quote:Op vrijdag 27 mei 2005 10:35 schreef Spindizzy het volgende:
Bommel zit nu in zijn bangige periode geloof ik. Dan zijn ze wat onzekerder en wat eenkenniger. Gaat vanzelf over.
quote:Op vrijdag 27 mei 2005 10:36 schreef Auticia het volgende:
Wel fijn he, als je hond goed alleen kan zijn! Spike horen we ook nooit 's nachts of als hij alleen beneden is.
Spike blaft niet zovaak, alleen als hij in de tuin zit en een poortdeur hoort rammelen.
En hij kan ook wel eens gaan piepen voor de deur als je op het toilet zit..
quote:
quote:Op vrijdag 27 mei 2005 10:39 schreef rena het volgende:
[..]
Hij kan heel goed alleen zijn voor de rest![]()
Hij vraagt zich volgens mij ook af wat die mensen nou gaan doen achter die deur, hij zit er altijd nog als ik er uit kom![]()
Welke is mijn hond? Ik heb er tweequote:Op vrijdag 27 mei 2005 13:14 schreef runaway het volgende:
welke is van jou trouwens?
Spike is inderdaad zo geboren. Met maar 1 oogje dusquote:Op vrijdag 27 mei 2005 17:07 schreef runaway het volgende:
ze is nu 9, de foto s al vrij oud, maar ze is nog steeds zo lief
arme spike, is hij/zij zo geboren??
en wat leuk dat jullie zo meeleven
quote:Op vrijdag 27 mei 2005 18:38 schreef Tinkerbell het volgende:
Ze lacht me uit he?
Hoe dan, hoe dan, hoe dan?quote:Op vrijdag 27 mei 2005 18:41 schreef Spindizzy het volgende:
[..]Ja, heel hard
Ik ga straks zelf hondensnoepjes maken
Kippenlevers een paar uur in de oven op 80 graden tot ze hard en knapperig zijnquote:
Ik vermoed van welquote:Op vrijdag 27 mei 2005 19:00 schreef kissa het volgende:
Kippenlevers in de oven, stinkt dat niet vreselijk?
CUTEquote:Op vrijdag 27 mei 2005 20:56 schreef Auticia het volgende:
Hou je vast. Spike's eerste ontmoeting met mijn vriend, mvdlubbe.
Samen wandelen.
[afbeelding]
En op het eerste grasveldje: Poef.
[afbeelding]
Even lekker geeuwen.
[afbeelding]
Eventjes poseren.
[afbeelding]
En snel weer verder want er ging vast nog gepoept worden.
Spike snuffelt in het gras. Die gaat poepen denken we. Maar nee.
Poef.
[afbeelding]
Eindelijk het beest weer zover gekregen dat hij weer mee liep.
Plof.
[afbeelding]
Hier begon ik een beetje te mopperen.
[afbeelding]
Van een ander poef-moment maar even de gelegenheid genomen om samen op de foto te gaan.
[afbeelding]
Toen maar weer terug naar huis gegaan. En waar schijt 'ie? Precies, gewoon ergens op de stoep.
(Geen foto van)
Ja, daar zit wel wat in. Maar hallo, ik vind deze hitte ook niet zo prettig en ik ga hem dus écht niet dragen.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:14 schreef rena het volgende:
Bij iemand anders vinden ze het wel leuk om dingen te proberen jaen als je teruggaat als hij geen zin meer heeft is niet zo slim geloof ik, dan word hij jou de baas in plaats van andersom
![]()
quote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:33 schreef Auticia het volgende:
Maar zou het dus echt niet van de warmte zijn?
Toen we vanmiddag terugwaren ging hij in de tuin wel weer meteen met zijn tennisballetje aan de gang.
Nou dat is wel normaal gedrag hoor met dit weer,die van mij loopt geeneens meer als het echt warm isquote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:01 schreef Auticia het volgende:
Wat ik me nu dus afvraag hè.
Hij ploft sinds vanmiddag (sinds de ontmoeting met mijn vriend) dus regelmatig zomaar ergens neer. Soms snuffelt hij even, en de ene keer gaat ie in de schaduw liggen, en de andere keer in de volle zon.
Vanmiddag ging hij gewoon op de straat liggen.
Het zou natuurlijk zo kunnen zijn dat hij het echt gewoon warm heeft. En daardoor weinig puf heeft om mee te lopen en op deze manier gewoon protesteert.
Maar gisteren en vanmorgen waren deze fratsen dus nog helemaal niet aan de orde. Zou het er misschien mee te maken kunnen hebben dat mijn vriend erbij was? Of is het 'puberaal gedrag'?
En wat doe ik hier verder mee!?
Oh, en we hebben echt maar hele kleine stukjes gelopen. We wilden naar de dierenwinkel voor een tuigje, maar aan het eind van de straat ging Spike al languit en zijn we maar terug gegaan. Ook daarnet hebben we echt niet ver gelopen.
Dan kijken we hoe het morgenochtend gaat, als het nog niet zo heet is, als hij het blijft doen, moeten we er denk ik toch een stokje voor steken.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:38 schreef rena het volgende:
[..]
Ik denk ook wel van de hitte hoor, ik vind het ook vervelend om nu te gaan lopen, en als je een warme vacht hebt zal dat nog wel erger zijn![]()
quote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:39 schreef Auticia het volgende:
[..]
Dan kijken we hoe het morgenochtend gaat, als het nog niet zo heet is, als hij het blijft doen, moeten we er denk ik toch een stokje voor steken.
Das mooi, want dan ga ik de hele tijd op de grond liggen als hij wil lopen.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:42 schreef rena het volgende:
[..]
Inderdaad, anders laat je hond binnenkort jou uit![]()
Ah, dus toch. Ik vond het gewoon opmerkelijk en ik dacht; ik vraag het even na.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:44 schreef Spindizzy het volgende:
Volgens mij komt het gewoon door de hitte hoorGa jij nu maar eens naar buiten met een winterjas aan
Zo heet heeft een hond het. Wij kunnen zweten en zo wat afkoelen. Een hond kan de warmte alleen kwijt via zijn tong (daarom ook dat hijgen) en via de onderkant van zijn poten, waarmee hij constant op gloedhete stoeptegels staat. Het gemiddelde mens was allang van zijn stokje gegaan...
Hier ook. Vanochtend het gebruikelijke rondje (kort helaas vanwege de pup, ongeveer half uurtje) en vanmiddag en om 6 uur nog geen 10 minuten. Als het straks wat koeler is halen we het wel inquote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:47 schreef Auticia het volgende:
(Vanmiddag en begin van de avond nog geen 10 minuten met hem buiten geweest).
Aha.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 21:49 schreef Spindizzy het volgende:
[..]
Hier ook. Vanochtend het gebruikelijke rondje (kort helaas vanwege de pup, ongeveer half uurtje) en vanmiddag en om 6 uur nog geen 10 minuten. Als het straks wat koeler is halen we het wel in
De levers zitten nog steeds in de oven en stinken niet!
Miss Slyquote:Op vrijdag 27 mei 2005 22:49 schreef Bluezz het volgende:
(sorry als ik iemand vergeten ben)
Ow jaaaaa miss slyquote:Op vrijdag 27 mei 2005 22:54 schreef Spindizzy het volgende:
Miss Sly
Moest je nog ergens heen dan vanavond, Bluezz?
Je moet er toch niet aan denken dat een hond zo'n golfbal uit de lucht probeert te happen.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 23:29 schreef Spindizzy het volgende:
Ooooeh! Het grote konijn geheim! Is er tassencontrole als je naar huis gaat, Mous? Dat je het Franse Mormeltje niet ingepikt hebt?
Honden op de golfbaan... Wel een extra hindernisje voor de golfers. Probeer dan je bal maar eens terug te krijgen![]()
Er bestaan ook heel veel niet nare kaasquote:Op vrijdag 27 mei 2005 23:35 schreef kissa het volgende:
En als je verder denkt is dan kaas (stremsel) ook naar...
Ik heb nog een buideljurk ......lenen?quote:Op vrijdag 27 mei 2005 23:41 schreef moussy het volgende:
Ow ik heb vanmiddag nog een lekker vers eitje gebakken hoor, rechtstreeks onder de kippenkont vandaan, en aan de schaal zat nog een beetje kippenstront
Ik heb nooit een tas bij medus dat gaat opvallen
God zij dank heeft hij uiteindelijk slechts 2,50 gekost. Een fareselijke jurk die naar mijn schoonmoeder is gegaan. Die is er verliefd op gewordenquote:Op vrijdag 27 mei 2005 23:47 schreef moussy het volgende:
die van 150 euro via ebay kissa?
een witte franse bullen teef bluezz
Beakerquote:
Bas heerst dan ook als een tietquote:Op zaterdag 28 mei 2005 00:18 schreef Beaker het volgende:
Naja, zoals sommige wel hebben gezien, gaat het de laatste tijd met Bas erg goed
Dus Cas lust het wel?quote:Op zaterdag 28 mei 2005 00:37 schreef Spindizzy het volgende:De zelfgemaakte leversnoeppies zijn een groot succes
Ze worden helemaal gek als ze het alleen al ruiken
Voor volgende keer: lever toch in wat kleinere stukkies hakken.
quote:Op zaterdag 28 mei 2005 00:53 schreef Bluezz het volgende:
[afbeelding]
Even een rare beestenfoto spamt
Nou, binnenkort wil ik met Spike naar een verlaten strandje, ergens een paar kilometer hier vandaan, maar ik heb zelf geen rijbewijs en geen bakkie aan mijn fiets.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 11:05 schreef moussy het volgende:
Auticia, heb je geen groot veld, strand weet ik veel wat in de buurt?
Ik snap eigenlijk best wel dat Spike vannacht goed bij je stiefpa bleef lopen, hij heeft 1 oog en zal het allemaal niet al te best zien in het donker.
Heb ooit ook wel eens begrepen dat een (x)collie graag op afstand loopt, maar je dondersgoed in de gaten houdt. Dat zal wel dat schapendrijven zijn wat er in dat ras zit.
Bofkont! (Of bofhond eigenlijkquote:Op zaterdag 28 mei 2005 11:25 schreef moussy het volgende:een trotse hondenmoeder
Ik heb zelf ook altijd geoefend met loslopen 's nachts en 's morgens vroeg hoor. Of ik ging naar het strand, maar ja dan hoef ik alleen maar de straat uit en een rechte weg uit lopen![]()
Dat was op het balkon van mjin oude huis.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 03:07 schreef moussy het volgende:
Hoe zit dat nou bluezz? Zit ze klem of zo?
Oh ja, vast wel, kan zo snel niet iets bedenken, maar dat komt vast nog welquote:Op zaterdag 28 mei 2005 13:51 schreef runaway het volgende:
pffff wat gaan jullie snel
ik baal trouwens echt dat ik geen digi cam heb, anders had ik wel wat meer fotos genomen
spike is leuk!!!!!! nog vragen auticia (aangezien mijne ook een schapenhond is)
nog vragen
Oiquote:Op zaterdag 28 mei 2005 21:45 schreef Auticia het volgende:
We hadden voor Spike een tuigje gekocht vanmiddag. Hij heeft hem nu al kapot gebeten.
dat doet onze ook, hij heeft echt al vanalles kapot gebeten, tot de sloffen van mun moeder toe (whehe)quote:Op zaterdag 28 mei 2005 21:45 schreef Auticia het volgende:
We hadden voor Spike een tuigje gekocht vanmiddag. Hij heeft hem nu al kapot gebeten.
voor de ?quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:19 schreef runaway het volgende:
honden schijnen trouwens erg gevoelig te zijn voor de r ......
Dat gaat inderdaad vooral over kinderen, die zijn namelijk niet de baas, dat ben jij. Kinderen moeten buiten de rangorde vallen in principe. Het is handig om een kind te leren dat ze de borst moeten aaienquote:en een goede tip die we kregen van de fokker; (vreemde) hondjes nooit van boven aaien, maar altijd van onder (van boven ben je de baas)
misschien handig om kinderen aan te leren enzo
Aha, nou Spike heeft eigenlijk nog niets gesloopt, houdt het netjes bij zijn eigen speelgoederen.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:19 schreef runaway het volgende:
[..]
dat doet onze ook, hij heeft echt al vanalles kapot gebeten, tot de sloffen van mun moeder toe (whehe)
honden schijnen trouwens erg gevoelig te zijn voor de r ......
en een goede tip die we kregen van de fokker; (vreemde) hondjes nooit van boven aaien, maar altijd van onder (van boven ben je de baas)
misschien handig om kinderen aan te leren enzo
Kop opleggen is in principe dominant gedrag, net als de poot opleggen.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:23 schreef Auticia het volgende:
Ah, goeie tip wel. Al aait iedereen hier Spike van boven, omdat hij zelf al regelmatig denkt de baas te zijn. Heeft het nog enige betekenis als hij terwijl je zit zijn snuit op je been legt?
Zoals ikquote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:27 schreef Tinkerbell het volgende:
Ook lullig als je de r niet zeggen kan dan
Hij vertoont best vaak dominant gedrag, al vind ik het nog altijd moeilijk om het van het puppengedrag te onderscheiden, maar de puberteit zit er echt aan te komen volgens mij, want hij gaat nu wel regelmatig zijn poot optillen om te piesen.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:25 schreef Tinkerbell het volgende:
[..]
Kop opleggen is in principe dominant gedrag, net als de poot opleggen.
Mijn hond doet het geregeld, ik vind het niet zo'n probleem eigenlijk. Als de hond erg dominant is of als je het vervelend vind moet je het wel ontmoedigen.
Oh gossiequote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:29 schreef Tinkerbell het volgende:
Mijn nichtje vroeg vanavond tijdens de barbecue de hele avond om een bloodje
quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:29 schreef Tinkerbell het volgende:
Mijn nichtje vroeg vanavond tijdens de barbecue de hele avond om een bloodje
Probleem is dat de kat hem niet als normaal beschouwtquote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:32 schreef Tinkerbell het volgende:
Misschien moet je hem dan niet aaien nee, maar wat ondersteuning met een vriendelijke stem kan geen kwaad hoor lijkt me. Hij moet gewoon wennen en als jij de kat als heel normaal beschouwt, zal Spike dat ook doen.
Ja, ik bedacht het me ook. Zal er geen aandacht meer aan schenken.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:35 schreef runaway het volgende:
als je hem aait beloon je hem eigenlijk voor het tonen van angst..........
Ja, dat wist ik al wel.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:44 schreef runaway het volgende:
ook met vuurwerk, net doen alsof er niets aan de hand is
anders krijg je een lastige hond
Zeg mutsje, 't beestje is er net en hij is jong en komt uit een opvangssituatie!quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:54 schreef Auticia het volgende:
Ik hoop dat ik snel iets hoor van die cursussen zeg.. Misschien bak ik er dan wat meer van.
Hij kan alleen zitten.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:56 schreef runaway het volgende:
kan hij al staan en zitten enzo?
Ja, sorry hoor, ik vind het soms ook zo moeilijk! En als ik dan achteraf iets lees of hoor of hier zie dan voel ik me soms zo'n slechte hondenmoederquote:Op zaterdag 28 mei 2005 22:59 schreef Tinkerbell het volgende:
[..]
Zeg mutsje, 't beestje is er net en hij is jong en komt uit een opvangssituatie!Volgens mij doe je niks raars en verkeerds hoor. Sterker nog, je hebt je prima voorbereid, je rooit het hartstikke goed met Spike
![]()
Cursus wordt hartstikke leuk![]()
Vanmorgen hebben mijn vriend en ik dit geprobeerd, met de uitlooplijn, en met snoepjes werkt het retesnel. En ik sta me een partij overdreven enthousiast te doen als hij naar me toekomt op commandoquote:Op zaterdag 28 mei 2005 23:03 schreef runaway het volgende:
'komen' kun je oefenen door hem ergens neer te zetten, 'blijf!' te zeggen en dan weg te lopen. Na een paar meten draai je je om en roep je hem heeeeel enthousiast. Met brokjes ofzo komt hij vanzelf
Trouwens niet boos worden als hij niet snel genoeg komt, dan ontmoedig je hem alleen maar om te komen.
Ohh, herkenningquote:Op zaterdag 28 mei 2005 23:06 schreef Tinkerbell het volgende:
Ja maar onze beestjes zijn allemaal al wat langer bij ons. Het heeft meer dan een half jaar geduurd om een band met Ayla op te bouwen (en was die al 5 toen ze bij ons kwam en drie keer herplaatst al) en pas nu hebben we het gevoel dat die band er echt is en dat ze bij ons hoort en wij bij haar
Dat is echt geheel afhankelijk wanneer die cursus er is. Even afwachten tot we bericht hebben dus. Het lijkt me wel heel leuk om te doen met hemquote:Op zaterdag 28 mei 2005 23:13 schreef Tinkerbell het volgende:
Sterker nog, hondenscholen hebben liever dat maar 1 persoon de cursus doet
Overigens lijkt het mij verstandiger dat jij hem zelf doet.
PS: bij ons op de hondenschool mag kijken altijd, ze zeggen 'hoe meer zielen, hoe meer vreugd'![]()
Ik heb met Ayla wel gedacht 'waar ben ik aan begonnen' en ik heus veel ervaring met honden. Dood- en doodop was ik. Een grote angsthaas was het, een beetje een sipje, ze was net drie keer herplaatst geweest, ze wilde zoveel aandacht van me, ik was dooooodmoe en bij vlagen erg onzeker.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 23:14 schreef Auticia het volgende:
Het is echt een scheet van een beestje, ik kan beretrots op hem zijn, maar echt een band is er nog niet dus.
Ik heb ook nog echt geen spijt gehad van deze 'move' hoor. Maar wat jij zegt denk ik weleens "waar zijn we aan begonnen", en als ik door de vermoeidheid een beetje knorrig tegen hem ben dan voel ik me daar ook weer schuldig over.quote:Op zaterdag 28 mei 2005 23:17 schreef Tinkerbell het volgende:
[..]
Ik heb met Ayla wel gedacht 'waar ben ik aan begonnen' en ik heus veel ervaring met honden. Dood- en doodop was ik. Een grote angsthaas was het, een beetje een sipje, ze was net drie keer herplaatst geweest, ze wilde zoveel aandacht van me, ik was dooooodmoe en bij vlagen erg onzeker.
Ze is nu zo'n 8 maanden bij ons en zoals ik al zei: nu pas hoort ze bij ons, is ze op d'r gemak, amper een angsthaas meer, maar een verschrikkelijk vrolijke en lieve hond. Ze past nu helemaal natuurlijk in ons leven en nog nooit, al die maanden, heb ik spijt gehad.
Hier hetzelfde, behalve dan dat ik geen ervaring met honden hadquote:Op zaterdag 28 mei 2005 23:17 schreef Tinkerbell het volgende:
[..]
Ik heb met Ayla wel gedacht 'waar ben ik aan begonnen' en ik heus veel ervaring met honden. Dood- en doodop was ik. Een grote angsthaas was het, een beetje een sipje, ze was net drie keer herplaatst geweest, ze wilde zoveel aandacht van me, ik was dooooodmoe en bij vlagen erg onzeker.
Trouwens: Cas kent in principe ook alleen het commando "zit"quote:
Oh, tof! Staan daar op het forum ook nog ergens foto's van of moet ik dan de oude SC-topics gaan doorspitten?quote:Op zaterdag 28 mei 2005 23:59 schreef Tinkerbell het volgende:
En we hebben laatst dus een honden-meeting gehad en toen bleken alle angsthaasjes helemaal geen angsthaasjes. Was werkelijk ontzettend leuk
Ja, heb je gelijk in. Misschien eis ik al te snel teveel.quote:Op zondag 29 mei 2005 00:01 schreef moussy het volgende:
Auticia, ik denk dat het belangrijker is dat jullie eerst eens aan elkaar gaan wennen, en elkaar gaan leren kennen ipv commando's aanleren en zo.
Ik vond het echt een verademing om te lezen dat er meer mensen zijn die gillend gek worden van puppiesquote:Op zaterdag 28 mei 2005 23:56 schreef Auticia het volgende:
Ohh ik voel me echt opgelucht door jullie verhalen van de af-en toë moedeloosheid en het wennen aan elkaar.
[SC-Deel 22] Van honden in het waterquote:Op zondag 29 mei 2005 00:01 schreef Auticia het volgende:
[..]
Oh, tof! Staan daar op het forum ook nog ergens foto's van of moet ik dan de oude SC-topics gaan doorspitten?
Luciferquote:Op zondag 29 mei 2005 00:08 schreef moussy het volgende:
alle pups moeten vanaf de geboorte sadam of osama genoemd worden, tot ze klaar zijn met puberen, dan mogen ze een echte naam
Ik heb de clicker gisteren al in de kast gelegd, ben bang dat het Spike teveel stress op zou leveren in deze toch al zo nieuwe situatie.quote:Op zondag 29 mei 2005 00:05 schreef moussy het volgende:
Probeer het gewoon allemaal een beetje spelenderwijs, die lat hoeft echt nog niet hoog te liggen voor jou of spike, komt vanzelf wel.
Zal het onthouden wanneer ik het aandurf Spike los te laten lopenquote:Op zondag 29 mei 2005 00:14 schreef Spindizzy het volgende:
Wat ik met Casper ook doe als hij losloopt is hem regelmatig als hij per ongeluk langs me loopt hem snel wat lekkers geven. Gewoon zomaar... Zodat hij goed doorheeft dat bij het vrouwtje komen altijd feest is en ook dat hierkomen niet altijd betekent dat hij weer aan de lijn moet.
quote:Op zondag 29 mei 2005 00:06 schreef Spindizzy het volgende:
[..]
Ik vond het echt een verademing om te lezen dat er meer mensen zijn die gillend gek worden van puppiesJe voelt je al gauw een soort onmens als je niet permanent ergens gesmolten ligt te zijn door een overdosis puppenschattigheid. Ik vind pupjes heel leuk, als ze niet van mij zijn
Puppen zijn kleine demonen in bontjasjes
Ik heb nu met uitlaten af en toe al moeite om hem te houden als hij iets ziet waar hij heen wilquote:Op zondag 29 mei 2005 10:33 schreef Spindizzy het volgende:
Bommel! Wat ben je groot en mooi aan het worden
quote:Op zondag 29 mei 2005 11:40 schreef Spindizzy het volgende:
Dit is het halfzusje van mijn Sjonnie en Harrie:
[afbeelding]
[afbeelding]![]()
![]()
quote:Op zondag 29 mei 2005 11:40 schreef Spindizzy het volgende:
Dit is het halfzusje van mijn Sjonnie en Harrie:
[afbeelding]
[afbeelding]![]()
![]()
Dit was de eerste keerquote:Op zondag 29 mei 2005 11:56 schreef runaway het volgende:
wat leuk die meet!!!!!!!! doen jullie dat vaker ? (heb het oude topic even doorgelezen)
quote:Op zondag 29 mei 2005 16:18 schreef Syrena het volgende:
En net hebben we mot gehad om het ligbedje in de tuin
Worstelen met een pup als je alleen een bikini aanhebt is niet aan te raden![]()
Ik denk niet dat ze Bruno niet meer willen, mocht dat wel zo zijn dan zijn we het hier intern al eens dat hij bij ons komt. Met een andere naamquote:Op zondag 29 mei 2005 17:34 schreef Beaker het volgende:
Syrena, BrunoDaar staan ze om bekend, het zijn echte zenuwpezen.....Arme Bruno! Mochten ze hem niet meer willen mogen ze hem naar tante Beaker brengen!
wellicht is dit een leuke site voor ze waar ze al hun vragen kwijt kunnen en ervaring van andere kunnen lezen www.boerenfox.nl
Succes!!
Spike, die schapen staren je aanwat een leuke foto! Ik ben dol op schapen
Nog veel te weinigquote:Op zondag 29 mei 2005 20:49 schreef Syrena het volgende:
Tante is vannacht twee keer opgestaan voor Bruno![]()
Ah, als ik dat had geweten... Ik had nog een foto gemaakt van een schaap die echt zo : "quote:Op zondag 29 mei 2005 17:34 schreef Beaker het volgende:
Spike, die schapen staren je aanwat een leuke foto! Ik ben dol op schapen
quote:
quote:Op zondag 29 mei 2005 20:49 schreef Syrena het volgende:
Tante is vannacht twee keer opgestaan voor Bruno![]()
quote:
Ja joh, ik bedoel gewoon dat Bruno het ze veel te makkelijk maaktquote:
Ozzie en Osamaquote:Op maandag 30 mei 2005 11:22 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja joh, ik bedoel gewoon dat Bruno het ze veel te makkelijk maakt![]()
Hij zou ze eens een lesje moeten lerenen als backup is er voor hem altijd het huishouden van Syrena, en een leukere naam
En dan kom ik met mijn gigant, 15 a 16 kilo schoon aan de haakquote:Op zondag 29 mei 2005 22:56 schreef Spindizzy het volgende:
[..]
Hebben vandaag Smekje ook gewogen: bijna 6 kilo![]()
quote:Op maandag 30 mei 2005 13:36 schreef rena het volgende:
[..]
En dan kom ik met mijn gigant, 15 a 16 kilo schoon aan de haakHet is zo'n lekkere dikzak
![]()
Oh, gelukkig, tis katten eigen. Yian stootte van de week een glas cola om omdat ie aandacht wildequote:Op maandag 30 mei 2005 14:23 schreef Tinkerbell het volgende:
Van Tardis kreeg ik gister een pets omdat ik niet meteen aandacht aan haar schonk![]()
En van Piper ook al![]()
je kan doerak overal mee naar toe nemen. ze blijft in de buurt en gaat lekker dr eigen gangquote:Op maandag 30 mei 2005 21:34 schreef Bluezz het volgende:
lady wrb, je hebt doerak dus gewoon meegenomen en die loopt niet weg
Dat heeft Yian ook, maar IK ben degene die het niet vertrouwtquote:Op maandag 30 mei 2005 21:53 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
je kan doerak overal mee naar toe nemen. ze blijft in de buurt en gaat lekker dr eigen gang
geen riempje nodig hoor. ze heeft heerlijk in het zonnetje liggen slapen. af en toe naar binnen voor een happie en de bak.
ze heeft zo verschrikkelijk liggen genieten daarecht geweldig om te zien
Jaaa goed zoquote:Op dinsdag 31 mei 2005 10:06 schreef Spindizzy het volgende:
beweging krijgt nuDenk dat we over een maand of 3-4 weer terug bij "vroeger" zijn qua beweging
Meer zelfs! Omdat Casper nu goed los kan lopen en lekker kan rennen...
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |