had je maar beter je best moeten doen op schoolquote:
Ik heb betaald voor ticket, kost, inwoning en taalcursus. Aangezien Tuana bij haar vriendje verbleef, neem ik aandat ik niet op dezelfde stek zit.quote:Op zondag 10 juli 2005 21:36 schreef Harry_Sack het volgende:
waar heb je precies voor betaald, Johan?
En zit je op dezelfde stek als waar Tuana zat?
Vandaar dat ik dus een pleonasme ziequote:Op zondag 10 juli 2005 21:36 schreef Harry_Sack het volgende:
had je maar beter je best moeten doen op school
zo bedoelde ik het ook eigenlijk, het vriendje van Tuana, daar waar hij verbleef, daar ben jij ook gedumpt, of niet?quote:Op zondag 10 juli 2005 21:37 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Ik heb betaald voor ticket, kost, inwoning en taalcursus. Aangezien Tuana bij haar vriendje verbleef, neem ik aandat ik niet op dezelfde stek zit.
Nou ja, dat is een gastgezin dat blijkbaar verbonden is aan dat instituut. Ik heb gekeken, maar in het hoogseizoen zou ik al snel iets duurder uit zijn geweest.quote:Op zondag 10 juli 2005 21:38 schreef Lemmeb het volgende:
In het centrum en eten wanneer je wilt lijken me goede omstandigheden, maar ik snap niet zo goed wat die Italianen daarmee te maken hebben. Kon je niets vinden zonder Italianen
Nee, hij heeft het zelf geregeld. Voor mij wordt gezorgd.quote:Op zondag 10 juli 2005 21:38 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
zo bedoelde ik het ook eigenlijk, het vriendje van Tuana, daar waar hij verbleef, daar ben jij ook gedumpt, of niet?
hehehequote:Op zondag 10 juli 2005 21:37 schreef MrX1982 het volgende:
[..]
Vandaar dat ik dus een pleonasme zie
Kennis is macht. Kennissen machtiger![]()
Oh dan is het wel oke idd.quote:Op zondag 10 juli 2005 21:39 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Nou ja, dat is een gastgezin dat blijkbaar verbonden is aan dat instituut. Ik heb gekeken, maar in het hoogseizoen zou ik al snel iets duurder uit zijn geweest.
mooi.quote:Op zondag 10 juli 2005 21:39 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Nee, hij heeft het zelf geregeld. Voor mij wordt gezorgd..
knappe vrouwen 35+quote:Op zondag 10 juli 2005 21:50 schreef Monidique het volgende:
Kari Wuhrer is hot.
http://www.imdb.com/name/nm0001863/quote:Op zondag 10 juli 2005 21:54 schreef Lemmeb het volgende:
Lekker ding, maar di's wel voor het eerst dat ik van het hele mens hoor.
Aha! Da's lang geleden.quote:Op zondag 10 juli 2005 21:55 schreef pberends het volgende:
[..]
http://www.imdb.com/name/nm0001863/
Ze speelde Tanya in red alert serie.
Schuld van het liberale belastingklimaat.quote:Een meerderheid van de inwoners van Luxemburg heeft zich uitgesproken vóór invoering van de Europese grondwet. Zeker 57% is akkoord, zo blijkt na het tellen van alle stemmen.
Sterk spul, die Fryzen. 14.gifquote:SNEEK - Een 21-jarige vrouw uit het Friese IJlst heeft zondagochtend vroeg een politieman het ziekenhuis ingeslagen. Dat maakte de politie bekend.
Ik zie. De naam POL-watch moge toch duidelijk zijn?quote:Op zondag 10 juli 2005 21:46 schreef Monidique het volgende:
PJORourke, ik heb een verzoekje ingediend op je weblog.
Toptopic!quote:
Heel duidelijk. Dus nu ik geband ben van een website vanwege een opmerking van mij in POL, lijkt het mij goed tijd daar eens op in te gaan.quote:Op zondag 10 juli 2005 23:17 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Ik zie. De naam POL-watch moge toch duidelijk zijn?
Jij bent niet geband. En al helemaal niet bij mij. Het is geen Aaah-watch.quote:Op maandag 11 juli 2005 10:33 schreef Monidique het volgende:
Heel duidelijk. Dus nu ik geband ben van een website vanwege een opmerking van mij in POL, lijkt het mij goed tijd daar eens op in te gaan.
Ik ben bij Aaah geband naar aanleiding van een opmerking in POL en de banreden stond in een weblog-entry betreffende een topic in POL en het POL-moderatorschap. Klaar als een klontje.quote:Op maandag 11 juli 2005 10:38 schreef PJORourke het volgende:
[..]
Jij bent niet geband. En al helemaal niet bij mij. Het is geen Aaah-watch.
Zou niet mijn eerste keuze zijn, maar internetradio is verboden. Verplicht urine fm.quote:Op maandag 11 juli 2005 11:15 schreef Monidique het volgende:
Kinkaardschok.nl.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |