Als jij onder ballen doorduiken en het meerendeel van terugspeelballen onder druk verpesten hele kleine foutjes vindt ......quote:Op woensdag 22 juni 2005 04:16 schreef Spideyman het volgende:
Op een paar hele kleine foutjes na heeft Gomes dit seizoen gewoon bewezen een van de beste lijnkeepers ter wereld te zijn. Schiterrende duiken en katachtige reflexen, een sfeermaker en een persoonlijkheid. PSV heeft weer eens een topkeeper in huis gehaald!
Ik vind Gomes absoluut een betere lijnkeeper dan de houterige van der Sar welke weer een beter overzicht in het veld heeft en beter uittrapt.quote:Op woensdag 22 juni 2005 10:30 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Als jij onder ballen doorduiken en het meerendeel van terugspeelballen onder druk verpesten hele kleine foutjes vindt ......
Hij is een goede lijnkeeper, maar bij lange na niet een van de beste hoor. Buffon, Sar, Kahn, dat zijn topkeepers op de lijn. Daar hoort hij nog lang niet bij.
Tsja, Gomes een betere lijnkeeeper dan de houterige van der Sar. Ik dacht dat jullie lampjes toch wel iets realistischer zouden kunnen oordelen. Helaas.......quote:Op woensdag 22 juni 2005 10:41 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Ik vind Gomes absoluut een betere lijnkeeper dan de houterige van der Sar welke weer een beter overzicht in het veld heeft en beter uittrapt.
En als je het over blunders hebt, moet je Kahn juist NIET noemen.
Kahn is een goede lijnkeeper ja maar is al lang over the top, van der Sar vind ik daar minder in, stopt zeer sporadisch een penalty, schoten an dichtbij vinden altijd doel etc.quote:Op woensdag 22 juni 2005 10:48 schreef aldostuta het volgende:
[..]
Tsja, Gomes een betere lijnkeeeper dan de houterige van der Sar. Ik dacht dat jullie lampjes toch wel iets realistischer zouden kunnen oordelen. Helaas.......
En we hadden het over LIJNkeepers. Daarvan is Kahn nog steeds een van de beteren. zijn blunders vinden oha ook niet op de lijn plaats
Ben je daar verbaasd over?quote:Op woensdag 22 juni 2005 10:53 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Kahn is een goede lijnkeeper ja maar is al lang over the top, van der Sar vind ik daar minder in, stopt zeer sporadisch een penalty, schoten an dichtbij vinden altijd doel etc.
Maar zijn overige werkzaamheden zijn bovenmodaal en dat maakt hem een topkeeper, niet zijn bezigheden op de lijn.
Waarom trouwens 'lampjes'?
Is het zo moeilijk om normaal over elkaars club en supportersschare te spreken?
Klopt, maar je weet toch inmiddels wel dat aldostuta's mening de enige juiste is?quote:Op woensdag 22 juni 2005 11:01 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Beetje wel ja, het getuigt namelijk niet van intelligentie of volwassenheid.
Doe even op mijn post in Hools reageren aubquote:Op woensdag 22 juni 2005 11:18 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Klopt, maar je weet toch inmiddels wel dat aldostuta's mening de enige juiste is?
Hier ben ik het mee eens. Kahn is nog steeds idd een hele goede lijnkeeper (wmb dus top), maar voor de rest is het huilen met de pet op ja. Over Sar ben ik het niet met je eens, ik zie hem weinig weinig ballen doorlaten die hij misschien met betere reflexen wel had kunnen houden. Dat het er niet uitspringt omdat hij op andere gebieden uitblinkt, geeft alleen maar aan dat hij absolute top is.quote:Op woensdag 22 juni 2005 10:53 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Kahn is een goede lijnkeeper ja maar is al lang over the top, van der Sar vind ik daar minder in, stopt zeer sporadisch een penalty, schoten an dichtbij vinden altijd doel etc.
Maar zijn overige werkzaamheden zijn bovenmodaal en dat maakt hem een topkeeper, niet zijn bezigheden op de lijn.
Ach, ik vind het zo'n leuk woordquote:Waarom trouwens 'lampjes'?
Is het zo moeilijk om normaal over elkaars club en supportersschare te spreken?
Zoalng hij niet op objectieve gronden gefalsificeerd kan worden wel jaquote:Op woensdag 22 juni 2005 11:18 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Klopt, maar je weet toch inmiddels wel dat aldostuta's mening de enige juiste is?
Ik heb Dida ook nooit een echte topper gevonden, dus dat moet op zich kunnen.quote:Op dinsdag 21 juni 2005 12:22 schreef -Vaduz- het volgende:
Ik denk dat hij makkelijk de plaats van Dida in kan nemen en je weinig verschil merkt.
quote:Op woensdag 22 juni 2005 17:15 schreef methodmich het volgende:
[..]
Ik heb Dida ook nooit een echte topper gevonden, dus dat moet op zich kunnen.
Precies.quote:Op woensdag 22 juni 2005 17:15 schreef methodmich het volgende:
[..]
Ik heb Dida ook nooit een echte topper gevonden, dus dat moet op zich kunnen.
Hij was vandaag weer eens belangrijk inderdaadquote:Op woensdag 19 oktober 2005 22:37 schreef okee6 het volgende:
Petje af voor Gomeswederom winst op Dida
Daggla, het een sluit het ander toch niet uit?quote:Op woensdag 19 oktober 2005 23:22 schreef Dr.Daggla het volgende:
Ik heb een tyfushekel aan psv maar Gomes is echt een topkeeper en wereldtopper in spé.
Nee. In dit geval zeker niet.quote:Op woensdag 19 oktober 2005 23:59 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Daggla, het een sluit het ander toch niet uit?
k vind m al beter dan Dida, die gaf vorig jaar tegen PSV een hele onzekere indrukquote:Op donderdag 20 oktober 2005 00:09 schreef golfer het volgende:
Gomes is een toekomstige wereldkeeper. Te goed voor PSV.
bijzondere analysequote:Op donderdag 20 oktober 2005 01:15 schreef -Vaduz- het volgende:
De Milanezen hadden echt iets van: we moeten die uitstekende keeper voorbij. Daardoor zoog hij als het ware de ballen naar zich toe, uitstekende wedstrijd.
Dat kon je eigenlijk al in de eerste wedstrijden zien, de fouten die hij maakte waren aanpassings/communicatie-problemen en bovendien is hij nog zeer jong en is het zo dat keepers pas laat op hun top zijn.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 00:09 schreef golfer het volgende:
Gomes is een toekomstige wereldkeeper. Te goed voor PSV.
geluk is dat keepers over het algemeen niet zo mobiel zijn als andere spelers, maar k verwacht dat hij niet nog 3 jaar voor PSV zal spelen. Dus ik zou zn contract na dit seizoen maar eens verlengenquote:Op donderdag 20 oktober 2005 01:20 schreef golfer het volgende:
Dus Gomes is na dit seizoen ook verkocht naar een echt grote club?
Je bedoelt een economische grootmacht als Real Madrid, AC Milan, Juventus of Barcelona? Ik denk dat ie in 2007 gaat vertrekken.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 01:20 schreef golfer het volgende:
Dus Gomes is na dit seizoen ook verkocht naar een echt grote club?
Wat zeg je "kenner"quote:Op donderdag 23 juni 2005 19:03 schreef methodmich het volgende:
Die keepte in 2002 geen slecht WK, maar is net als ALLE Braziliaanse goalies geen echte topper.
Nee, ik bedoel een echte grote club waar ie volgend jaar al naartoe gaat.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 01:36 schreef cultheld het volgende:
Je bedoelt een economische grootmacht als Real Madrid, AC Milan, Juventus of Barcelona? Ik denk dat ie in 2007 gaat vertrekken.
Ik denk dat ie naar een topcompetite als Spanje, Italie of Engeland verkast, maar niet de Duitse of Franse (of hij moet Kahn opvolgen). Ik weet niet hoe lang zijn contract loopt, maar dat wodt een belangrijke vraag dit seizoen denk ik.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 01:58 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel een echte grote club waar ie volgend jaar al naartoe gaat.
Kan dus elke willekeurige club in Engeland, Frankrijk, Italie of Spanje zijn.
dat is altijd lastig te voorspellen, begin vorig seizoen dacht iedereen dat Sar nog wel ff bij Fulham zou blijven. Als er een plek vrijkomt bij een topclub zijn er altijd meerdere kandidaten en Gomes kan sowieso al niet naar Engeland, dus t blijft koffiedik kijken!quote:Op donderdag 20 oktober 2005 01:58 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel een echte grote club waar ie volgend jaar al naartoe gaat.
Kan dus elke willekeurige club in Engeland, Frankrijk, Italie of Spanje zijn.
Alsof Middlesbrough of AS Monaco PSV af zullen troeven om Gomesquote:Op donderdag 20 oktober 2005 01:58 schreef golfer het volgende:
[..]
Nee, ik bedoel een echte grote club waar ie volgend jaar al naartoe gaat.
Kan dus elke willekeurige club in Engeland, Frankrijk, Italie of Spanje zijn.
volgens mij heeft hij voor 5 jaar getekend dus tot 2009quote:Op donderdag 20 oktober 2005 02:01 schreef Elgigante het volgende:
[..]
Ik denk dat ie naar een topcompetite als Spanje, Italie of Engeland verkast, maar niet de Duitse of Franse (of hij moet Kahn opvolgen). Ik weet niet hoe lang zijn contract loopt, maar dat wodt een belangrijke vraag dit seizoen denk ik.
Ligt eraan wie de bieder is en hoe hoog de nood is, maar ik denk niet dat een Nederlandse club een keeper voor 10 miljoen kan slijten, maakt niet uit wie.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 02:03 schreef twi het volgende:
Voor keepers wordt geen 10 miljoen betaald, en zeker niet voor een overschatte Braziliaanse clown. Dus wees er maar blij mee, die zit voorlopig nog wel in Eindhoven.
quote:Op donderdag 20 oktober 2005 02:01 schreef cultheld het volgende:
Alsof Middlesbrough.... Manchester zou hem wel eens kunnen strikken als opvolger van Sar.
Wist ik niet eens, dus Engelse competitie is uitgesloten?quote:Op donderdag 20 oktober 2005 02:01 schreef rubbereend het volgende:
...en Gomes kan sowieso al niet naar Engeland, dus t blijft koffiedik kijken!
aangezien hij interlands gespeeld moet hebben is Engeland nog even niet bereikbaarquote:Op donderdag 20 oktober 2005 02:08 schreef golfer het volgende:
[..]
[..]
Wist ik niet eens, dus Engelse competitie is uitgesloten?
Inderdaad, zo lang Gomes geen A-interlands speelt zit ie met het Alex-syndroom opgescheept, dus is Engeland "out of order'.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 02:08 schreef golfer het volgende:
[..]
[..]
Wist ik niet eens, dus Engelse competitie is uitgesloten?
In 2007 heeft ie vast wel 5 wedstrijdjes voor Brazilië gespeeld.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 02:08 schreef golfer het volgende:
[..]
[..]
Wist ik niet eens, dus Engelse competitie is uitgesloten?
t gaat toch om een percentage van t aantal interlandsquote:Op donderdag 20 oktober 2005 02:11 schreef cultheld het volgende:
[..]
In 2007 heeft ie vast wel 5 wedstrijdjes voor Brazilië gespeeld.
Ik meende 75%.quote:Op donderdag 20 oktober 2005 02:12 schreef rubbereend het volgende:
[..]
t gaat toch om een percentage van t aantal interlands
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |