Lekkahquote:Op zaterdag 31 december 2005 19:10 schreef SunChaser het volgende:
Verse zalm
Tonijnsteaks uit de diepvries
Komkommer
Surimi
Na de zalmeitjes is elk ander besef van 'duur' me ontgaan eerlijk gezegdquote:Op zaterdag 31 december 2005 19:21 schreef SunChaser het volgende:
Wat is de komkommer btw belachelijk duur, E 1,79 bij Super de Boer. Bij de Lidl was ie 70
Zet je mes eens een keer aan of laat 'm slijpen. Dat is voor mij de eerste indicatie om messen te laten slijpen. Nori blaadjes kan je trouwens veel goedkoper bij de chinese toko kopen dan bij bv de appie hijn.quote:Op zaterdag 31 december 2005 21:31 schreef MissyMirjaM het volgende:
pff, wat een werk zeg
maar best lollig om te doen
zo maar eens een rol voorzichtig snijden
Ze zien erg lekker uit Dude en Atryquote:Op zaterdag 31 december 2005 18:38 schreef ArtyShock het volgende:
[..]
Hier Dude's werkslaaf.
Alhoewel. Ik heb geen vinger uitgestoken voor die sushi uiteindelijk.![]()
Plaatjes zijn klikbaar voor nņg meer detail van Dude's trotse eerste stappen op het gebied van Japans voedselknutselen.
[[url=http://www.itcan.be/MiscImages/SushiTotal_med.jpg]afbeelding][/url]
[[url=http://www.itcan.be/MiscImages/SushiZoom_med.jpg]afbeelding][/url]
Ziet er goed uit MissyMirjaMquote:
Ik bewaar het niet. Sushi is echt iets wat je vers moet eten, anders is het niet lekker.quote:Op zondag 1 januari 2006 12:39 schreef SunChaser het volgende:
Hoelang kun je sushi bewaren?
Daar is die bolle natuurlijk wel erg goed in.quote:Op zondag 1 januari 2006 14:59 schreef MissyMirjaM het volgende:
hij heeft alleen meegeholpen met opeten
Gelukkig is Sushi gezondquote:Op zondag 1 januari 2006 15:02 schreef golfer het volgende:
[..]
Daar is die bolle natuurlijk wel erg goed in.![]()
Hulde voor jou dan!quote:Op zondag 1 januari 2006 14:59 schreef MissyMirjaM het volgende:
[..]
hij heeft alleen meegeholpen met opeten
Ik heb er vanmorgen nog mee ontbetenquote:Op zondag 1 januari 2006 12:39 schreef SunChaser het volgende:
Hoelang kun je sushi bewaren?
Dat kan wel hoor. Mits je loeiverse vis hebt gebruikt. Wel in de koelkast bewaren etc.quote:Op zondag 1 januari 2006 15:43 schreef SunChaser het volgende:
We zouden het anders bewaren tot vanavond laat. Maar we zijn er wel achter dat sushi maken niet zo duur hoeft te zijn. Met een stukje verse zalm en tonijn en komkommer en surima kom je al een heel eind
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |