Nope, want ze hebben ook overal contact met de verschillende ziekenhuizen, en die melden alleen maar gewonden totnutoe, buiten die 2.quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:45 schreef DrMarten het volgende:
[..]
Ik denk dat ze pas aantallen gaan noemen als ze enige zekerheid hebben over het daadwerkelijke aantal doden, om te voorkomen dat ze het getal iedere keer bij moeten stellen.
Dat is nou net het probleem. Zij hebben geen enkel respect voor een mensenleven. En zijn gewetenloos. Daarom winnen zij en verliezen wij.quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:42 schreef buzzer het volgende:
Het moeten wel gewetenloze zwijnen zijn die dergelijke aanslagen beramen. Een mensenleven moet dan niets waard zijn voor je. Ik hoorde Bush in 2001 eggen dat ze dat tot de wortel uit zouden roeien, maar van die belofe heeft hij tot nu toe bitter weinig waargemaakt. En als ik Blair dan hoor zeggen dat de "experts" aanwezig zijn bij de G8 dan ben ik geneigd om hem in zijn gezicht uit te lachen.
van de FP:
[..]
Oh god niet de grootste terrorist. Dat is hetzelfde als een vuurtje blussen met benzine!quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:42 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Dit gaat Wilders veel zetels opleveren
sorry, mijn topografie ging maar zover dat ik dacht dat bali geen hoofdstad was.quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:47 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Je vergeet BaliMaar er is wel iets wat me opvalt. Ze worden minder bloederig. Dat kan ons hoop geven.
Ik snap echt niet waarom. Als je eenmaal die bommen hebt is het toch een kwestie van rugzakje laten liggen en wegwezen.quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:47 schreef Shirley het volgende:
[..]
Zo'n aanval is niet binnen een dag te plannen. Dat vereist maanden voorbereiding.
quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:48 schreef 123RiK het volgende:
die zanger van radiohead staat nu op het strand![]()
Radiohead - Anyone Can Play Guitar
[...]
As the world does turn
And if London burns
I'll be standing on the beach with my guitar
[...]
![]()
Punt is dat zulke grote bijeenkomsten ontzettend goed beveiligd worden. Juist op zulke bijeenkomsten zal je minder risico lopen is mijn idee.quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:47 schreef ThomasBerge het volgende:
Ik was afgelopen weekend al bang voor een aanslag tijdens Live8
OMGquote:Op donderdag 7 juli 2005 13:48 schreef 123RiK het volgende:
die zanger van radiohead staat nu op het strand![]()
Radiohead - Anyone Can Play Guitar
[...]
As the world does turn
And if London burns
I'll be standing on the beach with my guitar
[...]
![]()
Verkeerde afkomstquote:Op donderdag 7 juli 2005 13:43 schreef appies het volgende:
Nu is het echt tijd om iedereen van de verkeerde afkomst op te pakken
diegene die zich opblazen misschien niet, maar de organisatoren van deze aanslag hebben imho echt wel een aardig iq..want dit plan/organiseer je niet 1 2 3..quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:45 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Sure. Allemaal artsen en kerngeleerden die zich opblazen in zo'n bus
Hier nog een. Zullen we gaan duosolliciteren?quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:48 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Ik ga een andere baan zoeken! Ik werk naast Den Haag Centraal!
Damn!![]()
![]()
nee zo simpel ligt het nou ook weer niet, je kan niet zomaar bommen plaatsen in een wereldstad. de ideën zijn poepsimpel, de uitvoering kost geld.quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:50 schreef TC03 het volgende:
[..]
Ik snap echt niet waarom. Als je eenmaal die bommen hebt is het toch een kwestie van rugzakje laten liggen en wegwezen.En terroristen kunnen binnen no-time aan bommen komen.
Ik denk ook niet dat dit te verijdelen valt.
quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:50 schreef UnleashMitch het volgende:
[..]
Punt is dat zulke grote bijeenkomsten ontzettend goed beveiligd worden. Juist op zulke bijeenkomsten zal je minder risico lopen is mijn idee.
Hopelijk blijft Rotterdam buiten schot, met al die chemische industrie om m'n huis heen word ik niet vrolijk van de gedachte.
Hey hou Ajax en Feyenoord hierbuiten!quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:49 schreef Toffe_Ellende het volgende:
[..]
Tussen wie? De dommere en nog dommere?
De domme middelbare vrouwen die er zowieso al naar kijken :Squote:Op donderdag 7 juli 2005 13:51 schreef Waxxer het volgende:
En RTL4 dat altijd petendeert beter nieuws te verslaan enz dan het NOS-journaal gaat door met die belspelletjes.... Ja tuurlijk, RTL5 verslaat het... maar ik weet niet hoor... Wie kijkt daar nu trouwens naar?Wat voor types?
RTL nieuws is echt wel beter dan het NOS Journaal.quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:51 schreef Waxxer het volgende:
En RTL4 dat altijd petendeert beter nieuws te verslaan enz dan het NOS-journaal gaat door met die belspelletjes.... Ja tuurlijk, RTL5 verslaat het... maar ik weet niet hoor... Wie kijkt daar nu trouwens naar?Wat voor types?
Ging het daaroverquote:Op donderdag 7 juli 2005 13:50 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
sorry, mijn topografie ging maar zover dat ik dacht dat bali geen hoofdstad was.
Ik denk elk jaar een aanslag.quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:51 schreef Steeven het volgende:
Oke, ze zeggen dat ze Engeland wilden pakken om hun rol in Irak en Afghanistan. Dus ze hebben nog een flink lijstje af te werken.
Sommige mensen willen dat niet zien en houden liever die oogkleppen voor Want nu kunnen ze mooi de schuld afschuiven naar de binnenlandse regeringen en kunnen sommige het zelfs ook nog wagen om enige sympathie te hebben voor dit soort acties.quote:Op donderdag 7 juli 2005 13:44 schreef Labtech het volgende:
[..]
Frankrijk en Duistland houden zich buiten de oorlog tegen Saddam Hoessein, NIET buiten de oorlog tegen terrorisme. In Afghanistan zijn wel degelijk beide landen betrokken.
Laat je niet verblinden door het wel of niet meedoen aan de oorlog tegen Irak. Het gehele westen is doelwit...Net zolang totdat de sharia is ingevoerd.
dit is de nieuwe dubbeldekker stadsbusquote:Op donderdag 7 juli 2005 13:24 schreef wise het volgende:
[afbeelding]
vorig topic stond een groter plaatje
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |