abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:26:10 #151
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_27378618
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:17 schreef Doffy het volgende:
Ik heb je nog nooit een verklaring voor iets zien geven. Nog nooit een coherent beeld van waarnemingen. Nog nooit iets anders dan 'we weten nog niet alles'. Nee, als je dat maar blijft roepen, is het een self-fulfilling prophecy.
Ik claim gelukkig niet alles te weten nee. Ik weet wel dat de huidige natuurkunde te beperkt is. Verder zijn er mensen als die Hutchison die het stukje bij beetje steeds toegankelijker maken. Maar het ziel concept is een mogelijke verklaring. Niet eentje waar ik in geloof nee maar wel eentje die kan.
quote:
Natuurlijk was men skeptisch. Het ging om een complete re-write van een hele straat natuurkundige ideeen! Maar het verklaarde als theorie alle problemen die zich rondom de oude theoriën hadden opgestapeld, én het deed een reeks nieuwe voorspellingen.

Dus toen ging men kijken of die voorspellingen geverifieerd konden worden, en jawel...

Wat mankeert daaraan? Dat is goede wetenschap.
Dat is prima wetenschap. Maar dan zijn we het dus eens. Er is een theorie nodig die alle problemen oplost. Das mooi want die problemen hebben we in truth zat. Verder waren bewezen theorieen toch in staat om problemen op te leveren waardoor er een rewrite nodig was.

Waar maakte ik nu trouwens een fout volgens jou? En waarom wist ik volgens jou weinig van neuro-psychologie? Oh wacht je was gewoon door je argumenten heen. Tja sorry.
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:26:23 #152
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_27378628
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:23 schreef Reya het volgende:

[..]

Toch denk ik dat jouw reputatie beter is dan de mijne...
Ik weet het niet als je er zelf verder niets over zegt. Naast afstandelijk, dom, bot en koppig kan ik ook erg lief, intelligent, sociaal en volgzaam zijn.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:28:14 #153
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27378693
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:24 schreef Doffy het volgende:
Dus ook jij gaat uit van je eigen waarneming als hoogste goed?
nee, maar ik wel wat ik gezien/gevoelt/gehoord heb
en dan kan je me veel wijsmaken, maar als dat niet spoort met mijn gevoel, dan is het voor mij niet waar
quote:
Hier heb ik iets vergelijkbaars beschreven: Hier dus.
lees
quote:
Ik heb 'm niet zelf bedacht hoor.
d8 ik al
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:30:00 #154
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_27378757
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:20 schreef Doffy het volgende:
Is TRU dan het gebied van alles waarvoor nog geen verklaring is?
[quote]
Deels natuurlijk wel. Of er ooit een verklaring komt weet ik niet. Grotendeels wel denk ik.
[quote]
Iets wat niet uitgaat van hypotheses, waarnemingen en theorie-vorming classificeer ik inderdaad als zodanig, ja. Met name als op basis van deze gebrekken er vervolgens conclusies getrokken worden.
Dus toch een waarde-oordeel. Das prima heur alleen ga dan niet schijnheilig lopen beweren dat je dat niet doet. Conclusies zijn meer een geloofskwestie idd. Daar waag ik me niet snel aan. Hooguit sluit ik weleens iets uit als erg vergezocht.
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
pi_27378783
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:09 schreef livEliveD het volgende:

[..]

Ja dit ja. 14.gif Effecten die door de 'nuchtere hollander' direct ontkent worden totdat er ineens een basis voor blijkt te zijn. Met al die telefoonmasten zou me niks verbazen als dit effect af en toe optreedt.
ik verwacht eerder dat dmv elektromagnetisme de temporaal kwab gestimuleerd wordt en dat men daardoor allerlei paranormale/religieuze zaken ervaart.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:30:53 #156
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27378794
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:26 schreef livEliveD het volgende:
Ik claim gelukkig niet alles te weten nee. Ik weet wel dat de huidige natuurkunde te beperkt is. Verder zijn er mensen als die Hutchison die het stukje bij beetje steeds toegankelijker maken. Maar het ziel concept is een mogelijke verklaring. Niet eentje waar ik in geloof nee maar wel eentje die kan.
Het zou fijn zijn als mensen dan eens met werkbare definities van het begrip 'ziel' kwamen. Zolang je het niet definieert, kan je er alles, en dus niets mee.
quote:
Dat is prima wetenschap. Maar dan zijn we het dus eens. Er is een theorie nodig die alle problemen oplost. Das mooi want die problemen hebben we in truth zat.
Noem er eens eentje.
quote:
Verder waren bewezen theorieen toch in staat om problemen op te leveren waardoor er een rewrite nodig was.
Wat bedoel je? Of demonstreer je mijn punt dat je niet weet hoe theorie-vorming werkt?
quote:
Waar maakte ik nu trouwens een fout volgens jou? En waarom wist ik volgens jou weinig van neuro-psychologie?
Ik heb je er nog niet op kunnen betrappen. En van de hele moderne natuurkunde, waar je zo graag je 'theorietjes' op baseert.

Maar het idee is mij duidelijk: je kan niet tegen verklaringen, bljikbaar appelleert dat niet aan jouw gevoel van hoe de wereld werkt. Dat is prima.
quote:
Oh wacht je was gewoon door je argumenten heen. Tja sorry.
Moet dat nou, liv?
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:32:39 #157
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27378858
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:28 schreef qu63 het volgende:
nee, maar ik wel wat ik gezien/gevoelt/gehoord heb
en dan kan je me veel wijsmaken, maar als dat niet spoort met mijn gevoel, dan is het voor mij niet waar
Ja, dus
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:32:49 #158
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27378867
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 15:36 schreef Doffy het volgende:
Heel simpel. Iedereen kent het gevoel zich in een "enge" omgeving te bevinden, of zich 'bespied' te voelen, ook als dat niet zo is. Op zo'n moment is het "angst-orgaan" in je hersenen, de amygdala, zeer fanatiek bezig met de hormoonhuishouding in je hersenen, maar ook in de rest van je lichaam, zo in te richten dat het in opperste staat van paraatheid wordt gebracht; al merk je daar bewust weinig van, behalve het onaangename gevoel van "iets". Dat kan getriggerd worden door van alles: een schaduw, een geluid, maar ook je eigen mentale situatie.

Op zo'n moment staan al je zintuigen op scherp, en gaan je dingen opvallen die je normaal gesproken niet gezien had, maar nu opeens een betekenis krijgen. Gek genoeg komt het vaak voor dat deze waarnemingen het eerdere beeld versterken, en zo de amygdala aanzet tot nog meer activiteit: je wordt bang. Dat kan zover gaan dat alles plotseling een betekenis krijgt. De hogere hersenen gaan vervolgens, met die verhoogde activiteit, aan de slag, en interpreteren alles wat ze binnenkrijgen op een manier die je anders niet doet, om maar te ontdekken waar zich het gevaar bevindt.

En zo kunnen je eigen hersenen hun eigen spoken creeeren
Ik sta zelf heel open voor dit soort dingen. Ik ben 2x bij het gat geweest en voor zover ik weet was ik niet bang. Ik ben samen met RC achter lichtjes aangegaan omdat we beide op ongeveer hetzelfde moment die kant op keken en begonnen te lopen..

Ik snap jouw kant van het verhaal, maar ga een keer mee daarheen en probeer niet alles te verklaren. Dat kan imho ook een vorm zijn van angst. (netzoals een geloof dat vroeger was.. oh de oogst mislukt-->god is boos!) snappie?

en hoe verklaar je dan de verhalen van de mensen die er nooit mee bezig waren en "ineens" iets zagen, zonder er aan gedacht te hebben?

Ikzelf zat op school en kon een tekening maken waar iemand opstond die er niet meer was. (ook niet op de foto). Diezelfde week, zag ik diegene naast iemand staan, en vroeg aan diegene of zij haar opa ook zag staan. dat was dus ook zo. niks angst dus
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:35:30 #159
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27378958
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:30 schreef livEliveD het volgende:
Dus toch een waarde-oordeel. Das prima heur alleen ga dan niet schijnheilig lopen beweren dat je dat niet doet.
Ik ben niet God, die decreteert wat "beter" is en wat niet. Wel hecht ik er geen geloof aan. Dat is iets anders.
quote:
Hooguit sluit ik weleens iets uit als erg vergezocht.
Dat is mooi. Het zou echter nog mooier zijn als je je daartoe wat meer zou verdiepen in de wetenschappelijke feiten, zoals de natuurkunde, en de manier waarop de menselijke waarneming werkt. Immers, uiteindelijk -denk ik- willen allebei hetzelfde: begrijpen hoe onze wereld in elkaar steekt. Toch?
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:35:31 #160
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27378959
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:32 schreef Doffy het volgende:

[..]

Ja, dus
voor mij niet, als jij komt met een goede verklaring dan neem ik die aan

alleen voor een aantal dingen is voor mij nog geen goede varklaring gevonden. De bolletjes bij t gat zijn min of meer verklaard. maar warom ze dan niet boven t moeras zitten hadden "jullie" ook weer geen antwoord op, dan win ik dus
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:36:01 #161
66825 Reya
Fier Wallon
pi_27378980


pi_27379012
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:24 schreef Doffy het volgende:
Wat is het dan wel? Ik probeer er serieus een beeld van te krijgen (wat liv ook moge denken), maar het lukt me nog steeds niet.
TRU behandelt volgens mij met name pseudo- (of proto-)wetenschappen als occultisme en esoterie. Dus eigenlijk alles wat dus niet wetenschappelijk is, maar dan wel binnen de spirituele hoek. Denk ik dan.

Volgens mij is parapsychologie tegenwoordig wel een wetenschap, maar de jeugd betitelt tegenwoordig àlles als wetenschap .
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:37:20 #163
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_27379025
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:30 schreef het_fokschaap het volgende:
ik verwacht eerder dat dmv elektromagnetisme de temporaal kwab gestimuleerd wordt en dat men daardoor allerlei paranormale/religieuze zaken ervaart.
Ik denk dat je dat als 2 verschillende dingen moet zien. Er zijn mensen die een glas zagen zweven dat daarna kapot viel en deze moesten toch echt de scherven opruimen.

Bij dat electromagnetisme vraag ik me af waarom een bepaalde 'herinnering' zeg maar of misschien beter snapshot uit iemands leven in een voorwerp gaat zitten. Waar zit het dan opgeslagen en hoe? Dat het zo is daar lijkt het wel op. Dat de manifestatie door electromagnetisme gebeurt denk ik ook wel. Metingen lijken er wel op te duiden.
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:37:41 #164
66825 Reya
Fier Wallon
pi_27379039
Deze vond ik overigens ook wel mooi:

  donderdag 26 mei 2005 @ 16:38:39 #165
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_27379072
Reya
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:38:54 #166
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27379079
leuke plaatjes Reya
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:39:20 #167
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379097
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:32 schreef qu63 het volgende:
Ik sta zelf heel open voor dit soort dingen. Ik ben 2x bij het gat geweest en voor zover ik weet was ik niet bang. Ik ben samen met RC achter lichtjes aangegaan omdat we beide op ongeveer hetzelfde moment die kant op keken en begonnen te lopen..
''Bang' is misschien ook niet het goede woord. Je amygdala is in staat om je hele hormoonhuishouding te dirigeren, en dat kan een mengeling zijn van allelei gevoelens: angst, verbazing, verwondering, etc. Al die emoties hebben een bepaald effect op de hersenen, anders hadden die emoties geen nut. Je hoeft het dus niet als 'angst' te voelen, maar feit blijft dat het allerlei hormonale trucs uithaalt.
quote:
Ik snap jouw kant van het verhaal, maar ga een keer mee daarheen en probeer niet alles te verklaren. Dat kan imho ook een vorm zijn van angst. (netzoals een geloof dat vroeger was.. oh de oogst mislukt-->god is boos!) snappie?
Ik ga graag een keer mee! Op voorwaarde dat jullie me niet dood slaan als ik alles kapot analyseer
quote:
en hoe verklaar je dan de verhalen van de mensen die er nooit mee bezig waren en "ineens" iets zagen, zonder er aan gedacht te hebben?
Die verklaar ik niet, omdat ik er niet genoeg van weet. Wat niet wil zeggen dat er geen verklaring bestaat, mind you
quote:
Ikzelf zat op school en kon een tekening maken waar iemand opstond die er niet meer was. (ook niet op de foto). Diezelfde week, zag ik diegene naast iemand staan, en vroeg aan diegene of zij haar opa ook zag staan. dat was dus ook zo. niks angst dus
Idem.
'Nuff said
pi_27379125
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:37 schreef livEliveD het volgende:

Bij dat electromagnetisme vraag ik me af waarom een bepaalde 'herinnering' zeg maar of misschien beter snapshot uit iemands leven in een voorwerp gaat zitten. Waar zit het dan opgeslagen en hoe? Dat het zo is daar lijkt het wel op.
een herinnering in een voorwerp en dat het zo is daar lijkt het wel op ? waarop baseer je dit ?
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:40:20 #169
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379143
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:35 schreef qu63 het volgende:
alleen voor een aantal dingen is voor mij nog geen goede varklaring gevonden. De bolletjes bij t gat zijn min of meer verklaard. maar warom ze dan niet boven t moeras zitten hadden "jullie" ook weer geen antwoord op, dan win ik dus
"Winnen" is mijn doel niet, eigenlijk
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:40:27 #170
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_27379148
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:35 schreef Doffy het volgende:
Dat is mooi. Het zou echter nog mooier zijn als je je daartoe wat meer zou verdiepen in de wetenschappelijke feiten, zoals de natuurkunde, en de manier waarop de menselijke waarneming werkt. Immers, uiteindelijk -denk ik- willen allebei hetzelfde: begrijpen hoe onze wereld in elkaar steekt. Toch?
Nou me passie licht meer bij het bouwen van AI en het creeeren van bewustzijn eerlijk gezegd. Een berg formules kan ik gewoon geen ruk mee en vind ik ook niet boeiend. Ik zie niet waarom ik me nog meer in die zaken moet verdiepen. Wat ik niet weet vraag ik hier en voor de rest denk ik dat ik heel goed weet waarover ik het heb. Preciese forumules of latijnse namen van stofjes weet ik niet maar ik heb deze nog niet nodig gehad om iet uit te leggen.
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:41:14 #171
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379179
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:37 schreef livEliveD het volgende:
Bij dat electromagnetisme vraag ik me af waarom een bepaalde 'herinnering' zeg maar of misschien beter snapshot uit iemands leven in een voorwerp gaat zitten. Waar zit het dan opgeslagen en hoe? Dat het zo is daar lijkt het wel op. Dat de manifestatie door electromagnetisme gebeurt denk ik ook wel. Metingen lijken er wel op te duiden.
Lees bijvoorbeeld 'Mapping the Mind' van Rita Carter. Daar staan dit soort dingen in uitgelegd
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:41:19 #172
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_27379187
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:39 schreef Doffy het volgende:

Ik ga graag een keer mee! Op voorwaarde dat jullie me niet dood slaan als ik alles kapot analyseer
Het zal vast meevallen. Op een paar opmerkingen over een te hoog WFL-gehalte na heb ik het overleefd.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:42:08 #173
66825 Reya
Fier Wallon
pi_27379208
Trouwens, ik vind de EU-grondwet best een belangrijk issue. Eigenlijk belangrijk genoeg om partijen voor af te wijzen. Maar van de partijen die tegen zijn, word ik nou ook niet echt warm...
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:42:39 #174
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27379237
qu63:
quote:
Ik snap jouw kant van het verhaal, maar ga een keer mee daarheen en probeer niet alles te verklaren. Dat kan imho ook een vorm zijn van angst. (netzoals een geloof dat vroeger was.. oh de oogst mislukt-->god is boos!) snappie?
Doffy:
quote:
Ik ga graag een keer mee! Op voorwaarde dat jullie me niet dood slaan als ik alles kapot analyseer
l-e-z-e-n

maar ik vind t wel een goed idee, maar voor mij komt het over als "bang" als je voor alles een verklaring zoekt, dat je niet openstaat voor iets nieuws Niet alles is nl verklaarbaar imho
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:43:07 #175
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379256
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:40 schreef livEliveD het volgende:
Nou me passie licht meer bij het bouwen van AI en het creeeren van bewustzijn eerlijk gezegd.
Waar studeer je dat, als ik vragen mag?
quote:
Een berg formules kan ik gewoon geen ruk mee en vind ik ook niet boeiend.
Je kan niets met computers zonder 'een berg formules', of je dat nou boeiend vindt of niet. Ook AI materialiseert niet spontaan.
quote:
Ik zie niet waarom ik me nog meer in die zaken moet verdiepen.
Je 'moet' nooit iets, maar waarom trek je dan conclusies op basis van onvolledige informatie?
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:44:13 #176
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27379300
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:40 schreef Doffy het volgende:

[..]

"Winnen" is mijn doel niet, eigenlijk
vandaar ook mijn überblije smiley...

ik bedoel meer dat ik dan mijn eigen "theorie" volg ipv die van jou, simpel omdat mijn bevindingen meer waarde hebben voor mij. Overigens ben ik wel van mening dat die bolletjes best methaan gas kunnen zijn, maar dan moeten ze wel overal zijn en doordat niet zo was, blijf ik bijn mijn eigen verhaal
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:44:39 #177
55946 livEliveD
Cogito ergo doleo
pi_27379311
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:39 schreef het_fokschaap het volgende:
een herinnering in een voorwerp en dat het zo is daar lijkt het wel op ? waarop baseer je dit ?
Je heb van die lui die bv een stoel kopen en ineens gaan hallucineren over de plek waar die stoel ooit stond. Bv een bewoonster die ooit op die stoel gezeten heeft ofzo. Nu is wat ik hierover gehoord heb info uit verschijdene tv programma's en niet van een fokker die ik vertrouw dus dat maakt het wat lastig in te schatten.

Overigens zou ik angst niet alleen herleiden aan een stofje maar ook aan infrasound.
Op zaterdag 7 oktober 2006 14:56 schreef Friek_ het volgende:
Nu kon ik het niet laten om even snel op je Fotoboek te kijken en ik zag wat ik al dacht: een onzeker beta-studentje.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:45:02 #178
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_27379327
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:42 schreef Reya het volgende:
Trouwens, ik vind de EU-grondwet best een belangrijk issue. Eigenlijk belangrijk genoeg om partijen voor af te wijzen. Maar van de partijen die tegen zijn, word ik nou ook niet echt warm...
Het grootste probleem met de voorlichting vind ik dat van beide zijden, zowel voor als tegen, geen sprake is van eerlijke voorlichting.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:45:14 #179
66825 Reya
Fier Wallon
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:45:33 #180
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379351
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:42 schreef qu63 het volgende:
qu63:
l-e-z-e-n
Ow
quote:
maar ik vind t wel een goed idee, maar voor mij komt het over als "bang" als je voor alles een verklaring zoekt, dat je niet openstaat voor iets nieuws Niet alles is nl verklaarbaar imho
Dat heet 'nieuwsgierigheid', ook een basiseigenschap van ieder mens

Maar goed, of 't angst is... in zekere zin denk ik wel, ja, maar het is eigen aan ieder mens (aan elk hoger wezen, zelfs) dat ze alle waarnemingen classificeren, omdat je nooit alles kan verwerken en onthouden als je er geen structuur in aanbrengt. In die zin is het gevaarlijk om de wereld om je heen niet te snappen, en lijkt het dus van evolutionair voordeel om een ingebouwde 'drive' te hebben om alles te begrijpen. Denk ik
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:45:35 #181
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27379353
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:41 schreef Alicey het volgende:

[..]

Het zal vast meevallen. Op een paar opmerkingen over een te hoog WFL-gehalte na heb ik het overleefd.
ik heb me ingehouden
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
pi_27379359
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:26 schreef livEliveD het volgende:
Ik weet wel dat de huidige natuurkunde te beperkt is. Verder zijn er mensen als die Hutchison die het stukje bij beetje steeds toegankelijker maken.
Hutchinson, die charlatan.
Die de experimenten van Tesla probeert na te bootsen om ook op de Kirlian fotografie te komen.
En verder niet reproduceerbare resultaten bereikt heeft.
Dit is WFL geen ONZ. HIj heeft wel een effect naar zich weten te noemen.
Maar om door het onbegrip van magnetische velden daaraan allerlei ongelooflijke eigenschappen toe te kennen zoals levitatie, kristalstructuurwijziging in magnetische velden is nonsens.
Zelfs met grote magnetische velden zoals in Nijmegen, is niets aangetoond.
Ja: leviterende kikkertjes: maar dat is een leuk klassiek voorbeeld van diamagnetisme.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:47:01 #183
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379393
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:44 schreef qu63 het volgende:
vandaar ook mijn überblije smiley...
Ok
quote:
ik bedoel meer dat ik dan mijn eigen "theorie" volg ipv die van jou, simpel omdat mijn bevindingen meer waarde hebben voor mij.
Dat mag. Maar nogmaals, op basis van enkel subjectieve waarneming zijn afdoende verklaringen nooit te vinden.
quote:
Overigens ben ik wel van mening dat die bolletjes best methaan gas kunnen zijn, maar dan moeten ze wel overal zijn en doordat niet zo was, blijf ik bijn mijn eigen verhaal
Nee, waarom zouden ze 'overal' moeten zijn?
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:47:23 #184
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_27379405
quote:
Goh, de waarheid zou ook eens gezegd mogen worden.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:47:26 #185
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27379407
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:45 schreef Doffy het volgende:

[..]

Ow
[..]

Dat heet 'nieuwsgierigheid', ook een basiseigenschap van ieder mens

Maar goed, of 't angst is... in zekere zin denk ik wel, ja, maar het is eigen aan ieder mens (aan elk hoger wezen, zelfs) dat ze alle waarnemingen classificeren, omdat je nooit alles kan verwerken en onthouden als je er geen structuur in aanbrengt. In die zin is het gevaarlijk om de wereld om je heen niet te snappen, en lijkt het dus van evolutionair voordeel om een ingebouwde 'drive' te hebben om alles te begrijpen. Denk ik
en nu zijn we eigenlijk de 2 partijen waar we de discussie over begonnen

zoals je ziet komen we er niet uit. we hebben elkaar nodig
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:48:40 #186
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379454
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:41 schreef Alicey het volgende:
Het zal vast meevallen. Op een paar opmerkingen over een te hoog WFL-gehalte na heb ik het overleefd.
Ik ben erger dan jij

durf ik te stellen
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:48:52 #187
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27379463
quote:
[b]Op donderdag 26 mei 2005 16:47 s
Nee, waarom zouden ze 'overal' moeten zijn?
met overal bedoelde ik én boven het water/moeras en ook in het bos. nu waren ze alleen in het bos.

kromme vergelijking:
er is ergens brand, en 100 meter verder is de rook
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:49:47 #188
66825 Reya
Fier Wallon
pi_27379491
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:47 schreef Alicey het volgende:

[..]

Goh, de waarheid zou ook eens gezegd mogen worden.
Ik vind het puur paniekvoetbal. Als je al over zulk soort dingen gaat zeuren...

En inderdaad, het is gewoon de waarheid.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:51:03 #189
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_27379537
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:48 schreef Doffy het volgende:

[..]

Ik ben erger dan jij

durf ik te stellen
Oh, het zou best kunnen hoor. Maar komt juist goed uit als je weet te analyseren, komen er sneller antwoorden.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:51:09 #190
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379543
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:48 schreef qu63 het volgende:
met overal bedoelde ik én boven het water/moeras en ook in het bos. nu waren ze alleen in het bos.
Wat ik zei, het schijnt mede af te hangen van de bodemgesteldheid en het weer.
quote:
kromme vergelijking:
er is ergens brand, en 100 meter verder is de rook
Die is zo krom als de door de EU vastgestelde bananen-kromming
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:51:19 #191
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27379547
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:52:00 #192
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379570
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:47 schreef qu63 het volgende:
en nu zijn we eigenlijk de 2 partijen waar we de discussie over begonnen

zoals je ziet komen we er niet uit. we hebben elkaar nodig
Let's hug
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:52:01 #193
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27379571
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:51 schreef Doffy het volgende:

[..]

Wat ik zei, het schijnt mede af te hangen van de bodemgesteldheid en het weer.
[..]

Die is zo krom als de door de EU vastgestelde bananen-kromming
zoals je ziet ben ik dus absoluut geen wfl-er eigenlijk
ik ben hier alleen maar voor de slowchat
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:52:47 #194
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27379598
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:52 schreef Doffy het volgende:

[..]

Let's hug
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:53:14 #195
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379617
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:52 schreef qu63 het volgende:
[afbeelding]
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:55:09 #196
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_27379689
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:52 schreef qu63 het volgende:

[..]

zoals je ziet ben ik dus absoluut geen wfl-er eigenlijk
ik ben hier alleen maar voor de slowchat
Nouja, Een WFL'er is echt niet iemand die zomaar alles afwijst.

Ik verklaar TRU'ers niet meteen voor gek, en ik voel me er neit minder WFL'er door.
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:55:30 #197
70076 Alicey
Miss Speedy
pi_27379702
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:52 schreef qu63 het volgende:

[..]

[afbeelding]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:56:05 #198
27698 Doffy
Eigenlijk allang vertrokken
pi_27379725
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:49 schreef Reya het volgende:
Ik vind het puur paniekvoetbal. Als je al over zulk soort dingen gaat zeuren...

En inderdaad, het is gewoon de waarheid.
'Nuff said
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:57:00 #199
62215 qu63
..de tijd drinkt..
pi_27379752
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:55 schreef Alicey het volgende:
Nouja, Een WFL'er is echt niet iemand die zomaar alles afwijst.
dat bedoel ik ook niet, ik heb alleen abslouut geen idee van al die theoriën enzo
wat dat betreft ben ik meer een ONZ-er niet te lange posts enzo
quote:
Ik verklaar TRU'ers niet meteen voor gek, en ik voel me er neit minder WFL'er door.
It's Time To Shine
[i]What would life be like without rhethorical questions?[/i]
  donderdag 26 mei 2005 @ 16:57:03 #200
66825 Reya
Fier Wallon
pi_27379754
quote:
Op donderdag 26 mei 2005 16:52 schreef qu63 het volgende:

[..]

[afbeelding]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')