Ik zal dan alvast beginnen met sparenquote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:01 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Over 'n jaar zijn we transfervrij en kunnen jullie rustig een bod uitbrengen om ons terug te kopen...
![]()
Kom af en toe maar 's meespelen; dat vinden we veel leuker.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:03 schreef Nuongirl het volgende:
Ik zal dan alvast beginnen met sparen![]()
Ik kan me niet herinneren ooit een nieuwkomer in het topic belachelijk gemaakt etc te hebben. En evenmin heb ik jou in RJP belachelijk gemaakt. Blijkbaar heb jij problemen met een aantal mensen in RJP. Dat is mijn zaak verder niet.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:57 schreef tong80 het volgende:
De nieuwe plaatjes raders in RJP jagen jullie met gemeende moed vanzelf uit jullie topic. Bij mijn pogingen mee te doen werd ik uit gelachen belachelijk gemaakt en teruggewezen naar waar ik vandaan kom.
Tja, psychologiseren is ook een vak tong. En 'raar taalgebruik' is een kwestie van smaak: daar valt over te twisten.quote:Het is een elitair topic. Ik herken er wel de jeugd in. Je bent op zoek en wil intellectueel zijn Moeiijke zinsconstructies en raar taalgebruik hoort bij de volwassenwording.
Ok dan zal ik in de loop der tijd weer een poging wagen.quote:Op woensdag 10 augustus 2005 23:08 schreef OllieA het volgende:
Tja, psychologiseren is ook een vak tong. En 'raar taalgebruik' is een kwestie van smaak: daar valt over te twisten.
Blijft staan dat ik denk dat RJP nieuwe spelers nodig heeft, en jij ziet mij ze niet wegjagen.
Wie weet hou ik je daar wel aanquote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:07 schreef Treinhomo het volgende:
[..]
Kom af en toe maar 's meespelen; dat vinden we veel leuker.
Je bent lief tongquote:Op woensdag 10 augustus 2005 22:57 schreef tong80 het volgende:
De nieuwe plaatjes raders in RJP jagen jullie met gemeende moed vanzelf uit jullie topic. Bij mijn pogingen mee te doen werd ik uit gelachen belachelijk gemaakt en teruggewezen naar waar ik vandaan kom. Het is een elitair topic. Ik herken er wel de jeugd in. Je bent op zoek en wil intellectueel zijn Moeiijke zinsconstructies en raar taalgebruik hoort bij de volwassenwording.
Er is niets gesneuveldquote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:27 schreef pyl het volgende:
Wellicht is het een idee om - zeker in een feedbacktopic - geen posts meer te deleten. Ten behoeve van de waarheidsvinding enzo.
Er is hier de laatste dagen iets gebeurd, zoveel staat vast, maar wat precies is onmogelijk te reconstrueren. Ondertussen is wel mijn geliefde RJPvD gesneuveld, begrijp ik.![]()
Raad je plaatje voor Dummies #2 (reprise) inmiddels.quote:Op donderdag 11 augustus 2005 10:28 schreef Nuongirl het volgende:
[..]
Er is niets gesneuveld
Raad de plaat #1, reprise...
Braafquote:
Ja hoor, dat mag. Als ik er niet ben, zal Nuongirl er wel voor zorgen. Ik zal in de loop van vanavond even af en toe kijken of het al zover isquote:Op zaterdag 20 augustus 2005 19:49 schreef TARAraboemdijee het volgende:
Ik vroeg me af, nu 'Waar gebeurd' deel 1 op z'n einde loopt, of mijn deel 2 van 'Wie ben ik' straks open mag. De openingspost is nagenoeg perfect (lijstje moet geupdate worden) en eerste opgave staat er ook al.
Wie ben ik? (deel 2)
Komt helemaal in ordequote:Op zaterdag 20 augustus 2005 19:51 schreef Lord_Vetinari het volgende:
[..]
Ja hoor, dat mag. Als ik er niet ben, zal Nuongirl er wel voor zorgen. Ik zal in de loop van vanavond even af en toe kijken of het al zover is
Ik was te laat, hij was al dichtquote:Op vrijdag 26 augustus 2005 23:41 schreef mr_anonimous het volgende:
Nuongirl of Lord_Vetinari zou een van jullie even #336 aan de tt willen toevoegen van dit topic?
Raad Je Plaatje #336 voor bezitters van honden en platjes
Bijvoorbaat dank.![]()
Jij was niet te laat. Wij posten de topics gewoon te snel vol.quote:Op zaterdag 27 augustus 2005 09:14 schreef Nuongirl het volgende:
[..]
Ik was te laat, hij was al dicht
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |