Tsss, dat heb ik liever dan dat intellectuelen allerlei bijzonders in 'lage cultuur' gaan zoeken, zoals een tijdje terug in de mode was.quote:Op zondag 24 juli 2005 23:29 schreef cultheld het volgende:
[..]
Ik kan me prima in die quasi-intellectuele ("de manier van knuffelen kondigde de val van de muur aan")onderwerpen verplaatsen hoor. Maar ik erger me aan het feit dat er door die twee luchtfietsers overduidelijk denigrerend over "het gewone volk" wordt gesproken.
18e seizoen alweer.quote:Op zondag 24 juli 2005 23:36 schreef tong80 het volgende:
Ik heb genoten en kijk uit naar Tom Barman. Wat een heerlijk concept is dit programma toch. Vreemd dat het nooit een prijs heeft gewonnen. De bedenker zou een standbeeld in Hilversum moeten krijgen.
Die was ook leuk he?quote:Op zondag 24 juli 2005 23:40 schreef Tafkahs het volgende:
sjongejonge en gister als Brutti Sporchi e Cattivi.. wat een verwennerij
Meesterlijk, mogen ze best elk jaar uitzenden. Ik ken 'm al een beetje te goed, da's wel jammer.quote:
Mind the PI.quote:
Ik snap je opmerking niet.quote:
PI >quote:
Hij speelt een heel vaag spelletje met een kijkend oog achter de geschilderde visquote:
Wist je dat niet?quote:
Nee natuurlijk wist ik dat niet. Ik dacht dat die man op en top Amerikaan wasquote:Op zondag 24 juli 2005 23:56 schreef golfer het volgende:
[..]
Wist je dat niet?
Prachtige bombastische film van Fellini.
Nee Sutherland is zijn artiestennaam, eigenlijk heet ie Mario Bombardinello.quote:Op zondag 24 juli 2005 23:57 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Nee natuurlijk wist ik dat niet. Ik dacht dat die man op en top Amerikaan was![]()
Zo goed als niet. Vaak verzon Fellini het allemaal op de dag zelf, vaak tot frustratie van de acteurs, omdat die zich totaal niet voor konden bereiden.quote:
Ja hoor, ouwehoer.quote:Op zondag 24 juli 2005 23:58 schreef tong80 het volgende:
[..]
Nee Sutherland is zijn artiestennaam, eigenlijk heet ie Mario Bombardinello.
Hallo?quote:Op zondag 24 juli 2005 23:57 schreef Tafkahs het volgende:
[..]
Nee natuurlijk wist ik dat niet. Ik dacht dat die man op en top Amerikaan was![]()
Jawel, maar dat hysterische gedram net aan de koffietafel, dat kun je niet nasynchroniseren hehquote:Op maandag 25 juli 2005 00:09 schreef golfer het volgende:
[..]
Hallo?
Let eens op de (slechte) na-synchronisatie.
ik vond het, ondanks mijn avaersie jegens palmen, een uitgelezen interview. mooi voorbereid. ik ben benieuwd of ze katja als uitsmijter goed gekozen heeft though.quote:Op zondag 24 juli 2005 20:16 schreef tong80 het volgende:
Ben benieuwd. Jammer van Connie Palmen, maar misschien verbaast ze ons en moet ik m'n woorden terugnemen.
Hij is hilarischquote:Op maandag 25 juli 2005 00:29 schreef golfer het volgende:
Bluezz en ik liggen in een deuk over die Fellini-film.
Ik heb hem ooit in 1977 in het Leidsepleintheater als nachtfilm gezien, maar was bijna alles vergeten.quote:
ik ken hem ook van weleer. ik durfde haar niet wakker te maken lol. heb hem opgenomen.quote:Op maandag 25 juli 2005 00:51 schreef golfer het volgende:
[..]
Ik heb hem ooit in 1977 in het Leidsepleintheater als nachtfilm gezien, maar was bijna alles vergeten.
alleen het begin al van die film!!quote:Op maandag 25 juli 2005 02:21 schreef golfer het volgende:
Heb Fellini weer tot het einde volgehouden.
Absurd vaerhaal, maar wat een prachtige beelden.![]()
Zo, mag je jezelf nu intellectueel noemen?quote:Op maandag 25 juli 2005 02:21 schreef golfer het volgende:
Heb Fellini weer tot het einde volgehouden.
Absurd verhaal, maar wat een prachtige beelden.![]()
Shit zeg, ik viel in slaap op een gegeven momentquote:Op maandag 25 juli 2005 02:21 schreef golfer het volgende:
Heb Fellini weer tot het einde volgehouden.
Absurd verhaal, maar wat een prachtige beelden.![]()
Ik ben af en toe ff weggelopen, moest wel lachen om die opgedofte kop van Sutherlandquote:Op maandag 25 juli 2005 12:39 schreef Tafkahs het volgende:
Shit zeg, ik viel in slaap op een gegeven moment
Prachtig!quote:Op maandag 25 juli 2005 13:20 schreef Bluezz het volgende:
[..]
Ik ben af en toe ff weggelopen, moest wel lachen om die opgedofte kop van Sutherland
Neenee, da's onze eigen hollandse cinemaquote:Op maandag 25 juli 2005 13:34 schreef Tafkahs het volgende:
precies, als er maar af en toe een paar flinke borsten in beeld komen, dan is de naam Fellini Verhoeven weer gezuiverd
Ik vond vorig jaar al dat ik een beetje voor jan lul mijn analyses hier neergooide. Dus ik hou het kort dit jaar.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 17:35 schreef tong80 het volgende:
Er wordt erg weinig nabesproken over de studiogast. Is dat een goed teken ?
Jammer ik lees graag de opinies van de andere kijkers.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 17:39 schreef zodiakk het volgende:
[..]
Ik vond vorig jaar al dat ik een beetje voor jan lul mijn analyses hier neergooide. Dus ik hou het kort dit jaar.
Af en toe had ze d'r arm wel een beetje ver in de reet van Cees zitten 'oh wat meesterlijk, meesterlijk'. En ze heeft natuurlijk de kop van een crystal-meth verslaafde.quote:Op dinsdag 26 juli 2005 17:44 schreef Scrutinizer het volgende:
Ik heb ongeveer anderhalf uur gekeken. Ik had ooit eerder een interview met Cees gezien dat ik slaapverwekkend vond. In Zomergasten kwam hij wel goed tot z'n recht, interessante gast.
Connie Palmen vond ik ook beter dan verwacht. Het is natuurlijk geen door de wol geverfde televisie-interviewster en maakte, tv-technisch gezien, nog wel eens een foutje maar ik vond dat niet echt storend. Prettig vond ik dat ze niet, zoals Zwagerman, na ieder antwoord direct weer de volgende vraag ging stellen maar dat het meer een gesprek werd dan dat het een interview was.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |