Waarschijnlijk heeft ze haar kunstgebit doorgeslikt.quote:Op zondag 29 mei 2005 21:05 schreef pascalheister het volgende:
[..]
justme heeft de andere spelers verleid ?
Als het goed is ben ik over 3 dagen geslaagd en over 5 dagen 18quote:Op zondag 29 mei 2005 21:16 schreef JaWi het volgende:
Als alles goed is ga ik over 22 dagen naar Spanje.
neem je bananenman ook mee, is het lekker rustig hierquote:Op zondag 29 mei 2005 21:16 schreef JaWi het volgende:
Als alles goed is ga ik over 22 dagen naar Spanje.
Nee, maar die komt misschien wel langsquote:Op zondag 29 mei 2005 21:19 schreef pascalheister het volgende:
[..]
neem je bananenman ook mee, is het lekker rustig hier
wordt je daar badmeester ?quote:Op zondag 29 mei 2005 21:20 schreef JaWi het volgende:
[..]
Nee, maar die komt misschien wel langs.
Dus van 21 juni tot 1 september ben ik niet of nauwelijks op fok.
Doe je goed!quote:Op zondag 29 mei 2005 21:16 schreef JaWi het volgende:
Als alles goed is ga ik over 22 dagen naar Spanje.
Het is een gecombineerde functie van achter de bar en in de keuken. Als het goed is zijn mijn werktijden van 12 tot 10 s'avondsquote:Op zondag 29 mei 2005 21:29 schreef pascalheister het volgende:
[..]
dan kan je misschien ook wel zwemmen in de drank
Ik vind het intressanter om te weten of ik 5 miljoen had gewonnen als ik daar stondquote:Op zondag 29 mei 2005 21:48 schreef FritsVanEgters het volgende:
Hoevel geld wordt het, da's veel interessanter.![]()
Die zit in koffer 14.quote:
Ik werdt door iemand gebeld vanaf Emporium (een meisje dat ik ga ontmoeten op Defqon btw) ik verstond het niet maar de muziek klonk goedquote:Op zondag 29 mei 2005 22:07 schreef rubbereend het volgende:avond, heerlijk weekend achter de rug Emporium was
dankzij een bekende achter de bar me voor een prikke bijna zat gedronken op een festival
dat gebeurt nie vaak. Lekker trouwens t was heerlijk weer de dj's draaiden
vandaag de hele dag bezig geweest voor t jongerenwerkerg leuke dag weer.
Daarna de bekerdoe maar weer bier om t te vieren
Referenda zijn mijns inziens idioot, dus ik denk dat ik voor SCH's standpunt ga: niet stemmen.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:16 schreef MrDoegewoon het volgende:
Ik ga toch stemmen want voor m'n stage moet ik helpden die dingen te plaatsen, maar dit heeft veel onnodig geld gekost....
Maar wel nodigquote:Op zondag 29 mei 2005 22:14 schreef golfer het volgende:
Maakt inderdaad het Nederlandse referendum stukken minder interessant.
dus je hebt een datequote:Op zondag 29 mei 2005 22:13 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Ik werdt door iemand gebeld vanaf Emporium (een meisje dat ik ga ontmoeten op Defqon btw) ik verstond het niet maar de muziek klonk goed
Soort vanquote:
Gewoon ergens een tijdstip afspreken.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:21 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Soort van. Maar een probleem, we hebben beide T-mobile en T-mobile laat het altijd afweten op festival terreinen of hallen. Maar ik zie wel
Lijkt me onzin. Nederland zou zich zogenaamd buitenspel zetten met een "Nee", dus het is ook nooit goed.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:18 schreef Noca het volgende:
[..]
Maar wel nodig
Zoals net iemand in het topic in POL zei krijgt Frankrijk zo misschien wel een betere onderhandelingspositie, dat is wat minder...
Is niet zo moeilijk voor moi, we zullen vooral bij de black,grey en red stage zijn en misschien bleu. En natuurlijk ff in green bij Rude Awakening, verder zal ik namelijk Promo niet meer zien dit jaar ben ik bang.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:22 schreef JaWi het volgende:
[..]
Gewoon ergens een tijdstip afspreken.Spanje
![]()
.
zelden de muziek op eeb buitenfestival zoo hard en goed horen staanquote:Op zondag 29 mei 2005 22:13 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Ik werdt door iemand gebeld vanaf Emporium (een meisje dat ik ga ontmoeten op Defqon btw) ik verstond het niet maar de muziek klonk goed
viel gisteren wel mee, maar een paar keer probleempjes gehad. D'r liepen trouwens zeldzaam veel mooi vrouwen rondquote:Op zondag 29 mei 2005 22:21 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Soort van. Maar een probleem, we hebben beide T-mobile en T-mobile laat het altijd afweten op festival terreinen of hallen. Maar ik zie wel
PE was idd erg leukquote:Op zondag 29 mei 2005 22:23 schreef -Vaduz- het volgende:
Koffer 2 wordt het vanavond.
Was een leuk einde van Peking Expres trouwens.
Ben benieuwdquote:
Juist welquote:Op zondag 29 mei 2005 22:27 schreef Noca het volgende:
Als hij slim is gaat ie niet voor koffer 8..
quote:Op zondag 29 mei 2005 21:19 schreef pascalheister het volgende:
[..]
neem je bananenman ook mee, is het lekker rustig hier
Op Defqon 1 kan het ook zoooo onzettend hard staan. Ik denk trouwens dat ik als ik zo blijf feesten maar is van die speciale doppen aanschaf, m'n oren vinden het iig niet leukquote:Op zondag 29 mei 2005 22:26 schreef rubbereend het volgende:
zelden de muziek op eeb buitenfestival zoo hard en goed horen staanen de dj's draaiden stuk voor stuk enorm goed
Alweer goed.quote:Op zondag 29 mei 2005 22:23 schreef -Vaduz- het volgende:
Koffer 2 wordt het vanavond.
Was een leuk einde van Peking Expres trouwens.
k vind t nog steeds niet nodig en bezoek toch een hoopquote:Op zondag 29 mei 2005 22:30 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Op Defqon 1 kan het ook zoooo onzettend hard staan. Ik denk trouwens dat ik als ik zo blijf feesten maar is van die speciale doppen aanschaf, m'n oren vinden het iig niet leuk
Nicequote:Op zondag 29 mei 2005 22:35 schreef -Vaduz- het volgende:
[..]
Alweer goed.(laatse 4 weken 3 keer goed)
Maar ik vind die piep soms zo irri wordenquote:Op zondag 29 mei 2005 22:37 schreef rubbereend het volgende:
[..]
k vind t nog steeds niet nodig en bezoek toch een hoop
Ik vond het ook nooit nodigquote:Op zondag 29 mei 2005 22:37 schreef rubbereend het volgende:
[..]
k vind t nog steeds niet nodig en bezoek toch een hoop
Al pacino speelt sterkquote:Op zondag 29 mei 2005 22:27 schreef Dos37 het volgende:
Frankrijk geeft het goede voorbeeld
ben trouwens heat aan het kijken wat een top film zeg
t scheelt misschien dat k niet meer zoveel stap, dus de feesten zijn meer uitzonderingquote:Op zondag 29 mei 2005 22:40 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Maar ik vind die piep soms zo irri worden
Stappen doe ik ook haast niet meer, ook nooit veel gedaan (verkeerde vrienden op dat puntquote:Op zondag 29 mei 2005 22:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
t scheelt misschien dat k niet meer zoveel stap, dus de feesten zijn meer uitzondering
ik welquote:Op zondag 29 mei 2005 22:52 schreef VoreG het volgende:
Ik zie Nederlanders niet zo springen en juichen als het nee wordt
Mwah 1 juni even zien... Dat is mijn laatste examendag... Dat ga ik vieren... Dus dan krijg ik half-bezopen om 11 uur te horen hoe Nederland heeft gestemtquote:
dat heb k nog nooit gehad, als t geluid goed zuiver is heb k ook nauwelijks last van ruis ofzo, in de HMH valt t altijd wel mee en gisteren weerquote:Op zondag 29 mei 2005 22:54 schreef MrDoegewoon het volgende:
[..]
Stappen doe ik ook haast niet meer, ook nooit veel gedaan (verkeerde vrienden op dat punt. Maar tijdens Luna klapte m'n linker oor dicht dat was wel kut
jawel, tis leuk als Nederland nu ook dik tegen gaat stemmen, puur als signaal. Eens kijken hoe ze dan reageren in Brusselquote:Op zondag 29 mei 2005 23:02 schreef TerroRobbie het volgende:
Mooi, hoef ik ook niet meer naar de stembus.
Dat heb ik al, als ik een middag en een avond niet bij-lees.quote:Op zondag 29 mei 2005 23:11 schreef rubbereend het volgende:
wat een werk, een weekend aan forum bijposten en beetje terug lezen
vrijdag avond nog op t forum geweest daarna zaterdag naar de kapper en naar Emporium, k kwam gisternacht doodmoe thuis bed ingedoken en vanochtend weer betijds van huis gegaan om op een jongerendag (nee nix geen eo gezeur) hier in de buurt die kids bezig te houden. dus toen k vanavond om 18.00 thuis kwam en eindelijk de pijnlijke voetjes omhoog kon doen was dat een verademing zeker met die bekerfinalequote:Op zondag 29 mei 2005 23:12 schreef -Vaduz- het volgende:
Waar heb je allemaal uitgehangen Eend?
biertjes jaquote:Op zondag 29 mei 2005 23:19 schreef -Vaduz- het volgende:
Ja lekkere thuiskomer was dat. Biertje erbij en lekker nagenieten.
Uitzondering of niet, goed is het iig niet...quote:Op zondag 29 mei 2005 22:50 schreef rubbereend het volgende:
[..]
t scheelt misschien dat k niet meer zoveel stap, dus de feesten zijn meer uitzondering
Ik heb geen idee, ben geen kenner in die regio.quote:Op zondag 29 mei 2005 23:23 schreef Mindlight het volgende:
Ik hoor net dat er een spits van Ajax naar SHO komt, ben benieuwd. Misschien die Plat ofzo?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |