zijn ook naar bioscoop geweest. Na 5 minuten in de rij tussen de puisterige pubers en krijsende breezahsletjes zijn we weer naar huis geredenquote:Op zondag 3 juli 2005 09:41 schreef Mercy_symbol het volgende:![]()
gisteren was het dus fok-MC bioscoopdagwij zijn naar Sin City geweest
![]()
quote:Op zondag 3 juli 2005 14:03 schreef Gebakken_vissie het volgende:
[..]
zijn ook naar bioscoop geweest. Na 5 minuten in de rij tussen de puisterige pubers en krijsende breezahsletjes zijn we weer naar huis gereden
Bioscoop hier (n'gein) was het publiek van hetzelfde kaliber maar vriendin wilde persee.quote:Op zondag 3 juli 2005 14:03 schreef Gebakken_vissie het volgende:
[..]
zijn ook naar bioscoop geweest. Na 5 minuten in de rij tussen de puisterige pubers en krijsende breezahsletjes zijn we weer naar huis gereden
quote:U2 schreef ooit:
No more.. no more .. whipe the the tears of your eyes.. whipe your tears away..
Tuig is het........quote:Op zondag 3 juli 2005 18:02 schreef Worldbeater het volgende:Ja, zo rijden een hoop van die SM gasten ook.
![]()
quote:Op zondag 3 juli 2005 18:15 schreef Worldbeater het volgende:
Ik denk wel eens .. kan het niet wat minder.![]()
Daar redt ik het niet bij met 160km/h over 50km/h weg @ industrieterrein.quote:Alleen de Zot van MotorXtra spant de kroon, 160 km/u door een 30 km/u woonerf.![]()
quote:Op zondag 3 juli 2005 18:15 schreef Worldbeater het volgende:
Alleen de Zot van MotorXtra spant de kroon, 160 km/u door een 30 km/u woonerf.![]()
quote:Op zondag 3 juli 2005 16:54 schreef Worldbeater het volgende:
<<knip>>
Thuis gelijk de Fiero gepakt en een stuk teruggereden op de snelweg, dubbel geparkeerd en aan de overkant van de weg de demper van de vluchtstrook geraapt.![]()
[[url=http://img17.imageshack.us/img17/7496/p1010519web8nh.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img17.imageshack.us/img17/3986/p1010516web1zm.th.jpg]afbeelding][/URL]
[[url=http://img17.imageshack.us/img17/9510/p1010518web5zs.th.jpg]afbeelding][/URL] [[url=http://img17.imageshack.us/img17/6494/p1010520web0vt.th.jpg]afbeelding][/URL]
[..]
![]()
Ziet er netjes uit manquote:Op zondag 3 juli 2005 20:02 schreef Makster het volgende:
MAar goed ik ben ook lekker bezig geweest. Begonnen en gefinished met het zadel, is echt MEGA goed gelukt. Stond er zelf versteld van, zit er mega strak om en nergens een rimpel te bekennen. Wel een secuur tijdrovend klusje maar des te leuker als het eenmaal zit
[afbeelding]
[afbeelding]
Thanksquote:Op zondag 3 juli 2005 22:03 schreef hicham het volgende:
Ziet er netjes uit man
Wanneer heb je tijd voor mijn zadel?
Misschien doen op de sleutelmeet van Lars?
Ik wil niet lullig doen maar ik heb twee voorstellen gedaan en bijna geen reacties.quote:
Ah, ik dacht dat ze goedkoper waren.. mjah. Nu kan ik nog kiezen, moet nog even zien hoe kisten eruit zien, maar volgens mij 3 keer niksquote:Op zaterdag 2 juli 2005 11:10 schreef Gebakken_vissie het volgende:
[..]
kisten tussen de 95 en de 120 euro, ze vragen er maar wat voor tegenwoordig. Heb ze al eens voor 140 gezien ook, maar bij de kleinere dumps liggen ze voor ongeveer 100. Ik had ze ook altijd gewoon aan naar werk. Hele dag op lopen zonder problemen
Even een postje van een tijdje terug gequotequote:Op zaterdag 2 juli 2005 11:33 schreef Worldbeater het volgende:
M'n uitlaat is bling, bling.![]()
Ben net wakker, maar heb eerst direct uit bed een half uurtje gepoetst aan de CR.
Ik dacht altijd dat die een matte finish had, maar dat is gewoon dat laagje wat alu na een tijdje opbouwt zoals roest op metaal.![]()
quote:Op zaterdag 2 juli 2005 14:02 schreef Gebakken_vissie het volgende:
[..]
BE mompelt ook iets over mee willenfotoverslag he
Kunnen we hier nog wat mee OPMquote:Op zaterdag 2 juli 2005 11:38 schreef hollander172 het volgende:
Moeten we anders maar een sleutelmeet organiseren?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |