abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_26529946
26/4/2005 - Hernieuwde interesse voor Rosenberg?
(Gepost door RvN)

BRON: Aftonbladet

Martin Dahlin, zaakwaarnemer van Rosenborg, zat afgelopen weekend met een scout van Ajax op de tribune bij het duel van Malmo tegen MFF. Martin Dahlin liet tegenover Aftonbladet weten dat er grote interesse is van Ajax. Dat was er vorig jaar ook al. In de winterstop koos Ajax uiteindelijk echter voor Charisteas. Hoe concreet de interesse nu is, wordt uit de uitlatingen nog niet duidelijk. Wel laat Dahlin weten dat Rosenberg klaar is voor een volgende stap en dat het het beste zou zijn als er nu een concrete aanbieding komt.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_26531587
quote:
Op dinsdag 26 april 2005 19:31 schreef gras het volgende:

[..]

Juist niet. Voorzetten vanaf de achterlijn, met enige precisie. De Ridder kan dus wegblijven.
Mitea haalt vaak genoeg de achterlijn. Hij trekt alleen vaak naar binnen. Wat natuurlijk ook weer positief kan zijn soms.
Built for Speed
pi_26538895
Nigel de Jong denkt aan vertrek bij Ajax

23/4/2005 19:15

Ajax wil graag het contract met Nigel de Jong openbreken, maar de Amsterdamse club kan wel eens voor een verrassing komen te staan.
De Jong aarzelt of hij ingaat op de uitnodiging van de Amsterdamse clubleiding te praten over een nieuwe verbintenis. Zijn huidige contract loopt nog tot medio 2006. 'Wat ik de afgelopen jaren heb meegemaakt, heeft me wel aan het denken gezet', zegt de middenvelder in Het Parool.

'Omdat ik al die tijd rustig ben gebleven, zal het best een klap zijn dat ik nadenk over een vertrek', zegt De Jong, die de clubleiding en de vorige technische staf verwijt hun beloftes niet na te zijn gekomen. 'En als je mijn vertrouwen schaadt, dan klap ik dicht en vertrouw ik je nooit meer. Dan is het afgelopen.''

Trainer Danny Blind is op de hoogte van de twijfels bij De Jong. 'Blind begrijpt waar mijn onvrede vandaan komt. Maar hij kan daar niet zoveel aan veranderen. Ik doe geen beloften aan Ajax als ik nog niet zeker ben van mijn zaak.'
Built for Speed
pi_26539415
quote:
Op woensdag 27 april 2005 10:03 schreef HansvanOchten het volgende:
-knip-
Dan maar na een middenmotor, hij is echt wel op te vangen. Wil nu iedereen weg bij Ajax ?
pi_26540569
Dat zou best kunnen maar hij haalt de top echt wel met of zonder Ajax.
pi_26540685
De Jong moet zeker blijven, hij is de enige echte Amsterdammer die we nog over hebben.
  woensdag 27 april 2005 @ 11:42:48 #107
17283 Cheiron
Ho ho ho...
pi_26540931
Denken die "jochies" nou echt dat er stapels topclubs op ze zitten te wachten? Laat ze eerst twee seizoenen achter elkaar stabiel op een goed niveau spelen, en dan denken over een topclub.
Too lazy to be an evil genius..
PSN ID: Cheironnl
  woensdag 27 april 2005 @ 11:44:55 #108
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26540975
quote:
Op woensdag 27 april 2005 11:42 schreef Cheiron het volgende:
Denken die "jochies" nou echt dat er stapels topclubs op ze zitten te wachten? Laat ze eerst twee seizoenen achter elkaar stabiel op een goed niveau spelen, en dan denken over een topclub.
Kennelijk denken ze dat. En voor De Jong zal dit ook wel gelden. Is het niet zo dat Arsenal hem wel wil hebben. De Ridder zie je hetzelfde bij: Man U, Newcastle en Tottenham willen hem erbij. Dan ben je gek om op dit moment nog bij Ajax te blijven. Simpel as that!
  woensdag 27 april 2005 @ 11:59:11 #109
15869 gr8w8
Better by design.
pi_26541277
De ratten verlaten het zinkend schip als eerst.
Welkom bij de V&D der webfora.
pi_26541814
De Jong moet echt blijven, topgozer is het en kan ook nog goed voetballen
pi_26542230
Kan je nagaan wat een zooitje Arie en die knoeier ervan gemaakt hebben ...
pi_26546542
quote:
Op dinsdag 26 april 2005 22:40 schreef HansvanOchten het volgende:

[..]

Mitea haalt vaak genoeg de achterlijn. Hij trekt alleen vaak naar binnen. Wat natuurlijk ook weer positief kan zijn soms.
Hij trekt niet vaak maar altijd naar binnen. Dan haal je dus niet de achterlijn.......
I didn't lose my mind, it was mine to give away.
pi_26547174
quote:
Op woensdag 27 april 2005 16:07 schreef aldostuta het volgende:

[..]

Hij trekt niet vaak maar altijd naar binnen. Dan haal je dus niet de achterlijn.......
misschien bedoelt hij dat Mitea weleens over de achterlijn vliegt als ie weer een schouderduwtje krijgt
pi_26547274
Is Van der Vaart weer fit? Ik zou hem graag weer eens in de basis zien ipv Sneijder...
pi_26547316
Achterlijn halen is 1 maar een goede bal daarna is weer wat anders. Er komen ballen vanaf de zijkant waarvan je denkt "zit die doos nog om je schoen of zo" ?
  woensdag 27 april 2005 @ 16:43:14 #116
15869 gr8w8
Better by design.
pi_26547479
quote:
Op woensdag 27 april 2005 16:34 schreef Radegast het volgende:
Is Van der Vaart weer fit? Ik zou hem graag weer eens in de basis zien ipv Sneijder...
Daar ben ik het dan niet mee eens. Sneijder heeft laten zien dattie voetbaltechnisch toch meer brengt. vdVaart brengt alleen onrust.
Welkom bij de V&D der webfora.
pi_26547583
quote:
Op woensdag 27 april 2005 16:43 schreef gr8w8 het volgende:

[..]

Daar ben ik het dan niet mee eens. Sneijder heeft laten zien dattie voetbaltechnisch toch meer brengt. vdVaart brengt alleen onrust.
Waarom brengt sneijder voetbaltechnisch meer dan? heb je zijn corners gezien de afgelopen maanden en maanden?
I didn't lose my mind, it was mine to give away.
  woensdag 27 april 2005 @ 16:53:22 #118
15869 gr8w8
Better by design.
pi_26547741
Dode spelsituaties is een ander verhaal, maar dat is maar een klein stukje van het geheel. Die corners zijn ook minder doordat de rest weigert de verdediging het lastif te maken en op een hoopje gaat staan.
Welkom bij de V&D der webfora.
  woensdag 27 april 2005 @ 16:56:12 #119
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_26547800
Sneijders corners zijn "eerste man, eerste paal" Hou dit zinntje maar eens in gedachten als je Ajax kijkt en zeg het vlak voor de corner, en na de corner. Zal je zien dat het 90% van de keren klopt .
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  woensdag 27 april 2005 @ 17:02:35 #120
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_26547941
Daarom moet van der Vaart de corners ook nemen.
pi_26548195
Alleen is Raffie na het nemen van een corner door de afstand richting cornervlag gelijk zo bekaf dat ie 5 minuten geen bal raakt.... Ik prefereer Sneijder, in alle opzichten.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 27 april 2005 @ 17:32:52 #122
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_26548528
Ach, Wesley denkt dat 'ie na het nemen van een corner tijd genoeg heeft om zelf naar de goal te rennen om 'm in 't doel te koppen. Of natuurlijk uit de rebound vanaf de middellijn alsnog een ram te geven richting doel. Geen idee waar je nou meer aan hebt.
  woensdag 27 april 2005 @ 17:41:30 #123
15869 gr8w8
Better by design.
pi_26548697
Ach, zo zit Sylvie niet zo alleen op de tribune, wel zo gezellig. Kan vdVaart mooi buitenspel uitleggen enzo.
Welkom bij de V&D der webfora.
pi_26548857
Terwijl Ajax interesse steekt in jonge gassies (Rosenberg) kunnen ze beter wat routine aan de selectie toevoegen. En wat heb je aan Rosenberg als je Manucharyan ook nog hebt. Wil Blind volgend jaar met 4 spitsen gaan spelen ofzo?
pi_26549379
Klote
quote:
'Valencia onderhandelt met Kluivert'
BBC Sport
Valencia is al in een vergevorderd stadium met Patrick Kluivert, zo meldt de Engelse tabloid The Sun. De Amsterdam speelt momenteel bij Newcastle United, maar is onder Graeme Souness niet altijd basisklant. Newcastle heeft een optie om het aflopende contract met de Nederlander met twee jaar te verlengen.

Ondanks dat de Amsterdammer zich in de bekerwedstrijden (UEFA Cup en FA Cup) al meerdere malen waarmaakte, wil trainer Souness zijn contract waarschijnlijk niet verlengen. De geruchten gaan dat de oud-Ajacied en de oefenmeester het niet goed met elkaar kunnen vinden.

Kluivert zelf heeft al laten weten het liefst naar Italië of Spanje te willen. Ook Deportivo La Coruña, Real Sociedad en Sevilla zouden interesse hebben in de (oud-)international, terwijk ook AZ en Ajax genoemd werden.
Bron voetbalzone
pi_26549531
quote:
Op woensdag 27 april 2005 18:15 schreef Nashje het volgende:
Klote
[..]
Eerst zeg je dat we wel genoeg spitsen hebben en een post later baal je dat Kluivert niet komt?

Als ik Kluivert was, zou ik trouwens helemaal niet meer terug naar NL komen.
A player does not hope to get lucky; he just hopes others don't get lucky.
Klik dan als je durft
pi_26549663
quote:
Op woensdag 27 april 2005 18:23 schreef Suijk het volgende:

[..]

Eerst zeg je dat we wel genoeg spitsen hebben en een post later baal je dat Kluivert niet komt?
Nee dat zei ik niet. Ik zei dat Ajax beter wat routine kan gebruiken dan alweer een jong gassie.
pi_26549699
quote:
Op woensdag 27 april 2005 16:47 schreef aldostuta het volgende:

[..]

Waarom brengt sneijder voetbaltechnisch meer dan? heb je zijn corners gezien de afgelopen maanden en maanden?
Elke corner is dramatisch. Maakt niet uit wie hem neemt. Van der Vaart heb ik ook weinig goede ballen zien geven qua corners en vrije trappen. Dat mag echt wel eens beter worden.
pi_26549732
quote:
Op woensdag 27 april 2005 18:30 schreef Nashje het volgende:

[..]

Nee dat zei ik niet. Ik zei dat Ajax beter wat routine kan gebruiken dan alweer een jong gassie.
quote:
Wil Blind volgend jaar met 4 spitsen gaan spelen ofzo?
Dan nog spreek je je tegen

Kluivert hoeft voor mij niet persee terug hoor.
pi_26549814
quote:
Ajax zoekt linksbenige verdedigers
Ajax is op zoek naar minstens twee linksbenige verdedigers. Eén linksback stond al op de verlanglijst, omdat Ajax anticipeerde op het vertrek van Maxwell. Nu hij acht maanden uit de roulatie is, is dat niet veranderd.
Ajax wacht af hoe Urby Emanuelson zich in de komende periode op die positie ontwikkelt. Verder heeft Danny Blind weinig keus: John O'Brien vertrok na de winterstop, Nigel de Jong wil alleen in noodgevallen vleugelverdediger zijn en er is geen back-up voor Juliën Escudé.
Eén van spelers die met Ajax in verband worden gebracht is Michael Jansen, de 20-jarige linksback van Vitesse.
  woensdag 27 april 2005 @ 18:38:57 #131
30919 mitt
Michael Corleone
pi_26549833
mooie club voor Kluivert.
Op dinsdag 9 september 2003 13:57 schreef Dr.Daggla het volgende:
[13:57:43] <@Daggla> ik weet ei'k ook niet wie corleone is.. Uit ER ofzo?
  woensdag 27 april 2005 @ 19:08:32 #132
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26550553
Ik zal zeker niet klagen als Kluivert weer naar Ajax komt. Die kans acht ik, zeker na het nieuws over Valencia, minimaal.

En Ajax moet eens kappen met jonge spelers kopen
pi_26550637
quote:
Op woensdag 27 april 2005 18:33 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]


[..]

Dan nog spreek je je tegen

Kluivert hoeft voor mij niet persee terug hoor.
Ik doelde op de leeftijden van Rosenberg en Manucharyan en ik dacht meer aan als Kluivert komt dat Charisteas weer vertrekt. Maar dat had ik er niet bij gezet.
pi_26551457
Twee linksbenige verdedigers. Michael Jansen wordt steeds meer genoemd, die zal het wel worden. Dan heb je dus de man die centraal en op de flank kan spelen. De tweede zal ongetwijfeld uit het buitenland komen en ook de naam Enrique Corrales duikt in Spaanse media op.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 27 april 2005 @ 19:50:40 #135
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26551550
Enrique Corrales, is dat wat?
pi_26551635
Goede linksback van Osasuna, maar ik verwacht eigenlijk niet dat Spanjaarden naar Nederland komen. Zal wel iets van de kranten daar zijn.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
  woensdag 27 april 2005 @ 20:36:20 #137
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_26552665
quote:
Op woensdag 27 april 2005 11:29 schreef jimjim1983 het volgende:
De Jong moet zeker blijven, hij is de enige echte Amsterdammer die we nog over hebben.
Van waar denk je dat Babel vroeger op zjin fietsje naar de Arena kwam?
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
pi_26552880
quote:
Op woensdag 27 april 2005 20:36 schreef The_Hives het volgende:

[..]

Van waar denk je dat Babel vroeger op zjin fietsje naar de Arena kwam?
wonen in amsterdam maakt je nog geen echte amsterdammer.
  woensdag 27 april 2005 @ 20:47:23 #139
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26552913
quote:
Op woensdag 27 april 2005 20:46 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

wonen in amsterdam maakt je nog geen echte amsterdammer.
hij is geboren in Amsterdam, zegt dat dan wel genoeg? Wat maakt De Jong dan meer Amsterdammer dan Babel?
pi_26552925
quote:
Op woensdag 27 april 2005 20:47 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

hij is geboren in Amsterdam, zegt dat dan wel genoeg? Wat maakt De Jong dan meer Amsterdammer dan Babel?
de jong heeft branie
  woensdag 27 april 2005 @ 20:51:04 #141
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26552996
quote:
Op woensdag 27 april 2005 20:47 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

de jong heeft branie
Als ik wist wat dat was, Babel vast ook
pi_26553094
quote:
Op woensdag 27 april 2005 20:51 schreef TimmyAsd het volgende:

[..]

Als ik wist wat dat was, Babel vast ook
laat ik het dan zo zeggen: De Jong is lichtelijk arrogant (zoals het hoort ) en heeft veel lef en zelfvertrouwen.
  woensdag 27 april 2005 @ 20:56:36 #143
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26553120
quote:
Op woensdag 27 april 2005 20:55 schreef jimjim1983 het volgende:

[..]

laat ik het dan zo zeggen: De Jong is lichtelijk arrogant (zoals het hoort ) en heeft veel lef en zelfvertrouwen.
Komt nog wel bij Balen Aan zelfvertrouwen ontbreekt het iig niet
pi_26553178
ik heb toch het idee dat Babel wat ingetogener is.
  woensdag 27 april 2005 @ 21:02:16 #145
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26553269
quote:
Op woensdag 27 april 2005 20:59 schreef jimjim1983 het volgende:
ik heb toch het idee dat Babel wat ingetogener is.
Zeker. Zelfvertrouwen heeft hij wel. Alleen durft hij dat (nog) niet hardop uit te spreken
  woensdag 27 april 2005 @ 21:02:25 #146
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_26553274
dus dan geen echte Amsterdammer. Rare redenering heb je.

Ik denk overigens dat Babel juist wat arroganter is, maar omdat hij er net 'bij' zit en nog veel invloed heeft van de media training, toont hij het nog niet.
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  woensdag 27 april 2005 @ 21:03:57 #147
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_26553315
quote:
Op woensdag 27 april 2005 20:59 schreef jimjim1983 het volgende:
ik heb toch het idee dat Babel wat ingetogener is.
De Jong heeft ook net even een wat andere jeugd gehad dan Babel. Toevallig nog de moeder van De Jong gezien bij FC Godenzonen? Klonk niet echt als een ideaal gezin: ouders in scheiding, moeder doodziek. Bij Babel klinkt het allemaal wat vrolijker thuis
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
  woensdag 27 april 2005 @ 21:15:49 #148
50936 The_Hives
Is nu tripple oom Hives O+ !!!
pi_26553627
Karin Bloemen had er eigenlijk niet bij gemoeten.
AFC AJAX Kampioen 2012-2013
Fok! Federatie
1918,1919,1931,1932,1934,1937,1939,1947,1957,1960,1966,1967,1968,1970,1972,1973,1977,1979,1980 1982,1983,1985,1990,1994,1995,1996,1998,2002,2004,2011,2012,2013
  woensdag 27 april 2005 @ 21:18:44 #149
33232 Againzender
Vriend van de show
pi_26553692
quote:
Op woensdag 27 april 2005 21:15 schreef The_Hives het volgende:
Karin Bloemen had er eigenlijk niet bij gemoeten.
was inderdaad een wat rare combinatie
[b]Op maandag 6 september 2010 00:28 schreef tong80 het volgende:[/b]
GVD Wat moet jij een trotse vader zijn :)
:P
pi_26553817
quote:
Op woensdag 27 april 2005 21:02 schreef The_Hives het volgende:
dus dan geen echte Amsterdammer. Rare redenering heb je.
ik bedoel met echte amsterdammer gewoon dat hij een wat meer amsterdamse uitstraling en persoonlijkheid heeft. snappie?
quote:
Ik denk overigens dat Babel juist wat arroganter is, maar omdat hij er net 'bij' zit en nog veel invloed heeft van de media training, toont hij het nog niet.
In de A1 was hij ook altijd wel rustig, misschien dat hij gaat zweven door de media maar het is een vrij rustige jongen.
pi_26553852
quote:
Op woensdag 27 april 2005 21:03 schreef Againzender het volgende:

[..]

De Jong heeft ook net even een wat andere jeugd gehad dan Babel. Toevallig nog de moeder van De Jong gezien bij FC Godenzonen? Klonk niet echt als een ideaal gezin: ouders in scheiding, moeder doodziek. Bij Babel klinkt het allemaal wat vrolijker thuis
en toch is De Jong (ogenschijnlijk) altijd vrolijk
  woensdag 27 april 2005 @ 21:29:51 #152
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26553970
quote:
Op woensdag 27 april 2005 21:15 schreef The_Hives het volgende:
Karin Bloemen had er eigenlijk niet bij gemoeten.
Dat denk ik wel vaker over andere gasten Vraag me echt af wat die daar doen..

Elke week trouwens ook over Barend
pi_26554537
misschien is het al besproken, maar welke geit verzint het op om k-dag tegaan voetballen?
En Vincent zag het koren
En Einstein het getal
En Zeppelin de Zeppelin
En Johan zag de bal
  woensdag 27 april 2005 @ 21:55:23 #154
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26554638
quote:
Op woensdag 27 april 2005 21:50 schreef SoA-Holic het volgende:
misschien is het al besproken, maar welke geit verzint het op om k-dag tegaan voetballen?
Die geit die het speelschema geeft gemaakt

mja, sommige mensen werken gewoon op die dag. Hier is de supermarkt van 08.00 tot 20.00 uur open
pi_26554722
K-dag?
pi_26554747
quote:
Op woensdag 27 april 2005 21:50 schreef SoA-Holic het volgende:
misschien is het al besproken, maar welke geit verzint het op om k-dag tegaan voetballen?
och, psv speelt op dodenherdenking, en volgend jaar is er op nieuwjaarsdag ook een wedstrijd
  woensdag 27 april 2005 @ 22:01:56 #157
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26554811
quote:
Op woensdag 27 april 2005 21:58 schreef Max-Westerman het volgende:
K-dag?
koninginnedag
  woensdag 27 april 2005 @ 22:07:29 #158
15869 gr8w8
Better by design.
pi_26554946
K-dag.
Q-day.
Welkom bij de V&D der webfora.
pi_26555182
Lekker BOEIEND.
pi_26555277
quote:
Op woensdag 27 april 2005 21:50 schreef SoA-Holic het volgende:
misschien is het al besproken, maar welke geit verzint het op om k-dag tegaan voetballen?
Lekker gezellig tegen die tijd een cafe'tje opzoeken in Amsterdam

Zullen genoeg zijn die het wel uitzullen zenden lijkt me.
  woensdag 27 april 2005 @ 22:25:22 #161
15869 gr8w8
Better by design.
pi_26555443
Zijn toch ook wel eens wedstrijden van Oranje geweest op die dag? En op vele plaatsen schoolvoetbal.
Welkom bij de V&D der webfora.
pi_26555465
- Galásek heeft trouwens zijn rentree gemaakt bij Jong Ajax.
- VI meldt dat Hans Galje (oud doelman) een van de kandidaten zou zijn voor de positie hoofd opleidingen.
- Voor de liefhebbers van oefenduels oefent Ajax tegen Quick '20 en Rijnsburgse Boys.
  donderdag 28 april 2005 @ 08:10:42 #163
45511 TimmyAsd
Raise your hands motherfuckers
pi_26561955
quote:
AZ en PSV worden steeds populairder
R. Deelstra | Noord-Hollands Dagblad | 28-04-2005 01:14:50

De populairiteit van AZ en PSV het afgelopen seizoen aanzienlijk toegenomen. Uit een onderzoek van het bureau Sport + Markt AG uit Hilversum blijkt dat de sympathie voor de Eindhovenaren van 23 procent gegroeid is naar 32 procent. AZ heeft een ongelofelijke sprong van vier naar achttien procent gemaakt.

Ajax blijft de populairste club in Nederland. De Amsterdammers vinden sympathie bij 54 procent van de bevolking. Goede tweede is Feyenoord. De Rotterdammers zijn bij 42 procent van de Nederlanders populair. SC Heerenveen is vijfde met elf procent, terwijl FC Utrecht volgt met acht procent.

De respondenten konden meer dan één club als favoriet kiezen.
Khad niet anders verwacht (http://www.nhd.nl/Index/0,4731,,00.html?sHoofdUrl=http%3A%2F%2Fwww.nhd.nl%2FPagina%2F0%2C7106%2C15-1-7067--2564663-1589-723605-%2C00.html voor de afzeikers van VZ)
  donderdag 28 april 2005 @ 08:15:12 #164
15869 gr8w8
Better by design.
pi_26561970
Voor veel mensen is het dan ook levensgevaarlijk om te zeggen dat ze niet voor Ajax zijn.
Welkom bij de V&D der webfora.
pi_26562039
Maar HOE kun je nou sympathie hebben zowel voor Ajax als voor psv of feyenoord?!?!
Koning.
pi_26562159
quote:
Op donderdag 28 april 2005 08:22 schreef tha_dark het volgende:
Maar HOE kun je nou sympathie hebben zowel voor Ajax als voor psv of feyenoord?!?!
Ik heb twee neefjes die (door een verkeerde opvoeding) beide voor Feyenoord zijn, maar daarnaast voor alles wat iets met een bal doet.
Nou heb ik zelf ook bijv. meer sympathie voor Feyenoord dan voor Psv, tis echter maar heeeel weinig sympathie.
pi_26564496
quote:
Volgens de Italiaanse geruchtenwebsite Calciomercato gaat Ajax met Maxwell en zijn zaakwaarnemer Mino Raiola binnen tien dagen weer om tafel om een nieuwe aanbieding te bespreken. (foto: ANP)
De website weet ook te melden dat Juventus, Inter Milan en AC Milan staan te popelen om hem vanaf medio 2006 transfervrij te contracteren. Momenteel is Maxwell op zoek naar een geschikte revalidatieplaats in Amerika, om te herstellen van zijn afgescheurde voorste kruisband.
slettebak [@] gmail.com
  donderdag 28 april 2005 @ 11:00:15 #168
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_26564759
quote:
Op donderdag 28 april 2005 08:39 schreef sol1tair het volgende:

[..]

Ik heb twee neefjes die (door een verkeerde opvoeding) beide voor Feyenoord zijn, maar daarnaast voor alles wat iets met een bal doet.
Nou heb ik zelf ook bijv. meer sympathie voor Feyenoord dan voor Psv, tis echter maar heeeel weinig sympathie.
Dat heet "minder afkeer", niet "sympathie"
pi_26564812
Medelijden .
slettebak [@] gmail.com
  donderdag 28 april 2005 @ 12:05:38 #170
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_26566429
Trouwens, offtopic maar 't komt regelmatig wel van pas hier. Voor iedereen die Firefox heeft, heeft iemand een mooi tooltje gemaakt:

Heb je nou echt genoeg van mij gehad?

Voor een lijst met suggesties van namen, mail me
pi_26566486
Heb geen FF maar voor DAM zou het wel van pas zijn. Al is die nu 2 maanden weg .
slettebak [@] gmail.com
  donderdag 28 april 2005 @ 12:11:48 #172
50634 Houniet
ik ruik vet lekker
pi_26566615
succes supporters
Op zaterdag 10 juni 2023 14:52 schreef GGMM het volgende:
Eigenlijk is elke prijs die in het voetbal gewonnen wordt terug te leiden naar het Ajax-DNA
  donderdag 28 april 2005 @ 12:14:04 #173
6253 HeatWave
Apex Predator
pi_26566686
quote:
Op donderdag 28 april 2005 12:05 schreef twi het volgende:
Trouwens, offtopic maar 't komt regelmatig wel van pas hier. Voor iedereen die Firefox heeft, heeft iemand een mooi tooltje gemaakt:

Heb je nou echt genoeg van mij gehad?

Voor een lijst met suggesties van namen, mail me
.If user = *psv* then ignore

.
A gentle wave of heat flows over the FOK! forum
Get woke, go broke!
  donderdag 28 april 2005 @ 12:22:21 #174
529 twi
Het lichtje is uit...
pi_26566885
Ach, gelukkig zijn ze daar in de ban van de pijnlijke nederlaag tegen Milan, dus is 't hier even windstil. Maar ik ben voorbereid
pi_26567085
quote:
Op donderdag 28 april 2005 12:05 schreef twi het volgende:
Trouwens, offtopic maar 't komt regelmatig wel van pas hier. Voor iedereen die Firefox heeft, heeft iemand een mooi tooltje gemaakt:

Heb je nou echt genoeg van mij gehad?

Voor een lijst met suggesties van namen, mail me
Staat al aan. Ik ben inmiddels alleen heerser
pi_26567288
quote:
Op donderdag 28 april 2005 12:05 schreef twi het volgende:
Trouwens, offtopic maar 't komt regelmatig wel van pas hier. Voor iedereen die Firefox heeft, heeft iemand een mooi tooltje gemaakt:

Heb je nou echt genoeg van mij gehad?

Voor een lijst met suggesties van namen, mail me
Geniaal.

cultheld staat er al in, en golfer .
Die Welt ist alles was der Fall ist.
pi_26567364
quote:
Op donderdag 28 april 2005 12:05 schreef twi het volgende:
Trouwens, offtopic maar 't komt regelmatig wel van pas hier. Voor iedereen die Firefox heeft, heeft iemand een mooi tooltje gemaakt:

Heb je nou echt genoeg van mij gehad?

Voor een lijst met suggesties van namen, mail me
Relaxed
  donderdag 28 april 2005 @ 13:25:12 #178
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_26568540
quote:
Op donderdag 28 april 2005 12:37 schreef keeper het volgende:
Geniaal.

cultheld staat er al in, en golfer .
TLK.
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
  donderdag 28 april 2005 @ 13:27:01 #179
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_26568584
Boerrigter definitief van Twente naar Ajax.
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
pi_26568787
quote:
De geruchtenmachine van Tribal Football meldt zojuist dat Ajax nog steeds interesse zou hebben in de Poolse middenvelder Sebastian Mila, die momenteel uitkomst voor het Oostenrijkse Austria Wien.
Naast Ajax zouden Feyenoord, Fulham en Borussia Dortmund ook wel oren hebben naar de 22-jarige middenvelder. Ajax wil zich vermoedelijk komende zomer nog versterken met een middenvelder, omdat Tomas Galasek erg blessuregevoelig is
slettebak [@] gmail.com
pi_26571545
quote:
Op donderdag 28 april 2005 13:27 schreef PJORourke het volgende:
Boerrigter definitief van Twente naar Ajax.
Weet iemand of hij echt zo goed is?
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_26571586
quote:
Donderdag 28 april - Juventus mag cup met de grote oren houden
(Verslaggever SV, Rome, 15.17u GMT+01.00, De Telegraaf)

Het International Hof voor Arbitrage (CAS) in Rome heeft vandaag besloten dat Juventus toch de gewonnen prijzen tussen 1994 en 1998 mag behouden, ondanks dat de clubarts schuldig is bevonden op het toedienen van verboden middelen.
'Het gebruik van pharmaceutische middelen die niet expliciet verboden zijn in de sport, kan niet worden bestraf met disciplinaire maatregelen', aldus het CAS vandaag. Hierdoor is de laatste kans voor Ajax om de Champions League van het seizoen 1995/ 1996 met terugwerkende kracht te winnen verschoten.
slettebak [@] gmail.com
pi_26571676
quote:
Op donderdag 28 april 2005 15:22 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Weet iemand of hij echt zo goed is?
Is volgens mij nog niet bekend, hij kon ook naar PSV en Bayern München.
-je webicon was te groot, niet terugplaatsen-
pi_26571700
quote:
Op donderdag 28 april 2005 15:27 schreef Sjakie01 het volgende:

[..]

Is volgens mij nog niet bekend, hij kon ook naar PSV en Bayern München.
Logische keuze .
slettebak [@] gmail.com
pi_26571751
quote:
Op donderdag 28 april 2005 15:27 schreef JaWi het volgende:

[..]

Logische keuze .
Idd, bij PSV breekt toch geen jeugd door en Bayern dat zijn Duitsers
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_26571808
quote:
Op donderdag 28 april 2005 15:22 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Weet iemand of hij echt zo goed is?
Ik heb nog tegen hem gespeeld toen hij bij Quick voetbalde, ik zat op dat moment bij Sportclub Enschede. Maar dat was in de D of C als ik me niet vergis. Toen viel zijn talent nog wel mee en niet zo op. Maar het schijnt dat hij zich vol heeft geevalueerd. Hij was toen nog een heel klein mannetje trouwens.
-je webicon was te groot, niet terugplaatsen-
pi_26571863
quote:
Op donderdag 28 april 2005 15:29 schreef F1Bas het volgende:

[..]

Idd, bij PSV breekt toch geen jeugd door en Bayern dat zijn Duitsers
Ajax is gewoon de mooiste van die 3.
slettebak [@] gmail.com
pi_26571892
quote:
Op donderdag 28 april 2005 15:33 schreef JaWi het volgende:

[..]

Ajax is gewoon de mooiste van die 3.
Dat is ook helemaal waar, al gingen er in het verleden nog wel eens een paar naar PSV ipv Ajax.
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_26572322
quote:
Op donderdag 28 april 2005 15:24 schreef JaWi het volgende:

[..]
Tsja, viel te verwachten natuurlijk. Wel jammer, want als er één ploeg was die dat jaar de CL verdiende te winnen was het Ajax wel. Alleen al op basis van die schitterende 0-2 in Madrid
'Wish I was old and a little sentimental'
Porcupine Tee - Normal
pi_26572910
quote:
Op donderdag 28 april 2005 15:51 schreef StarGazer het volgende:

[..]

Tsja, viel te verwachten natuurlijk. Wel jammer, want als er één ploeg was die dat jaar de CL verdiende te winnen was het Ajax wel. Alleen al op basis van die schitterende 0-2 in Madrid
Een van de beste wedstrijden ooit
AFC Ajax, IJsselmeervogels & Indiana Pacers
pi_26575036
Mila als ervaren middenvelder? Raar verhaal.
ASWH, de trots van de regio
www.thuisuiteten.nl
pi_26577190
quote:
28/4/2005 - Sky Sports: "Pienaar legt voorstel Ajax naast zich neer"
(Gepost door P.)

BRON: Sky Sports

De afgelopen weken kwamen er tegenstrijdige berichten binnen over een eventuele verlenging van het verblijf van Steven Pienaar bij Ajax. Sky Sports meldt vandaag dat Pienaar het voorstel van Ajax om zijn contract te verlengen naast zich neer heeft gelegd. De middenvelder zou volgens Sky Sports op een transfer in de zomer azen. Met name Arsenal zou belangstelling hebben voor Pienaar
pi_26577263
Is dit zijn laatste jaar of niet?

Ah in 2006 loopt het af
pi_26577367
Pienaar moet blijven .
slettebak [@] gmail.com
  donderdag 28 april 2005 @ 19:15:49 #195
67174 Dos37
Come on Twente
pi_26577381
quote:
Op donderdag 28 april 2005 19:09 schreef BliksemSchigt het volgende:

[..]

laat maar mooi naar Arsenal heen gaan
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
pi_26577420
quote:
Op donderdag 28 april 2005 19:15 schreef Dos37 het volgende:

[..]

laat maar mooi naar Arsenal heen gaan
Pienaar moet blijven

En vanavond heeft Studio Sport een uitgebreid interview met Maxwell
pi_26577496
Ze willen allemaal weg
pi_26577518
quote:
Op donderdag 28 april 2005 12:11 schreef Houniet het volgende:
succes supporters
En die 54% met sympathie voor Ajax heeft dat uiteraard omdat ze het shirt zo mooi vinden
pi_26577552
quote:
Op donderdag 28 april 2005 19:20 schreef Cruoninga het volgende:

[..]

En die 54% met sympathie voor Ajax heeft dat uiteraard omdat ze het shirt zo mooi vinden
Ga heen, boer .
slettebak [@] gmail.com
  donderdag 28 april 2005 @ 19:23:38 #200
67174 Dos37
Come on Twente
pi_26577592
quote:
Op donderdag 28 april 2005 19:19 schreef Max-Westerman het volgende:
Ze willen allemaal weg
Nou dat hoeft toch niet iets slechts te zijn ik zie het als een afsluiting van deze periode en dan bouwen aan een ouder team
Premier League toto winnaar 2007-2008 en [b]2008-2009[/b]
Held Blaise NKUFO [b]All time topscoorder in Enschede[/b]
[b]WE WON IT ELEVEN TIMES![/b]
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')