Leve de Pro Tourquote:Op dinsdag 24 mei 2005 20:20 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Wat een deelnemersveld in de Ronde van België![]()
![]()
![]()
Mathew Haymanquote:Op dinsdag 24 mei 2005 20:12 schreef placebeau het volgende:
wie er bij Rabobank allemaal meedoet weet ik niet.
Plus Mathew Haymanquote:Op dinsdag 24 mei 2005 21:02 schreef The_Hives het volgende:
[..]
Mathew Hayman
Ronald Mutsaars
Jan Boven
Niels Scheuneman
Jukka Vastaranta
Maarten den Bakker
Marc Wauters
hup Marc Wautersquote:Op dinsdag 24 mei 2005 21:02 schreef The_Hives het volgende:
[..]
Mathew Hayman
Ronald Mutsaars
Jan Boven
Niels Scheuneman
Jukka Vastaranta
Maarten den Bakker
Marc Wauters
Met Boonen worden het ook alleen maar massasprints heb ik het idee.quote:Op dinsdag 24 mei 2005 20:20 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Wat een deelnemersveld in de Ronde van België![]()
![]()
![]()
Z'n zadel brak zelfs af.quote:Op woensdag 25 mei 2005 15:23 schreef Zwansen het volgende:
boonen rijdt lek op 10km van de streep... maar hij is inmiddels alweer terug.
Zijn ploeg, het roemruchte "Team Skil-Moser" rijdt niet mee , zo diep zijn ze in de Ronde Van Belgie nu ook nog weer niet gezaktquote:Op donderdag 26 mei 2005 19:00 schreef I.R.Baboon het volgende:
Waar is Bart Voskamp bij de Ronde v. België?
Hey Joost niet zo denigrerend over Skil-Moser. Skil-Moser rijdt nu rondt in de Volta ao Alentejo. Qua UCI waarde beide een 2.1 koers waarbij Alentejo veel zwaarder is dan Belgie. In Alentejo doen ze het niet slecht. Stevens werd er gisteren 3e en Wojtas rijdt ook best goed. En Voskamp, Hiemstra, Van Velzen en zo hebben gisteren goed werk opgeknapt voor Stevens. Voor het klas. hebben ze dan Wojtas en evt. de poolse kamp. Wesoly.quote:Op donderdag 26 mei 2005 19:05 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
[..]
Zijn ploeg, het roemruchte "Team Skil-Moser" rijdt niet mee , zo diep zijn ze in de Ronde Van Belgie nu ook nog weer niet gezakt![]()
Om maar eens te stellen dat Voskamp in principe al gestopt is bij de profs (rijdt nog bij de semi-amateurs rond)
Mooie 1-2 van Mr Bookmaker.quote:Op zondag 29 mei 2005 16:03 schreef Remzz het volgende:
Leuk Stefan van Dijk wint vandaag in de ronde van België
Ik denk dat Wuyts een klein altaartje heeft op zijn kamer met een foto van Boonen op.quote:Op zondag 29 mei 2005 16:11 schreef Remzz het volgende:
Toch leuk om te zien in België constant die verheerlijking van Boonen.
Ja en dan 2 dagen geleden groot op de Rabo-site zetten dat Rabobank eerste staat in het ploegenklassenment(natuurlijk wel waar) en dan met deze resultaten komenquote:Op zondag 29 mei 2005 16:20 schreef NRH het volgende:
Ik vind het van Rabobank wel schandalig dat je als ProTour-ploeg daar niets laat zien, maar dan ook helemaal niets. Hopen maar dat ze in juni wel weer wat laten zien, want wat ze in Italië en België hebben laten zien, is onvoldoende.
Ik denk dat je het woord klein wel weg kunt laten.quote:Op zondag 29 mei 2005 16:12 schreef placebeau het volgende:
Ik denk dat Wuyts een klein altaartje heeft op zijn kamer met een foto van Boonen op.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |