abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  donderdag 12 mei 2005 @ 11:46:14 #126
117328 JanPoedel
XS4ALL CSS-02
pi_26939688
quote:
Op donderdag 12 mei 2005 11:40 schreef Koos Voos het volgende:
Turkije heeft vanaf 1999 per jaar ca. 6000 miljoen dollar steun nodig om overeind te blijven....
(bron: IMF)
Wow, zo lijkt 6000 miljoen veel meer dan 6 miljard. Terwijl het toch hetzelfde is. Je had net zo goed 6000000000 dollar kunnen schrijven.

Bovendien spreekt je bron niet over het overeind houden, maar voor de rest is dat wel een leuke persoonlijke 'touch'. Al strookt het niet met de waarheid. Een land valt of staat niet met dat bedragje.
Het verstand van degenen die op alles een materialistische visie hebben, zit in hun ogen. En de ogen zijn blind in de spiritualiteit.
- www.islamendialoog.nl
pi_26940179
quote:
Op donderdag 12 mei 2005 10:31 schreef Elgigante het volgende:
Zo te lezen moet het proces van Ocalan over en dat zal de Turkse overheid niet zo leuk vinden, ik ben wel blij dat er dus Europees gezien wel waarde gehecht wordt aan een eerlijk proces en gelijke rechten in Europese landen.
Wat vind jij van de gang van zaken clio?
ocalan moet boeten en hangen voor alle kinderen vrouwen en ouderen die hij heeft vermoord, waaronder een oom van mij die werd vermoord door terroristen omdat hij een leraar was in het oosten van Turkije.
Min-e zei het volgende: Als jij een vrouw was geweest, was je echt een slet geweest..
pi_26940274
quote:
Op donderdag 12 mei 2005 12:03 schreef ClioSporT het volgende:

[..]

ocalan moet boeten en hangen voor alle kinderen vrouwen en ouderen die hij heeft vermoord, waaronder een oom van mij die werd vermoord door terroristen omdat hij een leraar was in het oosten van Turkije.
Niet voor de mannen die hij vermoord heeft dan?

Voerde hij ook zelf aanslagen uit of was hij slechts de leider en het brein?
Yeah baby Yeah!
pi_26941301
quote:
Op donderdag 12 mei 2005 11:10 schreef JanPoedel het volgende:

[..]

Dat zeg ik, Turkije speelt het spelletje mee.
[..]

De rechtzaak moet niet opnieuw omdat de uitkomst de EU niet aanstaat, maar omdat er militairen in de rechtbank zaten. En dit geval zou je dus niet eens kunnen spreken van een knieval. De uitkomst verandert immers niet. Een terrorist is niet opeens terrorist af als er nog een rechtzaak komt. En nee, Turkije is niet zo mild voor zijn terroristen zoals bepaalde andere landen dat wel zijn.
[..]

In NL zou dat misschien miljoenen verslinden. In Turkije hooguit een paar honderdduizend. Een land dit jaarlijks miljarden aan het militaire aparaat besteedt, heeft nog wel een paar miljoen over om een staatsvijand te laten berechten. Sterker nog, het hele eiland Imrali is enkel voor hem. Dat kost ook jaarlijks miljoenen. Net zoals jij bereid zou zijn om een Volkert levenslang op te laten sluiten en daar ook voor bereid zou zijn om een jaarlijkse bijdrage te leveren, worden kosten noch moeite gespaard om dit soort grote terroristen het leven zo zuur mogelijk te maken.
Je kunt het uitleggen als spelletje meespelen, maar het is niets anders dan opdrachten uitvoeren van een club waar je graag lid van wilt worden, dat ze nu meteen mee werken vind ik een positief signaal, ik had wat meer tijdrekken verwacht.

Maar hoe staan de Koerden in Turkije eigenlijk tov dit proces, zijn de spanningen in die gebieden niet tot het kookpunt gestegen inmiddels.
Voor hen zal Ocalan een held zijn, voor de gemiddelde turk een terrorist.
Yeah baby Yeah!
  donderdag 12 mei 2005 @ 12:50:53 #130
117328 JanPoedel
XS4ALL CSS-02
pi_26941653
quote:
Op donderdag 12 mei 2005 12:37 schreef Elgigante het volgende:

[..]

Je kunt het uitleggen als spelletje meespelen, maar het is niets anders dan opdrachten uitvoeren van een club waar je graag lid van wilt worden, dat ze nu meteen mee werken vind ik een positief signaal, ik had wat meer tijdrekken verwacht.
Daarmee bevestig je mijn stelling. Turkije doet voorkomen alsof de EU nu een plaagstootje uitdeelt. Men weet immers maar al te goed dat de uitkomst het zelfde zal zijn. Dat het land geen tijd rekt is hier dus aan te danken.
quote:
Maar hoe staan de Koerden in Turkije eigenlijk tov dit proces, zijn de spanningen in die gebieden niet tot het kookpunt gestegen inmiddels.
Voor hen zal Ocalan een held zijn, voor de gemiddelde turk een terrorist.
Er zijn koerden die hem een held vinden en er zijn koerden die hem ook gewoon als terrorist zien. Wat zijn motieven ook zijn, niemand kan ontkennen dat hij een terrorist was. Mohammed B en Samir A zijn voor sommigen ook helden, terwijl hun daden toch echt terroristische daden zijn. Dat doet daar niets aan af. De rechtspraak kijkt naar feiten, niet naar de gevoelens van een groepje mensen.
Het verstand van degenen die op alles een materialistische visie hebben, zit in hun ogen. En de ogen zijn blind in de spiritualiteit.
- www.islamendialoog.nl
pi_26946791
en nog wat ' news' ..

ANKARA, May 10 (AFP) - 18h11 - The Turkish government has drafted a bill sought by the European Union to address complaints from non-Muslim religious foundations over restrictions to their property rights, Deputy Prime Minister Mehmet Ali Sahin said Tuesday.

"From time to time, there have been complaints from (non-Muslim) community foundations and EU officials... This bill aims to eradicate to a great extent those complaints," Sahin told reporters after a cabinet meeting.

He said the draft bill would be sent to parliament in several days, without explaining what specific measures it contained.
The EU, set to open membership talks with Turkey on October 3, has long pressed Ankara to amend legal provisions restricting the property rights of non-Muslim religious foundations in the country.

Predominantly Muslim Turkey is home to small communities of Christians, mainly Orthodox Greeks and Armenians, and Jews, most of them concentrated in Istanbul.

In an October report on Turkey’s democratization progress, the EU said that non-Muslim communities "lack legal personality, face restricted property rights and interference in the management of their foundations, and are not allowed to train clergy," even though their freedom to worship was largely unhampered.

"Their existing properties are permanently at risk of being confiscated and attempts to recover property by judicial means encounter numerous obstacles," the report said.
bron: http://www.kurdmedia.com/news.asp?id=6843


Ankara - Aiming to improve the defense industry, Turkey has decided to design and produce an aircraft The Defense Industry Undersecretariat has ordered the Turkish Aerospace Industries (TAI) to design and manufacture an aircraft which will look like a jet, by 2008. It will be a basic training aircraft which will be produced completely in Turkey.

The modernization of the Turkish Land Forces' M-60 tanks was earlier awarded to the Israeli firm IAI. Some 180 tanks are to be modernized in the first stage of the $600 million project. However, the Israeli concern did not meet the timetable for testing the first prototype in summer and winter tests. As the project faced a six-month delay, Turkey decided to suspend payments to the firm.
bron: http://www.turks.us/article.php?story=20050510191824409

Iranian newspapers report that the Iranian legislative inspection body has approved the consortium led by Turkish GSM operator Turkcell to operate the second mobile phone license.
In the 2004 bid made in Iran, Irancell, which Turkcell is a partner, it had qualified for the license in return for $3 billion. The Iranian parliament with a majority of conservatives, however, decided that local companies should increase their share in the consortium and maintain at least a 51 percent controlling share. According to the news published in newspapers on April 30, the President of the Iranian Telecommunication Company Mesud Mukaddes said," After the legal procedures are carried out, this agreement will have to be signed between the Iranian government and the consortium next week."
bron : Reuters

  Overall beste user 2022 donderdag 12 mei 2005 @ 22:25:58 #132
3928 Ulx
you aint no punk you punk
pi_26959435
quote:
Op maandag 9 mei 2005 10:46 schreef Monidique het volgende:
Oh ja, die Verlichting weer.
Ja, de Franse Revolutie en zo. Ze kappen er veel te weinig het hoofd af daar in het Midden Oosten. Van verlichtingsdenkers als Robespierre hebben ze daar nog nooit gehoord.
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.
  donderdag 12 mei 2005 @ 22:42:41 #133
25318 Kaalhei
under a dead Ohio sky
pi_26959972
quote:
Op donderdag 12 mei 2005 22:25 schreef Ulx het volgende:

[..]

Ja, de Franse Revolutie en zo. Ze kappen er veel te weinig het hoofd af daar in het Midden Oosten. Van verlichtingsdenkers als Robespierre hebben ze daar nog nooit gehoord.
De barbaren gebruiken het kromzwaard, wij bedienden ons tenminste van de guillotine.
Ik sta hier voor de hemelpoort - Nergens is een god te zien - Volgens mij bestaat hij niet -
Onze leider zei doe niet zo dom - En vertel het de wereld nooit - Beneden staat de vodka klaar
  woensdag 25 mei 2005 @ 14:59:08 #134
61891 zakjapannertje
rijksmonument
pi_27341103
quote:
Congres over Armeniërs uitgesteld

ISTANBUL Op het laatste moment is een congres in Istanbul over de massamoord op de Turkse Armeniërs afgelast. Vandaag zou de conferentie, georganiseerd door drie universiteiten, beginnen.

Ze hebben tot uitstel besloten vanwege de commotie die is ontstaan doordat de minister van justitie gisteren zei dat de conferentie een dolkstoot betekent in de rug van de Turkse bevolking.

De Turkse regering spreekt tegen dat tussen 1915 en 1923 zo'n 1,5 miljoen Armeniërs stelselmatig zijn vermoord. De internationale druk op de regering om te erkennen dat er een volkerenmoord is geweest wordt steeds groter.
pi_27341857
Ze hebben tot uitstel besloten vanwege de commotie die is ontstaan doordat de minister van justitie gisteren zei dat de conferentie een dolkstoot betekent in de rug van de Turkse bevolking.


Wij hebben Van der Hoeven, maar zij doen het nog iets beter.
pi_27345293
quote:
Op woensdag 25 mei 2005 15:20 schreef Johan_de_With het volgende:
Ze hebben tot uitstel besloten vanwege de commotie die is ontstaan doordat de minister van justitie gisteren zei dat de conferentie een dolkstoot betekent in de rug van de Turkse bevolking.


Wij hebben Van der Hoeven, maar zij doen het nog iets beter.
Het is en blijft een land van tapijtverkopers, de Luxemburger had gelijk.
Yeah baby Yeah!
  vrijdag 27 mei 2005 @ 18:17:34 #137
3904 Koos Voos
teringhond
pi_27413805
Turkey to loom large in German election

By Honor Mahony - http://www.euobserver.com/?sid=9&aid=19138

A change of government in Germany in September to favour the Christian Democrats could spell trouble for Turkey's bid to become a member of the EU.

Chancellor Gerhard Schröder's decision to seek early elections after his party's regional election defeat on Sunday (22 May) has already prompted the CDU to let it be known that one of its campaign themes will be its opposition to Turkish EU membership.

CDU politician Matthias Wissman, the head of the Europe committee in the Bundestag, told German daily FT Deutschland "We will tell people that the likelihood of full EU membership for Turkey is much much lower under a [CDU] government".
"Of course, Germany does not decide alone about [Turkey's] membership", he added "but Germany's weight in the EU means that a German change of position can also lead to a change in the EU's position".

Mr Wissman's position is not a surprise. The Christian Democrats have made no secret of their opposition to Ankara's full membership of the club arguing instead that it should have a "privileged partnership".
If the CDU does manage to get into government in September - and current polls give them a comfortable lead - it will be just days before 3 October, the day Turkey is supposed to formally open accession negotiations with the EU.

Germany is only one of the 25 member states in the EU, but it is the biggest, and could make things difficult by dragging its feet during negotiations with Ankara.
And while Germany's Christian Democrats are set to use the Turkey question in their election campaign, the issue has also played a role in the run up to referendums on the constitution in both France and the Netherlands.

Anti-constitution campaigners are saying that a yes to the constitution means a yes to Turkey's membership of the EU...

terecht, eindelijk mogen de Duitsers ook wat zeggen
  vrijdag 27 mei 2005 @ 18:43:38 #138
92222 lionsguy18
sportbeest
pi_27414467
Turkije komt toch niet in de EG dus waar maken we ons druk om. Laten ze de blik maar op hun buurlanden richten daar kan je economisch ook mee samenwerken.
normen en waarden politiek http://www.pphwn.nl/
  vrijdag 27 mei 2005 @ 19:27:10 #139
3904 Koos Voos
teringhond
pi_27415447
quote:
Op vrijdag 27 mei 2005 18:43 schreef lionsguy18 het volgende:
Turkije komt toch niet in de EG dus waar maken we ons druk om. Laten ze de blik maar op hun buurlanden richten daar kan je economisch ook mee samenwerken.
idd. ...en die hebben ook niet zo'n grote bek
pi_27415897
quote:
Op donderdag 12 mei 2005 12:03 schreef ClioSporT het volgende:
ocalan moet boeten en hangen voor alle kinderen vrouwen en ouderen die hij heeft vermoord, waaronder een oom van mij die werd vermoord door terroristen omdat hij een leraar was in het oosten van Turkije.
Öcalan moet zeker de straf krijgen die hij verdient middels een eerlijk proces (wat nu dus is toegegeven dat niet is gebeurd). De doodstraf wordt niet meer uitgedeeld, dus hangen gaat hij zeker niet. Hopen dat de Turkse justitie deze keer wat minder miskleunt.
Wat jouw oom is overkomen is vreselijk, sterkte daarmee.
If you have a problem, if no-one else can help, and if you can find them, maybe you can hire the A-Team
  maandag 30 mei 2005 @ 13:28:39 #141
3904 Koos Voos
teringhond
pi_27480133


Het Franse NEE, en deze week het Nederlandse NEE krijgt natuurlijk ook gevolgen voor Turkije.
pi_27584294
quote:
Op maandag 30 mei 2005 13:28 schreef Koos Voos het volgende:


Het Franse NEE, en deze week het Nederlandse NEE krijgt natuurlijk ook gevolgen voor Turkije.
koos hopeloos


BRUSSEL - De uitbreiding van de Europese Unie gaat door ondanks de verwerping van de Europese grondwet in Frankrijk en Nederland. Dat zei Europees Commissaris Olli Rehn (Uitbreiding) donderdag.

"We zijn ons zeker bewust van de uitbreidingsmoeheid onder het Europese publiek, die een rol heeft gespeeld in de referenda", zei Rehn tegen verslaggevers in Brussel.


Beter communiceren

"We gaan verder met de uitbreidingsbeleid door te onderstrepen dat we tot de laatste letter vasthouden aan de criteria voor toetreding. En we gaan met de burgers beter communiceren over de algemene voor- en nadelen van uitbreiding", voegde hij eraan toe.

Sommige tegenstanders gebruikten in hun campagne argumenten tegen de geplande toetreding van Turkije, Kroatië, Roemenië en Bulgarije.


nu.nl
Min-e zei het volgende: Als jij een vrouw was geweest, was je echt een slet geweest..
  † In Memoriam † donderdag 2 juni 2005 @ 19:26:32 #143
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_27586013
Die uitbreiding is de zoveelste arrogante reaktie van een stel omhooggevallen machtswellustelingen. Zonder Nederland zou het kunnen, maar niet zonder Frankrijk. Turkije komt er nooit bij, nu ook vanwege het feit dat Europa dadelijk juist liever weer krimpt. Een West-Europa "Ja", een Oost-Europa "Nee".
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  donderdag 2 juni 2005 @ 19:49:52 #144
25318 Kaalhei
under a dead Ohio sky
pi_27586608
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 19:26 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Die uitbreiding is de zoveelste arrogante reaktie van een stel omhooggevallen machtswellustelingen. Zonder Nederland zou het kunnen, maar niet zonder Frankrijk. Turkije komt er nooit bij, nu ook vanwege het feit dat Europa dadelijk juist liever weer krimpt. Een West-Europa "Ja", een Oost-Europa "Nee".
Kroatie komt er nog bij op termijn en dan is het afgelopen. Dan hebben we een fijne unie van landen die traditioneel tot het Westerse Christendom behoren en daardoor cultureel sterk op elkaar lijkt.
Ik sta hier voor de hemelpoort - Nergens is een god te zien - Volgens mij bestaat hij niet -
Onze leider zei doe niet zo dom - En vertel het de wereld nooit - Beneden staat de vodka klaar
  donderdag 2 juni 2005 @ 19:52:55 #145
121290 Wie_zal_het_weten
Uitzonderlijk geval
pi_27586694
Twee Europa's
West-Europa= Politieke unie
Oost-Europa= Politieke unie

Europa=economishce unie

Doel: één verenigd Euopa.
NU gaat het allemaal veel te snel. Roemenië is niet verenigbaar met Nederland!
pi_27586716
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 19:49 schreef Kaalhei het volgende:

[..]

Kroatie komt er nog bij op termijn en dan is het afgelopen. Dan hebben we een fijne unie van landen die traditioneel tot het Westerse Christendom behoren en daardoor cultureel sterk op elkaar lijkt.
Afgezien van het feit dat we allebei Tatjana lekker vinden, zullen de meeste Kroaten bepaald niet sterk op Nederlanders lijken. Hoe kom je op dat idee?
  donderdag 2 juni 2005 @ 19:54:54 #147
121290 Wie_zal_het_weten
Uitzonderlijk geval
pi_27586753
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 19:49 schreef Kaalhei het volgende:

[..]

Kroatie komt er nog bij op termijn en dan is het afgelopen. Dan hebben we een fijne unie van landen die traditioneel tot het Westerse Christendom behoren en daardoor cultureel sterk op elkaar lijkt.
Hoe fijn kan het zijn, met een land als Roemenië? Een land waarin de corruptie de laatste jaren explosief toenam.
  † In Memoriam † donderdag 2 juni 2005 @ 19:56:23 #148
45013 Aaahikwordgek
Maakt vrienden
pi_27586809
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 19:54 schreef Wie_zal_het_weten het volgende:

[..]

Hoe fijn kan het zijn, met een land als Roemenië? Een land waarin de corruptie de laatste jaren explosief toenam.
En dan is men al aan het dromen over Georgie en Kirgizie?
Iconen verdwijnen, klonen verschijnen.
Dan ken jij de CDA aanhangers niet.
Fok = bruinhemdenforum, want smilies zijn kaal.
  donderdag 2 juni 2005 @ 20:01:02 #149
121290 Wie_zal_het_weten
Uitzonderlijk geval
pi_27586953
quote:
Turkije zit allang in de eu alleen er moet af en toe nog wel dingen gezegd en gedaan worden zodat het erop lijkt dat Turkije er zeer veel moeite voor doet..
Turkije is dus echt niet allang in de EU....

Frankrijk gaat vast en zeker een referendum erover houden en er moet nog heel veel gebeuren, wil Turkije lid worden.
  donderdag 2 juni 2005 @ 20:04:29 #150
121290 Wie_zal_het_weten
Uitzonderlijk geval
pi_27587084
quote:
Op donderdag 2 juni 2005 19:56 schreef Aaahikwordgek het volgende:

[..]

En dan is men al aan het dromen over Georgie en Kirgizie?
Oh? Ik heb daar nog niks over gehoord, maar het zal best kunnen. Dromen zijn in ieder geval bedrog.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')