haha één van de redenen dat ik ska ook nooit zo trek !quote:Op zaterdag 18 juni 2005 15:05 schreef _Etter_ het volgende:
The specials klinken wel goed, een beetje serieuze ska. Zijn er nog meer bands als dit? Vind de meeste ska altijd zo vrolijk en een beetje duisterder geluid vind ik meestal leuker bij muziek.
Ik ben mijn Ska-obsessie met The Specials begonnen zelfsquote:Op zaterdag 18 juni 2005 15:05 schreef _Etter_ het volgende:
The specials klinken wel goed, een beetje serieuze ska. Zijn er nog meer bands als dit? Vind de meeste ska altijd zo vrolijk en een beetje duisterder geluid vind ik meestal leuker bij muziek.
Thanks! En we worden steeds beter!quote:Op zaterdag 18 juni 2005 14:58 schreef Beathoven het volgende:
Ik heb wat demo's beluisterd, het klinkt goed..
We hadden nog geen centraal ska topic.quote:Op zondag 19 juni 2005 15:18 schreef Insomaniac het volgende:
Arcee..
En waarom moest mn TT perse aangepast worden?.
quote:Op zondag 19 juni 2005 18:25 schreef Tranceptor het volgende:
Echte feestmuziek voor zomerse dagen als deze.
Voor ik vanmiddag ging fietsen heb ik 3 gieg van mijn 5 gieg mp3-speler volgeplempt met ska en gerelateerde muziek.quote:Op zondag 19 juni 2005 18:59 schreef Brilaap het volgende:
[..]ben ik het helemaal mee eens. Mijn Ska en Punk mp3's zijn met dit weer favo
Goed bezig. Ik heb hetzelfde gedaan toen ik vanmiddag in de trein staptequote:Op zondag 19 juni 2005 19:06 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Voor ik vanmiddag ging fietsen heb ik 3 gieg van mijn 5 gieg mp3-speler volgeplempt met ska en gerelateerde muziek.![]()
Ik werd een aantal keren vreemd aangekeken toen ik zat mee te skanken op mijn fietsje...quote:Op zondag 19 juni 2005 19:09 schreef Brilaap het volgende:
[..]
Goed bezig. Ik heb hetzelfde gedaan toen ik vanmiddag in de trein stapte
Hehe dat ken ik ja, ik was op het bevrijdingsfestival in Leeuwarden een paar weken geleden en er was een skabandje dat die avond afsloot en ik een kameraad en zijn vriendin dansen en zingen (voor zover dat laatste ging) en er stonden een paar mensen ons heel raar aan te kijken. En ik moet toegeven dat ik vandaag ook aan het zingen was toen ik de trein uitstaptequote:Op zondag 19 juni 2005 19:10 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik werd een aantal keren vreemd aangekeken toen ik zat mee te skanken op mijn fietsje...![]()
![]()
Ik was aan het zingen onder het fietsen en het was nogal druk op de wegen met fietsers. Zo mooi kan ik ook niet zingen, maar goed dat moet dan maar even die paar dagen in het jaar.quote:Op zondag 19 juni 2005 19:27 schreef Brilaap het volgende:
[..]
Hehe dat ken ik ja, ik was op het bevrijdingsfestival in Leeuwarden een paar weken geleden en er was een skabandje dat die avond afsloot en ik een kameraad en zijn vriendin dansen en zingen (voor zover dat laatste ging) en er stonden een paar mensen ons heel raar aan te kijken. En ik moet toegeven dat ik vandaag ook aan het zingen was toen ik de trein uitstapte![]()
BER!!! Hoort tenslotte bij Skaquote:Op zondag 19 juni 2005 19:29 schreef Tranceptor het volgende:
[..]
Ik was aan het zingen onder het fietsen en het was nogal druk op de wegen met fietsers. Zo mooi kan ik ook niet zingen, maar goed dat moet dan maar even die paar dagen in het jaar.
quote:Op zondag 19 juni 2005 18:01 schreef Beathoven het volgende:
[..]
We hadden nog geen centraal ska topic.
Sorry, ik snap nog steeds niet waarom de TT veranderd moest worden.quote:Het idee erachter is dat het zo een mooie reeks kan worden zoals dat ook bij onze Metal, stoner, Jazz en andere topics het geval is. Als je de topictitel niet goed vind dan wil ik 'm wel terugzetten naar de oude, np.
Ik denk dat er op Fok! genoeg mensen rondlopen die The Pogues kennen. Geweldige band, maar niet echt ska, meer folkpunkquote:Op zondag 19 juni 2005 18:58 schreef Brilaap het volgende:
Kent iemand The Pogues?
The Pogues zijnquote:Op zondag 19 juni 2005 18:58 schreef Brilaap het volgende:
Kent iemand The Pogues?
quote:Op zaterdag 18 juni 2005 00:28 schreef Arcee het volgende:
[..]
* Arcee vindt ska ge-wel-dig!
Goed topic, Inso.
Wat onbekendere favo's, mét fragmentjes:
Mark Foggo - Ska in a Bar
Jammah Tammah - De Parade
Rollings - City Acres
Milk2Sugars - Shining Without You
Rollings - Action
Laurel Aitken - Sally Brown
Hepcat - Pharaoh's Dreams
Toasters - Skaternity
Mark Foggo - Hasjies uit Amsterdam
ah, vandaarquote:Op zondag 19 juni 2005 23:24 schreef Insomaniac het volgende:
[..]
Dat weet ik, voor ik deze opende had ik het ff in jullie feedbacktopic gepolst.
[..]
Hmm ja je hebt gelijk. Maar het feit dat ik mij vergistequote:Op zondag 19 juni 2005 23:30 schreef Berkery het volgende:
[..]
Ik denk dat er op Fok! genoeg mensen rondlopen die The Pogues kennen. Geweldige band, maar niet echt ska, meer folkpunk
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |