Nee, want uitzetting zou betekenen dat ze hun Nederlandse paspoort verliezen en zo dus het probleem van in dit geval Marokko worden. Terwijl het in eerste instantie Nederlandse criminelen zijn. BIj mijn oplossing blijven het gewoon Nederlandse criminelen die aan opbouwprojecten doen in een willekeurig ander land (het hoeft in principe niet eens Marokko te zijn) Dus ook de Belgen die in Nederland iets verkeerds doen, laten meewerken aan projecten in Gambia en niet Belgie. Het blijven echter NEDERLANDSE criminelen.quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:05 schreef sp3c het volgende:
[..]
dat klopt niet wat je zegt
met uitzetting zou de rechter in dat geval kunnen besluiten uitzetting als strafmaat te geven ... vergelijkbaar als met jouw idee om de rechter ze naar het buitenland te laten sturen om te werken
gewoon in Nederland de straf laten uitzitten, en gewoon laten werken want de belastingbetaler heeft al genoeg geld aan die idioten verspilt
Met twee nationaliteiten is de vraag niet zomaar beantwoord welke nationaliteit voorop staat. Nederland is verantwoordelijk voor het ontsporen en criminele gedrag? Dat horen ze zelf graag, maar het is voor mij een halte te ver.quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:08 schreef fokje het volgende:
[..]
Het zijn Marokkaanse Nederlanders, geen Nederlandse Marokkanen. Nederlander in de eerste plaats dus, of ze zich nu Marokkaan of Nederlander voelen, dat doet er niet toe. Nederland is in de eerste plaats verantwoordelijk. Al wordt het misschien een ander verhaal indien duidelijk wordt dat iemand de NL-samenleving compleet de rug toe heeft gekeerd (leden Hofstadgroep), men daarmee de NL-identiteit ook kan worden afgepakt indien een (bijv.) Marokkaans paspoort aanwezig. Maar goed dat wordt dus een lastig verhaal.
Wat voor lijp nieuwsbericht is dat nou weerquote:Op woensdag 23 februari 2005 15:09 schreef Koos Voos het volgende:
Nog een oplossing om jongere Marokkanen die nog niet zeker zijn van hun identiteit, op het rechte pad te houden is hen bewust maken van de culturele voortgang van hun "vaderland".
Dat lijkt mij niet erg verstandig ..
Fundamentalisme wint aan steun in Marokko
Casablanca - De bars zijn gesloten, voorgoed.
Loterijen en andere kansspelen zijn verboden.
Toeristen zijn niet langer welkom en ongesluierde vrouwen zijn uit het straatbeeld verdwenen.
Dit is Marokko in het jaar 2007.
Althans als de fundamentalistische Partij voor Rechtvaardigheid en Ontwikkeling (PJD) aan de macht komt en haar programma uitvoert.
Analisten denken dat de partij de grootste kan worden.
bron:telegraaf 22 Feb
Verder natuurlijk gewoon kei en keihard aanpakken, en bv zoals in Dordecht, ouders aansprakelijk stellen voor de vernielingen in de wijk..![]()
Heeft niets met 'identiteit 'te maken doch alles met fatsoen.. meer het gebrek aan![]()
Die schifting naar bevolkingsgroepen hoeft wat mij betreft ook niet eens gemaakt te worden; ook niet iedere Marokkaan moet in werkkamp oid. Het is slechts van belang indien duidelijk is dat er o.a. een identiteitsprobleem aan ten grondslag ligt aan het criminele gedrag van zo'n gast en waar de Nederlandse reclassering/hulpverlening 0,0 grip op heeft.quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:02 schreef sp3c het volgende:
[..]
tenzij je alle criminelen naar land van herkomst stuurt om daar perken aan te vegen ben je bezig met hele bevolkingsgroepen zwaarder te straffen (perken aanvegen in Hawaii lijkt me minder erg als in Mogadishu) ongeacht de gepleegde misdaden dan anderen en dat is in strijd met artikel 1 van de grondwet en die wil ik niet veranderd zien.
maar nooit een democratie... jammer, berichtje past zeker niet in je mocro straatjequote:Op woensdag 23 februari 2005 15:13 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Wat voor lijp nieuwsbericht is dat nou weerGelukkig is het een monarchie.
Neequote:Op woensdag 23 februari 2005 15:16 schreef Koos Voos het volgende:
[..]
maar nooit een democratie... jammer, berichtje past zeker niet in je mocro straatje![]()
Je denkt toch niet dat ik een hele pagina ga overtikken..quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:18 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Neehet deel wat jij post is namelijk 10% van het volledige bericht, maar dat past zeker niet in je koosjer straatje
Nee, want dan blijkt het allemaal toch niet zo erg als jij suggereerd. Maar goed ontopic gern.quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:21 schreef Koos Voos het volgende:
[..]
Je denkt toch niet dat ik een hele pagina ga overtikken..![]()
Alvast de complimenten voor benoeming van een maatschappelijk probleem.quote:Op woensdag 23 februari 2005 13:19 schreef Mutant01 het volgende:
Nee, dit is geen thread om te kankeren op of over Marokkanen. Het is een thread die een mogelijke oplossing bied m.b.t de problemen omtrend rel-marokkaantjes of draaideurmarokkaantjes. Het is een oplossing waar voornamelijk de politiek zich mee bezig moet houden. Misschien is het slechts een hersenspinsel, maar goed: here it goes.
Dit klinkt zeer goed Mutant01. Buiten dat het al te radicalen de wind uit de zeilen neemt draagt het eveneens bij aan bevordering van gemeenschapszin, maatschappelijke bewustwording en maatschappijvisie. Ik zou echter wèl willen zien dat de veroordeelde delinquenten een boete voor hun misstap krijgen opgelegd waarmee de vliegreizen heen en weer bekostigd kunnen worden.quote:Indien (we nemen in dit voorbeeld alleen marokkanen) een Marokkaan na 2 of 3 keer in de cel te hebben gezeten voor bepaalde vergrijpen, of dat nu het stelen van een autoradio is, of het beroven van een oma is, tekenen zijn dat de betreffende marokkaan zijn leven niet beterd moet hij met zijn criminele maatjes uitgestuurd worden naar Marokko. Nee, niet om daar te blijven wonen (helaas aahikwordgek), maar om daar naar arme wijken gestuurd te worden om daar mee te helpen aan de opbouw van goedkope huizen, infrastructuur en overige projecten. Hiermee leren de jongens werkelijk wat armoede is, wat problemen zijn, en ze zullen zien wat voor een eer en geluk ze eigenlijk hebben om hier in Nederland te mogen wonen. Maar er zijn niet alleen voordelen voor de jongens an sich, het zal een afschrikeffect hebben (wie wil er nu in Marokko in de hitte van 40 graden dag in dag uit werken zonder enige tegenprestatie) voor de rest, en er zit een economisch voordeel aan. De Marokkaanse overheid hoeft minder geld in dit soort projecten te stoppen (gratis arbeiders), en over het algemeen gezien kost het de Nederlandse maatschappij aanzienlijk minder geld. (Geen cellenoverschot meer etc.)
Waarom zou deze bewustmaking nu niet gevraagd kunnen worden van de marokkaanse gemeenschap zèlf? Hoe komt het dat dit nu nog niet gebeurt vanuit een moskee, een belangengroep of theehuis?quote:Nog een oplossing om jongere Marokkanen die nog niet zeker zijn van hun identiteit, op het rechte pad te houden is hen bewust maken van de culturele voortgang van hun "vaderland". Vrouwen hebben er nu min of meer gelijke rechten, hoofddoekjes zijn eerder uitzondering dan regel, en Joden kunnen daar gewoon wonen zonder enige problemen en zitten zelfs in het parlement. Maak hen bewust wat WW2 betekende voor hun vaderland bijv, maak hen bewust van wat WW2 nou eigenlijk betekende in het algemeen, maak hen bewust van het feit dat er 100.000 Marokkanen gestorven zijn en dat de Marokkaanse koning weigerde de Joden uit te geven/ te verraden, en dat hij zich nog liever in een oorlog stortte tegen nazi-duitsland. Maak hen bewust van het feit dat er 1 miljoen Marokkaanse Joden in Israel wonen. Het zal het anti-semitisme zeer zeker minderen.
Ik denk dat je met werkbare alternatieven bent gekomen om maatschappelijke problematiek voortvarend aan te pakken en mensen en misstanden niet weg te redeneren of op te geven maar aandacht te besteden aan nuttige voorstellen voor trajecten ter verbetering van de maatschappelijke en culturele bagage van individuen om hen zo meer aanspreekbaar te maken. Hulde voor je overwegingen.quote:Een laatste oplossing die al vaker is langsgeweest is de spreiding. Ik ben zware voorstander van spreiding, de opkropping van allochtonen bij elkaar zorgt voor opkropping van cultuur. Geen contact of nauwelijks contact met Nederlanders zorgt voor vervreemding, zo weinig blanken, men vergeet haast bijna wat de dominante cultuur is. Spreiding werkt, dat heb ik aan den lijve ondervonden. Spreiding zorgt ervoor dat mensen wel mee MOETEN doen met sinterklaas, anders zijn ze het buitenbeentje, men spreekt sneller Nederlands, er is namelijk geen persoon in de buurt die (in dit geval) berbers spreekt of arabisch. Men zal moeten spelen met Nederlandse kinderen, er is geen keus.
Als er nog een oplossing te binnen schiet, horen jullie het wel. Maar voor nu: Wat denken jullie?
flauwe excusen heb ik geen boodschap aanquote:Op woensdag 23 februari 2005 15:15 schreef fokje het volgende:
[..]
Die schifting naar bevolkingsgroepen hoeft wat mij betreft ook niet eens gemaakt te worden; ook niet iedere Marokkaan moet in werkkamp oid. Het is slechts van belang indien duidelijk is dat er o.a. een identiteitsprobleem aan ten grondslag ligt aan het criminele gedrag van zo'n gast en waar de Nederlandse reclassering/hulpverlening 0,0 grip op heeft.
dat zijn ze al.... volkomen nutteloos voor onze maatschappij, als je het juridish rond zou kunnen krijgen onmiddelijk het land uit.. besparen we op den duur miljarden mee en is beter voor het millieuquote:Op woensdag 23 februari 2005 15:20 schreef Aaahikwordgek het volgende:
Overigens hulde, Mutant01, dat jij het aankaart. Van binnenuit moet de heropvoeding komen. Daar luisteren de mannetjes nog het beste naar en zoniet, dan isoleren ze zichzelf helemaal van de maatschappij.
mwoah, ik denk dat de marokkaanse criminelen eens moeten gaan beseffen dat er geen vrijstaten mogen bestaan in Nederland. Dat mag er van mij best in een aparte wet worden opgesteld, bij bevolkingsgroepen die dat nog niet helemaal snappen.quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:24 schreef Koos Voos het volgende:
[..]
dat zijn ze al.... volkomen nutteloos voor onze maatschappij, als je het juridish rond zou kunnen krijgen onmiddelijk het land uit.. besparen we op den duur miljarden mee en is beter voor het millieu![]()
hardere straffen en pakkans vergroten zijn ook noodzakelijk denk ik, ben het daarmee wel eens.quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:23 schreef sp3c het volgende:
[..]
flauwe excusen heb ik geen boodschap aan
er zijn meer mensen met identiteitsproblemen maar lang niet allemaal zijn crimineel, als we dan eerlijk moeten zijn tegen al onze (belastingbetalende burgers) moeten we dan iedereen gratis snoepreisjes naar land van herkomst om te zien of ze daar niet beter wortels kunnen schieten.
een crimineel is iemand die te lui is om op een normale manier minder geld te verdienen. Als je het criminele leven dan wat moeilijker maakt dan (straffen hoger, gevangenen laten werken voor hun rechten etc.) dan zullen er al gauw een stuk meer mensen besluiten dat het het niet waar is (zeker die kleine crimineeltjes waar we het hier over hebben).
imo laten we volwassenen rechtspraak al gelden vanaf 14 jaar ofzo (zonder strafblad) ... als zo'n klein pikkie een week vast zit dan zal die wel tien keer nadenken voor hij weer een scooter jat
Als je mij adresseert, dan heb je het mis. Ik ben doodserieus.quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:32 schreef sp3c het volgende:
jullie 2 hebben wel de tijd van je leven he nu Theo dood is, nu kun je lekker zeggen wat je denkt en denken wat je zegt ofzo
laat ook maar ik heb geen zin meer in deze discussie terwijl jullie er je bullshit doorheen zitten te spuien
Goed, ga nu eerst maar een cursus Nederlands volgen. Dat je mijn mening niet deelt is geheel vrij, maar waarom zou ik bullshit vertellen? Lees je je eigen teksten eigenlijk wel voordat je op Invoeren drukt?quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:39 schreef sp3c het volgende:
natuurlijk was het aan jouw geadresseert idioot en geen hond gelooft dat je ook maar de helft van je bullshit serieus meent op je kameraad na dan misschien
Je ziet spoken, blauwhelm.quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:47 schreef sp3c het volgende:
ik heb wel meer dingen te doen dan te zorgen dat mijn forumposts ABN zijn, als je er nix mee kunt dan kan het me verder geen ene fuck schelen schelen want echt serieus te nemen ben je niet.
meer dan een beetje als een klein kind tegen open staande deuren trappen in de hoop dat er mensen mee doen doe je niet
Ik ben serieus over die enkele rit, dat jij dat anders ziet is nog geen reden om zo ordinair te gaan doen. Jouw meningen zijn ook niet bepaald allerdaags te noemen, maar ik ga ze niet als bullshit afdoen.quote:Op woensdag 23 februari 2005 15:56 schreef sp3c het volgende:
wat ik zie is een redelijke discussie die verpest wordt door jouw, je kameraad en jullie enkele rit naar Marokko
en even ter herinnering :quote:Op woensdag 23 februari 2005 16:00 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Ik ben serieus over die enkele rit, dat jij dat anders ziet is nog geen reden om zo ordinair te gaan doen. Jouw meningen zijn ook niet bepaald allerdaags te noemen, maar ik ga ze niet als bullshit afdoen.
Zo, nu weer ontopic, nu je weet dat ik er serieus over ben. Of ga je nu beweren dat ik het puur uit racistische overwegingen zou opschrijven? Dan heb je het mis, de mannetjes hebben een dubbele nationaliteit en het afnemen van een nationaliteit is een optie.![]()
Nou, dan denk jij dat toch fijn. Sue me.quote:Op woensdag 23 februari 2005 16:05 schreef sp3c het volgende:
ja ik denk wel dat je bullshit op puur rascistische overwegingen is gebaseerd ja
quote:Op woensdag 23 februari 2005 16:05 schreef Elgigante het volgende:
... meer informatie over armoede en rijkdom, tegenstellingen tussen oud-jong,
Mwah, ik denk dat linkse partijen (en met name de SP) zeker wel wat kunnen met (enkele) van de punten die Mutant noemt. Ik zie eerder partijen als D66 en de VVD moeilijk gaan doen.quote:Op woensdag 23 februari 2005 16:05 schreef Elgigante het volgende:
Ondanks dat e.e.a. best wat voeten in aarde zal hebben en ik de linkse partijen niet voor zie stemmen zie ik er wel wat in eerlijk gezegd.
Het interesseert me geen hol wat Marokko ervan vindt. Ze zijn immers zelf zo dom geweest om dat tuig ongevraagd van een Marokkaanse nationaliteit te voorzien. Joost mag overigens weten waarom, maar daar kunnen we nu mooi gebruik van makenquote:Op woensdag 23 februari 2005 17:30 schreef sp3c het volgende:
waarom zou Marokko die idioten in vredesnaam binnenlaten, wat moeten ze met Nederlandse criminelen???
Die weigeren na anderhalve dag gewoon zitplaatsen te verschaffen aan jouw 'air berber' en laten geen Nederlandse toestellen meer landen (komt toch alleen maar rotzooi uit) en dan nog zolang ze niet in Marokko zijn veroordeeld zijn ze gewoon vrij om te gaan en staan waar ze willen ... die gaan en staan dus op een vliegtuig naar Belgie en wandelen gewoon Nederland weer binnen
nee geweeeeeeeldige optie, daar heb je vast flink over na moeten denken
Ja, ik denk ook dat Marokko staat de springen om een strafkolonie van Nederland te wordenquote:Op woensdag 23 februari 2005 17:42 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Het interesseert me geen hol wat Marokko ervan vindt. Ze zijn immers zelf zo dom geweest om dat tuig ongevraagd van een Marokkaanse nationaliteit te voorzien. Joost mag overigens weten waarom, maar daar kunnen we nu mooi gebruik van maken.
Het lijkt me niet dat Marokko ooit zover gaat de eigen burgers de toegang te ontzeggen.
Goed idee, maar dan wel de rekening sturen naar koning Hassan. Laat ie ook maar eens iets bijdragen aan de kosten die zijn onderdanen hier teweegbrengen.quote:Op woensdag 23 februari 2005 14:14 schreef MrX1982 het volgende:
Je zou de ouders en de kinderen in een (her)opvoedingskamp moeten plaatsen en ze leren hoe wij in Nederland omgaan met elkaar dit in combinatie met het idee van Mutant01. Dan komt wellicht in de toekomst toch nog alles goed.
Kom op zeg, die crimineeltjes gaan echt niet zo diep hoor. Ze zijn ontspoord door elkaar op te fokken en gooien het nu over de boeg dat ze verstoten zijn. Gaat er bij mij niet in. Kijk naar Mutant01, die doet het toch goed? Het is maar welke keuze je maakt en wie je "vrienden" zijn.quote:Op woensdag 23 februari 2005 17:47 schreef Alulu het volgende:
Wij allochtonen, en vooral Marokkaanse jongeren moeten zich geen gevoel aan laten praten door mensen dat we minder zijn. Juist tussen twee culturen leven zou ons ook grote voordelen moeten opleveren, zolang je maar weet wie je bent en je geschiedenis kent.
En daar zie ik dus vooral verschil tussen bijv. Turkse jongeren en Marokkaanse, terwijl de Turkse jongeren zich heel bewust zijn van hun (Turkse) identiteit en meer weten over hun geschiedenis komen veel Marokkaanse jongeren niet verder dan de zomer in Marokko door te brengen.
Daarom is dat belangrijkste punt van Mutant erg sterk, eigen geschiedenis kennen, weten waar je voor staat, wie je bent..sta je veel sterker in je schoenen.
Ja en spreiding is altijd beste voor integratie, maar daar is het nu telaat voor dus dat houdt op, en van dat project is goed bedoeld maar lukt denk ik toch niet. En ik zie het ook niet snel werken, wanneer men eenmaal terug is vergeet je toch hoe goed je het hebt.
quote:Op woensdag 23 februari 2005 17:47 schreef Alulu het volgende:
Wij allochtonen, en vooral Marokkaanse jongeren moeten zich geen gevoel aan laten praten door mensen dat we minder zijn. Juist tussen twee culturen leven zou ons ook grote voordelen moeten opleveren, zolang je maar weet wie je bent en je geschiedenis kent.
Inderdaad, terwijl Marokko een geweldig land is met een zeer rijke cultuur. En met grote steden waar Nederland eigenlijk eens goed naar zou moeten kijken. En ook een land met een redelijk geslaagde multiculturele samenleving.....dingen die autochtone Nederlanders niet weten, maar Marokaanse jeugd eigenlijk ook haast nietquote:En daar zie ik dus vooral verschil tussen bijv. Turkse jongeren en Marokkaanse, terwijl de Turkse jongeren zich heel bewust zijn van hun (Turkse) identiteit en meer weten over hun geschiedenis komen veel Marokkaanse jongeren niet verder dan de zomer in Marokko door te brengen.
Daarom is dat belangrijkste punt van Mutant erg sterk, eigen geschiedenis kennen, weten waar je voor staat, wie je bent..sta je veel sterker in je schoenen.
Mwah, 't is nooit te laat. Maar als we er aan beginnen dan moet het ook goed doordacht en grondig. Half werk zal de problemen alleen verergeren.quote:Ja en spreiding is altijd beste voor integratie, maar daar is het nu telaat voor dus dat houdt op, en van dat project is goed bedoeld maar lukt denk ik toch niet. En ik zie het ook niet snel werken, wanneer men eenmaal terug is vergeet je toch hoe goed je het hebt.
Tukse jongeren zijn topquote:Op woensdag 23 februari 2005 17:47 schreef Alulu het volgende:
Wij allochtonen, en vooral Marokkaanse jongeren moeten zich geen gevoel aan laten praten door mensen dat we minder zijn. Juist tussen twee culturen leven zou ons ook grote voordelen moeten opleveren, zolang je maar weet wie je bent en je geschiedenis kent.
En daar zie ik dus vooral verschil tussen bijv. Turkse jongeren en Marokkaanse, terwijl de Turkse jongeren zich heel bewust zijn van hun (Turkse) identiteit en meer weten over hun geschiedenis komen veel Marokkaanse jongeren niet verder dan de zomer in Marokko door te brengen.
Moet jij eens opletten hoe de internationale gemeenschap gaat reageren als Marokko de eigen onderdanen de toegang ontzegd.quote:Op woensdag 23 februari 2005 17:49 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Ja, ik denk ook dat Marokko staat de springen om een strafkolonie van Nederland te worden
Moet jij eens opletten hoe de internationale gemeenschap gaat reageren als Nederland de eigen onderdanen gaat deporteren.quote:Op woensdag 23 februari 2005 18:02 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Moet jij eens opletten hoe de internationale gemeenschap gaat reageren als Marokko de eigen onderdanen de toegang ontzegd.
Welke onderdanenquote:Op woensdag 23 februari 2005 18:06 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Moet jij eens opletten hoe de internationale gemeenschap gaat reageren als Nederland de eigen onderdanen gaat deporteren.
Doordat jij nu heel bewust het woord deporteren gebruikt, zou je kunnen gaan denken dat het hier om zeer onschuldige arme mensen gaat. Handig bedacht, maar niemand die in die kolder trapt. Iemand met twee nationaliteiten kan 2 kanten op, dat is niet deporteren, maar uitzetten/teruggeven.quote:Op woensdag 23 februari 2005 18:06 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Moet jij eens opletten hoe de internationale gemeenschap gaat reageren als Nederland de eigen onderdanen gaat deporteren.
Ik denk niet dat je een rekening kan sturen naar de koning van Marokko. Hij zou tenslotte kunnen zeggen dat ze een product zijn van de Nederlandse samenleving. Ik denk dat je beter de ouders financieel aansprekelijk kan stellen voor het (her)opvoeden van hun kinderen. Zij zijn tenslotte wel aansprakelijk voor het falen van de opvoeding.quote:Op woensdag 23 februari 2005 17:51 schreef B.R.Oekhoest het volgende:
Goed idee, maar dan wel de rekening sturen naar koning Hassan. Laat ie ook maar eens iets bijdragen aan de kosten die zijn onderdanen hier teweegbrengen.
Ow ja, en dat is ook zo'n heerlijk realistische optie dat die ingevoerd gaat wordenquote:Op woensdag 23 februari 2005 18:11 schreef Lemmeb het volgende:
[..]
Welke onderdanen
Als je dat tuig de Nederlandse nationaliteit afneemt zijn het echt geen 'onderdanen' van Bea meer. En dat kan heel gemakkelijk: Nederlandse Marokkanen geven immers zelf aan zich allereerst 'Marokkaan' te voelen en dan pas 'Nederlander'. De Nederlandse fungeert dus als tweede nationaliteit, en is dus vrij gemakkelijk weer af te nemen.
Als je even terugbladert naar het begin van dit topic dan zul je lezen dat ik niet begonnen ben met dit deporteren te noemen en zelfs een kritische noot heb gezet bij het gebruik van dit woord.quote:Op woensdag 23 februari 2005 18:15 schreef Aaahikwordgek het volgende:
[..]
Doordat jij nu heel bewust het woord deporteren gebruikt, zou je kunnen gaan denken dat het hier om zeer onschuldige arme mensen gaat. Handig bedacht, maar niemand die in die kolder trapt. Iemand met twee nationaliteiten kan 2 kanten op, dat is niet deporteren, maar uitzetten/teruggeven.
Dan is het toch goed?quote:Op woensdag 23 februari 2005 18:22 schreef Sack_Blabbath het volgende:
[..]
Als je even terugbladert naar het begin van dit topic dan zul je lezen dat ik niet begonnen ben met dit deporteren te noemen en zelfs een kritische noot heb gezet bij het gebruik van dit woord.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |