Ik val er iig niet perse vaker op.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 14:02 schreef MarMar het volgende:
[..]
een vrouw die wat meegemaakt heeft en een beetje weet wat er in de wereld speelt en niet al te naief is daarentegen, heeft een kind weinig te bieden in de opvoeding natuurlijk, ja logisch :p
NOT
btw, ik weet zo net nog niet of mannen er vaker op vallen en het is toch ook geen wedstrijdje?
eh, niet naief, beetje wereldwijs, een eigen mening, eigen karakter, dat vind ik dus juist stoer.. een tuinbroek vind ik niet stoer maar lompquote:Op dinsdag 22 maart 2005 14:06 schreef Alicey het volgende:
[..]
Een meisje moet stoer zijn om te weten wat er in de wereld speelt en niet naief te zijn?
[..]
De meeste mensen vallen op mensen die hun tegenpool zijn en hen kunnen aanvullen. De meeste mannen zijn nou eenmaal eh.. mannelijk, dus tja.
Ok, da's wat duidelijker.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 14:14 schreef MarMar het volgende:
[..]
eh, niet naief, beetje wereldwijs, een eigen mening, eigen karakter, dat vind ik dus juist stoer.. een tuinbroek vind ik niet stoer maar lompmaar niet wereldwijs en wel naief = NIET stoer..
Je zal altijd een gemeenschappelijke basis moeten hebben, maar qua karakter zullen er toch wel verschillen moeten zijn. Misschien is het ook alleen iets persoonlijks, ik val in ieder geval absoluut niet op mannen en vrouwen die mijn karakter hebben.quote:en eh, bron? de meeste mensen die ik ken die een langdurige relatie hebben, hebben toch echt heel veel gemeen met hun partners.
[plaag]vind je jezelf niet leuk dan?[/plaag]quote:Op dinsdag 22 maart 2005 14:16 schreef Alicey het volgende:
ik val in ieder geval absoluut niet op mannen en vrouwen die mijn karakter hebben.
Jawel, maar ik hoef niet de hele dag met mezelf geconfronteerd te worden.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 14:19 schreef MarMar het volgende:
[..]
[plaag]vind je jezelf niet leuk dan?[/plaag]
Of ik een duidelijke levensvisie heb weet ik niet.quote:misschien is het omdat ik voor mezelf een erg duidelijke levensvisie heb, dat ik juist wel iemand moet hebben die qua karakter veel met mij gemeen heeft, zou een verklaring kunnen zijn.. rustiger dan ik ben, zou niet werken want dat verveelt me op den duur, drukker dan ik ben, zou niet werken want dan word ik gillend gekom maar eens een voorbeeld te noemen.
Je hebt geluk, dit is precies het beeld wat de media je door de strot duwen en wat meisjes allemaal proberen na te streven (en zeggen te zijn, van zichzelf)quote:Op dinsdag 22 maart 2005 14:40 schreef Tranceptor het volgende:
Ik vind wereldwijze, streetwise, een tikje arro meiskes juist de meest aantrekkelijke die er zijn. Helaas zijn ze ook het minst bereikbaar voor een eenvoudige jongen zoals ik
Noem eens 10 vrouwen op tv die dat beeld weergeven? I challenge you.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:48 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Je hebt geluk, dit is precies het beeld wat de media je door de strot duwen en wat meisjes allemaal proberen na te streven (en zeggen te zijn, van zichzelf)
Kwestie van rustig wachten dus...
De gehele cast van ally debiel, sex & the city, katja schuurman, femmes fatales als sharon stone, angela jolie, Carrie-Anne Moss en ga zo maar door... Maar ook zangeressen zoals Madonna (draagt dit beeld al uit vanaf het jaar 0), Beyonce, missy elliot, J-Lo. En natuurlijk ons vaderlands trots als Wendy van Dijk of Ellen ten Damme, Heleen van Rooyen, Nance....quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:50 schreef MarMar het volgende:
[..]
Noem eens 10 vrouwen op tv die dat beeld weergeven? I challenge you.
Rustig maar kamagurka..quote:Op dinsdag 22 maart 2005 17:48 schreef kamagurka het volgende:
[..]
De gehele cast van ally debiel, sex & the city, katja schuurman, femmes fatales als sharon stone, angela jolie, Carrie-Anne Moss en ga zo maar door... Maar ook zangeressen zoals Madonna (draagt dit beeld al uit vanaf het jaar 0), Beyonce, missy elliot, J-Lo. En natuurlijk ons vaderlands trots als Wendy van Dijk of Ellen ten Damme, Heleen van Rooyen, Nance....
Allemaal heel eigenzinnig bedoelt in ieder geval.
IK hou van vrouwen die zo zijn, niet gemodelleerde onzekere, bange vogeltjes die me na een maand relatie of drie keer daten al vervelen. Bovendien word ik er met onzekere meisjes niet aardiger op.quote:Op dinsdag 22 maart 2005 16:48 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Je hebt geluk, dit is precies het beeld wat de media je door de strot duwen en wat meisjes allemaal proberen na te streven (en zeggen te zijn, van zichzelf)
Kwestie van rustig wachten dus...
Sorry, kwas in de war met anastacia natuurlijkquote:Op woensdag 23 maart 2005 11:39 schreef MarMar het volgende:
@ kamagurka dat noem jij wereldwijs en streetwise en aantrekkelijk? oke.. eh..
madonna misschien een beetje, maar meer een verwend kreng en de rest.. diva's trutjes en missy elliot heeft al helemaal niets met aantrekkelijk te maken, wil je het nog een keer proberen?
Ik denk dat hier wel wat in zit.. Dat muurtje kan trouwens ook veranderen van dikte in de loop der tijd.quote:Op woensdag 23 maart 2005 11:54 schreef kamagurka het volgende:
Attitude is alleen maar een muurtje wat je opgooit zodat mensen niet meteen zien dat je eigenlijk een slappeling bent of veel oninteressanter en onzekerder van jezelf bent. Iedereen beheerst dat truukje nu ook wel.
Ben ik helemaal met je eens.quote:Op woensdag 23 maart 2005 11:54 schreef kamagurka het volgende:
Dat is ook de reden dat ik een hekel heb aan "attitude", iets waar zowel mannen als vrouwen van nu (en vroeger) ook verschrikkelijk veel te veel van hebben... maar eigenlijk verdomd weinig te maken heeft met of iemand nu ook echt sterk en eigengereid in het leven staat
Attitude is alleen maar een muurtje wat je opgooit zodat mensen niet meteen zien dat je eigenlijk een slappeling bent of veel oninteressanter en onzekerder van jezelf bent. Iedereen beheerst dat truukje nu ook wel. Mij interesseren mensen die daar wat barsjes in durven laten zien omdat ze zonder die attitude inmiddels ook wat te melden hebben... daarvan zijn er gemiddeld idd weinig.
Bedoel je dat nou tegen mij?quote:Op woensdag 23 maart 2005 11:58 schreef Alicey het volgende:
[..]
Ik denk dat hier wel wat in zit.. Dat muurtje kan trouwens ook veranderen van dikte in de loop der tijd.
Wat is er trouwens mis met zwak en onzeker zijn? Dat is iedereen wel eens denk ik.. De een misschien alleen wat meer dan de ander..
Weet niet of het al gezegd is maar mannen vallen op vrouwen die er meisjesachtig (kinderlijk) uitzien, beetje op die babytrekjes omdat ze dan een beschermend gevoel krijgen.quote:Op maandag 14 maart 2005 08:17 schreef TheOriginalSaar het volgende:
Hoe komt het dat mannen altijd voor het meisje meisje vallen?
Muurtjes ontstaan soms voor zelfbescherming.. Ik denk dat daar weinig aan te doen is. Die muurtjes kunnen later ook wel weer verdwijnen.quote:Op woensdag 23 maart 2005 18:41 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Bedoel je dat nou tegen mij?
Ik vind ook niets mis met onzekerheid hoor, ik vind het dus eerder charmant en menselijk... ik heb een pesthekel aan muurtjes!
Ik denk dat dat wel zo is. Aan de andere kant wordt er ook nog eens een bepaald beeld geschapen van zelfverzekerdheid, dat imo toch ook niet helemaal klopt..quote:De maatschappij (en vooral de dominante mannen/vrouwen) dringt aan ons op dat we allemaal zo geweldig zelfverzekerd moeten zijn en uitstralen, dat is nogal een feit eigenlijk![]()
Soms liggen ze er gewoon te dik op en is de omgang met iemand daardoor volstrekt oninteressant geworden voor mij... dat ze later verdwijnen heb ik op dat moment niet zoveel aanquote:Op woensdag 23 maart 2005 19:20 schreef Alicey het volgende:
[..]
Muurtjes ontstaan soms voor zelfbescherming.. Ik denk dat daar weinig aan te doen is. Die muurtjes kunnen later ook wel weer verdwijnen.
Mensen schieten daarin (zoals met alles op het moment) ook extreem door ja...quote:Ik denk dat dat wel zo is. Aan de andere kant wordt er ook nog eens een bepaald beeld geschapen van zelfverzekerdheid, dat imo toch ook niet helemaal klopt..
Bij mijzelf houdt het muurtje eerder verband met emoties.. Met het muurtje bekijk ik alles rationeler, terwijl ik zonder het muurtje soms zelfs rechtstreeks uit mijn hart spreek..quote:Op woensdag 23 maart 2005 19:58 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Soms liggen ze er gewoon te dik op en is de omgang met iemand daardoor volstrekt oninteressant geworden voor mij... dat ze later verdwijnen heb ik op dat moment niet zoveel aan
Laat ze gewoon ns achterwege en stel je ns open in een gesprek. Dit levert mi altijd de leukste vriendschappen en gesprekken op
Ik vind mezelf op zich best zelfverzekerd (In de meeste gevallen, soms ben ik erg onzeker, hoewel ik ook dan zelfverzekerdheid kan profileren), maar niet in de vorm van arrogantie of een koude blik..quote:Mensen schieten daarin (zoals met alles op het moment) ook extreem door ja...![]()
Hit me like a brick wall.. Nu weet ik wat ik zo in daniella ziequote:Op woensdag 23 maart 2005 18:44 schreef ee-04 het volgende:
[..]
Weet niet of het al gezegd is maar mannen vallen op vrouwen die er meisjesachtig (kinderlijk) uitzien, beetje op die babytrekjes omdat ze dan een beschermend gevoel krijgen.
Ik bedoel ook niet meteen dat je irrationeel wijvig gebabbel op de planken moet zetten zonder 'muur'quote:Op woensdag 23 maart 2005 21:01 schreef Alicey het volgende:
[..]
Bij mijzelf houdt het muurtje eerder verband met emoties.. Met het muurtje bekijk ik alles rationeler, terwijl ik zonder het muurtje soms zelfs rechtstreeks uit mijn hart spreek..
't is de eeuwige discussie over doel en middel; als je gelooft in je eigen kunnen dan is een bijeffect dat je zelfverzekerd ben, en voor sommige mensen komt dat over als arrogant, omdat je jezelf niet perse afhankelijk maakt.quote:
BS. is nou een meisje waarvan ik niet kan zeggen of ze echt zelfverzekerd is (dusquote:Op woensdag 23 maart 2005 23:32 schreef sweetgirly het volgende:
Wat dachten jullie van Britney Spears met het nr 'my prerogative' of zoiets
Het voorbeeld, qua uiterlijk (he Britney hé) en qua tekst, vind ik een beetje. Oorspronkelijk van Bobby Brown.
'everybody's talking all this stuff about me.. blablabla'
'they say I'm nasty, I don't give a thing, etc'
Leuk meezingnr.
Het sluit elkaar niet uit, maar met rationaliteit is het ook mogelijk om werkelijke gevoelens te verbergen of te profileren als iets triviaals..quote:Op woensdag 23 maart 2005 22:57 schreef kamagurka het volgende:
[..]
Ik bedoel ook niet meteen dat je irrationeel wijvig gebabbel op de planken moet zetten zonder 'muur'
Ik kan heel goed heel persoonlijk worden met iemand zonder daarbij allerlei rationele gedachten en proporties uit het oog te verliezen. Het een sluit voor mij totaal het ander niet uit
Eigenlijk wel ja.. Vaak is 'cool' inderdaad toch een manier van houding geven omdat iemand onzeker is over zijn/haar ware aard... Hmm..quote:Ik geloof absoluut in eigen zijn en eigen kunnen en ben in die zin zelfverzekerd, verder geen enkele reden om daarvoor andere mensen arro aan te kijken of botte kutopmerkingen te maken inderdaad... raar dat zoveel mensen dat schijnen te verwarren met 'cool'. Tis totaal het tegenovergestelde
Hmm.. Ik heb zelf toch wel iets een beetje dat ik niet teveel wil benadrukken dat ik in mezelf geloof. Dat ik het voor mezelf weet is meestal wel genoeg. Hoewel ook ik soms arrogant kan zijn, maar ook dat is aak niet geheel los van het soort mens wat ik tegenkom.quote:Op donderdag 24 maart 2005 00:38 schreef danni het volgende:
Het is er eigenlijk allemaal. mensen die echt geloven in hunzelf en arrogant overkomen,
en mensen die alleen arrogant zijn.
k was diegene.quote:Ik weet niet meer wie het was in deze topic die zei dat het 'muurtje' of zelfverzekerde 'masker'
welleens dikker kan worden met de tijd. ja dat is ook waar.
Bij mij heeft het er meer mee te maken dat ik wat meer turbulentie had, er was gewoon even een andere versie van "ik" nodig. Ik ben blij dat nu alles langzamerhand weer rustiger is/wordt. Het is haast een nieuwe kennismaking met mezelf.quote:Van gewoon doen alsof je zelfverzekerd bent en mettertijd wordt je ook idd. zelverzekerd.
Als je iemand beter leert kennen wordt het vaak duidelijker, maar ook dan weet je het niet altijd zeker.. Is het echter belangrijk om dat zeker te weten?quote:Jongeren hebben zo'n masker. En dat maskertje wordt dikker. Ze worden gewoon goed
in die rol. Maar of ze daaronder ook ercht zelfverzekerd zijn. dat weet je niet zeker. tenzij je ze leert kennen,
toch?
Vind je?quote:Op donderdag 24 maart 2005 00:43 schreef danni het volgende:
BS. is nou een meisje waarvan ik niet kan zeggen of ze echt zelfverzekerd is (dus
stoer dat doet wat ze wil enzo),
Ik denk dat je wel het nodige in huis moet hebben, wil je 1. zover komen en 2. zo op het podium kunnen staan en 3. juist uitdragen wat ze wil uitdragen. Zelfverzekerd of niet, doe het haar maar eens na.quote:of dat het een gespeelde rol is van wat háár ideaal is en
hoe ze gezien wil worden/wat ze wil uitdragen. (maar in het echt hoeft ze dus niet zo
zlefverzekerd te zijn)
Britney?quote:Dat zijn wel irrtitante mensen imho. alrijd een grote bek en dan weetje niet of je ze
de volle laag terrug moet geven of dat je ze moet sparen omdat ze ontwetend
zijn...![]()
Madonna rules!quote:Maar madonna begon ook zo.. (grote bek, naïef, heel girly en irritant)
en nu is het een prachtvrouw (vind ik..)
Ben ik nou gek of ken ik juist onlogisch veel niet zo zelfverzekerd overkomende jongens?quote:Op donderdag 24 maart 2005 00:38 schreef danni het volgende:
Van gewoon doen alsof je zelfverzekerd bent en mettertijd wordt je ook idd. zelverzekerd.
Jongeren hebben zo'n masker. En dat maskertje wordt dikker. Ze worden gewoon goed
in die rol. Maar of ze daaronder ook ercht zelfverzekerd zijn. dat weet je niet zeker. tenzij je ze leert kennen,
toch?
Hmm.. ik ben ook niet echt het meisje meisje type, maar ja.. ook ik heb mijn zeur trekjes. Ik heb ook altijd veel meer mannelijke vrienden gehad, dan vrouwelijke. Kon gewoonweg beter met hen opschieten, zij zeurden tenminste niet zo. Toch wilden sommige vrienden wel wat met me..quote:Op maandag 14 maart 2005 08:17 schreef TheOriginalSaar het volgende:
Hoe komt het dat mannen altijd voor het meisje meisje vallen?
Ik ben zelf nl. meer van het stoere type! (beetje als Angelina Jolie) Ga vaak op stap, en ga tot het einde door. Doe wat ik wil. Zeur (bijna, ja blijf toch een vrouw) nooit. Kan mee ouwehoeren met de mannen. Laat de man zijn eigen gang gaan.
Vrienden zeggen ook altijd. Jij bent zo cool en relaxed. Maar ze zouden nooit iets met me kunnen hebben. En dat ligt niet aan mijn uiterlijk, want ik ben gewoon vrouwelijk. En echt niet lelijk.
Veel mannen vallen gewoon op meisjes meisjes. Het is net of ik de mannen af schrik als je te cool bent. Dan willen ze ineens alleen maar vriendschap. Hoe komt dit? Lijkt mij ideaal als je zo'n vriendin hebt!
Of ze is natuurlijk gewoon godsgruwelijk lelijk....quote:Op donderdag 24 maart 2005 09:45 schreef gekke_sandra het volgende:
Mannen voelen zich wellicht geintimideerd ofzo? Misschien heb je teveel charisma?
quote:Op donderdag 24 maart 2005 11:59 schreef Tranceptor het volgende:
Of ze is natuurlijk gewoon godsgruwelijk lelijk....
quote:Op maandag 14 maart 2005 08:17 schreef TheOriginalSaar het volgende:
En dat ligt niet aan mijn uiterlijk, want ik ben gewoon vrouwelijk. En echt niet lelijk.
Dat zegt dus niksquote:
Ok, ok.. jij je zin. Ts, fotoooooo!quote:Op donderdag 24 maart 2005 12:21 schreef Tranceptor het volgende:
Dat zegt dus niksEr zijn vrouwen die het woord 'vrouwelijk' met dingen associeren als een hele grote vormen...
Ik denk dat ik nu al weet dat ik liever een foto van jou zie...quote:Op donderdag 24 maart 2005 12:23 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Ok, ok.. jij je zin. Ts, fotoooooo!
Oequote:Op donderdag 24 maart 2005 12:24 schreef Tranceptor het volgende:
Ik denk dat ik nu al weet dat ik liever een foto van jou zie...![]()
Neej ik doe niet aan topics, wel aan 1 op 1 contact! Ik heb MSN en je bent meer dan welkomquote:Op donderdag 24 maart 2005 12:31 schreef gekke_sandra het volgende:
[..]
Oezit jij ook in dat flirten topic?
Ik ken iemand die nog steeds niet begrijpt waarom succes wegblijft...quote:Op donderdag 24 maart 2005 18:59 schreef joshus_cat het volgende:
[..]
Lang haar werkt. Vrouwen/meisjes weten dat.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |