En zei hij nog wat over die opmerking van vergrijpen? Of bedoelde je dat?quote:Op vrijdag 6 mei 2005 18:42 schreef Xenomaniac het volgende:
Peter zegt nu wel in Boulevard dat het om 'kleine jongetjes' ging.
Dat zei hij gisteren in zijn programma niet. Daar had hij het over jongens, tieners en teens.
Waarom is jouw fotoboek dichtquote:Op vrijdag 6 mei 2005 18:52 schreef schatje het volgende:
En zei hij nog wat over die opmerking van vergrijpen? Of bedoelde je dat?
omdat ik er genoeg van hadquote:Op vrijdag 6 mei 2005 18:56 schreef livEliveD het volgende:
Off-topic:
[..]
Waarom is jouw fotoboek dicht![]()
Heel anders.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 18:56 schreef livEliveD het volgende:
Het had alleen anders gemoeten imho.
Dus, je punt is dat de vries niks mag zeggen over de fouten van anderen omdat hij zelf verkeerde vrienden zou hebben??quote:Op vrijdag 6 mei 2005 19:08 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Heel anders.
Ik geloof ook wel dat er wat aan de hand is, hij is niet voor niks geen OvJ meer.
Maar blijkbaar niet ernstig genoeg om hem de zak te geven.
Peter had het ook over de voorbeeldfunctie van een OvJ en dat een OvJ in zijn vrije tijd niet zomaar mag doen wat hij wil. Welnu, Peter wil graag de kamer in en als het even kan Minister van Justitie worden. Zijn vriendschap met Cor van Hout en andere criminelen vind ik nou ook niet echt een voorbeeld.
Jawel hoor, in Nederland mag je van alles zeggen.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 19:09 schreef Redux het volgende:
Dus, je punt is dat de vries niks mag zeggen over de fouten van anderen omdat hij zelf verkeerde vrienden zou hebben??
quote:Op vrijdag 6 mei 2005 19:11 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Jawel hoor, in Nederland mag je van alles zeggen.
Als hij dan over een 'voorbeeldfunctie' spreek zou hij misschien ook zijn eigen CV eens kunnen bekijken.
Tof hoor, een Minister van Justitie die kind aan huis is bij de vaderlandse topcriminelen.
Goed punt idd.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 19:11 schreef Xenomaniac het volgende:
Jawel hoor, in Nederland mag je van alles zeggen.
Als hij dan over een 'voorbeeldfunctie' spreek zou hij misschien ook zijn eigen CV eens kunnen bekijken.
Tof hoor, een Minister van Justitie die kind aan huis is bij de vaderlandse topcriminelen.
De twijfel van het oordeel?quote:Op vrijdag 6 mei 2005 18:36 schreef schatje het volgende:
Dan wil ik hem wel de twijfel van het oordeel gunnen dat de kinderporno inderdaad per ongeluk op zijn computer terecht is gekomen.
Nouja, wat ik me nog herinner, was dat 29 van de 39 nieuwsgroepen iets in de naam hadden met teensex, boys, etc. (geen adult ofzo) en die nieuwsgroepen bevatten ook echt kinderporno (dat werd laten zien)quote:Op vrijdag 6 mei 2005 19:40 schreef APK het volgende:
[..]
De twijfel van het oordeel?
Maar euh, ben ik de enige die gekeken heeft ofzo
Er stonden geen foto's op die computer, er was slechts te zien dat hij bepaalde nieuwsgroepen had bekeken.
Ja, maar ze hebben maanden later gekeken. Bovendien maakt dat niet uit, misschien was hij slechts geinteresseerd in jongens van een jaar of 18, hetgeen legaal is, en heeft hij bij het zien van kinderen snel walgend een andere thread aangeklikt.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 19:45 schreef flubub het volgende:
Nouja, wat ik me nog herinner, was dat 29 van de 39 nieuwsgroepen iets in de naam hadden met teensex, boys, etc. (geen adult ofzo) en die nieuwsgroepen bevatten ook echt kinderporno (dat werd laten zien)
Twijfel dus.quote:Dat de betaalsites waar ie naar keek foto's had..waarvan het viel te betwijfelen of het wel volwassenen waren..
Jongen, zei hij gisteren, niet jongetjes.quote:Nouja en dat mailtje waarin ie zei dat hij moeite had om zich in te houden als hij zo'n lekker jongeTJE zag.
Dat heb ik dan even gemist....quote:ohja en in zn tempinternetfiles stonden ook plaatjes van kinderporno
Eens, ik vind het onbetamelijk (om niet te zeggen walgelijk) dat PeterR de privémail van deze man gaat doorsnuffelen en zijn bevindingen gewoonweg op tv smijt, wat is dat voor manier van doen?quote:Op vrijdag 6 mei 2005 16:50 schreef DaveHarris het volgende:
Zolang hij geen kinderen verkracht heeft ofzo vind ik dat PRdV totaal geen recht heeft om zijn priveleven zo in het openbaar te gooien.
Is bij elke aftiteling van Peter het geval.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 20:03 schreef Cosma-Shiva het volgende:
Ik vraag me nog steeds af waarom een portret van Theo van Gogh beeldvullend te zien was tijdens de gehele aftiteling van het programma van PeterR?
Ik zie het verband met Tonino even niet?
Jezus, wat sneu.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 20:09 schreef livEliveD het volgende:
Is bij elke aftiteling van Peter het geval.
Da's jouw mening: niet algemeen aangenomen (gelukkig). Openbaar seks hebben is niet strafbaar overigens, mits je het niet zomaar in het zicht van iedereen of op verboden terrein doet.quote:Op vrijdag 6 mei 2005 16:22 schreef CANARIS het volgende:
[..]
Oh zeker wel
Van een officier van Justite mag men verlangen dat hij/zij een tadelloze levensloop weet voor te wijzen. Daar hoort dus niet bij dat ze op een parkeerplaats openbaar sex hebben.
Euh, da's niet meer waar. Wetswijziging van paar maanden terug. Weet niet precies hoe het nu zit, kan ook zijn dat het nu 16-18 alleen met wederzijdse instemming is, maar zelfs dat vind ik persoonlijk niet kunnen.quote:Al zijn ze 18-, met wederzijdse instemming is er ook niks aan de hand. En zolang het bij plaatjes blijft al helemaal niet.
Die wilde niet en liet zich vervangen door een slappe media-advocaat met een hoop bull-shit. Het enige wat je Peter kan 'verwijten' is zijn media-geilheid, maar ja, van mij mag hij, want ook dan zal hij geen onzin verkopen.quote:Tonino heb ik niet eens gezien
Ik weet echt zeker dat het over jongens maar óók 1x ging over jongetje.. Maarja als hij zelf (hoe oud is hij, 40?) ouder is..kan hij opzich iemand van 20 al een jongetje noemen.. (koosnaampje whateverquote:
HO!quote:Op vrijdag 6 mei 2005 16:51 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Noem alleen het woord 'pedofiel' maar, en mensen beginnen al pissig om zich heen te kijken of er niet toevallig iemand valt op te knopen. Vooral ouders zijn daarin erg fanatiek.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |