Als ik moet kiezen tussen melk of karnemelk is het de laatste waar ik dan voor gaquote:Op maandag 30 mei 2005 12:16 schreef hicham het volgende:
[..]
Heeft niks te maken met harde kernIs gewoon lekker even tussendoor
![]()
Lekker glaasje kouwe melk![]()
Of was het nou karnemelk mercy
Vroeg meeten is best okay, alleen als de wekker afgaat he... dan denk je er heel anders overquote:Op maandag 30 mei 2005 12:20 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
al is het misschien wel een goed idee om als het heel warm is vroeger te gaan rijden en dan eerder stoppen voordat het te heet isen dan daarna ff een frisse duik nemen
![]()
Heej, jij ook hierquote:
Dan neem ik wel de melkquote:Op maandag 30 mei 2005 12:22 schreef Mercy_symbol het volgende:
[..]
Als ik moet kiezen tussen melk of karnemelk is het de laatste waar ik dan voor ga![]()
het liefst eigenlijk gewoon ijskoude cola![]()
Omg, hou toch je bek manquote:Op maandag 30 mei 2005 11:59 schreef Patrick281 het volgende:
Ik zag vanochtend wel een X9 motorscooter rijden .. dacht even hmm wel handig ding.![]()
En die CR op Marktplaats die ik zaterdag zag was eigenlijk ook zonde om te laten staan.![]()
quote:Op maandag 30 mei 2005 07:22 schreef hicham het volgende:
Op een haar na een fietser gemist![]()
![]()
Vandaag even wat minder Fok!MC'en, moet me ff de tering werken om alle zooi af te krijgen
En jij denkt dat je nu nog z'n huis in mag?quote:
hahahahahahaquote:vrijdag de motor schoon ga maken,
Hij zei toch niet welke vrijdag!quote:Op maandag 30 mei 2005 12:43 schreef hicham het volgende:
hahahahahaha![]()
dat zei je 2 maanden geleden ook al
Ik ook niet.quote:Op maandag 30 mei 2005 12:49 schreef Fulcrum_X het volgende:
wat een kutweer zeg, ik kan niet eens lekker buiten zitten![]()
Ben jij de persoon op de 1e foto rechts van je BX foto's?quote:Op maandag 30 mei 2005 12:49 schreef Fulcrum_X het volgende:
wat een kutweer zeg, ik kan niet eens lekker buiten zitten![]()
eh ja, met die grijze jas.. maar dat is al een oude fotoquote:Op maandag 30 mei 2005 12:56 schreef Youssef het volgende:
[..]
Ben jij de persoon op de 1e foto rechts van je BX foto's?
quote:Op maandag 30 mei 2005 09:53 schreef Mercy_symbol het volgende:
en als ik dit soort verhalen lees dan ..... dan....![]()
![]()
doe ik er niets meer aan![]()
quote:Schandalig! Zie ook dat de meeste activiteiten zich gevaarlijk dicht bij de bosrand afspelen… een merkwaardige samenloop van omstandigheden? of brute opzet van een boosaardig plan elke willekeurige, argeloze voorbijgangert met grove leugens, arglistig bedrog, laagbijdegrondse afpersing, verregaande terreur, serieuze dwang en/of buitensporig geweld het bos in te praten? Wat hiervan de bedoeling mag zijn, welke gevolgen hieraan verbonden zijn, het blijft gissen, doch onze vermoedens gaan toch in een richting die ons de haren ter berge doen rijzen en ons met een groot afgrijzen vervullen. Wij hopen dat deze slinkse praktijken snel een halt toegeroepen zullen worden. Het lijkt mij de hoogste tijd de politie hiervan op de hoogte te stellen!
Ja,quote:Op maandag 30 mei 2005 13:03 schreef Youssef het volgende:
Heeft ie dat hardop gezegd of gemailed ofzo
Ja, hij mocht er even over nadenken(gezellig hoor dat mailen internquote:Op maandag 30 mei 2005 13:03 schreef Youssef het volgende:
Heeft ie dat hardop gezegd of gemailed ofzo
quote:Op maandag 30 mei 2005 12:27 schreef hicham het volgende:
[..]
Vroeg meeten is best okay, alleen als de wekker afgaat he... dan denk je er heel anders over
Als je eenmaal op de motor zit dan verander je weer van gedachten
[..]
Heej, jij ook hier![]()
![]()
[..]
Dan neem ik wel de melk
en dan wel cola zonder ijsblokjes
Ik heb het gewoon in de gang gedaan thuis.quote:Op maandag 30 mei 2005 12:41 schreef Youssef het volgende:
Mijn vader keek me een beetje verdwaasd aan toen ik begon over de koppeling zelf fixenZo van, wat doe je
![]()
![]()
Wil je dat op straat gaan doen
, weet je wel hoe hoog de boete is voor het lekken van olie op straat
en en en
Zooooooo big spender.quote:Heb wel gezegd dat ze dan direct oliefilter der ook uit mogen tyfen![]()
Ik wil ook alles doen aan de KLX, komt er alleen niet van.quote:Maar PepIk wil het wel zelf doen hoor!!!
![]()
die is best hoogquote:Op maandag 30 mei 2005 12:41 schreef Youssef het volgende:
[..]
Omg, hou toch je bek man![]()
![]()
![]()
Ik heb de motor even achtergelaten bij Gilex, waarvoor respect dat ze maandag geopend zijnMijn vader keek me een beetje verdwaasd aan toen ik begon over de koppeling zelf fixen
Zo van, wat doe je
![]()
![]()
Wil je dat op straat gaan doen
,eet je wel hoe hoog de boete is voor het lekken van olie op straat
en en en
![]()
quote:Op maandag 30 mei 2005 13:19 schreef Youssef het volgende:
Mjah ik wil het liever zelf leren hoe dat allemaal werkt enzo, maar daar is gewoon geen tijd voor. Veel te druk met die wheelydays enzo, ze willen me overal hebben.![]()
![]()
Maakt helemaal niets uitquote:Op maandag 30 mei 2005 13:45 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
dus zondag stuntelmeetwil ik zeker niet missen maar dat zal betekenen dat ik naked zal moeten rijden...maakt weinig uit toch
quote:Op maandag 30 mei 2005 13:19 schreef Youssef het volgende:
Mjah ik wil het liever zelf leren hoe dat allemaal werkt enzo, maar daar is gewoon geen tijd voor. Veel te druk met die wheelydays enzo, ze willen me overal hebben.![]()
![]()
Nee, maakt niet uit.quote:Op maandag 30 mei 2005 13:45 schreef One_Punch_Mickey het volgende:
dus zondag stuntelmeetwil ik zeker niet missen maar dat zal betekenen dat ik naked zal moeten rijden...maakt weinig uit toch
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |