quote:'Club Brugge plukt keeper weg bij Ajax'
1/7/2005 8 :26
Dieter Reynaert heeft Ajax verruild voor Club Brugge. Volgens Het Laatste Nieuws tekent de zeventienjarige doelman in het Jan Breydel Stadion.
Na enkele jaren Eendracht Aalst kwam Reynaert als veertienjarige terecht bij Ajax. De jonge Belgische doelman was in Amsterdam niet tevreden over zijn gebrek aan speeltijd in de A1.
Eerder was Reynaert in beeld bij AA Gent. Maar trainer George Leekens zag half juni geen reden de doelman een contract aan te bieden, nadat deze niet kwam opdagen voor de stage.
Daar denken ze ook dat 'ie voor anderhalf miljoen komt voetballenquote:Op vrijdag 1 juli 2005 17:25 schreef Da_Sandman het volgende:
Bij feyenoord denken ze dat Davids misschien wel eens naar rotterdam zal komen
Voor die liefhebbersquote:Als een bliksemslag bij onbewolkte hemel sloeg bet vertrek van directeur voetbalzaken Martin van Geel (45) bij AZ in. Volgens sommigen kraaide de haan drie keer, Van Geel als Judas. Dat ziet de nieuwe technisch directeur van Ajax heel anders: 'Deze kans kan ik niet laten lopen.'
Martin van Geel heeft opeens even, tijd voor zichzelf, een ongekende] luxe na een lang en meeslepend seizoen met AZ. Na het bekendmaken van zijn vertrek naar Ajax kreeg hij twee uur de tijd om te verdwijnen uit De Hout, Een paar familiefoto's pakken, een paari laatste afscheidsgesprekken en dat was het dan. 'Ik hoef me het komende jaai niet in Alkmaar te vertonen, dat doet pijn en is ook niet terecht. Maar natuurlijk wel de realiteit.'
Onvoorstelbaar hoe snel dingen kunnen gaan. Eigenlijk wil hij nog even alles laten bezinken en zich opnieuw opladen, maar er is reden genoeg even bij te praten. Van Geel zorgde voor de meest opzienbarende binnenlandse transfer tot nu toe in deze zomer.
De man die een halfjaar geleden in VI zei zijn karwei te zullen afmaken, er niet over te piekeren AZ in te wisselen voor een ander, deed het toch. Zijn afspraken dan niets waard? De afgelopen weken leek het dan ook wel even Wild West in De Hout. Maandagavond 20 juni was er opeens groot nieuws, Van Geel bracht eerst de mensen binnen de club op de hoogte, belde voorzitter Dirk Scheringa op diens vakantieadres in Spanje en informeerde vervolgens de media: 'Ik ga naar Ajax.' De vier ergste woorden die je in Alkmaar kunt uitspreken, dreunden tegen dr vermolmde wanden van het stadionnetje, Scheringa was ziedend, Van Geel mocht nog net zijn spullen pakken en was niet langer welkom op het terrein. 'We hebben de slag verloren, maar de oorlog nog niet', orakelde de onthutste geldverstrekker.
En dus heeft Van Geel even tijd om de stofwolken te laten neerkomen en vervolgens zich op te laden voor het grote avontuur bij Ajax. Gezien de zeer onsmakelijke en emotionele reacties op de diverse AZ-chatgroepen en de reactie van de supportersvereniging die hem per open brief direct royeerde als lid, moet het een zware tijd zijn geweest, maar dat valt volgens de Brabander wel mee. 'Zwaar waren de dagen dat ik een beslissing moest nemen, ik heb het allemaal goed overwogen en mijn ambitie geeft toch de doorslag. Ik wil deze uitdaging aangaan, deze kans komt misschien nooit meer. Tja, natuurlijk is het onverwacht. Ik hoorde al eerder van directeur Arie van Eijden zijdelings van de interesse tijdens een Europa Cuploting in Nyon, dat heb ik ook bij AZ keurig gemeld. Vorige week werd dat alsnog concreet. Wat mij betreft is een groot deel van het Stappenplan 2008 al gerealiseerd, zeker waar het om het voetbaltechnische gedeelte gaat.
De technische staf is van grote kwaliteit met een Europese topcoach, Louis van Gaal, dat was twee jaar geleden volledig ondenkbaar. Samen met Martin Haar en Edward Metgod heb je een uitstekend trainerstrio. Een medische staf met Maarten Gooseling, een van de beste fysiotherapeuten van Nederland, ook met echte AZ-mensen om zich heen met wie hij werkt als een spin in het web met een contract voor onbepaalde tijd. Daarnaast is het scoutingteam in de loop der tijd uitgebreid met fulltimers zoals Wim Wisse en Peter Arntz, en niet te vergeten een jeugdopleiding waar de rust is weergekeerd met trainers zoals John Bosnian, Max Huiberts en Michel Doesburg, aangevoerd door Aloys Wijnker. Daar wordt een hoog rendement gehaald.
AZ is dus klaar voor de toekomst. Het jeugdcomplex wordt uitgebreid, het stadion komt eraan. En dat met een spelersgroep die zowel kwalitatief als kwantitatief op de toekomst is gericht. Genormaliseerde contracten met collectieve regelingen voor auto's en premies. Dertien internationals, komend vanaf nul, maar wel met contracten voor drie of vier jaar. Er staat een gedegen organisatie. Die moet nu scherp worden gehouden en blijvend geslepen. lets wat ik met veel plezier zou hebben gedaan, als ik deze kans niet had gekregen. In mijn ogen hebben we in drie jaar gerealiseerd waar we zes jaar voor nodig dachten te hebben, dat ontslaat mij ook deels van de morele verplichting bij AZ te blijven. Ik heb als voetballer en als manager altijd geprobeerd mijn eigen top te halen, ik ben geen planner en zou nu net zo makkelijk nog bij Willem II kunnen werken, maar als de kans zich aandient door te groeien, dan pak ik die. Ik wil weten waar mijn top ligt, ik ben ambitieus.'
'De afgelopen week was het een gekkenhuis, ik kreeg echt honderden telefoontjes en sms'jes, ook van mensen die ik al heel lang niet gesproken heb. Als ik aan het bellen was, dan zaten er alweer twee gesprekken achter. De media heb ik even wat afgehouden, aangezien ik natuurlijk officieel nog in dienst was van AZ en bij Ajax nog moet beginnen. Negatieve reacties heb ik nauwelijks gehad.' Heeft hij dan geen kranten gelezen en sites bezocht? 'Nee, dat heb ik bewust een beetje gemeden, ik heb de reacties na het vertrek van Olaf Lindenbergh naar Ajax al gelezen, dan kan ik wel raden wat er nu staat... Ik vind het jammer dat de supportersclub me heeft geroyeerd, misschien hadden ze eerst even tot tien moeten tellen. Maar het helpt niet als de grootste supporter olie op het vuur gooit. Scheringa vond het tijdstip niet kloppen, vond dat Ajax eerst had moeten bellen. Nou, ik kan je vertellen, hij moet ook eens twee kanten opkijken.'
Maar zo raar is het toch niet hoe er in Alkmaar tegwi zijn overgang wordt aangekeken? Heel recent gaf Van Geel nog aan er niet over te piekeren te vertrekken, dat hij een karwei had af te maken, zijn strategie heette niet voor niets Stappenplan 2008. Van Geel gaf aan in de onbetrouwbare voetbalwereld zijn eigen koers te varen en niet zomaar op te stappen als er iets leukers langs zou komen.
Ergo, Ajax was helemaal niet in beeld. Vanwaar dan deze switch in denken en doen? 'Vrijwel iedereen begrijpt me, zowel de spelers als de technische staf en Toon Gerbrands, mijn mededirecteur. De enige die zich liet meeslepen in zijn emotie was Scheringa, hij sprak grote woorden en is even niet voor rede vatbaar. Ik wil deze kans niet laten lopen, zoiets komt maar eens in je leven voorbij. Juist Scheringa moet dat begrijpen. AZ was nota bene de partij die bij mijn aantreden erop stond dat er een clausule in mijn contract kwam dat ze op elk moment van me af konden tegen een bepaalde prijs. Mij maakte dat niet zoveel uit, maar uiteraard heb ik die clausule er ook van mijn kant in laten zetten.'
En zo lijkt Scheringa, de man van de meest exotische en intrigerende contracten, verslagen met zijn eigen wapens. Voormalig AZdoelman Oscar Moens is nog steeds betrokken in een slepende rechtszaak rond een imagecontract met de club. Scheringa weigerde de keeper ooit te laten vertrekken, maar wilde ook niet schikken. De loopbaan van Moens werd er ernstig door geknakt. Pas na lang aandringen van coach Co Adriaanse, die overigens alleen via Van Geel communiceerde met de voorzitter, liet Scheringa de doelman alsnog gaan. Als het om geld gaat, is de doorgaans zo vriendelijke Scheringa keihard. Maar hij is dus niet de enige. De al even aimabele Van Geel weet ook wanneer hij voor zichzelf moet kiezen. Snoeihard nam hij zijn eigen weg en liet AZ achter, net als Adriaanse. Daarmee lijkt het vliegwiel van de successen uit de Alkmaarse succesmachine gehaald. De fundamenten liggen er nog steeds om verder te bouwen, maar AZ verkeert in een lastige positie.
Van Geel hoopt dat de emoties snel temperen, dat de mensen zien wat er gezamenlijk in Alkmaar is neergezet.
'Natuurlijk kwetst het als ik lees dal Scheringa zich nu afvraagt of de transfersom voor Lindenbergh niet te weinig was Voor datzelfde geld hebben we Stljn Schaars, Danny Koevermans en Shota Arveladze binnengehaald en dan nog is er wat over. Zoals we altijd op deze manier gewerkt hebben: goedkoop en inventief spelers halen van vrijgekomen gelden. Onze begroting is de afgelopen jaren nauwelijks gestegen, maar er staat wel een vrijwel compleet nieuwe selectie.'
Van Geel proeft zijn woorden, weegt af hoever hij wil gaan: 'Ik ben te stellig geweest in mijn uitspraak dat ik hier niet weg zou gaan, dat besef ik nu ook wel. Ik wilde een signaal afgeven en meende het op dat moment ook echt, maar als Ajax dan voor de deur staat, is dat toch wel even wat anders. Het is in elk geval iets wat ik heb geleerd.' Hij zweert bij vertrouwen en duidelijke afspraken: Toen ik kwam was er weinig bij AZ, maar wel heel veel te doen in structuur aanbrengen in de organisatie. Een wirwar van afspraken en elk succesje werd geclaimd door tien mensen, maar ging het mis, dan was niemand verantwoordelijk. Dat kon ook, omdat niemand wist welke richting de club opging.'
In zijn eerste seizoen voelde hij zich totaal ongemakkelijk door het rigide optreden van zijn voorzitter. Scheringa dreigde de stekker uit AZ te trekken en Van Geel voerde met alle voetballers gesprekken waarin hij ze voorstelde dertig procent van hun salaris in te leveren. Zo niet, dan hield de club op te bestaan. Van Geel was volledig in de veronderstelling dat dat ook zo was, maar uiteindelijk weigerde speler na speler en gebeurde er vervolgens niets. Sterker nog, AZ trok Stein Huysegems aan voor negenhonderdduizend euro en haalde later ook nog Denny Landzaat naar Alkmaar.
Intussen werd het ene na het andere contract opengebroken en bleek er geld genoeg. Toen al stelde Van Geel: 'Dat doe ik dus nooit meer, zo verlies ik al mijn geloofwaardigheid en daar wil ik me niet voor lenen. Dit gebeurt me niet nog een keer.' Een ander saillant voorbeeld: Jan Kromkamp tekende bij, maar zonder een vastgelegde transfersom. Van Geel en Gerbrands beloofden Kromkamp op hun woord dat zij weliswaar een stevige prijs zouden vragen, maar hem nooit in de weg zouden staan bij positieverbetering. In Alkmaar zou er een nieuw klimaat zijn, AZ was een mooie springplank naar de top, zo hielden ze de verdediger voor.
Destijds ging het over een bedrag van pakweg drie miljoen euro, maar met de ontwikkeling van Kromkamp en de veranderde verhoudingen dachten beide partijen inmiddels aan zo'n zes, zeven miljoen als marktconforme prijs, waar iedereen beter van zou worden. Kromkamp ventileerde voordat hij het contract tekende nogmaals dat hij zijn vraagtekens had bij de houdbaarheid van dat soort mondelinge afspraken, maar zijn vertrouwen in de twee won het van zijn twijfels. Inmiddels wil zowel FC Porto als Valencia Kromkamp inlijven en het bovengenoemde bedrag op tafel leggen, maar Scheringa weigert. De prijs was volgens hem vijftien miljoen euro en Van Geel, de boodschapper, kan geen kant op. Gemaakte afspraken waren vergeten en de speler lijkt het slachtoffer.
Van Geel vertrekt met pijn in zijn hart: Als je ergens weggaat, is het ook niet goed als ze de vlag uithangen, lijkt me zo. Dat was bij Willem II niet anders, daar waren ze ook niet blij met mijn vertrek, maar in mijn ogen was de rek er daar uit en kon ik bij AZ gaan bouwen. Dat bleek achteraf wel te kloppen.'
Van Geel wil niet te veel terugkijken. Een nieuwe uitdaging wacht: Ajax. 'Ik heb al een rondleiding gehad, een organigram, en dit is toch wel een ander verhaal. Deze club is Willem II en AZ samen, zo groot. Ik had wel een idee natuurlijk, maar als je er dan doorheen loopt en kijkt, is het nog groter dan je van verwacht. Ajax is een topclub, ook in Europa. Er staat al heel erg veel, maar toch zie ik wel dingen die ik kan gaan doen. Ik wil dat rustig gaan ervaren. Ik heb inmiddels telefonisch gesproken met Danny Blind, wij kennen elkaar al een voetballeven lang en zijn werkwijze spreekt me aan. Prima, dat hij die stropdas met nummer 1 weigerde te dragen, daar herken ik mezelf in.
Hij kent de club ook van boven tot onder, dat is een voordeel. We moeten elkaar allemaal helpen om Ajax weer om de titel te laten spelen. Dat is ook zeker mogelijk. Mijn doel is de trainer en zijn mensen een veilige werkomgeving te bieden, waarin ze optimaal kunnen presteren. Maar ik zal me de eerste tijd moeten inwerken. We hebben het wat dat betreft nog niet eens zozeer over het sportieve gedeelte gehad. Er zijn wel doelstellingen uit het verleden, maar daar komen we nog wel op. Eerst het vertrouwen in elkaar creeren, en een nog beter team smeden. Ik zie wel wat er op me af komt, voor mij begint het eigenlijk nu allemaal pas.'
Succesvolle loopbaan
Martin van Geel speelde profvoetbal voor Willem II, Ajax, Roda JC, Feyenoord en weer Willem II. De linksbenige middenvelder kwam in totaal tot 428 competitiewedstrijden, waarin hij 142 keer scoorde. Van Geel werkte een interland voor Jong Oranje. Na zijn laatste wedstrijd in het betaalde voetbal, op 24 maart 1995, benoemde Willem II hem tot technisch manager, nadat hij eerder als commercieel manager in dienst was getreden van de club. In 1997 werd Van Geel bevorderd tot directeur voetbalzaken, een functie waarin hij autonoom was in het nemen van beslissingen. Nadat hij Co Adriaanse had aangesteld als trainer, kwalificeerde Willem II zich in 1998 prompt voor het UEFA Cuptoernooi en een jaar later als nummer twee achter Feyenoord zelfs voor de Champions League. In de zomer van 2002 vertrok Van Geel naar AZ, dat op dat moment in de onderste regionen van de Holland Casino Eredivisie bivakkeerde. Als directeur voetbalzaken trok hij wederom Adriaanse aan. De Alkmaarse selectie werd compleet gereorganiseerd, evenals de jeugdopleiding en het scoutingnetwerk. In het tweede seizoenen haalde AZ voor het eerst sinds 22 jaar weer Europees voetbal. Dit jaar reikten de Alkmaarders tot de halve finale om de UEFA Cup en kwalificeerde de ploeg zich als nummer drie in de competitie opnieuw voor dat toernooi, nadat zij de winterstop zelfs in was gegaan als (gedeelde) koploper. De komende drie jaar staat Van Geel als technisch directeur onder contract bij Ajax.
quote:DEN BOSCH - Martin van Geel, met ingang van komende vrijdag 1 juli technisch directeur van Ajax, geeft in het nieuwe blad voor managers Fastforward, waarvan op 30 juni het nulnummer gepresenteerd wordt, zijn diepere drijfveren bloot.
Ook doet hij in Fastforward uit de doeken hoe zijn veelbesproken transfer van AZ naar Ajax precies in zijn werk is gegaan. Van Geel vertelt aan journalist Kim Lieuwen hoe Ajax een half jaar geleden al contact zocht. Toen was het een hele tijd stil, totdat woensdag 15 juni de telefoon weer ging. ''Een dag later hebben we elkaar ontmoet. In de twee daaropvolgende dagen heb ik ook met Ajax-managers Jeroen Slop en Arie van Eijden en trainer Danny Blind gesproken. Op zondagavond heb ik weloverwogen de knoop doorgehakt. Maandag is alles geformaliseerd en 's avonds is het nieuws wereldkundig gemaakt.''
Ik weet niet of het altijd bekend was, maar kwam het tegen op nu.nlquote:Ajax snel tegen ADO Den Haag en Feyenoord
Uitgegeven: 1 juli 2005 15:33
Laatst gewijzigd: 1 juli 2005 16:31
ZEIST - Ajax stuit tijdens de eerste twee thuiswedstrijden van het komende voetbalseizoen op ADO Den Haag en Feyenoord. De gemeente Amsterdam heeft inmiddels bij de KNVB tegen het competitieprogramma geprotesteerd. De voetbalbond kan de planning echter niet meer wijzigen.
De KNVB stuitte bij het maken van het competitieprogramma van de eredivisie op maar liefst driehonderd knelpunten. De gemeente Amsterdam protesteerde pas na het bekend worden van het programma tegen de eerste twee thuiswedstrijden van Ajax.
"Er zijn nu geen alternatieven meer mogelijk", aldus competitiemanager Bert Oostveen. "Mocht burgemeester Cohen van Amsterdam de bewuste duels verbieden, dan kunnen ze misschien pas in de winterstop worden ingehaald. Het was anders geweest wanneer de gemeente Amsterdam eerder aan de bel had getrokken."
Evenementen
De gemeente Amsterdam zegt "uiterst verbaasd" te zijn over de uitspraken van Oostveen. "We hebben in augustus vier risicowedstrijden", aldus de woordvoerster van Cohen. "En augustus is ook een drukke maand in verband met andere evenementen zoals Sail, de Uitmarkt en de Gay Pride, waar ook veel politiecapaciteit voor nodig is."
De hoofdstad zegt nog in gesprek te zijn met de KNVB. "We gaan nu nog geen wedstrijden verbieden, maar we hopen op een redelijke houding van de KNVB. Wij zijn altijd heel soepel geweest."
Het seizoen 2005/2006 van de eredivisie begint vrijdag 12 augustus met een duel tussen AZ en Sparta. PSV speelt een dag later op kunstgras in Almelo tegen nieuwkomer Heracles. Ajax stuit een dag later op ADO Den Haag. Pierre van Hooijdonk keert op dezelfde dag met NAC terug in de Rotterdamse Kuip.
Er worden dit seizoen voor het eerst twee speelronden tussen kerst en nieuwjaarsdag afgewerkt. Clubs treffen elkaar op 26, 27, 29 en 30 december. De wedstrijd op vrijdagavond begint wekelijks om 20.30 uur. Op zaterdag wordt er steeds om 19.30 uur en 20.00 uur een wedstrijd afgewerkt. Op zondag beginnen de duels om 12.30 uur, 14.30 uur of 16.30 uur.
Feyenoord
Het competitieprogramma wordt met drie ronden van play-offs afgesloten. De eerste duels beginnen op 22 april, de laatste eindigen op 14 mei. De 34e en laatste speelronde wordt op 16 april afgewerkt. Ajax speelt al op 28 augustus tegen Feyenoord. PSV ontvangt op 23 oktober Ajax. De Eindhovenaren gaan op 11 december op bezoek bij Feyenoord.
Hoop
Bij de presentatie van het nieuwe schema benadrukte de KNVB nogmaals dat het zoveel mogelijk maatregelen heeft getroffen om de politie-inzet rond voetbalduels zoveel mogelijk te beperken. De voetbalbond heeft namelijk nog steeds goede hoop dat de regering de kosten van de politie-inzet in de toekomst niet aan de clubs doorberekent.
Uitkaart
"We hebben al 16 miljoen euro uitgetrokken om de politie-inzet rond voetbalduels te verminderen", aldus Oostveen. "De politie is uit het stadion verdwenen. Er bestaat een verplicht uitkaart voor supporters.
Stewards worden beter opgeleid en de termijnen van stadionverboden zijn verhoogd en kunnen ook bij misdragingen buiten het stadion worden opgelegd. Daarnaast is er veel overleg met justitie, het Openbaar Ministerie en Binnenlandse Zaken."
Mooi verhaal over Van Geel, dit verhaal versterkt mijn vertrouwen in hem alleen maarquote:
Ze hadden een half jaar geleden geinformeerd. Maar daarna tot drie dagen voordat het rond kwam niks meer van zich laten horen.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 17:37 schreef golfer het volgende:
Van Geel spreekt niet helemaal de waarheid als hij beweert dat Ajax niet al een tijdje in beeld was:
Stukje uit Het Parool van 2 dagen geleden:
[..]
Het is wel zeuren, maar ik vind het shirt met doorlopende iets smallere baan, met een kraagje veel meer uitstraling hebben. Zoals het adidas shirt van een paar seizoenen terug:quote:Op vrijdag 1 juli 2005 18:18 schreef JeroenV het volgende:
[..]
Ze hadden een half jaar geleden geinformeerd. Maar daarna tot drie dagen voordat het rond kwam niks meer van zich laten horen.
Het nieuwe shirt is weinig veranderd, de meesten lopen ze zeuren dat de baan weer niet doorloopt.
Ik heb het nieuwe uitshirt![]()
Cultheld koopt hem standaard als enige Europeaan.quote:
Hoezo ingehaald, verbieden is direct een forfait nederlaag, klaar.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 18:09 schreef ThomasBerge het volgende:
"Mocht burgemeester Cohen van Amsterdam de bewuste duels verbieden, dan kunnen ze misschien pas in de winterstop worden ingehaald.
Ik weet niet of het altijd bekend was, maar kwam het tegen op nu.nl
waaromquote:Op vrijdag 1 juli 2005 14:08 schreef ThomasBerge het volgende:
Het is vandaag de eerste werkdag van Van Geel, zou het uit de koker van hem komen
Ik vind het ook mooier, maar voor sommigen is er altijd wel iets fout en zijn ze nooit tevreden.quote:Op vrijdag 1 juli 2005 18:53 schreef ThomasBerge het volgende:
[..]
Het is wel zeuren, maar ik vind het shirt met doorlopende iets smallere baan, met een kraagje veel meer uitstraling hebben. Zoals het adidas shirt van een paar seizoenen terug:
ow wacht, hij doelde op Niedzielan. Ik dacht dat hij in algemene zin bedoeldequote:Op vrijdag 1 juli 2005 21:51 schreef Nashje het volgende:
Omdat Niedzielan geen bepaalde ster is.
Weer een aanvallerquote:Vrijdag 1 juli - 'Aanvaller Haykel Guemandia op lijstje van Ajax'
(Verslaggever SV, Amsterdam, 08.49u GMT+01.00, Redactie AS)
In de Franse media circuleren de geruchten dat Ajax interesse heeft in de talentvolle speler Haykel Guemandia van CS Sfaxien. De 23-jarige aanvaller staat bij meerdere grote clubs in het krijt.
Naast Ajax volgen Paris-Saint Germain (PSG), RC Lens en Nantes de Tunesische aanvaller. PSG heeft inmiddels een bod van drie miljoen euro uitgebracht op Guemandia.
en Borussia snappen ze maar niet waarom ze een paar miljoen kregen bijgeschreven van ajaxquote:Op zaterdag 2 juli 2005 05:32 schreef F1Bas het volgende:
Net nog een stukje gekeken van de Ajax DVD 2004-2005 en daarin werd verteld dat Charisteas van Borussia Dortmund gekocht is...
Zouden ze Charisteas toch door de war hebben gehaald met Koller
en bij Werder waren ze allang blij dat ze van hem af warenquote:Op zaterdag 2 juli 2005 12:30 schreef rubbereend het volgende:
[..]
en Borussia snappen ze maar niet waarom ze een paar miljoen kregen bijgeschreven van ajax
Mooi toch, geen geld over de balk smijten aan een paniekaankoop.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 15:09 schreef methodmich het volgende:
Nog steeds weinig nieuws van het linksbackfront en maandag trainen we al...
met wie wou je op linksback gaan spelen dan? Urby?? of Lindenberghquote:Op zaterdag 2 juli 2005 15:11 schreef Radegast het volgende:
[..]
Mooi toch, geen geld over de balk smijten aan een paniekaankoop.
Escudé. Of Grygera zoals hij weleens in de nationale ploeg speelde. Vermaelen kan er ook spelen.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 15:29 schreef Jajong het volgende:
[..]
met wie wou je op linksback gaan spelen dan? Urby?? of Lindenbergh
en voor je het weet is Maxwell weer weg...quote:Op zaterdag 2 juli 2005 15:31 schreef Radegast het volgende:
[..]
Escudé. Of Grygera zoals hij weleens in de nationale ploeg speelde. Vermaelen kan er ook spelen.
En dan heb je nog Emanuelson en eventueel Lindenbergh of zelfs nog Nigel de Jong.
En voor je het weet is Maxwell er weer!
En dus moet je nu een paniekaankoop doen omdat Maxwell volgend jaar zomer vertrekt?quote:Op zaterdag 2 juli 2005 15:34 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
en voor je het weet is Maxwell weer weg...
waarom heb je het steeds over een paniekaankoop?quote:Op zaterdag 2 juli 2005 15:37 schreef Radegast het volgende:
[..]
En dus moet je nu een paniekaankoop doen omdat Maxwell volgend jaar zomer vertrekt?
Nee, da's logisch.
Ik ga welquote:Op zaterdag 2 juli 2005 13:22 schreef Da_Sandman het volgende:
Dit jaar maar niet naar het AT, 45 euro
Das belachelijk
2 jaar terug nog 42 euro ( zat toen vak 123 rij 29.... elke keer pissen in bij de skyboxquote:Op zaterdag 2 juli 2005 19:37 schreef Peter-de-Grote het volgende:
45 euro, oftewel 100 gulden voor het AT, nee dank u. Kijk wel tv.
Heeft toch onlangs zijn contract verlengd? Dus zal wel aardig duur zijn lijkt me.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 20:26 schreef SoA-Holic het volgende:
Wat betreft de linksback, haal nou gewoon Michael Janssen. Nederlands talent, potentie, al een keer geselecteerd voor het Nl elftal en hoeft niet al teveel te kosten.
tot medio 2008, maar vitesse heeft altijd geld nodig. Dus voor 1 a 2 miljoen , kan je hem losweken denk ik.quote:Op zaterdag 2 juli 2005 20:30 schreef S-Two het volgende:
[..]
Heeft toch onlangs zijn contract verlengd? Dus zal wel aardig duur zijn lijkt me.
Ik heb liever dat ze het contract van Nigel de Jong verlengen, Pienaar vraagt echt (te) veel geld.quote:
maak daar met gemak maar 5 miljoen vanquote:Op zaterdag 2 juli 2005 20:48 schreef SoA-Holic het volgende:
[..]
tot medio 2008, maar vitesse heeft altijd geld nodig. Dus voor 1 a 2 miljoen , kan je hem losweken denk ik.
Voor dat bedrag kun je de hele selectie van Vitesse zo ongeveer kopenquote:Op zondag 3 juli 2005 04:05 schreef rubbereend het volgende:
[..]
maak daar met gemak maar 5 miljoen van
Wat is wijsheid, een kleine transfersom ontvangen of met Pienaar sterker staan in de CL en meer premies binnenhalen.quote:Op zondag 3 juli 2005 02:02 schreef CherrymoonTraxx het volgende:
Pienaar vertrekt volgend seizoen gewoon. Dat contract wordt echt niet verlengd, doet Pienaar ook niet.
Ik zou hem verkopen, zo hard heeft Ajax hem nu ook weer niet nodig.
Moeten ze hem natuurlijk wel halenquote:Op zondag 3 juli 2005 12:36 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
of met Pienaar sterker staan in de CL en meer premies binnenhalen.
quote:FOOTBALL: SPURS ARE SET TO MISS OUT ON RON Jul 3 2005
By Duncan Wright
TOTTENHAM could fail in their effort to sign rising Dutch defender Ron Vlaar - because of the man they missed out on appointing as their new director of football.
Spurs had been lining up a £4million bid for the AZ Alkmaar ace but Vlaar is now being touted to join Ajax, who have just appointed Martin van Geel as their new football director.
Tottenham were interested in appointing Van Geel as the replacement for Chelsea-bound Frank Arnesen but lost out to Ajax.
Now Van Geel, who had been director of football at Alkmaar for three years, wants to go back to his former club to sign Vlaar.
The 20-year-old is regarded as a future international in Holland.
Pienaar is niet zo belangrijk voor Ajax als Van Bommel dat was voor PSV. Met of zonder Pienaar de CL in. Een wereld van verschil is dat niet volgens mij.quote:Op zondag 3 juli 2005 12:36 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Wat is wijsheid, een kleine transfersom ontvangen of met Pienaar sterker staan in de CL en meer premies binnenhalen.
Ron Vlaarquote:Op zondag 3 juli 2005 13:45 schreef F1Bas het volgende:
Morgen even naar de training denk ik, wie gaan er nog meer?
Wie zullen er morgen nog niet bij zijn eigenlijk?
quote:Op zondag 3 juli 2005 14:00 schreef Erwtensoep het volgende:
Dinsdag
Bij AZ jaquote:Op zondag 3 juli 2005 14:06 schreef Erwtensoep het volgende:
Dinsdag komt Vlaar op de training
In de CL heeft ie vrijwel alles kunnen spelen.quote:Op zondag 3 juli 2005 12:38 schreef Da_Sandman het volgende:
Met Pienaar sterker in de CL... Spijtig om te zeggen, maar die raakt toch wel weer geblesseerd...
Weet ik eindelijk waarom die gast zijn contract heeft verlengd: we hebben 't gewoon aan onszelf te dankenquote:Jansen nog niet op eerste training Vitesse
3/7/2005 16:54
Michael Jansen zal zich nog niet melden op de eerste training van Vitesse. De verdediger heeft nog te veel last van zijn hoofd, waaraan hij op 15 mei in de wedstrijd tegen Ajax geblesseerd raakte.
Jansen raakte tijdens dat duel even buiten westen. Als gevolg daarvan moest hij al een traningsstage bij het Nederlands elftal afzeggen en kon hij bij Jong Oranje evenmin van de partij zijn.
Wat er precies aan de hand is met de Nijmegenaar is nog altijd niet helemaal duidelijk. 'Zolang de onderzoeken niet zijn afgerond, brengen we niets naar buiten', aldus clubarts Van Beek tegenover Omroep Gelderland. 'Aan speculatie heeft de speler niets.'
quote:Op zondag 3 juli 2005 18:06 schreef twi het volgende:
[..]
Weet ik eindelijk waarom die gast zijn contract heeft verlengd: we hebben 't gewoon aan onszelf te dankenHij wist niet meer waar 'ie was en voor welke club 'ie aan het tekenen was natuurlijk
Ik ben erbij. Zoals gewoonlijk eigenlijk.quote:Op zondag 3 juli 2005 13:45 schreef F1Bas het volgende:
Morgen even naar de training denk ik, wie gaan er nog meer?
Wie zullen er morgen nog niet bij zijn eigenlijk?
En verslapen voorde eerste trainingquote:Zondag 3 juli - Martin van Geel spil in onderhandelingen Vlaar
(Verslaggever SV, Amsterdam, 14.41u GMT+01.00, AS/Sunday Mirror)
De nieuwe technisch directeur van Ajax, Martin van Geel, speelt vrijwel zeker een belangrijke rol in de onderhandelingen van Ajax met AZ-speler Ron Vlaar.
Dit blijkt uit een betrouwbare bron van AS en uit een bericht van de Sunday Mirror. Vandaag publiceerde de Engelse krant dat Tottenham Hotspur dreigt af te haken, omdat ze geen technisch directeur hebben. Tottenham houdt een bod van ruim zes miljoen euro achterwege voor de verdediger van AZ.
Frank Arnesen is zojuist vertrokken bij The Spurs en zij hadden nu juist Van Geel in gedachte als opvolger, maar die is naar Ajax vertrokken.
Vlaar heeft een goede relatie met het nieuwe bestuurslid van Ajax en dat kan de onderhandelingen positief beinvloeden. Volgens betrokkenen is Vlaar toe 'aan een stapje hoger' en Ajax voldoet uiteraard aan die norm.
quote:Eerste training van het seizoen
De eerste Ajax-training van het seizoen begon maandagmorgen een half uurtje later dan gepland. Omstreeks elf uur kwamen de Ajacieden naar buiten om op het natte trainingsveld hun eerste voorzichtige rondjes te lopen.
Dit jaar geen verrassingen op de training. Geen stagiaires, zoals in het verleden. Wel nieuwe gezichten. Olaf Lindenbergh, Markus Rosenberg en Edgar Manucharyan worden vanmiddag nog uitgebreid aan de pers voorgesteld. Niet zo verwonderlijk dat de Zweedse aanvaller gelijk een landgenoot uitzocht om de training mee op te trekken: Rasmus Lindgren. Olaf Lindenbergh koos niet voor een ervaren speler, maar eentje die vorig seizoen afzakte naar het tweede: Anthony Obodai. De oud-AZer neemt zijn taak van begeleider van het jonge spul nu al serieus.
Thomas Vermaelen is na een half jaar afwezigheid terug op het trainingsveld. De jonge Belg werd in december uitgeleend aan RKC Waalwijk, maar de centrale verdediger is door Danny Blind weer terug bij de selectie gehaald. Hij vond in de Armeense aanvaller Edgar Manucharyan een maatje. Ook Tom De Mul is weer terug bij de A-selectie. Na een dramatsich verlopen seizoen met een persoonlijk inzinking, heeft de Belg weer het vertrouwen van de hoofdcoach gekregen. Zijn collega rechtsbuiten Mauro Rosales meldde zich vorige week alweer op het trainingsveld. Hij lijkt weer redelijk hersteld te zijn van zijn zware enkelblessure, want hij deed aan het begin weer gewoon met de ploeg mee.
De WK onder 20-deelnemers Kenneth Vermeer, Urby Emanuelson, Hedwiges Maduro en Ryan Babel ontbraken op de eerste training. Ook Angelos Charisteas en Hatem Trabelsi waren niet aanwezig, omdat zij aan de Confederations Cup hebben meegedaan met hun nationale teams. Ze hebben allemaal pas een week of iets langer vakantie en worden de komende weken nog niet terug verwacht.
Vanmiddag vindt er een uitgebreide persconferentie plaats, waarbij zowel trainer/coach Danny Blind, als de nieuwe technisch directeur Martin van Geel, zullen vertellen wat hun plannen en doelstellingen zijn voor komend seizoen. Daarnaast worden de aankopen gepresenteerd aan de media...
Idd, en ik ben ook wel benieuwd naar de persconferentie van Blind en Van Geel.quote:Op maandag 4 juli 2005 12:11 schreef Nashje het volgende:
Leuk. Hopelijk laten ze er wat van zien bij het sportjournaal.
Ondanks de nummer 16 en 18 zullen Sneijder en de Jong wel een basisplaats hebben.quote:Op maandag 4 juli 2005 15:31 schreef ThomasBerge het volgende:
Rugnummer
Ja, daar ga ik ook vanuit.quote:Op maandag 4 juli 2005 15:53 schreef F1Bas het volgende:
[..]
Ondanks de nummer 16 en 18 zullen Sneijder en de Jong wel een basisplaats hebben.
quote:Op maandag 4 juli 2005 15:57 schreef DeTolk het volgende:
Is Harry nog op vakantie?
Ja en Trabelsi en de gasten van Oranje onder 20.quote:Op maandag 4 juli 2005 15:57 schreef DeTolk het volgende:
Is Harry nog op vakantie?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |