezelf niet hebt vervuild aan duistere zaken zoals deze "bijzondere ambtenaren" en hoge heren dit doen.
Want anders zullen "ze" u vinden en een rede vinden om u aan te klagen omdat u zich "opvallend onrustig" gedroeg, en maken ze van u mogelijk ook een "terrorist".
welk in deze, tegen de "gezonde" toekomst van de mensheid protesteert, endus niet waardig word geacht om aan de glorieuze oplossing deel te nemen welk de hoge heren voor ons "het plebs" in gedachte houden, namelijk moderne slavernij.
quote:
Satan moet en zal winnen en hij zal z'n troon instaleren en z'n macht uitoefenen over elk schepsel op aarde, totdat het Oordeel over hem en z'n handlangers zal komen, en al die niet tot inkeer zijn gekomen, en u en ik gered worden van de komende verschrikkingen.
Dat u het maar weet.
Angst is niet nodig, leef vrij van de terreurdreiging, sta je geest niet toe beinvloed te worden door wat de "media" vind dat nieuws is.
Word zo vrij van de verdorven geest welk van deze wereld een hel op aarde wenst te maken, en welk naar de verdommenis vaart.
Eet u avondmaal en worde verzadigd, en leef zonder onzekerheid over de dag van morgen.
Er word toch voor u gezorgd of niet dan ? ... Er is eten .. U heeft u bed ?
Uiteraard weet u welk gezonde redding ik voor ogen heb, hierin hoef ik u niets meer mede te delen, tenzij nog op een later moment.
prettige ochtend/dag verder.