En je kan ook overdrijven natuurlijk......quote:Op woensdag 4 mei 2005 15:42 schreef Lithion het volgende:
Goh, wat een gezellig achterbaks gedoe dat Redux de hele tijd wordt aangehaald (ook in andere topics waar dat helemaal niet relevant is) terwijl hij zich niet kan verdedigen in dit forum. Wat een gezellige kleutermentaliteit van jullie zeg.
			
			
			
			
			
			
			
			Bij jouw topics hebben de admins meestal het laatste woordquote:Op woensdag 4 mei 2005 15:52 schreef Lithion het volgende:
Kijk, niet om het een of ander, maar het zou misschien handig zijn als je niet per sé het laatste woord wil hebben. Je had net al gezegd dat je op zou houden, dus waarom deze reactie hierboven nog? Dat is toch nergens voor nodig? Zo merk ik wel vaker dat je steeds maar weer door wilt gaan om maar het laatste woord te hebben. Dat zou al een hoop schelen in de verschillende discussies hier in TRU imo.
			
			
			
			Ik vind het niet overdreven, het gaat namelijk niet alleen om dit topic nu, maar ook om andere topics waarin Redux weer even door de mangel gehaald wordt door wat vaste 9/11-posters, terwijl ze wéten dat hij niet meer in TRU kan posten (maar waarschijnlijk nog wel meeleest). Dat is achterbaks en is niets minder dan een kleutermentaliteit. Iets waar de moderators ook wel eens op zouden mogen letten.quote:Op woensdag 4 mei 2005 15:50 schreef Sapientiea het volgende:
En je kan ook overdrijven natuurlijk......
			
			
			
			Srry ik heb een rel dag. My bad. No rules in LOVE, WAR en internet voor mij iigquote:Op woensdag 4 mei 2005 15:54 schreef Lithion het volgende:
[..]
Ik vind het niet overdreven, het gaat namelijk niet alleen om dit topic nu, maar ook om andere topics waarin Redux weer even door de mangel gehaald wordt door wat vaste 9/11-posters, terwijl ze wéten dat hij niet meer in TRU kan posten (maar waarschijnlijk nog wel meeleest). Dat is achterbaks en is niets minder dan een kleutermentaliteit. Iets waar de moderators ook wel eens op zouden mogen letten..
			
			
			
			Mja een beetje geef ik je wel gelijk. In dit topic vind ik het relevant en dus gebruik ik het. Het legt imho gewoon prima uit wat ik bedoel namelijk. Zo kan ik ook bv rudeonline-bewijsvoering, stuart-postkrikken, amd64-waarheden, DP-mailgebruik, pietverdriet-schrijfstijl en speth-logica gebruiken soms.quote:Op woensdag 4 mei 2005 15:54 schreef Lithion het volgende:
Ik vind het niet overdreven, het gaat namelijk niet alleen om dit topic nu, maar ook om andere topics waarin Redux weer even door de mangel gehaald wordt door wat vaste 9/11-posters, terwijl ze wéten dat hij niet meer in TRU kan posten (maar waarschijnlijk nog wel meeleest). Dat is achterbaks en is niets minder dan een kleutermentaliteit. Iets waar de moderators ook wel eens op zouden mogen letten..
			
			
			
			euh ik had gezegd dak ging zwijgen ... niet hijquote:Op woensdag 4 mei 2005 15:52 schreef Lithion het volgende:
Kijk, niet om het een of ander, maar het zou misschien handig zijn als je niet per sé het laatste woord wil hebben. Je had net al gezegd dat je op zou houden, dus waarom deze reactie hierboven nog? Dat is toch nergens voor nodig? Zo merk ik wel vaker dat je steeds maar weer door wilt gaan om maar het laatste woord te hebben. Dat zou al een hoop schelen in de verschillende discussies hier in TRU imo.
			
			
			
			
			
			
			
			Ik had het ook tegen jou, maar helaas had hij al een reactie geplaatst voordat de mijne er stond.quote:Op woensdag 4 mei 2005 15:57 schreef UncleScorp het volgende:
euh ik had gezegd dak ging zwijgen ... niet hij
Dat zien we.quote:En ik reageer ook nimeer
			
			
			
			Tja, ik vind dat nogal onnodig, maar goed, soms kan het wel verhelderend werken, dat ben ik met je eens. Wat ik echter hier vaak zie heeft niets te maken met het verduidelijken van een punt, maar slechts met het plaatsen van een sneer richting Redux en dat vind ik nogal sneu gedrag. Niets meer.quote:Op woensdag 4 mei 2005 15:57 schreef livEliveD het volgende:
Mja een beetje geef ik je wel gelijk. In dit topic vind ik het relevant en dus gebruik ik het. Het legt imho gewoon prima uit wat ik bedoel namelijk. Zo kan ik ook bv rudeonline-bewijsvoering, stuart-postkrikken, amd64-waarheden, DP-mailgebruik, pietverdriet-schrijfstijl en speth-logica gebruiken soms.
			
			
			
			
			
			
			
			Idd.quote:Op woensdag 4 mei 2005 15:35 schreef Lynx666 het volgende:
Dit wordt een beetje oeverloos gelul hier.
Het probleem is duidelijk, de mods beraden zich erover. Laten we er verder een mooi forum van maken ipv onze energie in dit gedoe te stoppen (zo blijft feedback ook weer een beetje feedback)
			
			
			
			
			
			
			
			Mag ik nog wel even melden dat ik heb genoten van dit feedback topic tot nu toe.quote:Op woensdag 4 mei 2005 17:04 schreef MUUS het volgende:
Ik zei nokken.
			
			
			
			Hoe weet jij datquote:Op donderdag 5 mei 2005 00:49 schreef merlin693 het volgende:
makkkelijk he..jij leest nooit echt ! maar heeft altijd een oordeel !!
			
			
			
			Met een half oog gescanned om te kijken of er iets interessants tussen zat.quote:Op donderdag 5 mei 2005 01:07 schreef merlin693 het volgende:
John titor lol,...heb je malachaia ook doorgeworsteld :>
			
			
			
			Mwah, de meeste mensen zien wel dat vrijheid ingeperkt wordt, denk ik -maar dat is een ander topic- dat betekent toch niet direct dat bv WTC 7 is opgeblazenquote:Op donderdag 5 mei 2005 01:49 schreef merlin693 het volgende:
Omdat zij mischien een deel van hen vrijheid al afgepakt zien worden terwijl de rest net doet alsof er niks aan de hand is ! wake up !
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			kwestie van: iedereen erbij halenquote:Op woensdag 4 mei 2005 15:03 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
en nu kom jij even het TRU-forum naar jouw hand zetten ?
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Nee, alleen donkerblauwe en rooie.quote:Op woensdag 18 mei 2005 18:32 schreef livEliveD het volgende:
Kun je dat eigenlijk zelf of moeten de 'rode' users dat doen?
Edit: En natuurlijk 14.gif
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Dat was in die video met al die regen en dat ze stierf aan volgens mij wurgseks ofzoquote:Op donderdag 19 mei 2005 10:22 schreef displission het volgende:
Sinds wanneer rookt madonna? Maar ik zie het iid
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			
			Nou ja, heb zelf niet gereageerd, maar een topic waar een mening over wordt gegeven over een gesprek, zonder veel specificatie of een stelling ofzo is in mijn ogen al wat gedoemd te mislukken. Zou voortaan gewoon ff een betere OP maken, en een duidelijke stelling erin zetten. Bovendien was het gesprek gewoon te lang; mensen gaan dat 9 van de 10 keer niet lezen. Doe er je voordeel mee, zou'k zeggen.quote:Op zaterdag 21 mei 2005 23:12 schreef BaajGuardian het volgende:
ach weet je ik denk dat degenen die lopen te zeuren gewoon een zielig leventje hebben
			
			
			
			
			
			
			
			Waarom is het dan wel gemaakt? Het lijkt erop dat het gegeven dat users jouw topic en jouw idee erachter niet begrijpen. Ik zie vaker dat jij geirriteerd of gefrustreerd raakt bij users die jouw posts of topics niet begrijpen. Ik zie je in zulke gevallen net als hier reageren met de opmerking dat jouw post of topic anders is bedoeld dan men denkt.quote:Op maandag 23 mei 2005 00:27 schreef BaajGuardian het volgende:
het was dan ook niet gemaakt voor mensen die zeuren
het was dan ook niet gemaakt voor een doel
			
			
			
			
			
			
			
			
 klikt krijg je een verwijzing naar een specifieke post. 
			
			
			
			Dankje voor de tipquote:Op dinsdag 24 mei 2005 00:47 schreef APK het volgende:
Als je op zo'n dingetje: [afbeelding] klikt krijg je een verwijzing naar een specifieke post.(Bv waar het begint).
Best handig. Mijn instellingen staan op 25 posts per pagina (die van jou op 50 geloof ik) en je scrolled je een ongeluk.
			
			
			
			TheMassive als Moderator !!! Mijn stem heeft ie !!!quote:Op dinsdag 24 mei 2005 20:18 schreef TheMassive het volgende:
Ik heb van jou nog nooit 1 onderbouwde post of zinnige reactie gegeven. Je lijkt meer een sidekick, zoals die dikke kerel bij jensen op de bank, die als kijker moet fungeren en wat zij-commentaar moet geven op het geheel, maar nooit inhoudelijk is en nooit een eigen mening lijkt te hebben.
			
			
			
			Je mag geen commentaar leveren op anderen? Moet je daarvoor moderator zijn?quote:Op woensdag 25 mei 2005 08:22 schreef UncleScorp het volgende:
[..]
TheMassive als Moderator !!! Mijn stem heeft ie !!!
			
			
			
			
			
			
			
			Waarom ben ik meteen geen reactie meer waard? Waarom stel je het zo extreem en stel je je zo stug op?quote:Op woensdag 25 mei 2005 08:46 schreef UncleScorp het volgende:
Eigenlijk ben jij geen reactie meer waard voor mij ...
Kijk eerst es naar jezelf voor je anderen beschuldigt.
Ofwel ben je een meelopertje ofwel ga je zitten zeuren op anderen .... voor de rest komt er maar weinig zinnigs uit ...
Veel plezier nog met de anderen
			
			
			
			Ik kom hier discussieren over topics, geen persoonlijk gezwam ...quote:Op woensdag 25 mei 2005 08:58 schreef TheMassive het volgende:
laat zien dat ik ongelijk heb. Ik sta er echt wel voor open.
			
			
			
			Het lijkt er niet op dat je hier komt om te discusseren IN topics, maar dat je je ergert aan het post gedrag van 'believers'. Zoals in dat 911 topic, deze post van je: 9/11...... de officiële versie! dat is echt niet inhoudelijk ontopic reageren. Je zit daar simpelweg te trollen naar mensen die het anders zien dan jij, waarmee ik vind dat je geen goede sfeer zet in de discussie.quote:Op woensdag 25 mei 2005 09:04 schreef UncleScorp het volgende:
Ik kom hier discussieren over topics, geen persoonlijk gezwam ...
			
			
			
			| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |