 
		 
			 
			
			
			Die wilde gewoon international worden, niks anders.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 15:35 schreef vanderaalst het volgende:
ik noem een Peter Hoekstra........
werd ook door ajax weggekocht bij PSV.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 5 juli 2005 15:35 schreef vanderaalst het volgende:
ik noem een Peter Hoekstra........
werd ook door ajax weggekocht bij PSV.
 
			 
			
			
			Een eigen talent is voor mij niet alles, maar heeft altijd een streepje voor omdat hij al van de club is. Een aankoop moet daarom altijd beter zijn dan het eigen talent en dan bedoel ik beduidend beter.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 15:30 schreef Dylan Dog het volgende:
Ik vind het van weinig respect betuigen, maar goed dat zal wel aan mij liggen.
Takak is aanvallend prima maar verdedigend een 0, verder is hij tactisch veel te slecht voor PSV. Oftewel: hij komt tekort. Simons stond vorig jaar al op een shortlist van PSV maar was toen niet aan de orde omdat zowel Vogel als Van Bommel bleven. Dat Feyenoord interesse in hem toonde is niet vreemd, toen Feyenoord en Brugge er niet uitkwamen heeft PSV alsnog toegehapt. Niks raars aan.
En dat dingen bij Ajax anders gaan dan bij PSV is al jaren bekend. Voor jou is een talent alles, omdat je voor Ajax bent. Ik zie liever een speler die beter is dan geforceerd een talent brengen omdat het iemand uit de eigen jeugd is. Ik vind dat de jeugdopleiding meer moet brengen, maar de investering daarin is in volle gang en zal de komende jaren meer vruchten gaan afwerpen.
En logisch dat PSV interesse heeft in de talenten van de Nederlandse concurrenten: andere spelers kunnen het niveau (Robbens uitgezonderd) gewoonweg niet aan. Waarom zou je dan niet bij Ajax en PSV gaan kijken? Zo'n Gentlemens Agreement zegt me geen fluit.
 
			 
			
			
			Die speelde nog niet voor PSV toen Ajax hem wou hoor.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 15:31 schreef PirE het volgende:
[..]
Zowel van Persie als VDV zaten op een zijspoor bij hun clubs, dat kun je niet ontkennen. Interesse tonen in een spelen is niet verboden, zeker niet als deze speler in onmin leeft met zijn trainer/bestuur.
Ajax zat in de jaren 90 ook achter Ronaldo aan, daar hoor je niemand over.
 
			 
			
			
			[offtopic]Onder Olsen debuteerde De Cler & Knopper. Daarnaast bleek de eigen jeugd in die tijd niet aan de eisen te voldoen, kijkend naar het laatste jaar Van Gaal. Olsen moest wel inkopen doen. En zo werden wij onder Laudrup , Arveladze en de kern van het Ajax van 1995 met overmacht kampioen en wonnen wij met 5-0 van Psv in de Amstel Cup finale. [/offtopic]quote:Op dinsdag 5 juli 2005 15:46 schreef sqlsmurft het volgende:
[..]
Tuurlijk waren we blij met Laudrup en Arveladze, maar een voetbalclub moet nooit alleen een handelshuis zijn en ten alle tijde geld laten prefereren. Op de lange termijn keert dit tegen je ook al heeft jullie club een hoog knuffelimago in voetballand.
 
			 
			
			
			Een eigen talent heeft bij mij ook een streepje voor, maar als ie slechter is dan een ander, moet die ander spelen. Zoals je weet is de eigen opleiding van PSV, vooral in het verleden, niet van bijster hoog niveau geweest. Dat betekent dat spelers dikwijls niet goed genoeg zijn.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 15:46 schreef sqlsmurft het volgende:
[..]
Een eigen talent is voor mij niet alles, maar heeft altijd een streepje voor omdat hij al van de club is. Een aankoop moet daarom altijd beter zijn dan het eigen talent en dan bedoel ik beduidend beter.
Je bedoelt Simons? En wie nog meer? En over moreel onjuist handelen gesproken: Van Geel wegtrekken bij AZ is wel oke? En Lindenbergh? Vlaar? Mij maakt het niks uit hoor, maar wijs niet naar anderen.quote:Op dit moment (al een paar jaar) heeft jouw cluppie de schijn behoorlijk tegen wat het benaderen van spelers betreft waar de concurrent mee bezig is. Zakelijk zal het allemaal wel in orde zijn, maar moreel gezien klopt er geen hout van.
VDV gaf aan niet bij Ajax te willen blijven en zat bij Ajax wel degelijk op een zijspoor. Overigens heeft PSV NOOIT contact gezocht met Ajax of VDV over een mogelijke overgang. Van Persie was duidelijk in onmin, mocht weg en PSV heeft toen met Feyenoord overeenstemming bereikt over een overgang. Van Persie was in principe ook rond totdat zijn droomclub met een droomaanbieding kwam. PSV is op de rechtsachter positie aanvallend minder uitgerust en Ajax heeft in Trabelsi een speler die al vaker problemen heeft gehad met Ajax en aangaf weg te willen. Waarom zou PSV dan niet mogen proberen hem te contracteren?quote:Tuurlijk had VdV een probleem bij ajax, maar hij zat zeker niet op een zijspoor (Blind wilde tot op het laatst met hem door). vPersie had het ook zwaar, maar hij hoefde ook niet weg. Doordat ze in de problemen zaten bij hun huidige club (net als Trabelsi) was het wel heel handig om juist op dat moment interesse te tonen. Blijf dat verdacht vinden.
Jongen ga nu niet overdrijven. Takak is een aanvallende middenvelder die de positie van Van Bommel zou moeten overnemen. Voor die positie komt ie gewoon tekort, dus mag hij uitzien naar een andere ploeg. daar kun jij het niet mee eens zijn, en ik misschien ook niet, maar dat is een tactische overweging van de club.quote:Takak zou verdedigend niet goed genoeg zijn, nou het is inderdaad geen centrale verdediger maar een mannetje uit zijn rug laten lopen overkomt hem zelden. Tactisch moet hij bijleren en in vergelijking met Cocu is er veel te verbeteren, maar een onbenul zeker niet. Ik zou het eerder nog onervaren noemen.
De mening van ajacieden en Feyenoorders over PSV zal me echt worst wezen. Presteren, daar gaat het om, en ik kan me net zo goed vereenzelvigen met een enthousiaste PSV'er als Gomes als met Afellay, Ooijer of weet ik veel welke speler van mijn club, zolang ze maar hart voor PSV hebben. PSV moet het al sinds jaar en dag hebben van effectieve scouting en aankopen, dat is inmiddels onderdeel van de clubcultuur. Daar kun jij als ajacied problemen mee hebben, PSV'ers hebben dat niet.quote:Het afgelopen seizoen is er in Eindhoven een bijzonder knappe prestatie neergezet en ik begrijp dat het smaakt naar meer, maar ten koste van wat![]()
Komop zeg, PSV - en Ajax - zullen altijd handelsclubs blijven: de Nederlandse competitie is egwoon geen eindstation voor de grote spelers. Kijk naar Reiziger, Davids, Kluivert, Bergkamp etc, maar ook naar Ronaldo, Van Nistelrooij, Romario, Kezman, Robben etc. Geld mag nooit prefereren en dat doet het niet, ook niet bij PSV. Prestaties gaan voorop en zonder geld kun je niet presteren.quote:Olsen is inderdaad door het publiek afgeserveerd omdat hij weigerde eigen jeugd op te stellen. Tuurlijk waren we blij met Laudrup en Arveladze, maar een voetbalclub moet nooit alleen een handelshuis zijn en ten alle tijde geld laten prefereren. Op de lange termijn keert dit tegen je ook al heeft jullie club een hoog knuffelimago in voetballand.
 
			 
			
			
			Wat je hier zegt, klinkt allemaal logisch. En dat van het salaris is ook wel waar, maar doordat je de transfersom laag houdt, is het wellicht toch een optie voor andere clubs. Er wordt voorzover ik zie gewoon weinig gedaan om deze jongens kwijt te raken, terwijl ze bij PSV overbodig zijn. Dat is mijn punt.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 14:51 schreef PirE het volgende:
[..]
Je vergeet voor het gemak iets belangrijks. Een PSV-salaris (dus wat deze jongens bij PSV verdienen) is voor veel andere Nederlandse ploegen niet te betalen. PSV wil spelers als bv. van der Schaaf kwijt en van der Schaaf gaat natuurlijk niet zomaar ergens anders voetballen voor half geld (zou ik ook niet doen).
Met een huurconstructie ben je minder kwijt aan salaris en de hurende club heeft er een speler bij en hoeft geen transfersom neer te leggen. Het voordeel voor PSV zit hem ook in het feit dat de speler meer speeltijd krijgt wat hem weer meer in de picture brengt bij andere clubs.
Het kapitaal is al vernietigd bij jongens als Fehèr, van der Schaaf en Colin. Dus dat is een loos punt. En de kans dat zij nog op niveau gaan presteren is nihil.quote:Een speler dumpen is kapitaalvernietiging. Je zal net zien dat hij ergens transfervrij gaat ballen en de sterren van de hemel speelt. Verhuren is dan altijd nog de beste optie zolang een speler een restwaarde heeft.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Omdat jullie vantevoren al wisten dat beiden niet zouden komen. Pure stokerij dus.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 16:17 schreef Dylan Dog het volgende:
VDV gaf aan niet bij Ajax te willen blijven en zat bij Ajax wel degelijk op een zijspoor. Overigens heeft PSV NOOIT contact gezocht met Ajax of VDV over een mogelijke overgang. Van Persie was duidelijk in onmin, mocht weg en PSV heeft toen met Feyenoord overeenstemming bereikt over een overgang. Van Persie was in principe ook rond totdat zijn droomclub met een droomaanbieding kwam. PSV is op de rechtsachter positie aanvallend minder uitgerust en Ajax heeft in Trabelsi een speler die al vaker problemen heeft gehad met Ajax en aangaf weg te willen. Waarom zou PSV dan niet mogen proberen hem te contracteren?
[..]
En wat zal er gebeuren als afgelopen seizoen ineens, uiteraard tegen alle verwachtingen in, een rampseizoen wordt? Wie worden er het eerst uitgeschopt? Juist, de buitenlanders. Als je altijd succes zou hebben, zou het niet uitmaken, maar ik de slechte periodes kan je beter eigen spelers in je selctie hebben, aangezien die meer krediet hebben.quote:De mening van ajacieden en Feyenoorders over PSV zal me echt worst wezen. Presteren, daar gaat het om, en ik kan me net zo goed vereenzelvigen met een enthousiaste PSV'er als Gomes als met Afellay, Ooijer of weet ik veel welke speler van mijn club, zolang ze maar hart voor PSV hebben. PSV moet het al sinds jaar en dag hebben van effectieve scouting en aankopen, dat is inmiddels onderdeel van de clubcultuur. Daar kun jij als ajacied problemen mee hebben, PSV'ers hebben dat niet.
 
			 
			
			
			Je om zoiets druk maken, dat is pas kinderachtig......quote:Op dinsdag 5 juli 2005 16:33 schreef JustJunior het volgende:
[quote]En zolang je in dit topic zit, is het misschien wel zo respectvol om over PSV te spreken. Om een clubnaam te verbasteren omdat je het niet eens bent met het beleid is wel wat kinderachtig![]()
 
			 
			
			
			Puur speculatief.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 16:43 schreef aldostuta het volgende:
Omdat jullie vantevoren al wisten dat beiden niet zouden komen. Pure stokerij dus.
Nee hoor, waarom? Dat dat bij Ajax misschien zo verloopt. PSV is niet met Ajax te vergelijken, leer dat eens. Je club is niet zaligmakend, geloof me. Bij Ajax zouden eigen spelers misschien meer krediet hebben, maar de clubcultuur van PSV is gewoon anders dan die van jullie. Maar het past wel in het hoofdstedelijke plaatje om je eigen situatie als maatgevend te beschouwen, thanks for not letting me down.quote:En wat zal er gebeuren als afgelopen seizoen ineens, uiteraard tegen alle verwachtingen in, een rampseizoen wordt? Wie worden er het eerst uitgeschopt? Juist, de buitenlanders. Als je altijd succes zou hebben, zou het niet uitmaken, maar ik de slechte periodes kan je beter eigen spelers in je selctie hebben, aangezien die meer krediet hebben.
Ook bullshit van de bovenste plank. Van Nistelrooij is een oer-PSV'er geworden, Ronaldo spreekt nog steeds vol lof over PSV en Arjen Robben ziet PSV als 'zijn' club.quote:En als er al zoiets als clubliefde bestaat, dan zal dat zeker niet komen van een aankoop die er misschien twee jaartjes zal spelen om vervolgens weer verkocht te worden. Van eigen kweek, dat al jaren bij de club zit, is in dat opzicht ook meer te verwachten.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Volgende namen in het rijtjequote:De afgelopen dagen werden twee aanvallend ingestelde spelers in buitenlandse media in verband gebracht met PSV, zonder dat er concrete bronnen werden genoemd. Naar aanleiding van de melding in het AD dat PSV zich zou kunnen gaan richten op een andere kandidaat dan Kalou, zou dit relevant kunnen zijn. In Japanse media wordt al enkele dagen PSV genoemd als een van de geinteresseerde clubs in de Japanner Nakata. De oorspronkelijke bron zou uit Italiaanse media komen, hetgeen we niet hebben kunnen achterhalen.
PSV Netwerk
In Brazilie wordt PSV door de zaakwaarnemer van de aanvallende middenvelder Márcio Mossoró genoemd als een van de clubs die interesse heeft getoond. Diverse topclubs in Brazilie worden al enige tijd in verband gebracht met de speler van Paulista, een van de revelaties van het afgelopen jaar in Brazilie. De zaakwaarnemer noemde ook Olympique Lyon als geinteresseerde ploeg.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Nakata is geen goedkope jongen en een matige voetballer.quote:Op dinsdag 5 juli 2005 19:45 schreef ASSpirine het volgende:
Met Nakata erbij hebben we dan wel een nieuwe bron van inkomsten...
Maar of dat de bedoeling is
Ono!

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |