Luciferquote:Op zondag 29 mei 2005 00:08 schreef moussy het volgende:
alle pups moeten vanaf de geboorte sadam of osama genoemd worden, tot ze klaar zijn met puberen, dan mogen ze een echte naam
Ik heb de clicker gisteren al in de kast gelegd, ben bang dat het Spike teveel stress op zou leveren in deze toch al zo nieuwe situatie.quote:Op zondag 29 mei 2005 00:05 schreef moussy het volgende:
Probeer het gewoon allemaal een beetje spelenderwijs, die lat hoeft echt nog niet hoog te liggen voor jou of spike, komt vanzelf wel.
Zal het onthouden wanneer ik het aandurf Spike los te laten lopenquote:Op zondag 29 mei 2005 00:14 schreef Spindizzy het volgende:
Wat ik met Casper ook doe als hij losloopt is hem regelmatig als hij per ongeluk langs me loopt hem snel wat lekkers geven. Gewoon zomaar... Zodat hij goed doorheeft dat bij het vrouwtje komen altijd feest is en ook dat hierkomen niet altijd betekent dat hij weer aan de lijn moet.
quote:Op zondag 29 mei 2005 00:06 schreef Spindizzy het volgende:
[..]
Ik vond het echt een verademing om te lezen dat er meer mensen zijn die gillend gek worden van puppiesJe voelt je al gauw een soort onmens als je niet permanent ergens gesmolten ligt te zijn door een overdosis puppenschattigheid. Ik vind pupjes heel leuk, als ze niet van mij zijn
Puppen zijn kleine demonen in bontjasjes
Ik heb nu met uitlaten af en toe al moeite om hem te houden als hij iets ziet waar hij heen wilquote:Op zondag 29 mei 2005 10:33 schreef Spindizzy het volgende:
Bommel! Wat ben je groot en mooi aan het worden
quote:Op zondag 29 mei 2005 11:40 schreef Spindizzy het volgende:
Dit is het halfzusje van mijn Sjonnie en Harrie:
[afbeelding]
[afbeelding]![]()
![]()
quote:Op zondag 29 mei 2005 11:40 schreef Spindizzy het volgende:
Dit is het halfzusje van mijn Sjonnie en Harrie:
[afbeelding]
[afbeelding]![]()
![]()
Dit was de eerste keerquote:Op zondag 29 mei 2005 11:56 schreef runaway het volgende:
wat leuk die meet!!!!!!!! doen jullie dat vaker ? (heb het oude topic even doorgelezen)
quote:Op zondag 29 mei 2005 16:18 schreef Syrena het volgende:
En net hebben we mot gehad om het ligbedje in de tuin
Worstelen met een pup als je alleen een bikini aanhebt is niet aan te raden![]()
Ik denk niet dat ze Bruno niet meer willen, mocht dat wel zo zijn dan zijn we het hier intern al eens dat hij bij ons komt. Met een andere naamquote:Op zondag 29 mei 2005 17:34 schreef Beaker het volgende:
Syrena, BrunoDaar staan ze om bekend, het zijn echte zenuwpezen.....Arme Bruno! Mochten ze hem niet meer willen mogen ze hem naar tante Beaker brengen!
wellicht is dit een leuke site voor ze waar ze al hun vragen kwijt kunnen en ervaring van andere kunnen lezen www.boerenfox.nl
Succes!!
Spike, die schapen staren je aanwat een leuke foto! Ik ben dol op schapen
Nog veel te weinigquote:Op zondag 29 mei 2005 20:49 schreef Syrena het volgende:
Tante is vannacht twee keer opgestaan voor Bruno![]()
Ah, als ik dat had geweten... Ik had nog een foto gemaakt van een schaap die echt zo : "quote:Op zondag 29 mei 2005 17:34 schreef Beaker het volgende:
Spike, die schapen staren je aanwat een leuke foto! Ik ben dol op schapen
quote:
quote:Op zondag 29 mei 2005 20:49 schreef Syrena het volgende:
Tante is vannacht twee keer opgestaan voor Bruno![]()
quote:
Ja joh, ik bedoel gewoon dat Bruno het ze veel te makkelijk maaktquote:
Ozzie en Osamaquote:Op maandag 30 mei 2005 11:22 schreef miss_dynastie het volgende:
[..]
Ja joh, ik bedoel gewoon dat Bruno het ze veel te makkelijk maakt![]()
Hij zou ze eens een lesje moeten lerenen als backup is er voor hem altijd het huishouden van Syrena, en een leukere naam
En dan kom ik met mijn gigant, 15 a 16 kilo schoon aan de haakquote:Op zondag 29 mei 2005 22:56 schreef Spindizzy het volgende:
[..]
Hebben vandaag Smekje ook gewogen: bijna 6 kilo![]()
quote:Op maandag 30 mei 2005 13:36 schreef rena het volgende:
[..]
En dan kom ik met mijn gigant, 15 a 16 kilo schoon aan de haakHet is zo'n lekkere dikzak
![]()
Oh, gelukkig, tis katten eigen. Yian stootte van de week een glas cola om omdat ie aandacht wildequote:Op maandag 30 mei 2005 14:23 schreef Tinkerbell het volgende:
Van Tardis kreeg ik gister een pets omdat ik niet meteen aandacht aan haar schonk![]()
En van Piper ook al![]()
je kan doerak overal mee naar toe nemen. ze blijft in de buurt en gaat lekker dr eigen gangquote:Op maandag 30 mei 2005 21:34 schreef Bluezz het volgende:
lady wrb, je hebt doerak dus gewoon meegenomen en die loopt niet weg
Dat heeft Yian ook, maar IK ben degene die het niet vertrouwtquote:Op maandag 30 mei 2005 21:53 schreef lady-wrb het volgende:
[..]
je kan doerak overal mee naar toe nemen. ze blijft in de buurt en gaat lekker dr eigen gang
geen riempje nodig hoor. ze heeft heerlijk in het zonnetje liggen slapen. af en toe naar binnen voor een happie en de bak.
ze heeft zo verschrikkelijk liggen genieten daarecht geweldig om te zien
Jaaa goed zoquote:Op dinsdag 31 mei 2005 10:06 schreef Spindizzy het volgende:
beweging krijgt nuDenk dat we over een maand of 3-4 weer terug bij "vroeger" zijn qua beweging
Meer zelfs! Omdat Casper nu goed los kan lopen en lekker kan rennen...
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |