abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_25062168
Van een beetje kritiek geven is nog nooit iemand slechter geworden, hoor
pi_25062256
Ik ben het met -Angel- eens. GWB is de beste president van Amerika ooit.
pi_25062271
  zondag 13 februari 2005 @ 03:29:30 #31
32768 DionysuZ
Respect my authority!
pi_25068382
quote:
Op zaterdag 12 februari 2005 15:32 schreef -Angel- het volgende:
Een monument voor George Walker Bush.

Een eerbetoon aan de staatsman George Walker Bush, wiens naam voor eeuwig tussen namen als Franklin D. Roosevelt en Mohandas Gandhi zal staan.

[afbeelding]

In 2000 won George Bush de verkiezingen, en werd hij de 43e president van de Verenigde Staten.
Maar niet voordat Al Gore op slinkse wijze had getracht, het presidentschap naar zich toe te eigen.
je meent dit toch niet serieus geloof ik?
quote:
Het begin van zijn kabinetsperiode was vooral gericht op binnenlandse zaken en met name op de economie.

"First year in office set the all-time record for most days on vacation by any President in US history."
quote:
Dit alles veranderde echter op die vreselijk dag, 11 september 2001, toen de terroristen van Al Qaida gebruikmakend van gekaapte passagiersvliegtuigen de Twin Towers van het World Trade Center invlogen.

President Bush was echter daar onmiddelijk om zijn steun te betuigen aan de familieleden van de 3.000 personen die overleden.

[afbeelding]

En bush deed er schandalig lang over om maar op de plek des onheils te komen en een publiek statement te geven. Dus onmiddelijk daar, niet liegen.
9/11 is verder een enorme fout van de binnenlandse veiligheidsdiensten. Het had voorkomen kunnen worden, maarjah daar kun je over discussieren.
quote:
Waar het bij andere regeringsleiders slechts bij woorden bleef, ging Bush gelijk over tot daden.
Hij verklaarde onmiddelijk de oorlog aan het terrorisme.
Ja, hij liet overigens de hele familie BIN LADEN uit de VS vertrekken .. MET VLIEGTUIGEN.. terwijl niemand mocht vliegen!! Liet hij een onvolledig en zeer omstreden onderzoek doen naar 9/11 en terwijl hij wist dat bijna alle terroristen uit SAUDI ARABIE afkomstig waren, zelfs osama, liet en laat hij dit land volledig ongemoeid.
quote:
Het eerste land waar vrede gebracht zou worden, zou Afghanistan zijn. Toen een bolwerk van de terroristische organisatie Al-Qaida. Elk tegenvoorstel van de regerende Taliban werd door Bush verworpen. Zeer terecht overigens, waarom zou men immers onderhandelen met terroristen?

Op 7 oktober 2001 was het zover, Afghanistan zou eindelijk kennis kunnen gaan maken met het genot van de democratie.
*klikken op eigen risico!!!*
http://www.scoop.co.nz/st(...)3af5befc0d1ed29.jpeg
quote:
[afbeelding]

Na het bieden van weining weerstand werd Afghanistan bevrijd, en tevens was aan het terrorisme de eerste gevoelige slag uitgedeeld. Zo werden ondermeer de trainingskampen voor terroristen gesloten.
Afghanistan is eerder een broeinest voor terrorisme geworden. Enig idee hoe het nu in Afghanistan gaat met de mensen daar? Enig idee wat al die mensen die hun kind/man/vrouw/oom/vader/moeder hebben verloren door amerikaanse bombarderingen voor haat voelen?

Enig idee wat voor vuile wapens de VS heeft ingezet in die oorlog? Wapens die internationaal verboden zijn!!
quote:
Na dit succes,
t is maar net wat je een succes noemt he.
quote:
werd te samen met de bondgenoten in 2003 Irak aangevallen. De Tweede Golfoorlog. Irak zou eindelijk verlost worden van de wrede dictator Saddam Hoessein. Tevens werd nog eens kenbaar gemaakt aan de wereld, dat een land zich dient te houden aan de VN resoluties.

[afbeelding]
bwahahaha 1. samen met DE bondgenoten? Dude de meeste landen hebben zich ervanaf gehouden omdat de VS internationale verdragen overtradt! Overigens heeft Saddam zich gewoon aan de resoluties gehouden en kwam het IAEA met het rapport dat ze helemaal geen nucleaire dreiging konden vormen. Maar ondertussen was het kwaad, door de ongeduldige bush, al geschiedt.

Tevens werd nog eens kenbaar gemaakt aan de wereld, dat een land zich niet dient te houden aan de VN resoluties, er volgen toch geen sancties.
quote:
Op 1 mei kon President Bush trots verklaren dat de oorlog (major combat operations) afgelopen waren, dit aan boord van een Amerikaans vliegdekschip voor de kust van San Diego, Californië.

Irak zou verlost zijn van het juk van de dictator, er was weer een toekomst voor Irak.
En de overige, nog bloederige maanden erna? Ooit gehoord van de slag om Falluja? Owjah, Irak, een bolwerk van terroristen geworden! Saddam moest nooit iets hebben van Osama en Osama is opeens niet meer de prioriteit terwijl het nog maar een paar maanden ervoor wel de prioriteit was. Lekkere strijd tegen het terrorisme -Angel-!
quote:
Op 2 november 2004 won Bush met een overgrote meerderheid de presidentverkiezingen, en zou hij geinaugureerd worden als de 44e president van de Verenigde Staten. De steun van het Amerikaanse volk voor deze man was massaal.
Dat de verkiezingen in de VS een lachertje zijn, waar moeilijk te controleren is of het er eerlijk aan toe gaat, vergeten we even. Verder ben ik het ermee eens, de VS heeft het op zichzelf afgeroepen door Bush met een overgrote meerderheid te kiezen.

Eigen schuld, dikke bult, die gigantisch gestegen werkloosheid. Eigen schuld dikke bult, de keldering van de dollar. Eigen schuld dikke bult dat ze er nu een Patriot Act hebben. Eigen schuld dikke bult dat er liever miljarden naar defensie gaan, en dit steeds opgevoerd wordt, terwijl er in het binnenland gigantische investeringen nodig zijn.
quote:
Wederom zou hij de confrontatie aangaan met terroristen, zodat de nieuwe eeuw bespaart kan worden van nieuwe verschrikkingen. Kortom het nemen van verantwoordelijkheid en zich inzetten voor de vrede.

[afbeelding]
Ja, terroristen op Cuba bijvoorbeeld Castro is een gevaar voor de wereld. Snap je wel dat je met illegale oorlogen geen terrorisme oplost? Slecht verhoogd? Of denk je dat al die mensen die getroffen worden geen wraak willen voor een oorlog die niet mag? Met de politiek van Bush wordt de terrorismedreiging juist groter in de wereld. Terrorisme is een onzichtbare vijand.
quote:
Wij zullen hem in ieder geval herinneren als een groot man.
is hij zo lang dan? Een groot man in het verzieken van internationale banden. Een groot man in het inperken van burgervrijheden en een groot man in het overtreden van VN afspraken. Verder een groot man omdat hij de wereld meer verdeeld heeft door zijn as van het kwaad.
quote:
Een man die van de wereld een betere plaats gemaakt heeft om te leven.
ik denk dat de kans dat ik nu geraakt wordt door een terroristische aanslag groter is dan hij was vóór GW.
quote:
Wat heeft Bush voor jouw betekend? Graag alleen maar positieve reacties.
Ben je het niet met hem eens, ga dan maar ergens met een spandoek buiten in de regen staan.
begin er dan niet over op een forum
□ Reality is merely an illusion,albeit a very persistent one-A.Einstein
■ Of ik ben gek of de rest van de wereld.Ik denk zelf de rest van de wereld-Rudeonline
□ The war is not meant to be won.It is meant to be continuous-G.Orwell
  zondag 13 februari 2005 @ 03:37:49 #32
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_25068414
Deze openingspost is toch écht sarcastisch bedoelt , mag ik hopen ?
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  zondag 13 februari 2005 @ 03:54:01 #33
69147 Zzyzx
Wie dit leest is gek.
pi_25068477
Ik vin dit topic wel grappig.

Bush is natuurlijk tuig, zo erg dat Saddam er alleen van kan dromen.
  zondag 13 februari 2005 @ 07:27:54 #34
51398 MisterJ.Lo
LL.M (Master of Laws).
pi_25068958
quote:
Op zondag 13 februari 2005 03:37 schreef Joost-mag-het-weten het volgende:
Deze openingspost is toch écht sarcastisch bedoelt , mag ik hopen ?
hij meent het
Any man who can drive safely while kissing a pretty girl
is simply not giving the kiss the attention it deserves.
pi_25068965
quote:
Op zondag 13 februari 2005 07:27 schreef MisterJ.Lo het volgende:

[..]

hij meent het
╔══════╗
╚══════╝
╔══════╗
╚══════╝
pi_25069011
quote:
Op zondag 13 februari 2005 07:27 schreef MisterJ.Lo het volgende:

[..]

hij meent het
Hij meent het niet, zijn donnie darko avatar verraad hem. Hij is sarcastisch.
" there is nothing to not be amazed at "
pi_25069532
George is zwaar o.k. Een groot leider die daadkracht toont als het nodig is, niks regeren met het slappe handje. En een leider die inziet dat het Kyoto verdrag 1 groot geld verslindend zwart gat is.

Jammer dat een Amerikaanse president maar maximaal 2 termijnen mag regeren.

George Bush
To hell with Kyoto!
pi_25069562
Ach ja. De openingspost id idd een beetje overdreven maar het is wel een keer een andere kijk op de feiten. Zelfde feiten, andere kijk. Zo zie je maar dat het uiteindelijk een subjectief onderwerp is en niemand absoluut gelijk heeft.

Ik ben zelf wel een voorstander van Bush trouwens. Niet met alles natuurlijk maar ik ben het wel eens met sommige beslissingen.
pi_25069666
quote:
Op zondag 13 februari 2005 10:54 schreef Buck_Turgidson het volgende:
Ach ja. De openingspost id idd een beetje overdreven
Zuiver sarcasme, kan niet anders. Kijk maar even naar de stukjes die de verkiezingen en de tweede golfoorlog behandelen.
Ik en mijn leger van stokstaartjes.
  zondag 13 februari 2005 @ 12:41:33 #40
94668 Joost-mag-het-weten
Voor Vorst, Vlaming & vr R
pi_25070882
quote:
Op zondag 13 februari 2005 10:50 schreef George_Bush het volgende:
Jammer dat een Amerikaanse president maar maximaal 2 termijnen mag regeren.
Ben ik volkomen met je eens, dan hadden we in de eerste plaats al meteen het "probleem Bush" niet eens gehad ...
Frank Vandenbroucke : * 06-11-74; + 12-10-09
"Mijn comeback wordt de grootste uit de wielergeschiedenis!" (14-08-07)
"Vdb is klaar om opnieuw te schitteren" (10-10-07)
"Ik rij geen koers, ik geef een voorstelling" (17-01-08)
  zondag 13 februari 2005 @ 12:45:33 #41
107748 Ayda
also known as Druif
pi_25070934
quote:
Op zondag 13 februari 2005 03:29 schreef DionysuZ het volgende:

[..]

je meent dit toch niet serieus geloof ik?
[..]

[afbeelding]
"First year in office set the all-time record for most days on vacation by any President in US history."
[..]

[afbeelding]
En bush deed er schandalig lang over om maar op de plek des onheils te komen en een publiek statement te geven. Dus onmiddelijk daar, niet liegen.
9/11 is verder een enorme fout van de binnenlandse veiligheidsdiensten. Het had voorkomen kunnen worden, maarjah daar kun je over discussieren.
[..]

Ja, hij liet overigens de hele familie BIN LADEN uit de VS vertrekken .. MET VLIEGTUIGEN.. terwijl niemand mocht vliegen!! Liet hij een onvolledig en zeer omstreden onderzoek doen naar 9/11 en terwijl hij wist dat bijna alle terroristen uit SAUDI ARABIE afkomstig waren, zelfs osama, liet en laat hij dit land volledig ongemoeid.
[..]

*klikken op eigen risico!!!*
http://www.scoop.co.nz/st(...)3af5befc0d1ed29.jpeg
[..]

Afghanistan is eerder een broeinest voor terrorisme geworden. Enig idee hoe het nu in Afghanistan gaat met de mensen daar? Enig idee wat al die mensen die hun kind/man/vrouw/oom/vader/moeder hebben verloren door amerikaanse bombarderingen voor haat voelen?

Enig idee wat voor vuile wapens de VS heeft ingezet in die oorlog? Wapens die internationaal verboden zijn!!
[..]

t is maar net wat je een succes noemt he.
[..]

bwahahaha 1. samen met DE bondgenoten? Dude de meeste landen hebben zich ervanaf gehouden omdat de VS internationale verdragen overtradt! Overigens heeft Saddam zich gewoon aan de resoluties gehouden en kwam het IAEA met het rapport dat ze helemaal geen nucleaire dreiging konden vormen. Maar ondertussen was het kwaad, door de ongeduldige bush, al geschiedt.

Tevens werd nog eens kenbaar gemaakt aan de wereld, dat een land zich niet dient te houden aan de VN resoluties, er volgen toch geen sancties.
[..]

En de overige, nog bloederige maanden erna? Ooit gehoord van de slag om Falluja? Owjah, Irak, een bolwerk van terroristen geworden! Saddam moest nooit iets hebben van Osama en Osama is opeens niet meer de prioriteit terwijl het nog maar een paar maanden ervoor wel de prioriteit was. Lekkere strijd tegen het terrorisme -Angel-!
[..]

Dat de verkiezingen in de VS een lachertje zijn, waar moeilijk te controleren is of het er eerlijk aan toe gaat, vergeten we even. Verder ben ik het ermee eens, de VS heeft het op zichzelf afgeroepen door Bush met een overgrote meerderheid te kiezen.

Eigen schuld, dikke bult, die gigantisch gestegen werkloosheid. Eigen schuld dikke bult, de keldering van de dollar. Eigen schuld dikke bult dat ze er nu een Patriot Act hebben. Eigen schuld dikke bult dat er liever miljarden naar defensie gaan, en dit steeds opgevoerd wordt, terwijl er in het binnenland gigantische investeringen nodig zijn.
[..]

Ja, terroristen op Cuba bijvoorbeeld Castro is een gevaar voor de wereld. Snap je wel dat je met illegale oorlogen geen terrorisme oplost? Slecht verhoogd? Of denk je dat al die mensen die getroffen worden geen wraak willen voor een oorlog die niet mag? Met de politiek van Bush wordt de terrorismedreiging juist groter in de wereld. Terrorisme is een onzichtbare vijand.
[..]

is hij zo lang dan? Een groot man in het verzieken van internationale banden. Een groot man in het inperken van burgervrijheden en een groot man in het overtreden van VN afspraken. Verder een groot man omdat hij de wereld meer verdeeld heeft door zijn as van het kwaad.
[..]

ik denk dat de kans dat ik nu geraakt wordt door een terroristische aanslag groter is dan hij was vóór GW.
[..]

begin er dan niet over op een forum
Muhaha, ik wilde net beginnen.
Green for life!
  zondag 13 februari 2005 @ 12:48:05 #42
107748 Ayda
also known as Druif
pi_25070965
Ik weet niet.
Mijn gevoel gilt dattie 't meent..
Green for life!
pi_25072018
quote:
Op zondag 13 februari 2005 10:50 schreef George_Bush het volgende:
En een leider die inziet dat het Kyoto verdrag 1 groot geld verslindend zwart gat is.
Jij woont zeker niet in de Randstad
  zondag 13 februari 2005 @ 14:17:22 #44
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_25072243
Als bush een monument verdient dan verdient de Josti band er ook eentje, ongeveer hetzelfde niveau qua IQ al vermoed dat ik dat de triangelspeler van de jostiband nog net wat slimmer is dan bush.
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
pi_25072283
Toch wel grappig en tegelijkertijd ook triest om te zien hoe het hier achtermekaar verandert in een Bush-Bash-topic. Maar ja, Reagan lag toen ook hevig onder vuur, met name van nederlandse "deskundigen", die werd postuum uitgeroepen tot de grootste president van de VS ooit. Het meest trieste in dit soort topics is trouwens dat mensen zich een enorm air van deskundigheid aanmeten dat feitelijk gebaseerd is op de diverse bijzonder gekleurde berichtgeving in allerlei media. Wat er achter de schermen gaande is, en wat er ten grondslag ligt aan het feitelijk handelen van Bush komt nooit echt naar voren. Maar ik hoop dat Arnold Schwarzenegger de volgende president wordt, hij zet in ieder geval in California een goede klus neer. Men is al bezig de bepaling aan te passen dat iemand die niet in de VS is geboren geen president kan worden, ben benieuwd.
Ik ben spijkerhard. Sommigen noemen dat egoïstisch. Ik noem dat rechtvaardig.
Ik stem Wilders. U ook?
Kijk ook eens op mijn web-log
  zondag 13 februari 2005 @ 14:24:28 #46
109687 -Angel-
Play that funky music.
pi_25072373
Hoewel ik niet op alle statements zal ingaan, dit laat ik over aan mijn mede Bush supporters, hier de belangrijkste in mijn ogen.
quote:
Ja, hij liet overigens de hele familie BIN LADEN uit de VS vertrekken .. MET VLIEGTUIGEN.. terwijl niemand mocht vliegen!!
"Elk van de vluchten die wij hebben bestudeerd zijn onderzocht door de FBI, en werden behandeld op een professionele manier voorafgaand aan vertrek."
Aldus de 9/11 Commissie”
quote:
Overigens heeft Saddam zich gewoon aan de resoluties gehouden
In 2002 eiste de VN een volledig inzage, als het gaat om het wapenarsenaal, van Saddam Hussein. Saddam Hussein weigerde echter. Er was toen een keuze, of je gelooft een gek op zijn woord, of je gaat over tot actie. Gelukkig zal president Bush altijd kiezen om de VS te verdedigen, elke keer weer.

quote:
Saddam sprak de waarheid, Bush loog.
Kijk hier is iemand die hem op zijn woord zou geloven. Eigenlijk is het vreemd dat Bush de tiran Saddam ook niet geloofde. Saddam zou immers nooit WMD gebruiken.

Een andere voorbeeld van het houden aan de resoluties. Iraakse strijdkrachten vuurde, elke dag, voor 10 jaar, op vliegtuigen die de patrouilleerde in de no-fly zones. Die vluchten die bedoeld waren om genocide te voorkomen in het noorden en zuiden van Irak zoals opgetekend was in een VN resolutie.

quote:
9/11 is verder een enorme fout van de binnenlandse veiligheidsdiensten. Het had voorkomen kunnen worden, maarjah daar kun je over discussieren.
Natuurlijk als Bill Clinton net zo daadkrachtig als Bush had opgetreden, en niet de kapers eerst twee jaar de tijd had gegeven om de aanslagen te plannen. En tevens nog eens drie kansen afsloeg om Bin Laden op te pakken, om zo zijn reis naar de macht af te stoppen. De erfenis van Bill Clinton.
quote:
bwahahaha 1. samen met DE bondgenoten?
Als voorbeeld Europa. Landen als het Verenigd Koninkrijk, Italië, Spanje, Polen, Nederland, en Denemarken waren uitgesproken voorstander, terwijl landen als Duitsland, Frankrijk en België fel tegenstander waren. Dus er was wel degelijk spraken van bondgenoten, die de VS steunde in de strijd tegen het kwaad in de wereld.
quote:
Lekkere strijd tegen het terrorisme -Angel-!
Leider voor leider, en lid voor lid, wordt Al-Qaida vervolgd in tientallen landen over de gehele wereld. Van de belangrijkste Al-Qaida leiders en de leiders van de terroristische acties is tweederde ofwel dood of is in bewaring genomen door de VS.

Onder de doden, Khalid Shaykh Muhammad de planner van 9/11 en Muhammad Atef na Bin Laden de tweede belangrijkste man binnen Al-Qaida.


De door de VS bevrijde landen:

Afghanistan: Vier jaar geleden, was de natie van Afghanistan was de thuisbasis van Al-Qaida - en werden de beslissingen genomen door de Taliban, één van de achterwaartsste en brutaalste regimes van moderne geschiedenis. Vandaag, is er een presidentiële verkiezing geweest, de terroristenkampen zijn gesloten en de Afghaanse overheid helpt om de Taliban en de terroristen in de verste gebieden te verjagen.



Irak: Drie jaar geleden, was de heerser van Irak een gezworen vijand van de wereld, was Irak een veilig toevluchtsoord voor terroristen, en werd een groot gedeelte van de bevolking onterrecht vastgehouden in gevangenissen. Saddam Hussein was een bewezen massamoordenaar, die eerder WMD hadgebruikt, en weigerde hiervoor rekenschap af te leggen.



Vergeet tevens niet Libië die door de aanpak van Bush besloten heeft om zijn chemische en nucleaire wapes op te geven.

PRESIDENT GEORGE W. BUSH:
"I want to remind people listening tonight that a plan is not a litany of complaints."

Kortom George Walker Bush de president die een hand wil uitsteken naar de rest van de wereld.



[ Bericht 2% gewijzigd door -Angel- op 13-02-2005 19:34:39 ]
  zondag 13 februari 2005 @ 14:27:46 #47
96190 PJORourke
Beautiful burnout
pi_25072418
quote:
Op zondag 13 februari 2005 14:17 schreef Klonk het volgende:
Als bush een monument verdient dan verdient de Josti band er ook eentje, ongeveer hetzelfde niveau qua IQ al vermoed dat ik dat de triangelspeler van de jostiband nog net wat slimmer is dan bush.
Denk je dat je origineel bent?
What are you going to do to me? You go fuck yourself - I say what I want.
- Oriana Fallaci 1929-2006
  zondag 13 februari 2005 @ 14:31:50 #48
107748 Ayda
also known as Druif
pi_25072484
Ja, denk ik wel.
Green for life!
  zondag 13 februari 2005 @ 14:33:54 #49
66470 Klonk
Koning van Tofania
pi_25072513
quote:
Op zondag 13 februari 2005 14:27 schreef PJORourke het volgende:

[..]

Denk je dat je origineel bent?
en jij denkt dat jij origineel bent met je kneuzenreactie ?

en of ik origineel ben, geen flauw idee, boeit me eigenlijk ook geen flikker, 't is gewoon mijn mening.
Klonk is alleen Klonk als er Klonk op staat
pi_25072550
-Angel-, hoe zit het btw met je kennis over andere presidenten? I mean, als je Bush al een monument wil geven.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')