Hoe bedoel je 'eisen'???quote:Op dinsdag 26 april 2005 11:50 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
wat zou jij eigenlijk 'eisen' van deze users als je FA was?
-- Corrected Ryan3 --quote:Op dinsdag 26 april 2005 11:43 schreef Ryan3 het volgende:
Dit is de hele post waarnaar Drugshond verwees.
voorwaarden stellen als zij terug willen komen op dit forum onder hun eigen naam.quote:
Ga gerust je gang, Stali kreeg die neiging op zeker moment ook.quote:Op dinsdag 26 april 2005 11:57 schreef RaisinGirl het volgende:
Ik heb zin om sjun een klap op z'n bek te geven, mag dat ook?
Waar is Tori A. gebleven....quote:Op dinsdag 26 april 2005 11:57 schreef RaisinGirl het volgende:
Ik heb zin om sjun een klap op z'n bek te geven, mag dat ook?
Daar zou ik even over moeten nadenken eerlijk gezegd.quote:Op dinsdag 26 april 2005 11:57 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
voorwaarden stellen als zij terug willen komen op dit forum onder hun eigen naam.
Ach je mag erover fantaseren hoor, het haalt alleen niet veel uit. Je moet ook in discussies idd je kalmte bewaren. En hoezo heb je geen rechts van spreken omdat je opa ook zo was??? Neem aan dat je je eigen persoon bent?quote:Op dinsdag 26 april 2005 12:01 schreef RaisinGirl het volgende:
Maar goed, dat is onmacht en daar verzet ik me ook weer tegen. Bovendien heb ik geen recht van spreken, want mijn eigen opa was ook zo. In discussie gaan, valt altijd te preferen boven een ban.
ok, eerlijk genoeg.quote:Op dinsdag 26 april 2005 12:01 schreef Ryan3 het volgende:
[..]
Daar zou ik even over moeten nadenken eerlijk gezegd.
Waarom niet ?!, alle users betreffende dit gevoelige onderwerp hebben recht van spreken. Mits ze wel met valide opmerkingen, getallen of suggesties komen.quote:Op dinsdag 26 april 2005 12:01 schreef RaisinGirl het volgende:
Bovendien heb ik geen recht van spreken
Kijk er zullen mensen zijn die dit vinden, ik persoonlijk niet. Ieder mens maakt een eigen afweging.quote:Op dinsdag 26 april 2005 12:07 schreef RaisinGirl het volgende:
Jawel, maar ik heb mijn opa ook nooit een stomp op z'n neus gegeven. Ik ben twee jaar geleden het archief ingedoken en dan is het toch merkwaardig om te lezen dat de opa die ik respecteerde etc. (en die nu niet meer leeft) héél erg fout was tijdens de oorlog. Dan vind ik dat ik idd geen recht van spreken heb over anderen.
Waarom ben je eigenlijk in de archieven gedoken , als ik vragen mag (wat heeft je getriggerd).quote:Op dinsdag 26 april 2005 12:07 schreef RaisinGirl het volgende:
Jawel, maar ik heb mijn opa ook nooit een stomp op z'n neus gegeven. Ik ben twee jaar geleden het archief ingedoken en dan is het toch merkwaardig om te lezen dat de opa die ik respecteerde etc. (en die nu niet meer leeft) héél erg fout was tijdens de oorlog. Dan vind ik dat ik idd geen recht van spreken heb over anderen.
Mm, ik denk dat ze op zich al zwaar genoeg gestraft zijn. Hopelijk met precedentwerking. Ikzelf zit niet te wachten op een excuus, ik denk dat ze daar toch niets van menen. Zou hypocriet zijn.quote:Op dinsdag 26 april 2005 12:05 schreef Harry_Sack het volgende:
[..]
ok, eerlijk genoeg.
Zelf dacht ik als eerste aan een publiek excuus
Van SingleCoil weet ik dat zijn vader, oom en nog wat leden van de familie, dacht ik, ook colaboreerden. Klompendanser (wrs een kloon, van wie weet ik niet) sprak dit ook uit. Ik kan me herinneren dat we het er, toen verleden jaar een hele serie Holocaustontkenning liep in C&H, nog redelijk uitvoerig over hebben gehad. In de zin dat ook ik wel begrijp dat je natuurlijk een grote loyaliteit koestert tav familieleden en de uitleg die zij verschaffen. Niemand zal jou daarover echter aanspreken, was mijn mening, maar het staat tegelijkertijd een zelfstandige meningsvorming niet in de weg. Wat sjuuunekes achtergrond betreft, of die van luuucida, tast ik in het duister... Ik heb wel ideeën daarover, maar kan die niet staven.quote:Op dinsdag 26 april 2005 12:18 schreef RaisinGirl het volgende:
Dat is zeker zo. Maar ik ben zeer benieuwd wat de achtergrond van Sjun is. Na de eerste verontwaardiging ben ik vooral nieuwsgierig hoe hij aan deze overtuiging komt. Ik weet dat binnen mijn familie dit soort ideeën ook wel leven (al worden ze niet uitgesproken) als 'rechtvaardiging' of bagatellisering van het oorlogsverleden van mijn opa. Wat is sjuns drijfveer?
Ongeloofelijk, er worden meer chips dan ooit gemaakt (CPU's en grafische kaarten) en ASM(L) maakt verlies terwijl ze toonaangevend zijn (samen met Nikon) binnen hun marktsegment.quote:ASM International negatief na eerste kwartaal
AMSTERDAM (DFT) - ASM International heeft in de eerste drie maanden van 2005 een onverwacht groot verlies geboekt. De omzet daalde in die periode met bijna één derde. Bovendien viel ook het aantal nieuwe orders tegen.
quote:Op dinsdag 26 april 2005 12:30 schreef Monidique het volgende:
Nou ja, volgend jaar dus niet studeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |