Ik vind het nog steeds overéénkomsten vertonen met de T-Rex uit JPquote:Op vrijdag 20 mei 2005 07:35 schreef dapluiz het volgende:
Zow, dat was idd weer een leuke aflevering, te snel afgelopen ook naar mijn smaak
Ook wel leuk dat ze na het "happy" moment van het te water laten van het vlot toch nog ff die rook laten zien
En ik wil nou ook wel eens weten wat dat security system is, het klonk in de laatste aflevering vrij mechanisch.
Zo snel gaat dat niet, hij blijft toch eten en dat vet moet toch ergens blijven... (no offencequote:Op vrijdag 20 mei 2005 06:15 schreef spooky1234 het volgende:
En tot slot nog een paar kleine dingen waar ik naar nieuwsgierig ben:
- waarom gaat hurley altijd mee op jungle tochten.. hij is fokkin dik, lijkt me niet handig.. and all that action als voedsel slechts vis en fruit en hij is na 40 dagen nog niet afgevallen?
Klopt, heeft ze uit het kamp 'gejat'. Zie de log die je zelf gepost hebt.quote:- Danielle heeft mooie, zo goed als nieuwe hiking-boots... na 16 jaar zou je zeggen dat ze op zelfgemaakte bamboo-klompen zou lopen maar ok..
De punt van het vliegtuig was in de eerste crash amper beschadigd, nu viel het vliegtuig er bovenop waardoor er echt niet meer veel van over zal zijn.quote:- Sayid is in staat radar te redden uit the beechcraft en eerder een radio transmitter te maken uit wat kapotte zooi.. maar kan niet radio fixen waar boone voordat hij viel nog contact had met iemand. Radio overleeft the plain crash en god knows hoeveel jaar in een boom ergens, maar een val van een paar meter maakt het hopeloos kapot dat zelfs Sayid het niet kan fixen. Beetje stom maargoed..
We weten nog niet wat er nou precies met Kate gebeurt is, maar schijnbaar wilde hij het zekere voor het onzekere nemen. En daarnaast was hij gewoon beetje gek...quote:- Ik snap nog steeds niet waarom marshall 5 guns nodig had. Omdat Kate zo een gevraalijke crimineel is? Ja dus?! Met 5 guns kan je haar niet beter onder controlle houden.. snap dat even niet..
Ze zijn gewoon op dat dino eiland belandt van Jurassic Park!quote:Op vrijdag 20 mei 2005 10:14 schreef FoXje het volgende:
Geen dino alsjeblieft, dat zou ik heeel flauw vinden
Rook ? Rook ? Ik zag / zie geen rook ? Kan aan m'n download liggen, audio liep ook 10-20 seconden achter vanaf 't midden.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 07:35 schreef dapluiz het volgende:
Ook wel leuk dat ze na het "happy" moment van het te water laten van het vlot toch nog ff die rook laten zien
Downloadpraatquote:Op vrijdag 20 mei 2005 14:21 schreef JPeetje het volgende:
[..]
Rook ? Rook ? Ik zag / zie geen rook ? Kan aan m'n download liggen, audio liep ook 10-20 seconden achter vanaf 't midden.
Verder wel een toffe aflevering, jammer dat Sawyer weggaat, vond 'm wel een tof personage.
Wanneer komt d'r trouwens een preview van de volgende episode uit ?
Me 2,heb echter het gevoel dat we gemindfucked worden tis vast een grote spelshow!quote:Op vrijdag 20 mei 2005 01:31 schreef Steve-O het volgende:
Als er piraten komen haak ik af die onzin trek ik niet
Het staat vast dat ze in seizoen 1 niet van het eiland afkomenquote:Op vrijdag 20 mei 2005 19:24 schreef Wiehoe het volgende:
Ik ben wel benieuwd of ze nu ook van het eiland afkomen. Of dat we nu een of ander raar einde krijgen en op seizoen 2 moeten wachten.
Ik denk dat ze uiteíndelijk wel van 't eiland af komen, maar er zijn in 'eilandtijd' pas tweeënveertig dagen voorbijgegaan, hoor, dus wat mij betreft blijven ze daar een jaartje zitten.quote:Op vrijdag 20 mei 2005 19:24 schreef Wiehoe het volgende:
Ik ben wel benieuwd of ze nu ook van het eiland afkomen. Of dat we nu een of ander raar einde krijgen en op seizoen 2 moeten wachten.
Mwoa dat vind ik niet erg. Dan kan ik me alvast verheugen op volgend seizoenquote:Op vrijdag 20 mei 2005 20:18 schreef meeloper het volgende:
[..]
Het staat vast dat ze in seizoen 1 niet van het eiland afkomen
Nee, maar ik weet wel waar hij vandaan komtquote:Op vrijdag 20 mei 2005 21:44 schreef Noorman het volgende:
Nee, man, da's brandende rum!
Maar eerlijk gezegd is het best een vreemde pluim. Is er trouwens iemand die weet wat voor een schip de Black Rock precies is?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.face your fears.. live your dreams..
Lijkt me niet want Ethan was ook een van 'the others' en dat was toch niet echt een piraat ..quote:Op vrijdag 20 mei 2005 18:39 schreef Scarface_ het volgende:
''The Others'' zijn denk ik Piraten, want die schip lijkt veel op een piratenschip.
Ik juist niet. Nagenoeg iedereen zat in futuristische complot-theorieën te denken, maar dat het ook dan ook iets van uit het verleden kan zijn vind ik wel leukquote:Op vrijdag 20 mei 2005 23:53 schreef PDOA het volgende:
Dat vind ik nou toch wel weer jammer, een piratenschip.
Ik krijg er een beetje het Goonies gevoel bij.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 00:28 schreef Xante het volgende:
[..]
Ik juist niet. Nagenoeg iedereen zat in futuristische complot-theorieën te denken, maar dat het ook dan ook iets van uit het verleden kan zijn vind ik wel leuk>
Sawyer komt wel terugquote:Op vrijdag 20 mei 2005 14:21 schreef JPeetje het volgende:
[..]
Rook ? Rook ? Ik zag / zie geen rook ? Kan aan m'n download liggen, audio liep ook 10-20 seconden achter vanaf 't midden.
Verder wel een toffe aflevering, jammer dat Sawyer weggaat, vond 'm wel een tof personage.
Wanneer komt d'r trouwens een preview van de volgende episode uit ?
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Best interessant.
Ten percent faster with a sturdier frame![]()
1. Ethan stond niet op de passagierslijst.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 10:57 schreef Scarface_ het volgende:
Heey ja ik DENK dat het Piraten zijn he..! Ik weet t ook niet zeker, maar hoe weten jullie dan zo zeker dat Ethan bij ''The Others'' hoort. En wat was dat ding/beest dat van die apen geluidjes maakten?
2. Die 'apengeluiden' kwamen van die kerel met die moeilijke naam.![]()
Daar ben ik ook vrij zeker van, ik denk dat 't eiland het niet toestaat dat 't vlot ook daadwerkelijk wegkomt.quote:
Kvraag me trouwens nog wel af wanneer Hurley erachter komt dat die vervloekte cijfers op de zijkant van the hatch staan, in de preview van de laatste ep stond hij er al naast, ik dacht dat hij er dan ook al achter zou komen ... Maar dat kwam hij niet![]()
![]()
Arzt? 'I know a bunch of 5th graders who can pronounce it perfectly' (oid) Toen moest ik wel lachenquote:Op zaterdag 21 mei 2005 14:17 schreef PDOA het volgende:
2. Die 'apengeluiden' kwamen van die kerel met die moeilijke naam.![]()
![]()
9thquote:Op zaterdag 21 mei 2005 15:29 schreef Miguel het volgende:
[..]
Arzt? 'I know a bunch of 5th graders who can pronounce it perfectly' (oid) Toen moest ik wel lachen![]()
![]()
Maar was idd strakke opmerking
╔══════╗
╚══════╝
╔══════╗
╚══════╝![]()
Arzt vind ik trouwens niet zo denderend spelen.
Een piratenvloek zou wel tof zijn. Maar als er 'gewoon' piraten op het eiland zitten dan zou het ook tof zijn.
Piraten zijn sowieso uitermate vet. Je weet toch.
xenofoob, misantroop, antiloop, limonadesiroop.![]()
Arzt was idd behoorlijk irritant. Misschien eet het monster hem opquote:Op zaterdag 21 mei 2005 18:46 schreef Wepeel2 het volgende:
Arzt vind ik trouwens niet zo denderend spelen.
Een piratenvloek zou wel tof zijn. Maar als er 'gewoon' piraten op het eiland zitten dan zou het ook tof zijn.
Piraten zijn sowieso uitermate vet. Je weet toch.
opgezegd@fok.nl![]()
Misschien wilden de makers de kijkers wel een indruk geven dat er piraten op het eiland zijn, terwijl het eindelijk heeeeeeel iets anders isIk bedoel, iedereen hier praat al een paar dagen over eventuele piraatjes, maar misschien is dat nu juist wel wat de makers willen, en is het iets veel engers!!
Wat ben ik weer heerlijk filosofisch bezig![]()
Denk ik niet, volgens mij moest hij juist onuitstaanbaar zijn. (Da's dan goedgelukt, zeg.)quote:Op zaterdag 21 mei 2005 18:46 schreef Wepeel2 het volgende:
Arzt vind ik trouwens niet zo denderend spelen.Ik denk dat er hoe dan ook geen 'vloek' zal zijn.quote:Een piratenvloek zou wel tof zijn. Maar als er 'gewoon' piraten op het eiland zitten dan zou het ook tof zijn.
Piraten zijn sowieso uitermate vet. Je weet toch.
Kreeg iemand anders ook het gevoel dat An(n)a Lucía niet te vertrouwen is?![]()
Wie?quote:Op zaterdag 21 mei 2005 19:46 schreef Noorman het volgende:
[..]
Kreeg iemand anders ook het gevoel dat An(n)a Lucía niet te vertrouwen is?![]()
Ana-Lucia, het karakter gespeeld door Michelle Rodriguez in de laatste epquote:Op zaterdag 21 mei 2005 22:01 schreef NvM het volgende:
Wie?![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |