DAt is omdat je de jpeg compressie ook groter hebt staan dan die van je camera. Open gewoon een foto en save die onder een andere naam zonder te verkleinen. Je zal zien dat ie al een heel stuk minder plaats inneemt.quote:Op donderdag 23 juni 2005 11:13 schreef Ogri het volgende:
Ah, vandaar....ik resizede inderdaad naar 90%, maar met microsofts eigen photo editor ging het wel een stuk beter. Vaag dat je een originele foto van 1,6MB resized naar 90% en een foto van 260K overhoudt...maar whatever.
Fotografie FAQ! (laatste update: 16-06-2005)quote:Op donderdag 23 juni 2005 14:38 schreef Ogri het volgende:
Helaas is dat hier op mijn werk niet echt een optie...En voor thuis heb ik altijd gewoon geresized met ACDSee. Dit was de eerste keer dat ik zo'n beroerde kwaliteit kreeg.
Nu nog uitvinden hoe ik hier een foto kan plaatsen i.p.v. een link.
Je moet ze op een andere server zetten. Degene waar je ze nu opzet laat het deeplinken niet toe, je kan daardoor geen plaatjes bekijken vanop een andere pagina. Je moet een andere server zoeken die dit wel toelaat.quote:Op donderdag 23 juni 2005 14:54 schreef Ogri het volgende:
tsja, dat deed ik dus en telkens krijg ik dan een kruisje i.p.v. de foto...
Genieten van de prachtige frisheid van het kabbbelende water?quote:
Ik vind er teveel water opstaan om echt een mooie foto te zijn. Ook de persoon aan de overkant is een beetje storend, is het een onderwerp niet? Te klein om duidelijk te zijn, te groot om niet je aandacht te trekken.quote:Op donderdag 23 juni 2005 15:31 schreef Wepeel2 het volgende:
[..]
Genieten van de prachtige frisheid van het kabbbelende water?Ik vind het best een mooie foto. Maar dat zal ook zijn omdat ik meer heb met dat plekje dan de andere mensen hier.
1: Jammer dat-ie niet superscherp is, gefocust op het oog was mooier geweestquote:Op donderdag 23 juni 2005 19:20 schreef Morgil het volgende:
Nog een paar van gisteren:
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
1: Weet niet echt waar ik naar moet kijken hierquote:Op zondag 26 juni 2005 18:38 schreef BlueCurl het volgende:
#1
[afbeelding]
#2
[afbeelding]
#3
[afbeelding]
#4
[afbeelding]
Aanlegsteigerquote:Op zondag 26 juni 2005 19:07 schreef veldmuis het volgende:
...ja hoe heet zoiets, houten ding.
Die oortjes mis ik niet, ik weet toch wel dat die er zijn dus die denk ik er wel bij. Wel jammer dat ik de ogen niet zie....quote:Op dinsdag 28 juni 2005 08:11 schreef bees het volgende:
dan maar weer een typisch stukje nederland......
[afbeelding]
ik weet het...jammer dat de oortjes er niet helemaal opstaan......
ik heb redelijk ligt beeldscherm maar ik heb ook moeite met die ogen te zien...quote:Op dinsdag 28 juni 2005 09:07 schreef Astridj0h het volgende:
Uhm... ik zie beide ogen prima?
Maar wel een beetje heel erg donker he...quote:Op dinsdag 28 juni 2005 09:07 schreef Astridj0h het volgende:
Uhm... ik zie beide ogen prima?
Die oren vind ik niet eens zo'n probleem. Het probleem van de foto is het tijdstip waarop je 'm heb gemaakt met enorm hard zonlicht. De schaduwen zijn nu te donker (dichtgelopen) en sommige witte stukken zijn overbelicht. Da's wel jamemr, want op zich is het toch een hele leuke foto!quote:Op dinsdag 28 juni 2005 08:11 schreef bees het volgende:
dan maar weer een typisch stukje nederland......
[afbeelding]
ik weet het...jammer dat de oortjes er niet helemaal opstaan......
Foto 3, 4, 5 (en 6 een beetje) lijken scheef te zijjn. Kleine moeite om dat even recht te zetten, en het maakt de foto al een stuk beter.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 00:14 schreef Rabrynil het volgende:
No. 1
[afbeelding]
No. 2
[afbeelding]
No. 3
[afbeelding]
No. 4
[afbeelding]
No. 5
[afbeelding]
No. 6
[afbeelding]
No. 7
[afbeelding]
Gegroet,
Rabrynil
Grappige foto. Ik zag de ogen ook niet goed en heb iets met de kleuren gespeeld. Als je de ogen ziet wordt hij meteen nog wat speelser.quote:Op dinsdag 28 juni 2005 08:11 schreef bees het volgende:
dan maar weer een typisch stukje nederland......
[afbeelding]
ik weet het...jammer dat de oortjes er niet helemaal opstaan......
ik heb een heel helder beeldscherm en daar kijk ik meestal me foto's op! dus komt vaak voor dat ze voor mij niet donker zijn... moet ff wat vaker naar laptop scherm slepen. daar zijn ze wel donker op... maar zo vind ik het wel een toffe foto!quote:Op dinsdag 28 juni 2005 13:52 schreef Het-Gele-Teken het volgende:
De laatste is nu wel lekker vind'k. Je hebt die kleuren op die akkers en dat is zonde om'm zo donker te maken dat je die niet meer ziet.
Ik krijg helemaal het Thunderbirds are go! idee bij deze foto'squote:Op donderdag 30 juni 2005 13:46 schreef supah het volgende:
Eens zien of hier dan eindelijk een reactie op komt
[afbeelding]
[afbeelding]
Gescanned vanaf een afdruk (negatief is te fucked up) en wat ruis en vuil dr afgehaald. Texel Airshow goed lang geleden.
De eerste is een mooi sereen sfeerplaatje, de tweede is meer een kiekje. Weinig sfeer, geen lekkere compositie.quote:
1: Beetje vies z/w plaatje, doet mij niet zoveel eigenlijk. Compositie is wel okay, maar het mist nog iets, zeker in z/w omdat dat het plaatje nogal plat en contrastloos maakt.quote:Op donderdag 30 juni 2005 15:01 schreef mwvdlee het volgende:
@supah: Vind vooral die 3e foto (bootje in sneeuw) wel goed, leuke sfeerfoto. Dat verticale vliegtuig is misschien met wat kleurcorrectie beter, beide vliegtuigfoto's zijn beetje grauw nu.
Gister eindelijk wat foto's op m'n servertje geknald dus bij deze een selectie van afgelopen week. Klikken voor de grote foto's. 'K hou het hier ff bij, komen er later nog wel wat, maar anders wordt het zo veel in één keer.
Nummertje 4 is lekker, vooral full size. De andere 3 zeggen me niet zo veel. Aardige composities, technisch mooie foto's maar het heeft net niet dat beetje extra dat 4 wel heeft. Moeilijk de vinger op te legen waarom, heel gevoelsmatig.quote:Op donderdag 30 juni 2005 22:25 schreef mwvdlee het volgende:
.. brandweerkazerne...
Oohh je hebt tijgertje er neer gezetquote:Op donderdag 30 juni 2005 21:00 schreef Hanneke1983 het volgende:
Ik ben nog maar een beginner, en sta uiterraard open voor kritiek. Er zal een hoop niet kloppen in de ogen van prof'ies denk ik
[afbeelding]
[afbeelding]
(iets te donker?)
[afbeelding]
(jammer van de stok rechts onder)
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
(jammer van die steiger)
[afbeelding]
[afbeelding]
#1: Mooie foto, ik kan niet helemaal goed zien of hij scherp is (bij zijn kop) maar ik geloof het wel.quote:Op donderdag 30 juni 2005 21:00 schreef Hanneke1983 het volgende:
Ik ben nog maar een beginner, en sta uiterraard open voor kritiek. Er zal een hoop niet kloppen in de ogen van prof'ies denk ik
[afbeelding]
[afbeelding]
(iets te donker?)
[afbeelding]
(jammer van de stok rechts onder)
[afbeelding]
[afbeelding]
[afbeelding]
(jammer van die steiger)
[afbeelding]
[afbeelding]
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |