Schuld van Israel? Volgens die schimmige websites die jij hier naar voren bracht om je mening te ondebouwen dan he?quote:Op zaterdag 9 juli 2005 12:24 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
[..]
Het gaat met niet om die anti-semitische rommel, het gaat me om de link Mandela-Palestina. Een pot nat.
Begrijpend lezen? Die link was bedoeld om te laten zien in wat voor kringen Mandela wordt geadoreerd en om de link te leggen met Arafat. Met de teksten over Israel ben ik het vanzelfsprekend niet eens.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 15:13 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Schuld van Israel? Volgens die schimmige websites die jij hier naar voren bracht om je mening te ondebouwen dan he?
hou je van eten?quote:Op maandag 11 juli 2005 21:03 schreef Egidius_Giederen het volgende:
[..]
hahahahaha, jij bent echt geen stoere vent!![]()
![]()
![]()
![]()
Nee. Dat is dankzij Frederik Willem de Klerk die de echte held van het einde van apartheid is. Zonder hem had Mandela nog steeds op Robbeneiland stenen lopen kloppen.quote:Op woensdag 6 juli 2005 00:28 schreef Pool het volgende:
[..]
Nu noem je het weer een marionette. Is het nu wel of niet dankzij Mandela dat de apartheit afgeschaft is?
Afrika is nog niet zo heel lang overheerst hoor, met het stichten van de Kaapkolonie hadden de Europeanen nog lang geen controle over het hele land.quote:Op donderdag 7 juli 2005 04:03 schreef PLAE@ het volgende:
[..]
Waarom Afrikanen hun landen niet goed kunnen besturen? tja hoeveel jaar zijn de Afrikanen overheersd door Europese machten? een stuk langer dan dat ze nu weer onafhankelijk zijn. Alleen lijkt het voor ons tijden. Veel van de interne machtsstrijden die er zijn zijn voortgevloeit uit de blanke overheersing. Grenzen werden op een kaart zomaar wat getrokken zonder rekening te houden met eeuwenoude stammengrenzen. Dat is een groot onderdeel van de huidige problematiek.
Maar natuurlijk mag je je daar niet op blind staren. Het is in Afrika gewoon een zooitje. Ze hebben hulp nodig en ik vind dat we die ook moeten bieden.
Inderdaad, en voor de kolonisatie bakten ze er ook al niets van. We zijn hier in Europa ook zo vaak overheerst (80 jarige oorlog bv.... Denk bijv. ook aan wat de engelsen in Frankrijk aanrichten), en toch hebben we er wat van weten te maken. Het zijn allemaal smoesjes.quote:Op donderdag 18 augustus 2005 10:25 schreef Viajero het volgende:
[..]
Afrika is nog niet zo heel lang overheerst hoor, met het stichten van de Kaapkolonie hadden de Europeanen nog lang geen controle over het hele land.
Aziatische landen met een vergelijkbare geschiedenis doen het een stuk beter. Ook is 90% van de Afrikanen na de onafhankelijkheid geboren.
Maar in plaats van naar de echte oorzaken te zoeken geven we gewoon de slechte blanke de schuld en leunen we relaxed onze rug weer tegen de palmboom, wetend dat het niet onze schuld is..
Zo, dat staat genoteerd.quote:Op zaterdag 9 juli 2005 14:58 schreef PJORourke het volgende:
Mandela is een terrorist, racist en tribale extremist. Het ANC is voornamelijk een Xhosa-beweging, die probeert andere stammen te onderdrukken, de aartsvijanden van de Zulu's voorop. Dit heeft geresulteerd in een soort burgeroorlog in Kwazulu-Natal, en schietpartijen in het centrum van Johannisburg, allemaal op bevel van de ANC-top, waar Mandela toen nog deel van uit maakte. Ook is het criminele verbond met de SACP, van de Rus Slovo, een fan van Stalin, hem zwaar aan te rekenen, evenals de vriendschap met Khadafi.
Voor een activist die in theorie het gelijk aan zijn kant had heeft hij wel heel veel bloed aan zijn handen, en zijn carriere weerspiegelt de oude ANC-leus one settler (=blanke), one bullit maar al te goed, hoewel alle zwarte stammen, op de San na, ook settlers zijn in SA.
In zijn voordeel spreekt dan weer dat hij zo ongeveer de enige zwarte in het land is die de algemene HIV-theorieen aanvaardt.
quote:Op vrijdag 19 augustus 2005 02:44 schreef Finder_elf_towns het volgende:
[..]
Zo, dat staat genoteerd.
Goed verhaal eromheen over de verloedering van Zuid Afrika, ooit een prachtig land en nu het domein van de beesten.quote:In the same way, many facts about Mandela and the ANC are never reported by the media. For example, Mandela awarded South Africa's equivalent of the U.S. Presidential Medal of Freedom to Libya's Muammar al-Qaddafi. Mandela has publicly said that Cuba is a model for a free, democratic society that is, in fact, more democratic than the United States. Castro has been here for friendly visits. When U.S. officials complained about Mandela's cozy relationship with dictators, Mandela said that no other nation has the right to interfere in South African affairs—this from the man who supported sanctions against the old government. Curiously, Mandela dropped recognition of Taiwan at the demand of Communist China.
apartheid ansich is niet zo slecht, maar uiteraard wel als dat van bovenaf is opgelegd. Soort zoekt soort; dat is altijd overal geweest en zal zo blijven. Opgelegde gelijkheid van bovenaf is daarom m.i. even slecht als apartheid.quote:Op dinsdag 29 november 2005 06:50 schreef StefanP het volgende:
Ik durf te wedden dat veel mensen, en niet alleen blanken, met weemoed terugdenken aan de dagen van de apartheid.
Ah, nee, da's een site waar je U tegen zegt, daarop is het volgende terug te vinden:quote:Op dinsdag 29 november 2005 19:47 schreef StefanP het volgende:
Ze zegt dus min of meer dat haar man het dus eigenlijk verkeerd had. Linkje: http://www.ourcivilisation.com/cry.htm
Mandela is dus zo'n "held" niet, het is een communist die van besturen geen kaas heeft gegeten en wie de problemen van "zijn" volk niet interesseren.
Kortom, een fascitoide leugen site aanhalen om je gelijk te halen over de 'communist' Mandela komt op mij niet erg geloofwaardig over.quote:Consider the community's general attitude to truth; a civilization rises because it pursues truth, it falls when it suppresses truth. Our stance is revealed by the existence of popular delusions, whose absurdity has not prevented them from being adopted as truth by governments. The list of popular delusions include:
AIDS is a sexually transmitted disease caused by the HIV virus.
Corpulence is the result of eating too much.
Democracy is good government
DDT, (Dichloro-diphenyl-trichloroethane ) must be banned to avoid a 'Silent Spring'
Eating beef from cattle afflicted by Mad Cow Disease will cause a brain rotting disease.
Global Warming is a threat to human existence.
Jobs for all are essential for economic prosperity
Multiculturalism
Native Title
Political Correctness
The Courts are there to make people behave.
Violence never solves anything.
quote:Op dinsdag 29 november 2005 19:47 schreef StefanP het volgende:
Mandela is dus zo'n "held" niet, het is een communist die van besturen geen kaas heeft gegeten en wie de problemen van "zijn" volk niet interesseren.
je ziet het wel vaker met mensen die eerst een grote mond hadden over de ongelijkheid en later dachten het wel te kunnen oplossen zonder naar beide partijen te kunnen kijken. de oplossing wordt daardoor een draak waarbij de pus pas echt langs de krater loopt. vele mantels der liefde zijn eigenlijk dekmantels der haat en verworden tot mantels der onzinnigheid, haat, verdeeldheid en verderf.quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:10 schreef SCH het volgende:
Moet er inhoudelijk gereageerd worden op de beschuldiging dat Mandela niet geinteresseerd zou zijn in de problemen van zijn volk???
daar denkt de zuid-afrikaan op dit moment toch echt anders over... we kunnen wel net doen alsof we vanuit ons walgelijk linkse pluche denken dat apartheid de absolute boosdoener was, maar op dit moment is dat het toch echt niet meer en afrika (metname zuid-afrika) zou het maar wat graag terug willen. sommige mensen kunnen gewoon geen koekjes bakken als de ingrediënten voor hen liggen. die vermoorden liever.quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:49 schreef SCH het volgende:
Vele malen liever de liefde Mandela uitstraalt dan de haat van de apartheid.
Christus.quote:
ja apartheid is kwa woord (als je het nederlands zou vertalen) niet goed, maar de situatie nu ( in zuid-afrika) is slechter dan met. of ga je dat ontkennen? alwetende nederlander.quote:Op dinsdag 29 november 2005 20:56 schreef kippenek het volgende:
[..]
Christus.
Is het al zover gekomen? Dat we apartheid zien als een oplossing voor de problemen die wel ervaren? Dat we het gvd acceptabel zijn gaan vinden?
Mén...
Vreemd. Dus in ZA mag de situatie wel terug naar een verderfelijk systeem, maar er mag over Irak niet gezegd worden dat de situatie nu slechter is dan onder Saddam?quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:00 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja apartheid is kwa woord (als je het nederlands zou vertalen) niet goed, maar de situatie nu ( in zuid-afrika) is slechter dan met. of ga je dat ontkennen? alwetende nederlander.
nee dat is niet correct en absoluut niet vergelijkbaar. ik ken vooral veel zwarte zuid-afrikaner die liever de apartheid hadden dan de losgeslagen bedoening die er nu is.quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:02 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Vreemd. Dus in ZA mag de situatie wel terug naar een verderfelijk systeem, maar er mag over Irak niet gezegd worden dat de situatie nu slechter is dan onder Saddam?
Volgens mij is dat niet helemaal het punt. Er zijn ook vast redenen te bedenken waarom het regime van Stalin (om de overbekende Duitser er maar even buiten te laten) helemaal toppie was in vergelijking met wat er nu de scepter zwaait. Verlangen we daarom maar terug naar die tijd?quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:00 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ja apartheid is kwa woord (als je het nederlands zou vertalen) niet goed, maar de situatie nu ( in zuid-afrika) is slechter dan met. of ga je dat ontkennen? alwetende nederlander.
quote:Op dinsdag 29 november 2005 19:55 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Ah, nee, da's een site waar je U tegen zegt, daarop is het volgende terug te vinden:
[..]
Kortom, een fascitoide leugen site aanhalen om je gelijk te halen over de 'communist' Mandela komt op mij niet erg geloofwaardig over.
Zonder Mandela was Zuid-Afrika ontaard in een bloedbad en ik heb geen enkele blanke in Zuid Afrika geen kwaad woord horen zeggen over Mandela (ik ben er wel geweest) en daar waren er een aantal bij die het land wilden verlaten.
zoals ik al eerder schreef verlangen de meeste zwarte zuid-afrikaner terug naar de apartheid. wij doen net of dat woord een walgelijke term is. voor hen en voor wit is het de duidelijkste term ooit. nu is het een puinhoop.quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:06 schreef kippenek het volgende:
[..]
Volgens mij is dat niet helemaal het punt. Er zijn ook vast redenen te bedenken waarom het regime van Stalin (om de overbekende Duitser er maar even buiten te laten) helemaal toppie was in vergelijking met wat er nu de scepter zwaait. Verlangen we daarom maar terug naar die tijd?
Is het, vanuit menselijk oogpunt, niet veel simpeler om te zeggen, we gaan de problemen die er nu spelen oplossen in plaats van valse krediet te verlenen aan een systeem waarbij de ene mens minderwaardig verklaard werd aan de andere, simpelweg omdat je buitenkant een verkeerd kleurtje heeft en je aan de verkeerde kant staat? Gaan we dat uitleggen aan die mensen? Denk je dat er daadwerkelijk zwarte Zuid Afrikanen bestaan die terugverlangen naar die tijd?
Ik snap soms echt helemaal niks meer van deze wereld.
de meerderheid? of degene die nu hun eigen mensen vermoorden omdat ze bang zijn voor terechte represailles? het is niet te vergelijken, zoals ik al schreef. verdiep je eens in de landen an sich voordat je andere landen betrekt waarbij je deze stelling probeert te onderbouwen. ken het volk en je weet meer.quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:07 schreef Lord_Vetinari het volgende:
Ja, en? Ik vermoed dat als je in Irak gaat luisteren dat je ook veel mensen zult horen die liever Saddam hadden dan de losgeslagen bedoening die het er nu is.
Ik vind het nogal een bewering eigenlijk. Ik heb niet zoveel op met dat bron geneuzel, maar dit mag je hard maken.quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:08 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
zoals ik al eerder schreef verlangen de meeste zwarte zuid-afrikaner terug naar de apartheid.
ik ken alleen maar zwarte zuid-afrikaner die graag terug willen naar de tijd voor mandela. mijn bronnen zijn mijn vrienden. maar ik geloof vast dat je op google ook wel wat kan vinden. zie daar!quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:09 schreef kippenek het volgende:
[..]
Ik vind het nogal een bewering eigenlijk. Ik heb niet zoveel op met dat bron geneuzel, maar dit mag je hard maken.
Ja, en ik heb een tante uit Marokko en die komt. Hiephoi. Sorry, this doesn't quite cut it. Alwetende Nederlander.quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:11 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik ken alleen maar zwarte zuid-afriokaner die graag terug willen naar de tijd voor mandela. mijn bronnen zijn mijn vrienden. maar ik geloof vast dat je op google ook wel wat kan vinden. zie daar!
Je draait ook alles om je gelijk te krijgen he? Nee, ik heb niet gezegd 'de meerderheid'. Ik zei 'veel mensen'. En het gaat me niet eens zozeer concreet om de landen, maar om de hypocrisie die soms uit beweringen spreekt. Bij ZA mag er gezegd worden dat de afschaffing van de Apartheid (volgens jou dan) tot een puinhoop heeft geleid, maar in alle Irak topics worden de Amerikanen de hemel in geprezen voor hun inval en o, o, o wat gaat het goed in Irak en iedereen die iets anders beweert wordt voor van alles uitgemaakt.quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:09 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
de meerderheid? of degene die nu hun eigen mensen vermoorden omdat ze bang zijn voor terechte represailles? het is niet te vergelijken, zoals ik al schreef. verdiep je eens in de landen an sich voordat je andere landen betrekt waarbij je deze stelling probeert te onderbouwen. ken het volk en je weet meer.
doe ff normaal joh, lees anders ff wat verslagen op google voordat je met je tante uit marokko aankomt. veel plezier!quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:12 schreef kippenek het volgende:
[..]
Ja, en ik heb een tante uit Marokko en die komt. Hiephoi. Sorry, this doesn't quite cut it. Alwetende Nederlander.
Je praat gewoon poep! Maar vooruit, laat ik je vermaken. Stel dat het inderdaad is zoals jij zegt dat het is. Denk je dan dat de zwarte bevolking terugverlangt naar de (relatieve) rust, stabiliteit en veiligheid die er toen heerste, of denk je dat ze echt terugverlangen naar het systeem waarbij zij beschouwd werden als minderwaardig aan de blanken?quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:13 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
doe ff normaal joh, lees anders ff wat verslagen op google voordat je met je tante uit marokko aankomt. veel plezier!
ik geloof dat jij net als veel mensen hier denkt dat apart zijn ook meteen betekent dat je als minderwaardig werd beschouwd. ik ga er hier verder ook niet meer op in, omdat jij vanuit je pluche alles beter weet dan ik met mijn donkere za vrienden. veel plezier nog in dit topic en dat geldt ook voor lord nogwat.quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:16 schreef kippenek het volgende:
[..]
Je praat gewoon poep! Maar vooruit, laat ik je vermaken. Stel dat het inderdaad is zoals jij zegt dat het is. Denk je dan dat de zwarte bevolking terugverlangt naar de (relatieve) rust, stabiliteit en veiligheid die er toen heerste, of denk je dat ze echt terugverlangen naar het systeem waarbij zij beschouwd werden als minderwaardig aan de blanken?
Jij wou beweren van niet? Dat zwarten in het ZA van bijv. Verwoerd alleen maar apart werden gehouden om.... ja, om wat voor reden eigenlijk? Wel eens van Townships gehoord? Wel eens van de grootschalige relocaties gehoord van zwarten uit de steden naar de townships? dat mensen uit hun huis werden gehaald en gedropt op een stuk open land met een paal met een nummertje en zoek het maar verder uit?quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:19 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik geloof dat jij net als veel mensen hier denken dat apart zijn ook meteen betekent dat je als minderwaardig werd beschouwd.
Oh ja, gut, dom van me zeg.quote:Op dinsdag 29 november 2005 21:19 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
ik geloof dat jij net als veel mensen hier denkt dat apart zijn ook meteen betekent dat je als minderwaardig werd beschouwd.
Dang.quote:Uw zoekbewerking - "negers voor apartheid" - heeft geen overeenkomstige documenten opgeleverd
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |