* viking84 mompelt iets over een cursus argumenteren en redenerenquote:Op zondag 17 juli 2005 00:41 schreef Ixnay het volgende:
[..]
Hij geeft verder niks om die landen, het is gewoon algemeen bekend, ik verzin niet zomaar iets en hou nu je bek maar.
quote:Op zondag 17 juli 2005 00:41 schreef Ixnay het volgende:
Hij geeft verder niks om die landen, het is gewoon algemeen bekend, ik verzin niet zomaar iets en hou nu je bek maar.
Hij doet het daarom, om populairder te worden, wat valt daar verder nog aan te argumenteren?quote:Op zondag 17 juli 2005 01:23 schreef Viking84 het volgende:
[..]
* viking84 mompelt iets over een cursus argumenteren en redeneren![]()
Bullshit. De media willen hem graag gewoon in beeld nemen. En veel mensen willen graag met Bono op de foto / gezien worden.quote:Op zondag 17 juli 2005 01:38 schreef Ixnay het volgende:
Hij geeft gewoon geld of organiseert optredens en het boeit hem daarbij niet hoe of wat, als hij maar in de media verschijnt.
hy·per·bool (de ~, -bolen)quote:Op zondag 17 juli 2005 01:42 schreef calvobbes het volgende:
En ik heb nog nooit een filmpje gezien waarin word gedaan alsof Bono binnen 1 maand een compleet land veranderd heeft. Als dat echt zo vaak gebeurd zoals jij zegt, dan zou ik toch al een aantaal keer zo'n filmpje hebben moeten zien.
Simpele muziek drie accoorden steeds hetzelfde gitaar geluid en toch een eigen geluid kijk dat is nou zo knap van U2. Een paperclip een stom stukje metaal gebogen en houdt zo wat papier bij elkaar. Maar verzin het maar eens.quote:Op zondag 3 juli 2005 23:42 schreef Metal_Mart het volgende:
Geweldig topic. Ik vind het ook echt een schijtband, ik snap niet dat zoveel mensen ermee weglopen. Steeds maar weer datzelfde gitaargeluid, die zeikstem van die Bono, die simpele tekstjes... niet mijn ding.
Het enige dat ik deze band wel moet nageven is dat ze onbetwistbaar een eigen geluid hebben, je herkent het uit duizenden. Helaas is dat geluid niet aan mij besteed.
Ah oke. Je bent gewoon alles zwaar aan het overdrijven dus.quote:Op zondag 17 juli 2005 01:52 schreef Ixnay het volgende:
hy·per·bool (de ~, -bolen)
sterke overdrijving, vergrotende stijlfiguur, bv. 'een zee van tranen'
Hoezo "Kijk mij eens interessant zijn", mag ik je aanraken omdat je bono hebt ontmoet?quote:Op zondag 17 juli 2005 01:19 schreef Caithlinn het volgende:
[..]
Toevallig heb ik Bono ontmoet op mijn vorige werk en hij is alles behalve arrogant. Hij is zelfs erg aardig. Daarnaast heb ik nog maar zelden iemand zo vurig voor goede doelen horen pleiten. Dat lukt je niet als je het alleen voor je eigen haggie doet hoor. Dusssssss, wie moet er hier zijn bek nu houden?
Ik ben niet eens fan van U2, dus die reactie slaat nergens op. Ik vind alleen dat jullie die vent niet moeten veroordelen zonder dat je weet hoe ie echt is.......quote:Op zondag 17 juli 2005 17:14 schreef mattttPUNTnl het volgende:
[..]
Hoezo "Kijk mij eens interessant zijn", mag ik je aanraken omdat je bono hebt ontmoet?
Iedereen is aardig als er een bedankje van 30.000 euro op hem/haar staat te wachten
U2 = Matige muziek met een overgewaardeerde kut zanger
Dit is weer zo'n elitaire uitspraak..quote:Op maandag 18 juli 2005 00:39 schreef Soul79 het volgende:
Het is vrij simpele muziek, maar het werkt wel, dat moet je ze nageven. Maar mensen die het serieus de 'beste band ter wereld' noemen, zitten gewoon teveel aan de mainstream geplakt. In vergelijking met de gemiddelde band die je op MTV/TMF langs ziet fietsen zijn ze inderdaad de beste ja, maar verder![]()
huhhhh, das nie liev hoor.quote:
Smaken verschillen, maar voor het predikaat 'beste band ter wereld' komen nog wel andere dingen kijken. Muzikaliteit, creativiteit en diversiteit bijvoorbeeld. Daarop scoort U2 toch wat minder hoog dan veel 'impopulaire bands', zoals jij het noemt - Britney Spears is ook populair, dus dat zegt niet alles.quote:Op maandag 18 juli 2005 02:56 schreef thettes het volgende:
[..]
In vergelijking met wat er op TMF voorbijkomt vind ik ze de beste. In vergelijking met impopulaire muziek (meestal niet voor niks impopulair) vind ik ze ook de beste band.
je bent in de war met een ander U2 KLB topic, deze is echt puur omdat ik U2 niks aan vind.quote:Op maandag 18 juli 2005 14:14 schreef Waxxer het volgende:
Creativiteit en diversiteit heeft U2 hoor
Maar als we even teruggaan naar de essentie van dit topic; het is niet U2die hier achter zit hoor, maar Yorin, 3FM en Mojoen de platenmaatschappij...
Idd, er zijn twee U2-topics in KLB. Die andere gaat over de aandacht die Yorin er aan besteedt.quote:Op maandag 18 juli 2005 14:15 schreef kareltje_de_grote het volgende:
je bent in de war met een ander U2 KLB topic, deze is echt puur omdat ik U2 niks aan vind.
indd, aangezien er veel vraag naar blijkt te zijn, misschien is het beter om er eentje van te maken.quote:Op maandag 18 juli 2005 14:19 schreef m021 het volgende:
[..]
Idd, er zijn twee U2-topics in KLB. Die andere gaat over de aandacht die Yorin er aan besteedt.
Schande! Maar liefst 2 klaagtopics over U2!![]()
Je haat U2 maar luistert wel naar een middelmatige kopie van zequote:Op zaterdag 2 juli 2005 16:04 schreef kareltje_de_grote het volgende:
[..]
Heel diverse, voornamelijk house varianten zoals techno en electro.
Maar ook Coldplay, Joss Stone, Erica Badoe, Buena Vista Social Club luister ik graag.
quote:Op maandag 18 juli 2005 00:39 schreef Soul79 het volgende:
Een beetje zoals The Police dat iets eerder met hun hits ook deed, maar dat is wel een veeeeeel betere band met vooral veeeeeeeeeeeel betere muzikanten.
Mee eens, als hoofdinspecteur zijndequote:Op maandag 18 juli 2005 17:23 schreef Soul79 het volgende:
Ah, inspecteur Kamagurka van de Punkpolitie meldt zich.
Toch was U2 in de beginjaren naar alle maatstaven wel te pruimen. Fris, rauw geluid. En Bono had in beginsel zelfs meer te vertellen dan Sting, ware het niet dat hij het in cliche rijmelarij bracht.
U2 is nu precies zo'n rock dinosaurus geworden waar een nieuwe generatie punk eens korte metten mee zou moeten maken![]()
Smaken verschillen inderdaad, en populariteit is geen graadmeter voor kwaliteit. Maar de beste graadmeter is voor mij hoe ik de nummers vind klinken. Of ik ze jaar na jaar nog steeds leuk vind.quote:Op maandag 18 juli 2005 14:05 schreef Soul79 het volgende:
[..]
Smaken verschillen, maar voor het predikaat 'beste band ter wereld' komen nog wel andere dingen kijken. Muzikaliteit, creativiteit en diversiteit bijvoorbeeld. Daarop scoort U2 toch wat minder hoog dan veel 'impopulaire bands', zoals jij het noemt - Britney Spears is ook populair, dus dat zegt niet alles.
Maar goed ik wil niet de zuurpruim zijn hier, heb tenslotte veel platen van U2 en draai op dit moment Still haven't found what I'm looking for![]()
U2 fans zijn nog enger dan de band zelf. Volgens mij stopt die volksmenner stiekem hidden messages in zijn preekrock waardoor bepaalde lieden in gehersenspoelde zombies veranderen die kritiekloos alle zoutloze meuk slikken die hun door Bono & Co. wordt geserveerd.quote:
Je moest eens weten...quote:Op dinsdag 19 juli 2005 00:17 schreef doerebout het volgende:
[..]
U2 fans zijn nog enger dan de band zelf. Volgens mij stopt die volksmenner stiekem hidden messages in zijn preekrock waardoor bepaalde lieden in gehersenspoelde zombies veranderen die kritiekloos alle zoutloze meuk slikken die hun door Bono & Co. wordt geserveerd.
Dat is het probleem, ze zijn nog steeds beter dan het merendeel van de populaire bands die we te zien krijgen. Dat maakt ze kennelijk lui.quote:Op maandag 18 juli 2005 23:36 schreef kamagurka het volgende:
[..]
alhoewel je je kunt afvragen of ze het nou zo afleggen tegen hedendaagse popbands. In dat geval is het eigenlijk wel legitiem om door te blijven spelen zolang die nieuwe revolutie uitblijft
We moeten ook niet te hard over ze zijn, want ze waren echt wel goed. Maar laten we wel wezen, als How to dismantle an atomic bomb hun debuutplaat was geweest, dan hadden ze die galmbak vorige week niet drie keer vol gekregen. Ik vind het gewoon een matige plaat.quote:Op maandag 18 juli 2005 23:48 schreef thettes het volgende:
[..]
Smaken verschillen inderdaad, en populariteit is geen graadmeter voor kwaliteit. Maar de beste graadmeter is voor mij hoe ik de nummers vind klinken. Of ik ze jaar na jaar nog steeds leuk vind.
Als we het hebben over diversiteit is U2 toch ook een grote speler, met de jaren '90 kwamen ze met een heel andere sound dan hun eerdere albums. Creativiteit is natuurlijk een beetje vergelijkbaar met diversiteit.
Muzikaliteit kan ik niet over oordelen, maar ik weet vrij zeker dat er genoeg betere zangers, drummers, bassisten en gitaristen zijn op de wereld. Maar daar gaat het niet om, het gaat om het eindresultaat![]()
Je zit nog dichter bij de waarheid dan je zelf denkt.quote:Op dinsdag 19 juli 2005 00:17 schreef doerebout het volgende:
U2 fans zijn nog enger dan de band zelf. Volgens mij stopt die volksmenner stiekem hidden messages in zijn preekrock waardoor bepaalde lieden in gehersenspoelde zombies veranderen die kritiekloos alle zoutloze meuk slikken die hun door Bono & Co. wordt geserveerd.
quote:
quote:Op zaterdag 2 juli 2005 15:27 schreef the_legend_killer het volgende:
amateurs zijn het met wat covers
veelste weinig naar mijn idee.quote:Op maandag 18 juli 2005 14:19 schreef m021 het volgende:
[..]
Schande! Maar liefst 2 klaagtopics over U2!![]()
eyz eyz, niet zulks een grote mond. Als je nog een ander klaagtopic over ze wil openen vermeld dan even duidelijk de periode erbij!! De muziek van de laatse jaren is nogal minder maar vroeger waren ze super!quote:Op donderdag 28 juli 2005 22:35 schreef super-muffin het volgende:
[..]
veelste weinig naar mijn idee.
Trap hem daarvoor gerust even omhoog, anders zien we je punt niet.quote:Op woensdag 18 januari 2006 20:52 schreef YellowLedbetter het volgende:
eyz eyz, niet zulks een grote mond. Als je nog een ander klaagtopic over ze wil openen vermeld dan even duidelijk de periode erbij!! De muziek van de laatse jaren is nogal minder maar vroeger waren ze super!
Kortweg: kut.quote:Op woensdag 18 januari 2006 20:56 schreef nietzman het volgende:
En oh, U2 is kut. De oude U2 is kut, de huidige U2 is kut en de U2 van de toekomst zal kut blijven.
Je hebt het over U2 zeker?quote:Op woensdag 18 januari 2006 20:57 schreef Poncho het volgende:
Kortweg: kut.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |