Aleid Wolfsen vind ik zo'n publiciteitsgeil mannetje. Bij elke fout van justitie of het kabinet zit hij weer bij Nova te vertellen hoe slecht het wel niet is. Daarnaast vind ik Diederik Samson wil goed, hoewel ik hem iets te links vind.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:11 schreef Sidekick het volgende:
Bos noemt naast Sharon Dijksma en bert Koenders ook Ahmed Aboutaleb, Diederik Samson, Staf Depla en Ferd Crone. Ik weet niet of die mensen nu wel geschikt zijn als partijleider, maar dat dacht men ook van Wouter Bos een paar jaar geleden.
Aleid Wolfsen is volgens mij ook wel iemand die de kar kan trekken.
Depla en Crone iig niet.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:11 schreef Sidekick het volgende:
Bos noemt naast Sharon Dijksma en bert Koenders ook Ahmed Aboutaleb, Diederik Samson, Staf Depla en Ferd Crone. Ik weet niet of die mensen nu wel geschikt zijn als partijleider, maar dat dacht men ook van Wouter Bos een paar jaar geleden.
Aleid Wolfsen is volgens mij ook wel iemand die de kar kan trekken.
quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:15 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
Aleid Wolfsen vind ik zo'n publiciteitsgeil mannetje. Bij elke fout van justitie of het kabinet zit hij weer bij Nova te vertellen hoe slecht het wel niet is.
Diederick Samson Diederik Samsom dus... wel geinige knaap.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:23 schreef kingmob het volgende:
Die 'jonge' gozer met die krullen, geen idee hoe hij heet. Niet dat ik ook maar enig idee heb hoe goed hij als leider zou zijn, maar in de publiciteit komt hij iniedergeval (vind ik) erg goed over.
Ach daarom hebben we er nu 1 die steeds zijn pasje moet laten zien.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:26 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Wouter Bos wordt zelf nooit premier, dat kan en wil die niet.
En vervolgens de herkenning met dat Potter figuur geeft de doorslag.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:29 schreef schvvmert het volgende:
[..]
Ach daarom hebben we er nu 1 die steeds zijn pasje moet laten zien.![]()
jij maakt er wel een hele chique jongen vanquote:Op donderdag 5 mei 2005 15:28 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
Diederick Samson dus... wel geinige knaap.
Diederik Samsom?quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:23 schreef kingmob het volgende:
Die 'jonge' gozer met die krullen, geen idee hoe hij heet. Niet dat ik ook maar enig idee heb hoe goed hij als leider zou zijn, maar in de publiciteit komt hij iniedergeval (vind ik) erg goed over.
samsonquote:
Ach, hij ziet er niet uit, maar op de inhoud (populair gezegde in deze tijd) valt weinig op hem aan te merken.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:31 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
jij maakt er wel een hele chique jongen van![]()
Onappetijtelijk dat schaamhaar op zijn hoofd.quote:
`quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:31 schreef SCH het volgende:
Raar dat hij Jet Bussemaker niet noemt. Of Albayrak.
absoluut! het is dus samson, zoals mijn doodsstokjes. ik heb hem al jaren geleden zien debateren op at5, wat een topper! denk dat hij nog wel eens minister-president gaat worden. wilde er een aantal maaden nog een speciaal topic over openen.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:34 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
Ach, hij ziet er niet uit, maar op de inhoud (populair gezegde in deze tijd) valt weinig op hem aan te merken.
Ik denk dat ie daar wel een kans voor maakt, mits hij eens overhemden gaat dragen en een fatsoenlijk jasje aandoet.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:37 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
absoluut! het is dus samson, zoals mijn doodsstokjes. ik heb hem al jaren geleden zien debateren op at5, wat een topper! denk dat hij nog wel eens minister-president gaat worden. wilde er een aantal maaden nog een speciaal topic over openen.
je hebt nog gelijk ookquote:
Ook bij de PvdA loopt wel ergens weer een nieuwe ster rond.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:37 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
absoluut! het is dus samson, zoals mijn doodsstokjes. ik heb hem al jaren geleden zien debateren op at5, wat een topper! denk dat hij nog wel eens minister-president gaat worden. wilde er een aantal maaden nog een speciaal topic over openen.
Okay, die Bos is nu echt gek geworden.quote:Op donderdag 5 mei 2005 14:57 schreef pberends het volgende:
Wie is dan de gedoodverfde opvolger van Wouter Bos?
Sharon Dijksma
zelfs intern is daar weinig draagkracht voor, maar het noemen alleen al is soms belangrijk.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:44 schreef Xenomaniac het volgende:
[..]
Okay, die Bos is nu echt gek geworden.
Bussemaker is een enorm talent, heeft erg veel kennis van zaken - over het charisma kun je twijfelen. Of iemand een leider is, moet altijd maar biljken.quote:Op donderdag 5 mei 2005 15:35 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
`
Jet Bussemaker vind ik dus echt helemaal niks. Die kan absoluut niet debatteren. Albayrak is een goeie politicus maar geen leider.
Ik denk dat ik dan een goeie fles whisky open ga trekken.quote:Wat als Wouter Bos onder een tram komt ?
Hahahahaha.... ik moet zo lachen om jou, je bent echt zo ontzettend tofquote:Op donderdag 5 mei 2005 16:17 schreef Drugshond het volgende:
[..]
Ik denk dat ik dan een goeie fles whisky open ga trekken.
net een partij oost-europeese tramstickers weten te bemachtigen met "iek rem voor woeter bos".quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:00 schreef SCH het volgende:
Maar ik heb net gehoord dat de trams een Wouter Bos-remfunctie krijgen.
om die laatste reden zou ik hem juist niet willen hebben. nog niet...quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:24 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
Hahahahaha.... ik moet zo lachen om jou, je bent echt zo ontzettend tof.
On-topic:
Ik denk dat PvdA wethouder Abouthaleb ook wel een kans maakt als hij een gooi naar het lijsttrekkersschap doet. Niet dat ie dat ie wil, maar hij heeft aardig wat standpunten die hem populair maken. Een links persoon die roept "criminele buitenlanders moeten strenger worden aangepakt" doet het sowieso goed bij het volk. Ik weet dat ze hij de PvdA heel wat zetels kan bezorgen.
Ja vooruit. Of het allemaal wel even klopt wat ie zegt, is een tweede. Maar zulke populistische uitlatingen (en dat door een PvdA-er!.. of misschien juist door een PvdA-er zullen sommigen zeggenquote:Op donderdag 5 mei 2005 16:28 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
om die laatste reden zou ik hem juist niet willen hebben. nog niet...
he... die laatste zin siert je weer niet. ik probeer hier, als tegenstander van pvda, juist een constructieve bijdrage te leveren tot de draad van dit topic. ik had ook kunnen gaan bashen over alle namen, maar zorg ervoor dat ik er een uitkies waar ik heel erg veel vertrouwen in heb en die de pvda bos-loos kan maken.quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:29 schreef SCH het volgende:
Paul Depla, de broer van Staf, wethouder in Nijmegen is ook erg okay. De burgemeester van Nijmegen, Guusje ter Horst, is erg okay en zo zijn er nog wel wat. De PvdA beschikt over een arsenaal aan talen of potentiele leiders, itt de meeste andere partijen.
quote:Op donderdag 5 mei 2005 14:59 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Verdonk, maar die is van de VVD.
Samsom heeft dus je voorkeur, of niet.quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:32 schreef zoalshetis het volgende:
[..]
he... die laatste zin siert je weer niet. ik probeer hier, als tegenstander van pvda, juist een constructieve bijdrage te leveren tot de draad van dit topic. ik had ook kunnen gaan bashen over alle namen, maar zorg ervoor dat ik er een uitkies waar ik heel erg veel vertrouwen in heb en die de pvda bos-loos kan maken.
ja bij de verkiezingen, maar daarna weet ik het nog niet. juist omdat ik erg veel potentie in aboutaleb zie, wil ik dat hij wacht tot de integratiecrisis is gaan liggen. nu is het mij te gekleurd en "kijk mij eens een perfecte nederland(s)er zijn".quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:30 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
Ja vooruit. Of het allemaal wel even klopt wat ie zegt, is een tweede. Maar zulke populistische uitlatingen (en dat door een PvdA-er!.. of misschien juist door een PvdA-er zullen sommigen zeggen) doet het zo goed bij Jan Modaal. Als je zo'n man aan het roer van je partij hebt, zit je zo op +55 zetels.
quote:
ja. en ik schaam me nog steeds voor die naamsvergissingquote:Op donderdag 5 mei 2005 16:33 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
Samsom heeft dus je voorkeur, of niet.
Hij krijgt gegarandeerd veel minder stemmen ivm z'n mindere uiterlijk tegenover Bos. Maar ik zou niet weten of hij een lekker kontje heeft?quote:
Dat kontje van Bos, daar was wijlen prof. P. F. nogal fan vanquote:Op donderdag 5 mei 2005 16:41 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij krijgt gegarandeerd veel minder stemmen ivm z'n mindere uiterlijk tegenover Bos. Maar ik zou niet weten of hij een lekker kontje heeft?
Ja, maar die was zelfs fan van het kontje van Balkenende.quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:42 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
Dat kontje van Bos, daar was wijlen prof. P. F. nogal fan van.
Brrrr.quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:41 schreef MarkzMan_X het volgende:
- Guusje ter Horst
Sowieso vrouwen in de politiek zijn eng. Daar maak je een punt.quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:43 schreef pberends het volgende:
We hadden het over leiders, en dan heb je het nou eenmaal niet over vrouwen. Jet Bussemaker is een hysterisch wijf als ze een debat in gaat.
grappig, ik vind hem juist aantrekkelijker dan dat gezicht met die smalle lippen. en ik denk dat die jongen records gaat breken als ie partijleider is.quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:41 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij krijgt gegarandeerd veel minder stemmen ivm z'n mindere uiterlijk tegenover Bos. Maar ik zou niet weten of hij een lekker kontje heeft?
verdonk doet het prima en aha ook. vrouwen zijn top in de politiek, als ze goed zijn.quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:46 schreef MarkzMan_X het volgende:
[..]
Sowieso vrouwen in de politiek zijn eng. Daar maak je een punt.
Behalve trouwens die MILF van het CDA, die is wel okay. Maar daar gaat het nu niet over.
[afbeelding]
zie je wel... geen sticker en geen aangepaste rem. verder smakeloosquote:Op donderdag 5 mei 2005 16:47 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[afbeelding]
Dag Bos, het ga je goed.![]()
![]()
![]()
Ja, alleen zullen de Nederlanse kiezers de komende eeuw geen moslim(a) als premier willen hebbenquote:Op donderdag 5 mei 2005 17:31 schreef Toad het volgende:
Nebahat Albayrak, op naar een vrouw als premier, met een turkse achtergrond...
Wat een conservatieve troep zijn we tochquote:Op donderdag 5 mei 2005 17:33 schreef pberends het volgende:
[..]
Ja, alleen zullen de Nederlanse kiezers de komende eeuw geen moslim(a) als premier willen hebben.
ik ga ff googelen, want ik ken haar niet zo goed.quote:Op donderdag 5 mei 2005 17:31 schreef Toad het volgende:
Nebahat Albayrak, op naar een vrouw als premier, met een turkse achtergrond...
Sharon Dijksma is toch die dikke koe? Die heeft echt 0,0 charismaquote:Op donderdag 5 mei 2005 14:57 schreef pberends het volgende:
Wie is dan de gedoodverfde opvolger van Wouter Bos?
[afbeelding]
Bos zegt zelf dat onder andere Sharon Dijksma en Bert Koenders goede opvolgers van hem zijn. Lijkt me erg sterk... wie denken jullie dat een goede opvolger is...
Kijk Berends, beiden oefenen op die bekende Wouter blik ...quote:Op donderdag 5 mei 2005 16:41 schreef pberends het volgende:
[..]
Hij krijgt gegarandeerd veel minder stemmen ivm z'n mindere uiterlijk tegenover Bos. Maar ik zou niet weten of hij een lekker kontje heeft?
Je zou bijna verplichte sterilisatie bij haar willen uitvoerenquote:
quote:Op maandag 9 mei 2005 12:33 schreef pberends het volgende:
[..]
Je zou bijna verplichte sterilisatie bij haar willen uitvoeren.
quote:Op maandag 9 mei 2005 12:52 schreef Marseille het volgende:
[..]
zou ze die baby ook echt opgegeten hebben?
![]()
Niet te hopen maar ik denk het ook.quote:Op dinsdag 10 mei 2005 10:55 schreef Sloggi het volgende:
Cohen of Samsom. Samsom met het oog op de toekomst, Cohen wordt meteen premier als 'ie zich verkiesbaar stelt.
Je kan het met 'm eens zijn of niet, de man komt zeer betrouwbaar over. Of 'ie 't ook is weet ik nietquote:Op dinsdag 10 mei 2005 12:11 schreef Koos Voos het volgende:
[..]
Niet te hopen maar ik denk het ook.
Een grotere softie loopt er niet in NL rond..![]()
ik ben het juist wel met hem eens, maar vind zijn beleid niet betrouwbaar. als hoofd van de pvda zou ie het een stuk beter doen dan als burgemeester, maar ik blijf bij een heerlijk idealistisch jonkie, samsommmmm. paar goede souffleurs, en klaar zijn ze.quote:Op dinsdag 10 mei 2005 12:49 schreef Sloggi het volgende:
[..]
Je kan het met 'm eens zijn of niet, de man komt zeer betrouwbaar over. Of 'ie 't ook is weet ik niet![]()
Hoe kan je te links zijnquote:Op dinsdag 10 mei 2005 13:20 schreef Plato1980 het volgende:
Samsom is te links om de leider te kunnen worden. Ik zie meer in Koenders, of misschien komt Van Gijzel tegen die tijd weer opduiken.
ik vind het juist links genoeg voor de pvda. zeker idealitair gezien als je 'de partij van de arbeiders' heet.quote:Op dinsdag 10 mei 2005 13:20 schreef Plato1980 het volgende:
Samsom is te links om de leider te kunnen worden. Ik zie meer in Koenders, of misschien komt Van Gijzel tegen die tijd weer opduiken.
'quote:Op dinsdag 10 mei 2005 14:13 schreef zoalshetis het volgende:
ik vind het juist links genoeg voor de pvda. zeker idealitair gezien als je 'de partij van de arbeiders' heet.
ik denk juist dat het pvda heel erg goed zou doen om meer naar gl en sp te gaan. iets wat wouter betwijfelt omdat dan zijn positie verloren gaat. een positie, waar ik van moet zeggen, die tussen een onzichtbaar spook en ondaadkrachtige lulkoek hangt.quote:Op dinsdag 10 mei 2005 14:15 schreef ub40_bboy het volgende:
[..]
'
Ik vind Samson/m ook te links. De PvdA beweegt juist meer naar het midden de laatste jaren met Samson/m word het meer een partij die kijkt naar Groenlinks en SP.
Ik twijfel nu al tussen PvdA en D66 maar als Samson/m leider wordt, krijgt D66 mijn stem. Hoewel ik Samson/m wel een goede vind op milieu gebied.
Nee vind ik niet. De echte linkse mensen worden nu wel goed vertegenwoordigd door SP en groenlinks PvdA moet blijven opkomen voor de middenklasse. De kant die Wouter Bos op wil lijkt mij een prima kant.quote:Op dinsdag 10 mei 2005 14:23 schreef zoalshetis het volgende:
ik denk juist dat het pvda heel erg goed zou doen om meer naar gl en sp te gaan. iets wat wouter betwijfelt omdat dan zijn positie verloren gaat. een positie, waar ik van moet zeggen, die tussen een onzichtbaar spook en ondaadkrachtige lulkoek hangt.
Misschien als je EN links bent, EN twee linkerhanden hebt, EN je van Engeland houdt alleen maar vanwege het feit dat ze er links rijden ?quote:
je vergeet de linksgedraaide yoghurt.quote:Op woensdag 11 mei 2005 00:01 schreef Vassili_Z het volgende:
[..]
Misschien als je EN links bent, EN twee linkerhanden hebt, EN je van Engeland houdt alleen maar vanwege het feit dat ze er links rijden ?![]()
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |