En absoluut ook :quote:Maar over de tijden en gelegenheden, broeders, is het niet nodig, dat u geschreven wordt:
immers, gij weet zelf zeer goed, dat de dag des Heren zó komt, als een dief in de nacht.
Terwijl zij zeggen: het is (alles) vrede en rust, overkomt hun, als de weeën een zwangere vrouw, een plotseling verderf, en zij zullen geenszins ontkomen.
Maar gij, broeders, zijt niet in de duisternis, zodat die dag u als een dief overvallen zou:
want gij zijt allen kinderen des lichts en kinderen des dags.
Wij behoren niet aan nacht of duisternis toe; laten wij dan ook niet slapen gelijk de anderen, doch wakker en nuchter zijn.
Want die slapen, slapen des nachts en die zich bedrinken, zijn des nachts dronken,
maar laten wij, die de dag toebehoren, nuchter zijn, toegerust met het harnas van geloof en liefde en met de helm van de hoop der zaligheid;
want God heeft ons niet gesteld tot toorn, maar tot het verkrijgen van zaligheid door onze Here Jezus Christus, die voor ons gestorven is, opdat wij, hetzij wij waken, hetzij wij slapen, tezamen met Hem zouden leven.
Vermaant daarom elkander en bouwt elkander op, gelijk gij dit ook doet.
quote:Maar wij verzoeken u, broeders, met betrekking tot de komst van [onze] Here Jezus Christus en onze vereniging met Hem, dat gij niet spoedig uw bezinning verliest of in onrust verkeert,
hetzij door een geestesuiting, hetzij door een prediking, hetzij door een brief, die van ons afkomstig zou zijn, alsof de dag des Heren (reeds) aanbrak.
Laat niemand u misleiden, op welke wijze ook, want eerst moet de afval komen en de mens der wetteloosheid zich openbaren, de zoon des verderfs, de tegenstander, die zich verheft tegen al wat God of voorwerp van verering heet, zodat hij zich in de tempel Gods zet, om aan zich te laten zien, dat hij een god is.
Herinnert gij u niet, dat ik, toen ik nog bij u was, u dit meermalen gezegd heb?
En gij weet thans wel, wat hem weerhoudt, totdat hij zich openbaart op zijn tijd.
Want het geheimenis der wetteloosheid is reeds in werking;
(wacht) slechts totdat hij, die op het ogenblik nog weerhoudt, verwijderd is.
Dan zal de wetteloze zich openbaren; hem zal de Here [Jezus] doden door de adem zijns monds en machteloos maken door zijn verschijning, als Hij komt.
Daarentegen is diens komst naar de werking des satans met allerlei krachten, tekenen en bedrieglijke wonderen, en met allerlei verlokkende ongerechtigheid, voor hen, die verloren gaan, omdat zij de liefde tot de waarheid niet aanvaard hebben, waardoor zij hadden kunnen behouden worden.
En daarom zendt God hun een dwaling, die bewerkt, dat zij de leugen geloven, opdat allen worden geoordeeld, die de waarheid niet geloofd hebben, doch een welgevallen hebben gehad in de ongerechtigheid.
Maar wij behoren God te allen tijde om u te danken, door de Here geliefde broeders,
dat God u als eerstelingen Zich verkoren heeft tot behoudenis,
in heiliging door de Geest en geloof in de waarheid.
Daartoe heeft Hij u ook door ons evangelie geroepen tot het verkrijgen van de heerlijkheid van onze Here Jezus Christus.
Zo dan, broeders, staat vast en houdt u aan de overleveringen, die u door ons, hetzij mondeling, hetzij schriftelijk, geleerd zijn.
En Hij, onze Here Jezus Christus, en God, onze Vader, die ons heeft liefgehad en ons eeuwige troost en goede hoop door zijn genade verleend heeft, trooste uw harten, en make ze sterk in alle goed werk en woord.
Enyalius, Ik ben het helemaal met je berichten in deze thread eens.Ik denk er precies zo over. 1 Ding is me echter onduidelijk. Je hebt het over geesten en eniteiten. Nooit geweten dat dat iets anders was, kun je mij het verschil uitleggen? Ik heb ze beide nog niet ontmoet, omdat ik mezelf dan dood zou schrikkenquote:Op zaterdag 2 juli 2005 19:03 schreef Enyalius het volgende:
----
De Bijbel waarschuwt tegen het ontkennen van het Zoonschap.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 19:03 schreef Enyalius het volgende:
wel er is een soort van einde der tijden, maar het is niet aarde gebonden. het is universum gebonden. elke zoveel miljarden aardse jaren word alles herboren. maar dat zal je niet eens merken dat dat gebeurt tenzij je op dat moment als ziel in het multiversum zit (astrale). wetenschappers zien dit als het universum dat groeit en krimpt en big bang weer opnieuw gebeurt etc.
jezus is geen zoon van god en kwam geen verlossing brengen. simpel
eigenlijk zijn alle energetische wezens entiteiten. maar dat is nogal een grote overkoepeling vindt je niet. zo zijn er "engelen" "demonen" "elementalen" "geesten/zielen" en nog veel veel meer waar de meeste het bestaan nog niet eens van weten. ik gebruik het woord geesten op het moment dat ik het heb over iets wat iedereen begrijpt.quote:Op maandag 4 juli 2005 22:48 schreef spiritual het volgende:
[..]
Enyalius, Ik ben het helemaal met je berichten in deze thread eens.Ik denk er precies zo over. 1 Ding is me echter onduidelijk. Je hebt het over geesten en eniteiten. Nooit geweten dat dat iets anders was, kun je mij het verschil uitleggen? Ik heb ze beide nog niet ontmoet, omdat ik mezelf dan dood zou schrikkenIk weet het, angst is niet goed....
quote:Op dinsdag 5 juli 2005 09:59 schreef Enyalius het volgende:
maar ik heb dat arrogante ook al vaak genoeg op het werk tegen gekomen toen ik in debat was met iemand die het islam volgt.
Net zoals het christendom is het islam alles behalve het laatste, enige en ultieme geloof.
Hoe sterker je gelooft dat jouw geloof het enige is des te kleiner is je wereld en kennis.
Je doet zelf ook je eigen menselijke "geloof" versterken.quote:Op donderdag 30 juni 2005 11:00 schreef Enyalius het volgende:
in de eerste 2 regels zei ik
[..]
niet geloven is ook een vorm van geloven. je krijgt toch een bepaalde visie en opvattingen mee waarnaar je leeft. morele regels vanuit jezelf.
Je eigen waarheden gemaakt uit je eigen geloofs opvattingen en levenservaringen.
quote:Wie de Zoon heeft, heeft het leven; wie de Zoon van God niet heeft, heeft het leven niet.
quote:Op woensdag 6 juli 2005 06:26 schreef BaajGuardian het volgende:
mja verdraaide geschiedenis doet het nogsteeds goed
ik ben zelf ooit gelovig geweest trouwens , dus ik weet waar ik het over heb wanneer ik dat bovenstaande zeg.
Gij hebt nog niet ten bloede toe weerstand geboden in uw worsteling tegen de zonde,quote:En Hij zeide: Iemand had twee zonen.
De jongste van hen zeide tot zijn vader: Vader, geef mij het deel van ons vermogen, dat mij toekomt.
En hij verdeelde het bezit onder hen.
En weinige dagen later maakte de jongste zoon alles te gelde en ging op reis naar een ver land, waar hij zijn vermogen verkwistte in een leven van overdaad.
Toen hij er alles doorgebracht had, kwam er een zware hongersnood over dat land en hij begon gebrek te lijden.
En hij trok er op uit en drong zich op aan een der burgers van dat land en die zond hem naar het veld om zijn varkens te hoeden.
En hij begeerde zijn buik te vullen met de schillen, die de varkens aten, doch niemand gaf ze hem.
Toen kwam hij tot zichzelf en zeide: Hoeveel dagloners van mijn vader hebben brood in overvloed en ik kom hier om van de honger.
Ik zal opstaan en naar mijn vader gaan en tot hem zeggen: Vader, ik heb gezondigd tegen de hemel en voor u, ik ben niet meer waard uw zoon te heten; stel mij gelijk met een uwer dagloners.
En hij stond op en keerde naar zijn vader terug.
En toen hij nog veraf was, zag zijn vader hem en werd met ontferming bewogen
En hij liep hem tegemoet, viel hem om de hals en kuste hem.
En de zoon zeide tot hem: Vader, ik heb gezondigd tegen de hemel en voor u,
ik ben niet meer waard uw zoon te heten.
Maar de vader zeide tot zijn slaven: Brengt vlug het beste kleed hier en trekt het hem aan en doet hem een ring aan zijn hand en schoenen aan zijn voeten.
En haalt het gemeste kalf en slacht het, en laten wij een feestmaal hebben,
want mijn zoon hier was dood en is weer levend geworden, hij was verloren en is gevonden.
En zij begonnen feest te vieren.
Zijn oudste zoon was op het land, en toen hij dicht bij huis kwam, hoorde hij muziek en dans.
En hij riep een van de knechts tot zich en vroeg, wat er te doen was.
Deze zeide tot hem: Uw broeder is gekomen en uw vader heeft het gemeste kalf laten slachten, omdat hij hem gezond en wel terug heeft.
Maar hij werd boos en wilde niet naar binnen gaan.
Toen kwam zijn vader naar buiten en drong bij hem aan.
Maar hij antwoordde en zeide tot zijn vader:
Zie, zovele jaren ben ik al in uw dienst en nooit heb ik uw gebod overtreden,
maar mij hebt gij nooit een geitebokje gegeven om met mijn vrienden feest te vieren.
Doch nu die zoon van u gekomen is, die uw bezit heeft opgemaakt met slechte vrouwen,
hebt gij voor hem het gemeste kalf laten slachten.
Doch hij zeide tot hem: Kind, gij zijt altijd bij mij en al het mijne is het uwe.
Wij moesten feestvieren en vrolijk zijn, want uw broeder hier was dood en is levend geworden,
hij was verloren en is gevonden.
Wat dat betreft is de Islam geen slechte. Die moedigd dat juist aan. Dat wordt de kleine Jihad genoemd.quote:Op woensdag 6 juli 2005 09:17 schreef Enyalius het volgende:
niet helemaal. het is ideaal om de eerste stap te maken en geintroduceerd te worden met spiritualiteit. maar daarna moet je zeker wel je eigen weg gaan volgen. geloof is beperkend en mensen moeten zich juist los maken van beperkingen. zegt de bijbel zelf ook
Mmmm veel gehoord tegen-argument....quote:Op woensdag 6 juli 2005 09:02 schreef Enyalius het volgende:
wat mij opvalt van gelovige is dat ze weinig anders kunnen dan citaten quoten. citaten die ze 9 van de 10 keer niet eens begrijpen. ze doen uit de hoogte om te zeggen dat hun geloof het enige echte is. alles wat enigzins paranormaal is wordt gezien als duivels werk en zo ook alle het andere wat ze niet begrijpen.
quoten van citaten is 1 ding. probeer ze nu ook nog eens te begrijpen. daarnaast zie ik reacties overal om anderen weg te duwen. ik zou zeggen leef en ervaar wat er in jullie boeken staat ipv domweg lezen en astraal reizen etc afdoen als een simpele "trip".
tiesemans ik heb NOOIT gezegd dat mijn geloofsvormen "Het" enige echte is. ik dring het niet op en als iemand er over wilt praten vind ik het best.
ik vindt het gewoon arrogant en met zulke mensen kun je gewoon weg niet discusieren omdat ze niet open staan. je wordt gewoon gekleineerd omdat ze vast blijven houden en gooien er dan een paar citaten tegen aan. neem die moslim in deze draad. perfect voorbeeld. zo ben ik veel mensen tegen gekomen van meerdere type geloven die ook vastkrampen aan iets.
in kort zie ik het nut niet meer om hier te reageren. krijgt alleen maar outdated citaten naar me hoofd geslingerd.
mijn geloof is alles behalve menselijk. het is net zo "goddelijk" als elk ander. het is net zo goed "HET" geloof als elk ander. voor geloofsvormen die erg tolerant moeten zijn zijn ze zeer zeker niet en dat is jammer
dit is algemeen met enkele mensen als voorbeeld. geen flame in any way
De spotter houdt er niet van, dat men hem terechtwijst;quote:Op donderdag 7 juli 2005 08:24 schreef UncleScorp het volgende:
Kun jij ons dan ook niet meer lastigvallen met je bijbelcitaten ?
Daar zijn andere topics voor
Wie op het woord acht geeft, zal het goede vinden;quote:Op donderdag 7 juli 2005 08:39 schreef UncleScorp het volgende:
haleluja
Je weet wat ze zeggen hé....quote:Op donderdag 7 juli 2005 15:16 schreef BaajGuardian het volgende:
Tiesemans ik snap je quote niet , wat heeft dat verhaal te maken met mijn post?
Beste Mirage.quote:Op donderdag 7 juli 2005 09:37 schreef Mirage het volgende:
Tiesemans, ik waardeer je mening wel, maar wil je er graag op wijzen dat enkel het quoten van (grote) lappen tekst niet is toegestaan in truth.
Zowieso is het niet constructief voor de discussie om te doen.
Een discussie gaat niet over het aanhalen van door andere mensen geschreven teksten.
Een discussie forum is bedoeld om te discussieren.
Je kan het wel anders aankleden.
Je zou bijvoorbeeld kunnen vertellen waaróm jij achter ene bepaald stuk tekst staat.
Dáár kan je namelijk wel over discussieren.
Waarom niet, waarom wel, waarom ziet iemand anders het anders etc...
Succes !
.... Wow ... wat een suggestieve vraag joh....quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:23 schreef UncleScorp het volgende:
Is dit dezelfde Tiesemans als in Londen-Topics ??
Ah ok ...quote:Op donderdag 7 juli 2005 21:42 schreef UncleScorp het volgende:
Je manier van posten in de 2 topics verschilt enorm![]()
quote:Op vrijdag 8 juli 2005 22:29 schreef UncleScorp het volgende:
Het einde der tijden ... dus hier mogen we alle kanten op![]()
Het einde der tijden ... misschien ... maar dat wordt eerder op 2012 geschat
Misschien is het nu wel Judgement Day ...
Je hebt de mega-release van War Of the Worlds ... contact met aliens ... maar deze keer wordt het iets minder leuk voorgesteld ...
tenzij ... we de test goed doorstaan ...
Spielbergs eerdere film over Contact gebeurde dit via muziek ... wat was de recentste mega-muziek-happening ... op wereldvlak zelfs ? ... Live8 ...
Een schreeuw om justice ...
'What are you gonna do about injustice in the world?'
'Where is the truth? Where is the love?'
'Where is your compassion?'
'Can you sustain the Long Walk To Justice?'
'and not give in to fear?' (Londen)
'Are you strong enough to endure the "7-7" period
'without losing your light inside?'
'Then and only then... '
'You will prove yourselves to be ready, to go through the gate,
into the "8-8" realm that's beyond "2012."'
Taat, ik geef Baaj gelijk, maar waar een einde is is er een begin staat in de openbaringen. Dus zie het niet te moeilijk. Trouwens wie is er gebrainwashed, ga lekker naar John de Mol. Heb je een bak geld en geen reden tot bestaan.quote:Op donderdag 30 juni 2005 13:25 schreef BaajGuardian het volgende:
het klopt wel , dit is het einde der tijden , maar niet het einde der tijden zoals het in de bijbelstaat.
en zal het niet het einde der tijden zijn , wat zijn we dan met zijn allen aan het doen
het is bijna het einde der planeet
het einde der dieren en planten
en het einde der moral
het einde der intelligentie ook trouwens.
je hebt om die llaatste te bewijzen alleen een uurtje op fok nodig
Leven? Naar mijn ervaring met de Islam, ben ik erachter gekomen dat leven volgens de Islam niets meer is dan de voorbereiding om dood te gaan, om naar het 'Paradijs' te kunnen gaan. Natuurlijk moet je in je leven wel aan een aantal voorwaarden voldoen, om naar het 'Paradijs' te mogen. Kijk maar naar de 5 welbekende pilaren; geloofbelijdenis, gebed, armenbelasting, vasten, bedevaart.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 16:21 schreef Adnan het volgende:
Hm ok..ga jij effe die oerknal probleem effe oplossen..dan ga ik door met mijn leven!
Dan kan je nog steeds jezelf opblazen, samen met een paar ongelovigen...quote:Op woensdag 13 juli 2005 10:24 schreef DonGorgon het volgende:
Wanneer je 1 van de funderingen niet volgt, of uitvoert, krijg je geen 'ticket to paradise'...
Wat denk je dat al die (jonge) extremisten wijsgemaakt wordt??quote:Op woensdag 13 juli 2005 10:27 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
Dan kan je nog steeds jezelf opblazen, samen met een paar ongelovigen...
Bid tot Jezus in oprechtheid van hart, en vraag hem wat jij ervan moet denken,quote:Op vrijdag 15 juli 2005 13:09 schreef no1uknow het volgende:
Mijn buurvrouw (ook christelijk) zei dit over de grondwet:
aangezien de periode waar we nu in leven wordt omschreven als de eindtijd, en nu die grondwet, stem ik tegen, want dit kan zeg maar een begin van een wereldverbond worden, zoals in de bijbel beschreven
Zelf ben ik ook christelijk, en het lijkt er wel een beetje op, veel oorlog laatste 100 jaar en rampen, maarja ik weet zelf niet zo goed wat ik er over moet denken
Ik hoop van harte dat je op een dag het licht zult zien en bevrijd zult worden uit het moeras van christelijke waanideeen waar je tot aan je nek in zit.quote:Op donderdag 21 juli 2005 05:51 schreef Tiesemans het volgende:
[..]
Bid tot Jezus in oprechtheid van hart, en vraag hem wat jij ervan moet denken,
en mits gehonoreerd, en mits jij beschikt over geduld, zul je antwoord krijgen met betrekking tot wat jij er van moet denken. (endus niet de gedachtes waarmee je buurvrouw jou opzadeld.)
Dit geef ik jou te verstaan, als christen welk oprecht gelooft in redding door het volledige geloof in Heere Jezus Christus.
Doe er je voordeel mee !
"Christelijk" zijn als in een "etiket" dragen zal je voorzeker niet in staat stellen om contact te maken.
Doormiddel van gebed zo zal het zijn..... onthoud !
En heb je Here God al bedankt voor muziek ?
Kortom gegroet en succes !
Ah, dat is een beginnetje...quote:"En verdomme wat stelt Spielberg me teleur...
Niet oordelen.quote:Op donderdag 21 juli 2005 09:39 schreef Barati het volgende:
[..]
Ik hoop van harte dat je op een dag het licht zult zien en bevrijd zult worden uit het moeras van christelijke waanideeen waar je tot aan je nek in zit.
Aan de andere kant zou het natuurlijk ook kunnen dat je gewoon een spelletje speelt. Ik hoop het.
quote:"En verdomme wat stelt Spielberg me teleur..
Ah, dat is een beginnetje...
Zendingwerk en mijn mening verkondigen zijn twee verschillende zaken Iteejer.quote:Op donderdag 21 juli 2005 10:43 schreef iteejer het volgende:
Wat een ieder denkt, moet men zelf weten. Gelukkig kan dat, en hebben we die vrijheid.
Er is echter een verschil tussen discussieren en zendelingenwerk verrichten. In een topic als dit kunnen citaten functioneel zijn, maar over het algemeen is het absoluut niet gewenst om religieuze citaten als argument te gaan gebruiken.
Want citaten zijn citaten, géén argumenten. Zo zou je door het correct citeren van Bin Laden bv het terrorisme goed kunnen praten. Want je hebt immers correct geciteerd...
Jij zou eskimo's nog een koelkast kunnen verkopen he?quote:Op donderdag 21 juli 2005 22:24 schreef Tiesemans het volgende:
Zendingwerk en mijn mening verkondigen zijn twee verschillende zaken Iteejer.
Met alle respect, je haalt blijkbaar bij mij deze twee begrippen door elkaar.
Mocht ik namelijk zendingwerk in het achterhoofd hebben, dan zat ik niet achter de computer.
Maar ergens in het achterland van Afrika om het Woord God's te prediken.
Doch aangezien velen die met mij in topics posten ten minste ter verduidelijking inzicht verleend krijgen over wie ik ben en waar ik voor sta en hoe ik over zaken denk, tja..
Beargumenteer het maar hé , zijn we nog wel even bezig met betrekking tot het benoemen van de grenskaders van wat nu wel en wat niet onder agument of citaat of zendingwerk ect valt.
Lijkt me zonde van onze tijd.
Tenzij je daar natuurlijk (met alle respect) anders over denkt.
(Menings)"uiting" is namelijk ook weer wat anders dan argument of citeren.
Als Here God zou vinden dat ik koelkasten moest verkopen aan eskimo's,quote:Op donderdag 21 juli 2005 22:43 schreef iteejer het volgende:
Jij zou eskimo's nog een koelkast kunnen verkopen he?
Het Christendom heeft vanuit het oogpunt van Here God idd een mening over het bovennatuurlijke, het paranormale, en het mysterieuze, ja zelfs wonderbaarlijke zaken passeren de revu.quote:Op donderdag 21 juli 2005 22:43 schreef iteejer het volgende:
Dit forum gaat over het bovennatuurlijke, paranormale, mysterieuze, etc.
Jij hebt daar vanuit het christendom een bepaalde mening over, zoals je mening over alles bepaald wordt door het christendom.
Met als gevolg dat je vervolgens het oorspronkelijke topic gegeven alleen nog maar als aanleiding gebruikt om je overtuiging te injecteren.
Ik heb al vaker gezegd dat ik verschaf van wat ik weet.quote:Op donderdag 21 juli 2005 22:43 schreef iteejer het volgende:
Het is jouw keus om alles ondergeschikt te maken aan een bijbelse visie, en dus de bijbel het antwoord op alles te laten zijn.
Dit zal je op ieder topic hier, én in andere fora hie rop fok, zo kunnen blijven volhouden.
Het onderwerp was het einde der tijden.quote:Op donderdag 21 juli 2005 22:43 schreef iteejer het volgende:
Doch daarmee heb je het niet meer over het onderwerp, maar slechts over een zoveelste gedaante van de manier waarop je jouw geloof als allesverklarend en allesomvattend beschouwt.
Dát is dus niet de bedoeling.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |