Dat was wel de bedoeling. Ik krijg alleen de kans niet echt.quote:Op zondag 20 februari 2005 18:03 schreef Conflict het volgende:
hee croupeok, je hebt onzin leuk gemaakt!
De reden slaat in de sluitpost, lieve hallo_mensen.quote:Op zondag 20 februari 2005 18:12 schreef hallo_mensen het volgende:
kroepoek , waarom gooide je het paprika topic dicht ?
Misschien kan je beter leuk mee gaan posten.quote:Op zondag 20 februari 2005 18:05 schreef Croupouque het volgende:
[..]
Dat was wel de bedoeling. Ik krijg alleen de kans niet echt.
Goed plan, C. Ik zou het zelf bedacht kunnen hebben.quote:Op zondag 20 februari 2005 19:10 schreef Conflict het volgende:
[..]
Misschien kan je beter leuk mee gaan posten.
Nee natuurlijk niet. Het is nog geen middernacht.quote:Op zondag 20 februari 2005 19:20 schreef Tokay het volgende:
Ik heb ongelooflijk veel zin om te slowchatten.
Mag ik daartoe een topic openen?
Ja hoorquote:Op zondag 20 februari 2005 19:20 schreef Tokay het volgende:
Ik heb ongelooflijk veel zin om te slowchatten.
Mag ik daartoe een topic openen?
Belachelijk. Ik heb er nú zin in!quote:Op zondag 20 februari 2005 19:36 schreef UIO_AMS het volgende:
Nee natuurlijk niet. Het is nog geen middernacht.
Omdat het bagger is en je al een bagger topic open hebt.quote:Op zondag 20 februari 2005 21.46 schreef Conflict het volgende:
Waarom is mijn topic dicht?
quote:Op zondag 20 februari 2005 21:48 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Omdat het bagger is en je al een bagger topic open hebt.
(ik ben je even voor)
Houdoequote:Op zondag 20 februari 2005 22:10 schreef Praag het volgende:
Dirkh heeft geen humor.Kom ik een keertje in ONZ, is het weeeer niet goed.
Ik ren weer terug naar UVT...
Beste Praag,quote:Op zondag 20 februari 2005 22:10 schreef Praag het volgende:
Dirkh heeft geen humor.Kom ik een keertje in ONZ, is het weeeer niet goed.
Ik ren weer terug naar UVT...
Oke maar toch vind ik het jammerquote:Op zondag 20 februari 2005 18:15 schreef Croupouque het volgende:
[..]
De reden slaat in de sluitpost, lieve hallo_mensen.
Er staat een typo in je quote.quote:Op maandag 21 februari 2005 01:03 schreef hallo_mensen het volgende:
[..]
Oke maar toch vind ik het jammer![]()
Als kiespijn.quote:Op maandag 21 februari 2005 09:36 schreef Knut het volgende:
Missen jullie me al ?
quote:Op maandag 21 februari 2005 23:22 schreef Ruis het volgende:
wanneer komt Femme langs om OvjL te sluiten?
Gelijke monikken, gelijke kappen? Waar komt die onzin vandaan?quote:Op dinsdag 22 februari 2005 00:28 schreef petre86 het volgende:
wrom mag [centraal] janetje fan topic O+ niet, maar Aanbid hier MUUS! dan weer wel?
gelijke monniken, gelijke kappen.. had dan SC in de TT neergezet }:
quote:Op dinsdag 22 februari 2005 00:32 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Gelijke monikken, gelijke kappen? Waar komt die onzin vandaan?
En er is al een SC.
quote:Op dinsdag 22 februari 2005 14:16 schreef Dirkh het volgende:
Nieuwe FAQ jadiejadieja lezen jadiejadieja, belangrijk, jadiejadie
Ik heb je post uit dat topic gewist, om te voorkomen dat we daar een hele discussie gaan voeren en het topic daardoor verpest wordt.quote:Op woensdag 23 februari 2005 11:43 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Waarom is dit überhaupt nog open?
http://forum.fok.nl/misc/faq/policy
Nee.quote:Op woensdag 23 februari 2005 12:12 schreef Dirkh het volgende:
[..]
Ik heb je post uit dat topic gewist, om te voorkomen dat we daar een hele discussie gaan voeren en het topic daardoor verpest wordt.
Voor zover ik dat kan inschatten, en eigenlijk ook wel lees, is het van beide partijen om de lol te doen. Er worden geen prive gegevens geplaatst, echter kan je het gesprek als "privelog" beschouwen.
Maar ik vind dat je dat per geval moet inschatten, wat de intentie is van het topic. En dat is de reden dat het nog open is, omdat het niet de bedoeling is om iemand te "beschadigen". Gezien de geschiedenis van het "slachtoffer" en zijn kornuiten, omtrent dit onderwerp, zit het met de intenties wel goed.
Wat jij wil.quote:Op woensdag 23 februari 2005 12:34 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Nee.
Ik open wel een topic in FB.
Het is het zoveelste meki-bashtopic en weer duikt de crew bovenop iemand die zich niet kan verdedigen met z'n allen, lekker hypocriet stel.
Dagonet heeft gelijk. Zodra iemand prive lastig gevallen wordt naar aanleiding van zijn postgedrag op een forum, gaat men eigenlijk al veel te ver. Om dan in meerdere topics vrolijk diegene te gaan lopen bashen, met behulp van de crew, dat gaat gewoon veel te ver.quote:
Wat ik wil is dat het topic meteen op slot zou zijn getiefd maar het is veel leuker om iemand in z'n gezicht uit te lachen met een man of 50 natuurlijk.quote:
Komop, je bent zelf notabene onzinmod geweest, je weet toch wel hoe onzin werkt? Er word nu eenmaal meer op de man gespeeld en meer ongein uitgehaald dan in andere subfora. Meki en DP willen graag aandacht, dan krijgen ze aandacht. Maar wel op onze manier. En ze hebben er schik in. Wat is daar mis mee?quote:Op woensdag 23 februari 2005 13:10 schreef Dagonet het volgende:
Als jij je eigen advies had aangehouden was je al heel lang geleden weggeweest htt. Je bent zelf net zo'n kneus geweest die zich nu inlikt bij de crew.
Een bashtopic waar de crew vrolijk aan meedoet dat regelrecht tegen de policy indruist. Hoe wilde je het anders opvatten?quote:Op woensdag 23 februari 2005 13:15 schreef UIO_AMS het volgende:
Dago, je bent zelf de TS van [(ex-)crew] Post hier je fanmail van DP.
Hoe moeten we dat topic dan opvatten?
quote:Op woensdag 23 februari 2005 13:21 schreef HTT-Thalan het volgende:
[..]
Komop, je bent zelf notabene onzinmod geweest,
Waar haal je dát vandaan?quote:je weet toch wel hoe onzin werkt? Er word nu eenmaal meer op de man gespeeld en meer ongein uitgehaald dan in andere subfora.
Precedenten scheppen, onder andere.quote:Meki en DP willen graag aandacht, dan krijgen ze aandacht. Maar wel op onze manier. En ze hebben er schik in. Wat is daar mis mee?
Nou dan. Je opent zelf een bashtopic, wat een vervolg kreeg, en nu mogen wij ze niet meer bashen van jouquote:Op woensdag 23 februari 2005 13:24 schreef Dagonet het volgende:
[..]
Een bashtopic waar de crew vrolijk aan meedoet dat regelrecht tegen de policy indruist. Hoe wilde je het anders opvatten?
Dat is dan duidelijk.quote:Op woensdag 23 februari 2005 13:24 schreef Dagonet het volgende:
Een bashtopic waar de crew vrolijk aan meedoet dat regelrecht tegen de policy indruist. Hoe wilde je het anders opvatten?
Ik haalde je door de war met PR, my badquote:Op woensdag 23 februari 2005 13:29 schreef Dagonet het volgende:
[..]Waar haal je dat vandaan?
[..]
Waar haal je dát vandaan?
[..]
Precedenten scheppen, onder andere.
Ik ben net zo verbaasd als jij dat het klaarblijkelijk gewoon mag. Oh, een paar verschilletjes: ik val mensen niet privé lastig, doe me niet voor als iemand anders en neem geen telefoon gesprekken op.quote:Op woensdag 23 februari 2005 13:29 schreef HTT-Thalan het volgende:
[..]
Nou dan. Je opent zelf een bashtopic, wat een vervolg kreeg, en nu mogen wij ze niet meer bashen van jou
Gooi je msn eens aan.quote:Op woensdag 23 februari 2005 13:32 schreef Dagonet het volgende:
Ik ben net zo verbaasd als jij dat het klaarblijkelijk gewoon mag. Oh, een paar verschilletjes: ik val mensen niet privé lastig, doe me niet voor als iemand anders en neem geen telefoon gesprekken op.
Hier sluit ik me volledig bij aan.quote:Op woensdag 23 februari 2005 13:05 schreef HTT-Thalan het volgende:
Dago, die gasten zitten en masse de crew te mailen en zogenaamd te bedreigen. Dat is op zich lokt al reacties uit. Als meki en moustafa en de hele achterbuurtjongerengroep van amsterdamzuidoost zich vervolgens bij die kneuzen aansluit, kunnen ze dezelfde aandacht verwachten.
Vervolgens loopt meki de hele tijd zijn weblog hier te promoten, waarop zijn nummer te vinden is. Combineer dat met die schreeuwen van aandacht, en voila, de grap is geboren.
De grap daar is ook niks mis mee, en wat betreft de aandacht die het hier krijgt, daar zijn Meki@Friends blijkbaar zelf ook niet vies van, want anders hadden ze vast allang een topic report of mail naar de crew aangemaakt. In plaats daarvan posten ze lekker mee en gaan door met hun debiele uitingen. Het zijn sukkels en iedereen mag dat weten. Als ze willen dat dit ophoud, tiefen ze maar lekker op naar hun eigen forum en laten ons met rust, dan hebben zij ook geen last meer van ons.
quote:Wat bij de wet is verboden is ook op FOK! verboden.
Kort maar krachtig.
posted by depresident !!quote:Op woensdag 23 februari 2005 14:39 schreef Dirkh het volgende:
Gemakshalve wordt er even over een link in betreffende topic gelezen.
Dit stond op Mekis log. Hij heeft er van genoten.
http://flappentapper.nl/fok/meki.html
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |