Je zet de umlaut op de verkeerde o...........quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:29 schreef Monidique het volgende:
[..]
O! Ja, dat is Fields of Rock. Ik durf Mötorhead, Black Sabbath en Slayer wel gevestigd te noemen.
Ikquote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:33 schreef lucida het volgende:
[..]
Who Is He And What Is He To You?
[afbeelding]
(Creative Source)![]()
er niet warm of koud van.quote:wordt
Troep: Papa Roach, The Dillinger Escape Plan.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:31 schreef Monidique het volgende:
http://members.lycos.nl/crossover12/forblock.pdf
Je hebt gelijk.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:32 schreef speedfreak1 het volgende:
[..]
Je zet de umlaut op de verkeerde o...........
Echte kerels zijn buiten met ware doodsverachting aan het vliegeren.quote:
http://baudelaire.litteratura.com/les_fleurs_du_mal.php?rub=oeuvre&srub=pov&id=129quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:36 schreef Monidique het volgende:
Speciaal voor Yohen: Slayer - Darkness Of Christ.
Die doodsverachting zullen ze nodig hebben als ik op ze schiet.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:37 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Echte kerels zijn buiten met ware doodsverachting aan het vliegeren.
Frans is so overrated,quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:38 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
http://baudelaire.litteratura.com/les_fleurs_du_mal.php?rub=oeuvre&srub=pov&id=129
Wat bedoel je?quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:40 schreef kLowJow het volgende:
Wat is deze SC weer een trieste vertoning van de ziekelijke drang tot kleinering van medemensen waar sommigen hier behoefte aan blijken te hebben. Voelt dat nou goed, anderen zo afzeiken?
Dat wist iedereen.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:40 schreef Harry_Sack het volgende:
Ali B was een dealer, ik wist het
quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:40 schreef kLowJow het volgende:
Wat is deze SC weer een trieste vertoning van de ziekelijke drang tot kleinering van medemensen waar sommigen hier behoefte aan blijken te hebben. Voelt dat nou goed, anderen zo afzeiken?
Ik bedenk me net dat menig Rotterdammer nu loopt te bibberen van al die vliegtuiggeluiden boven de stad.quote:Op zaterdag 11 juni 2005 20:39 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Die doodsverachting zullen ze nodig hebben als ik op ze schiet.
maar hij is zo stom om tegen Paul te zeggen dat hij aan heling deed met bijvoorbeeld computers en dat hij naast wiet ook pilletjes verhandelde..quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |