abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  woensdag 20 december 2006 @ 11:31:46 #201
36763 Automatic_Rock
Onaangepast eerlijk..
pi_44593212
quote:
Op woensdag 20 december 2006 11:25 schreef roelofjan het volgende:
Ja, het lag weer eens aan het team of aan de auto zoals altijd dus

Voor de start van het A1 GP seizoen:

Gelijke auto's! Nu kan Jos eindelijk laten zien hoe goed hij is! In de F1 reed hij kansloos achteraan, maar nu met gelijke auto's gaat hij echt heersen!

Na afloop van het seizoen:

Ja, Jos reed gewoon bij een minder team, dus niet zo gek dat Jos niet gepresteerd heeft, daar kan Jos niks aan doen hoor.

........
Je kan wel proberen alles krom te lullen, maar je weet zelf toch ook wel dat het eerste A1 seizoen ons geleerd heeft dat wie de wagen afsteld een groot verschil maakt??
Have you ever picked your feet in Poughkeepsie?
  woensdag 20 december 2006 @ 11:45:15 #202
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_44593602
Mar Nederland heeft wel flink ondergepresteerd.
  woensdag 20 december 2006 @ 11:57:23 #203
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_44593968
quote:
Op woensdag 20 december 2006 11:12 schreef SimtekF1 het volgende:
Roelofjan>> Volgens mij snap jij de A1 ook niet helemaal of wel.
Het mogen dan wel allemaal dezelfde auto's zijn maar de teams die bovenaan stonden in het eindklassement hebben allemaal gebruik gemaakt van bedrijven die gespecialiseerd zijn in het afstellen van zulke auto's.
Niet zo gek he dat Nederland het kampioenschap niet heeft gewonnen.
Ik denk dat de schuld maar ten dele hierin gezocht mag worden. De eerste races kan ik het me indenken, maar later in het seizoen had dat verschil genivelleerd moeten zijn. Tegen die tijd had team NL ook de benodigde kennis moeten/kunnen hebben. Vergeet niet dat RFH ook ervaring had met andere klasses, net als bijvoorbeeld DAMS.

Of het gebrek aan kennis dan door slechte feedback komt van de coureur of door een slechte verwerking ervan weet ik niet. Feit blijft dat de combinatie Verstappen/team NL niet 100% goed heeft gewerkt.

Overigens vind ik Verstappen als coureur geweldig. Hij heeft zeker talent, maar dat niet altijd tentoongesteld al dan niet door de omstandigheden.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
pi_44595366
quote:
Op woensdag 20 december 2006 11:25 schreef roelofjan het volgende:
Ja, het lag weer eens aan het team of aan de auto zoals altijd dus

Voor de start van het A1 GP seizoen:

Gelijke auto's! Nu kan Jos eindelijk laten zien hoe goed hij is! In de F1 reed hij kansloos achteraan, maar nu met gelijke auto's gaat hij echt heersen!

Na afloop van het seizoen:

Ja, Jos reed gewoon bij een minder team, dus niet zo gek dat Jos niet gepresteerd heeft, daar kan Jos niks aan doen hoor.

........
Blaaaaaaaat, wou je zeggen dat het niet zo is dan?
Natuurlijk heeft hij een aantal fouten gemaakt, dat zei ik hiervoor ook al maar de afstelling van de auto heeft ook voor mindere resultaten gezorgd.
pi_44602583
Jos was gewoon een feest op de baan om te zien. Hij zorgt voor entertainment op de baan.

Hij is echter ook weer niet de allerbeste coureur. Hij kan mooi inhalen en heel goed de grens opzoeken. Het was vaak alles of niets en daarom was het leuk om te zien. Het was leuk geweest om hem bij A1GP te hebben. Hij heeft mij echter wel teleurgesteld in Zandvoort.

Ik het kinderachtig dat de Verstappen fans over het algemeen Bleekemolen helemaal afzeiken. Toen hij van zijn rem gleed gelijk Jos zou dat niet doen Jos zou op 1 staan dit en dat. Jeroen doet het gewoon goed tot nu toe maar is niet zo'n aggresieve rijder als Jos. Verstappen reed als een gestoorde gek en kon erg goed verdedigen. Verstappen maakte daarintegen ook fouten die net zo erg zij als een keer van de rem afglijden. Laten afslaan bij de start, penalties voor te snel door de pit, vol in de achterkant van duitsland rijden... dat soort dingen. Bijna altijd crashte hij tijdens de sprintrace en in de featurerace ging hij van achteraan inhalen. Dat was erg leuk om te zien maar het is eigenlijk niet de bedoeling natuurlijk.
Losers always whine about there best.Winners go home and fuck the prom queen!
  woensdag 20 december 2006 @ 17:00:41 #206
36763 Automatic_Rock
Onaangepast eerlijk..
pi_44602740
Wat Verstappen vooral miste was zelfbeheersing volgens mij. Met wat meer zelfbeheersing/berekendheid was het een topcoureur geweest denk ik
Nu ja, moet ie nog wel een fatsoenlijke manager hebben
Have you ever picked your feet in Poughkeepsie?
  woensdag 20 december 2006 @ 17:20:25 #207
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_44603285
Verstappen rijdt gewoon altijd op 125%. In de autosport wordt het dan heel soms alles maar veel vaker niets.
pi_44611560
Verstappen kent gewoon geen Dan-word-Ik-Maar-mentaliteit. Het is altijd alles op alles.

Geweldige actie in Zuid Afrika vorig seizoen. In de sprintrace doet hij een gewaagde inhaalpoging, maar raakte Premat en klets van de baan af. Dan heb je echt lef als je het in de hoofdrace weer doet !! En met succes !!!

Ik ben gewoon fan van Verstappen met helm op. Net zoals dat ik fan was van Villeneuve,maar die is totaal ingekakt met zijn rijstijl...
  woensdag 20 december 2006 @ 22:48:55 #209
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_44613188
Het is de vraag of het verstandig is om een alles of niks mentaliteit te hebben. Hij heeft het naar mijn mening net iets te vaak verpest met een onnodige actie. Een coureur met zijn ervaring zou beter moeten weten. Dieptepunt van vorig seizoen was trouwens Laguna Seca, waar hij gewoon stopte omdat hij een drive through gekregen had. Hij had punten kunnen scoren als hij door was gereden. Getuigd van weinig professionalisme deze houding...
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
  woensdag 20 december 2006 @ 23:03:13 #210
16466 BloodhoundFromHell
---------------------
pi_44613687
Jos is nog in de lente van zijn carriere. Dit is pure onervarenheid. het talent is er, dat is zolangzamerhand wel bewezen. het is slechts een kwestie van tijd eer Jos weer terug aan de top is.
(__/)
(='.'=)
(")_(")
pi_44619417
quote:
Op woensdag 20 december 2006 23:03 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Jos is nog in de lente van zijn carriere. Dit is pure onervarenheid. het talent is er, dat is zolangzamerhand wel bewezen. het is slechts een kwestie van tijd eer Jos weer terug aan de top is.
Je hebt het nu over zijn parttime job als manager van zoontje Max he!
Im hung like Einstein
And Smart as a Horse
pi_44746976
Gaat hij volgend jaar nog ergens rijden?
"We moeten ons bewust zijn van de superioriteit van onze beschaving, met zijn normen en waarden, welvaart voor de mensen, respect voor mensenrechten en godsdienstvrijheid. Dat respect bestaat zeker niet in de Islamitische wereld".
pi_44749368
quote:
Op woensdag 20 december 2006 23:03 schreef BloodhoundFromHell het volgende:
Jos is nog in de lente van zijn carriere. Dit is pure onervarenheid. het talent is er, dat is zolangzamerhand wel bewezen. het is slechts een kwestie van tijd eer Jos weer terug aan de top is.
Jos onervaren? right...
Losers always whine about there best.Winners go home and fuck the prom queen!
  woensdag 27 december 2006 @ 10:02:33 #214
36763 Automatic_Rock
Onaangepast eerlijk..
pi_44763301
Verstappen bovenaan Stoddart's lijst
Dit klinkt als leuk nieuws
Have you ever picked your feet in Poughkeepsie?
pi_44766280
Nu niet de vertaling van F1Racing maar het orginele interview:

Q: I understand that there will be some Dutch investments because Dutch millionaire and entrepreneur Harry Muermans is probably involved and the second question is, there are talks that Jos Verstappen might join Champ Car, and will be driving for the Team USA since he has also driven in F1?

PAUL STODDART: First of all, to your first question, Harry Muermans is not only a business associate but he's also a good friend, as well and yes, you are correct that there will be some involvement from Harry Muermans. The exact nature of that involvement is not yet finalized. I was with Harry yesterday in Rotterdam, and again, that will be an announcement made in the new year, but yes, there will be some involvement.

As for Jos Verstappen, Jos and I go back a long ways. He drove for me in 2003, but I go back as far as '97 with Jos and we have a good working relationship. I think he would be an asset to the series. I think he would be an asset to Minardi Team USA and yes, there is negotiations going on, but again, there will be no announcements this side of the new year.

Q: And your thoughts on another Dutchman, Robert Doornbos?

PAUL STODDART: Robert, another ex-Minardi driver, a driver I've worked with and a driver I thought did incredibly well in the second half of '05, and obviously had another chance to do the last three races of the Formulaq 2006 season. Again Robert is someone we are talking to. I think as you guys, particularly the Holland media know, I myself personally and indeed through Minardi have had a tremendous relationship with Holland over the years and long may it continue. So expect some exciting announcements in the new year.
Losers always whine about there best.Winners go home and fuck the prom queen!
  woensdag 27 december 2006 @ 13:50:08 #216
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_44766308
quote:
Op woensdag 27 december 2006 10:02 schreef Automatic_Rock het volgende:
Verstappen bovenaan Stoddart's lijst
Dit klinkt als leuk nieuws
jos zal wel weer wat teveel eisen, waardoor het afketst
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_44822628
Voor 15 janauri weten we meer !! Dan maakt Stoddart zijn mannetjes bekend
  donderdag 4 januari 2007 @ 10:57:26 #218
23468 super-mario
Race to the Max! #33
pi_44998957
Hopelijk is het binnen 2 weken bekend! Zie het helemaal zitten als Jos naar de Champcar gaat met Muermans en Paul Stoddart...maar 23.24 juni is Euro Limbrug Racing maar dan is ook de Champcar race van Cleveland...als Jos maar rijd dit jaar! ;-) Heerlijk ook te horen dat er een Verstappen-factor is volgens Jos op L1 gisteren....
pi_45000251
Een Verstappen-Factor? :p
  donderdag 4 januari 2007 @ 14:02:02 #220
46705 Kleffe_Dop
Sic Mundus Creatus Est
pi_45004034
quote:
First of all, to your first question, Harry Muermans is not only a business associate but he's also a good friend
  donderdag 25 januari 2007 @ 10:56:36 #221
23468 super-mario
Race to the Max! #33
pi_45655462
Om het topic maar weer omhoog te gooien...Jos word genoemd bij Minardi en Foresyth...echter is er nog geen sprake van een test oid...
  donderdag 25 januari 2007 @ 10:59:29 #222
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_45655531
waarom duurt het bij jos altijd zolang bij andere rijders is het vaak wel bekend dat ze een race cq testcontract hebben
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_45658539
Omdat Jos een zeikmanager heeft.
  donderdag 25 januari 2007 @ 13:44:55 #224
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_45660284
quote:
Verstappen zeker in ChampCar!

De kogel is door de kerk, Jos Verstappen zal in 2007 definitief meerijden in de Champcars! Huub Rothengatter heeft dan uiteindelijk toch de benodigde sponsoring bij elkaar weten te krijgen, hoewel dit tot stand is gekomen uit onverwachte hoek.

Rothengatter zegt jarenlang op zoek te zijn geweest naar die ene grote sponsor, maar heeft hem uiteindelijk niet kunnen strikken. Rothengatter hierover. "Er waren (grote) sponsors genoeg die met ons in zee wilde gaan, er was echter steeds één groot struikelblok. Ze wilden allemaal iets terug voor het door hun ingebrachte geld! Belachelijk wat voor eisen we te horen hebben gekregen, eigenlijk wil ik er niets over zeggen... De een wilde dat Jos af en toe een fan op een circuit rond zou rijden en dat hij ook vriendelijk tegen de fan zou zijn. Een ander wilde dat Jos op zaterdag een van zijn nieuwe superstores zou openen door middel van het doorknippen van een lint, nog zo'n belachelijk verzoek. Je begrijpt dat we hier niet op in konden gaan."

Hoewel Rothengatter na het Zandvoort A1GP debacle het even psychisch als fysiek ("ik heb nog steeds last van die deksel die op mijn neus belandde") niet meer zag zitten, heeft hij toch doorgezet. Bij de uitgang van het kantoortje van Lammers zag hij een litho hangen van de Dome-Judd van Lammers met het blokjes concept. "Dat kunnen wij beter" moet Rothengatter gedacht hebben.

Rothengatter hierover: "Dat blokjesconcept van Lammers was wel grappig eigenlijk, maar nogal ruw in deze vorm. Wij hebben het concept veel slimmer toegepast, mede daarom ben ik niet bang dat Lammers ons voor de rechter zal dagen vanwege plagiaat." "Bovendien" vervolgt Rothengatter, "hebben wij zoveel ervaring met rechtszaken dat we fluitend onze weg naar de rechtbank vinden".

Hoe zit het dan precies met dat "nieuwe" blokjesconcept vragen we Rothengatter. Huub daarover : "Om niet onnodig veel werk te verzetten hebben we door een stagiare laten onderzoeken welke namen er het meest voorkomen in Limburg, dit bleken Heuts, Smeets, Houben en Beckers te zijn. Vervolgens hebben we een standaardbriefje naar al deze mensen gestuurd die bedrijfsmatig bezig zijn. Dit bleken er, alleen al in Limburg, duizenden te zijn. Vervolgens hebben wij al deze personen (zonder dat ze dit van elkaar wisten natuurlijk) exclusieve naamsvermelding van 10 x 20 cm beloofd op de bolide van Jos tegen betaling van EUR 5.000. Iedereen begrijpt dat dit een koopje is. Zo hebben wij ettelijke miljoenen bij elkaar gekregen. Dit was ruim voldoende (na aftrek van Jos' salaris en mijn eigen bescheiden gage) om voor komend seizoen een CC zitje te bemachtigen.

"De bekendmaking voor welk team Jos zal rijden en hoe de sponsoring er dan uit gaat zien zal bekend gemaakt worden in Maastricht en wel op zondag 18 februari tijdens het optrekken van 't Mooswief op het Vrijthof om 12.11 uur. Uiteraard zullen alle sponsors dan ook aanwezig zijn!" Aldus een blije, maar vermoeide Huub Rothengatter.
Bron
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  donderdag 25 januari 2007 @ 13:54:15 #225
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_45660568
nu maar hopen dat dit helemaal waar is.

kan niet wachten om jos te zien rijden in de champcar.
pi_45660807
Benieuwd hoeveel fans hier nu weer intrappen.
  donderdag 25 januari 2007 @ 14:04:07 #227
65960 sanger
|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|-|
pi_45660861
quote:
Op donderdag 25 januari 2007 14:02 schreef roelofjan het volgende:
Benieuwd hoeveel fans hier nu weer intrappen.
Boven je al 1.
Everything you want is on the other side of fear.
Ik ben niet onhandelbaar, ik ben gewoon een grote uitdaging.
  donderdag 25 januari 2007 @ 15:14:36 #228
124655 DarkManta
Tiepvouten onder voorbehout
pi_45662858
Jos verwacht het zelfde salaris te ontvangen, al dan niet, meer salaris dan bij zijn F1-carriere.
Jos ga toch lekker caravan-trekken ofzo, of 100m achteruit rijden met een trabantje, deed je op het kamp ook wel eens, lache joh. Iedere keer dat geouwehoer...

Het race-en is geen passie meer, het geld speelt de hoofdrol, waar ben je dan nog mee bezig?
Alle dingen zijn uitingen van onze gedachten. Als je gedachten verward zijn, raak je jezelf kwijt.
  donderdag 25 januari 2007 @ 15:28:49 #229
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_45663300
quote:
Op donderdag 25 januari 2007 14:04 schreef sanger het volgende:

[..]

Boven je al 1.
nee hoor, ik trap nergens in... ben veel sceptisch.
ik geloof het pas als het daadwerkelijk bevestigd wordt op de verstappen site.

en ja, dan ben ik blij
pi_45663434
quote:
De een wilde dat Jos af en toe een fan op een circuit rond zou rijden en dat hij ook vriendelijk tegen de fan zou zijn. Een ander wilde dat Jos op zaterdag een van zijn nieuwe superstores zou openen door middel van het doorknippen van een lint, nog zo'n belachelijk verzoek. Je begrijpt dat we hier niet op in konden gaan."
Voor een paar miljoen sponsorgeld is het toch vrij normaal dat je af en toe een tegenprestatie levert . Je zou er eens wat voor over moeten hebben....
pi_45665910
quote:
"De bekendmaking voor welk team Jos zal rijden en hoe de sponsoring er dan uit gaat zien zal bekend gemaakt worden in Maastricht en wel op zondag 18 februari tijdens het optrekken van 't Mooswief op het Vrijthof om 12.11 uur. Uiteraard zullen alle sponsors dan ook aanwezig zijn!"
Vroege 1 april grap dit jaar!
The only thing that stays the same is change (Change - Melissa Etheridge)
[b]"Formula 1 is a magic thing and a few missing decibels will not change that."[/b] - Joe Saward
  donderdag 25 januari 2007 @ 18:53:23 #232
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_45669345
ik denk ook dat t een grap is. de site van verstappen is meestal de eerste met nieuws omtrend hem... er staat nog steeds niks op.
  donderdag 25 januari 2007 @ 20:33:48 #233
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_45673688
Lol, grappig dat sommige mensen het bovenstaande artikel serieus opnemen
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_45686580
Jos heeft niet voor niets de naam Come Back Kid gekregen in de Formule1 en vele teambazen en andere mensen hadden respect voor zijn doorzettingsvermogen. Tuurlijk, Rottiggaatje is geen geliefd persoon zoals wel vaak duidelijk is, maar hij heeft wel onmogelijke dingen mogelijk gemaakt voor Jos. Hij had ook onder contract van Willi Weber kunnen komen, maar niet zeker hoe dat gelopen was, werd het toch Huub R. Ik zeg gelukkig (waar andere juist blij zouden zijn als het Willi was geworden), want met Mr. Weber was Jos nooit zolang in de F1 gebleven en had hij nu al aan het 8e of 9e seizoen <Caravan-racen> begonnen.

Ik lees het artikel van Huub nu ook met een heel schuin-oog, maar ik wacht wel af wat er waar van is. Ik hoop alleen dat Jos wel weer kan racen en dat alle critici goed op hun bek gaan.
pi_45686872
Jos verstappen? mag die nog autorijden?
Op zondag 21 oktober 2007 20:47 schreef StefanP het volgende:
300PK is in de autowereld geen 300PK. Klaar.
pi_45794851
Het is erg stil rond meneer Verstappen, Doornbos schijnt dichtbij een contract te zijn. Ik hoop zelf bij Forsythe, want ik zie Verstappen geen 5 miljoen USD meenemen. Mocht Doornbos naar Minardi gaan dan denk ik dat Verstappen weer langs de kant staat.

Minardi is het enige team waar ze Verstappen kennen en ze hem zouden kunnen aannemen op zijn rijderskwaliteiten en niet het grote geld vragen. Veel zal dus afhangen waar meneer Doornbos naar toe gaat.
-
pi_45818656
JV schijnt 2 Miljoen nodig te hebben en hij heeft er momenteel 1,1 (0,5 van Trust en 0,6 van Muermans).
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 30 januari 2007 @ 11:54:56 #238
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_45819321
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 11:28 schreef Rory78 het volgende:
JV schijnt 2 Miljoen nodig te hebben en hij heeft er momenteel 1,1 (0,5 van Trust en 0,6 van Muermans).
de rest van het geld is naar zn vrouw
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_45819432
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 11:54 schreef rubbereend het volgende:

[..]

de rest van het geld is naar zn vrouw
Gaat 'ie scheiden ofzo?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog dinsdag 30 januari 2007 @ 12:04:17 #240
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_45819536
quote:
Op dinsdag 30 januari 2007 12:00 schreef roelofjan het volgende:

[..]

Gaat 'ie scheiden ofzo?
Jos Verstappen en Sophie uit elkaar!
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_45826575
Sophie komt anders ook uit een gegoede familie. Raceliefhebbers weten genoeg als ze haar meisjesnaam horen..
pi_46519592
Jos is wachten zat: geen Champ Car
(20/2/2007) Jos Verstappen is het wachten beu en ziet af van de Champ Car series. "We zijn hier alweer drie maanden mee bezig en ik ben het wachten meer dan zat", aldus Jos in een telefonische reactie op zijn besluit. "Het is steeds weer hetzelfde politieke spelletje waarbij het alleen maar weer gaat om geld. Welnu, ze kennen mijn eisen en ze weten wat voor een coureur ik ben. Er is absoluut interesse van een aantal teams maar niemand hakt knopen door. Binnenkort is er nog een test dus wilde ik vandaag gewoon weten waar ik aan toe zou zijn. En niet twee dagen voor zo'n test waarbij ik dan weer hals over kop in het vliegtuig moet springen om die test af te raffelen. Ik wil me goed kunnen voorbereiden. We hebben niets meer vernomen van de geïnteresseerde teams dus voor mij is het nu over."

Jos vindt het spijtig dat het zo moet lopen, zegt hij. "Het is jammer voor iedereen. Ik verbeeld me niks, maar ik weet zeker dat Assen in no time uitverkocht zou zijn als ik daar had gereden. We weten allemaal nog wel hoe snel dat in Zandvoort ging, vorig jaar, met de A1GP.

Jos: lang genoeg gewacht (foto: Bas Kaligis)
Ook qua kijkcijfers heb ik me nooit hoeven schamen. Iedereen kan hier van profiteren, de organisatie van Assen, de Champ Car organisatie en de fans. Het zou een fantastische win-win situatie kunnen worden. Alle betrokken partijen beseffen dat ook en ze doen allemaal hun best, dus in neem niemand iets kwalijk. Maar blijkbaar is het erg moeilijk om als coureur nog ergens onderdak te vinden als je gewoon voor je werk betaald wilt worden. Als je dan vervolgens maandenlang in het ongewisse wordt gelaten is de teleurstelling erg groot en dan zie ik er geen heil meer in. Zeker als je bedenkt dat ik niet wéér al mijn de fans zo lang in onzekerheid moet laten om vervolgens om één minuut voor twaalf ze te moeten teleurstellen. Zij hebben dat zeker niet verdiend."
Losers always whine about there best.Winners go home and fuck the prom queen!
  woensdag 21 februari 2007 @ 11:48:04 #243
76170 Dacide
www.mixfight.nl
pi_46520985
jeps had het ook net al gelezen. jammer, had hem graag zien rijden in de champ car.
  woensdag 21 februari 2007 @ 13:12:46 #244
134184 WEST
AFC AJAX 4 EVER
pi_46523594
topic sluiten maar, tis over en voorbij voor jos. die komt nergens meer aan de bak of het moet een locale clio cup zijn.
Find your guiding inspiration. In a place where dreams are made
With a lifetime's preparation. It’s no time to be afraid
Put our differences behind us. While we shine like the sun
See what we've all become. Together we are one
pi_46524725
quote:
En met de fans die een kaartje kopen, spreek ik het volgende af: als ik in Assen niet aan de start verschijn, betaal ik hen het geld voor het kaartje uit mijn eigen zak terug.
Nou, dat wordt dokken Jos!

Of zijn er nog geen kaarten in de verkoop?
  Moderator / Redactie Sport / Weblog woensdag 21 februari 2007 @ 13:54:28 #246
17650 crew  rubbereend
JUICHEN
pi_46524860
quote:
Op woensdag 21 februari 2007 13:50 schreef roelofjan het volgende:

[..]

Nou, dat wordt dokken Jos!

Of zijn er nog geen kaarten in de verkoop?
hij had er wel bij gezegd dat hij dat zou doen als hij een contract zou hebben en alsnog niet zou komen
DeLuna vindt me dik ;(
Op zondag 22 juni 2014 12:30 schreef 3rdRock het volgende:
pas als jullie gaan trouwen. nu ben je gewoon die Oom Rubber die met onze mama leuke dingen doet :)
pi_46524999
quote:
Op woensdag 21 februari 2007 13:54 schreef rubbereend het volgende:

[..]

hij had er wel bij gezegd dat hij dat zou doen als hij een contract zou hebben en alsnog niet zou komen
Waar dan?

http://www.telesport.nl/a(...)r_World_Series_.html
pi_46536621
Dat gaat hem geld kosten, de grootmuil.
pi_46536772
Wat een nepfiguur die Jos. Altijd is het maar de schuld van 'het politieke spelletje' dat de teambazen met hem spelen. Het ligt natuurlijk nooit aan hem of z'n manager. Een beetje zelfreflectie kan geen kwaad hoor, meneer Verstappen.
pi_46549937
Nielsch, dat klopt wel wat je zegt, maar Jos Verstappen is altijd erg verzekerd over gekomen in de media. Te zelfverzekerd kan je ook wel zeggen. Maar wanneer je als bedrijf, (potentieel sponsor) naar een coureur kijkt, zie je dan liever een coureur die zeker van z'n zaak is, of een die constant z'n schouders ophaalt: Tja ik weet niet, we moeten het maar zien..."

Dat het ChampCar avontuur nu niet meer dorgaat, vind ik erg jammer, want ja, ik ben er zo een, dat ondanks zijn houding en alle A1GP mayonaise vooraf, nog altijd in de kwaliteiten van Jos geloof OP de baan. Jammer !
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')