DO2 is de naam...quote:Op vrijdag 27 mei 2005 00:47 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Wat was een toneelstukje? Dat mailen met mij destijds?
Hij kwam niet echt los dit keer, wat jij.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 00:51 schreef yvonne het volgende:
Ik ga pitten, ik lees morgenochtend met een bak koffie wel bij
Het was me een genoegen.
O, jij bent het toneelstukje? Weet OS dat?quote:Op vrijdag 27 mei 2005 00:52 schreef Otherside het volgende:
[..]
DO2 is de naam...
Ik wacht nog altijd op een nieuw wachtwoord...
Tuurlijk, ik kan wel aandringen, maar luiheid en een gebrek aan interesse staan in de weg...
Het scheelt inderdaad aanzienlijk...quote:Op vrijdag 27 mei 2005 00:56 schreef Pool het volgende:
[..]
Tof. Ik heb net bier op. Ik kan me ineens beter inleven in de posts van lucida en ryan.
Wat een kutavatar, Do2. Kan je die er niet even uitslopen?quote:Op vrijdag 27 mei 2005 00:57 schreef Otherside het volgende:
Zij heeft 't zelfs aangeboden, Ryan.
En verder ben ik een verdomd slecht acteur, hoor...
Dus ik waag me daar liever niet aan...
Leer er maar mee leven, dat doe ik immers ook...quote:Op vrijdag 27 mei 2005 00:58 schreef OllieA het volgende:
[..]
Wat een kutavatar, Do2. Kan je die er niet even uitslopen?
Zo'n holocaust wordt met bier ineens veel beter te relativeren.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 00:58 schreef Otherside het volgende:
[..]
Het scheelt inderdaad aanzienlijk...
En dus begin je een eigen weblogje...quote:Op vrijdag 27 mei 2005 01:19 schreef Koekepan het volgende:
De waarheid is wat we zeggen, dus is wat we zeggen waar.
Jij snapt er niet zo veel van hè.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 01:28 schreef Otherside het volgende:
Zeg, Ryan,
is het niet een idee om een keer écht op de vuist te gaan met lucida?
Compleet met omstanders die "Wij willen bloed zien! Wij willen bloed zien!" scanderen...
Maken we er gewoon een gezellige Fok-meeting van. Barbecue, muziek, biertje erbij...
Ik bedoel, je kan er natuurlijk oneindig veel woorden aan vuil maken,
maar waarom zou je als één directe stoot op de milt of kaak zoveel meer voldoening kan geven?
Het moet natuurlijk wel een zuiver gevecht zijn, he...
Niet onder de gordel, zonder bijten en krabben...Je kent het wel...
Mano a mano...
Ik zie het nu al voor me..
Word er zelfs een beetje emotioneel van...
---
It's the eye of the tiger, it's the cream of the fight
Risin' up to the challenge of our rival
And the last known survivor stalks his prey in the night
And he's watchin' us all in the eye of the tiger
Face to face, out in the heat
Hangin' tough, stayin' hungry
They stack the odds 'til we take to the street
For we kill with the skill to survive.
lucida's bloed wil je echt niet zien. Neem dat maar van mij aan.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 01:33 schreef Otherside het volgende:
[..]
Man, ik wil na al dat gezever gewoon bloed zien.
Snap dat dan!
quote:Het mag zo zijn, dat er 'iets' arrogants uit mijn woorden doorklinkt, dat wil ik niet ontkennen; maar mocht men mij wat beter (leren) kennen, dan zou men al gauw een totaal ander beeld van de persoon achter lucida kunnen krijgen.
Immers leert men Lucida eenmaal 'beter' kennen dan staan de zaken er opeens anders voor. Wat als een onvervreemdbare karaktertrek van Lucida blijft, is zijn hoge mate van zelfverzekerdheid; een zekerheid overigens die gestoeld is op een stevige eigen mening - die hij nimmer onder stoelen of banken wenst te steken.
Lucida is als het ware een self-made-man, die (zichzelf ondanks) slechts een geringe educatie heeft 'genoten'. Op de keper beschouwd vormt hij een volstrekte tegenpool van Rerformed - die hij echter hoog acht vanwege zijn onderwijskundige achtergrond, studie en opleidingen, maar tevens vanwege zijn eruditie en belezenheid, ingebed in een openhartige en ongedwongen grondhouding anderen daar deelgenoot van te maken - immers heeft Lucida nauwelijks iets gelezen, is hij niet academisch gevormd en of universitair geschoold.
Ook zo lollig dit. Ben ook echt benieuwd of Omara, Bela, aryan8, ruijmgaart, klompendanser en noem ze allemaal maar op yvonne gemaild hebben om unbanned te worden. Of hebben ze er net als Sater het bijltje bij neergelegd???quote:Als ik niet gelezen had dat aan andere gebruikers werd toegeschreven klonen van Sjun te zijn dan had ik niets van me laten horen. Ik vind het echter sneu voor deze mensen dat hen postgelegenheid op FOK! ontnomen wordt op basis van een mogelijk respect voor wat wel sjunniaanse retoriek genoemd wordt.
Nou, dat valt mee:quote:Op vrijdag 27 mei 2005 02:00 schreef ArmaniMania het volgende:
Uiteindelijk is het dan toch nog een baggertopi geworden
Dus jij vond het sowieso een baggertopic. Leg es uit?quote:Op vrijdag 27 mei 2005 02:03 schreef Otherside het volgende:
Uiteindelijk?
Wij willen slowchatten! Wij willen slowchatten! Altijd! Overal! Het liefst met veel bier! En dan lullen over kunst!quote:Op vrijdag 27 mei 2005 02:04 schreef Otherside het volgende:
"Wij willen lucida zien! Wij willen lucida zien!"...
Misschien geldt dan voor jou hetzelfde als voor Gajus: Ga een tiet betitelen en bemoei je niet met dingen waar je geen verstand van hebt.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 02:05 schreef Otherside het volgende:
Zie boven..
Ik niet.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 02:06 schreef OllieA het volgende:
[..]
Wij willen slowchatten! Wij willen slowchatten! Altijd! Overal! Het liefst met veel bier! En dan lullen over kunst!
Leg es even uit? Rereformed behandelde users als decorstukken, als passanten in zijn verhaal, imho. Doel je daar op?quote:Op vrijdag 27 mei 2005 02:15 schreef Ryan3 het volgende:
Vraag me af of rereformed niet precies hetzelfde deed als sommige van ons hier.
Maar nog steeds geen Lucida, misschien morgen meer gelukquote:Op vrijdag 27 mei 2005 02:04 schreef OllieA het volgende:
[..]
Nou, dat valt mee:
re·ca·pi·tu·la·tie (de ~ (v.))
1 korte samenvatting van hoofdinhoud of resultaten
to·pic (de ~, ~s)
1 onderwerp van gesprek
Dus voor de helft (50%) is het heel to the point.
Ik heb na de nachtmerrie die napraten topics geopend, omdat ik de controverse die tussen die twee bestond niet helemaal goed begreep. Na die napraten topics nog niet trouwens. Wat rereformed probeerde werd wel duidelijk en of hij nu de passanten gebruikte in zijn topic als decorstukken kan ik niet beoordelen. Wat ik begreep is dat rereformed het christenen wilde bevrijden van de dondergod die zij van hun god gemaakt hadden. Ik weet niet waar lucy precies stond, maar iig niet zij aan zij met rereformed daarin. En wat althans mij motiveert, wrs tegen beter weten in, is het aan de kaak stellen van een bepaalde manier van redeneren en ook hierin - alsof de duvel ermee speelt - vind je lucy weer als opponent. KP legde die manier van denken gisteren accuraat uit... In die zien kun je dus enige parallellen trekken.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 02:18 schreef OllieA het volgende:
[..]
Leg es even uit? Rereformed behandelde users als decorstukken, als passanten in zijn verhaal, imho. Doel je daar op?
Nee, klopt idd..., maar voorop gesteld dat christenen sws hermitisch denken, wilde rereformed, als ik het goed begrepen heb, het christendom " bevrijden" van de scherpe kantjes van dat hermitische door die zogenaamde dondergod af te zweren en er iets nieuws voor in de plaats te stellen. Wat mij motiveerde de afgelopen tijd is eigenlijk voor een deel ook het bezweren van dat hermetische. In beide gevallen zie je lucy voor je geplaatst.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 03:03 schreef Koekepan het volgende:
Wat is je punt nou precies?.
(Kijk ook hierin onderscheiden wij ons van de heren Sjun, lucida en hun fanclub: als wij iets niet begrijpen zeggen we het gewoon. Daarmee voorkom je dat sommige entiteiten zich op den duur gaan uitdrukken in een onbegrijpelijk idioom dat autistische trekken vertoont.)
Wat een rol speelt bij lucy is het feit dat hij autodidact is idd.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 03:14 schreef Koekepan het volgende:
Ik denk dat voor bepaalde mensen die exclusiviteit van kennis en inzicht wel belangrijk is. Immers, als met voldoende uitleg zomaar iedereen Nietzsche kan begrijpen, waar is dan nog de voldoening over het eigen inzicht? Maar in Lucida's geval grijpen deze redenen en politieke motivatie op een bizarre wijze ineen.
Autodidacten maken weleens mee, denk ik, dat ze ineens beseffen dat ze de materie eigenlijk helemaal niet goed beheersen, dat ze kleine stukjes redenering missen oid. Dat maakt hen, naast het feit dat ze de feitelijke status van slechts amateurs hebben, bij voorbaat al vijandig tov van wat zij zien als het establishment en ook voorbeschikt tot het geloof in pseudo wetenschappelijkheid en samenzweringstheorieën.quote:Op vrijdag 27 mei 2005 03:24 schreef Koekepan het volgende:
Precies. Want waarom wordt een mens autodidact? Niet omdat je in het dagelijks leven zo ontzettend druk bent met je uit het niets opgebouwde carrière, maar omdat je betoverd bent door de aantrekkingskracht van bepaalde vormen van kennis, omdat je er veel studie voor over hebt om een ingewijde te worden in een wereld die je nog niet kent. Een paradoxale situatie, want het uitgangspunt is hier de fascinatie, terwijl die fascinatie niet inhoudelijk kan zijn maar - waarschijnlijker - puur een vormkwestie betreft. De status die filosofische kennis dus bijvoorbeeld bezit of lijkt te bezitten. Het moet wel vreemd lopen, wil deze fascinatie voor vorm omslaan in een relatief ongekleurde visie op en een redelijke beheersing van het onderwerp. En dat is in het geval van lucida en sjun dan ook zeker niet aan de orde...
Goede morgen,quote:Op vrijdag 27 mei 2005 08:41 schreef Aaahikwordgek het volgende:
CS3, wakker worden, het is bijna 9 uur, je moet naar je werk. *kuch*
Overigens, voor de goede orde: Kan iemand een overzicht geven van de vermeende kloons en bij wie ze horen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |