Ik doe de discussie ook niet mee af van "jullie hebben oogkleppen op", da's een constatering van wederom dat iedereen weer over mij valt om iets wat ik zeg zonder dat er echt gelezen wordt wat er staat (eerste keer was over m'n vrouw, dat niemand weet hoe het zit terwijl ik het echt duidelijk meerdere keren uitgelegd heb) en dus ook inhoudelijk niet op gereageerd wordt. Jullie mogen dan wel beweren dat jullie geen oogkleppen op hebben of die IQ punten gewoon hebben, op hetzelfde moment walsen jullie blindelings over mensen heen die wat kritische kanttekeningen plaatsten of er een andere mening op na houden waar jullie in het geheel weer over vallen. Ik ben niet de eerste waar jullie het bij doen, zijn er meerdere geweest en als iedereen niet de opmerking over de verkeerde teen niet hebben zien aankomen, tja I rest my case zal ik maar zeggen . . .quote:Op zondag 13 februari 2005 21:07 schreef miss_dynastie het volgende:
TC, ten eerste is het heel onwijs makkelijk om een discussie af te doen met ´jullie hebben oogkleppen op en ikke lekker niet´. Dan ben je vrij snel uitgepraat. Ten tweede verwijt je de mensen gebrek aan IQ, wat ik sowieso een zwaktebod vind, maar sta dan ook eens stil bij het gebrek aan EQ dat je zelf hebt. Ik doel dan op de botte en gevoelloze dingen die je soms weet te zeggen (bijvoorbeeld hier, maar ook je opmerking over de vader van rewimo op het speeltuinbankje).
Wordt toch al gedaan sinds dat ik hier ben, daar veranderd weinig in. Ik val niet echt in de doelgroep dus proberen de dames hier je weg te treiteren . . .quote:Op zondag 13 februari 2005 22:51 schreef Reese het volgende:
Beste TC, als jij weigert te lezen wat er gezegd wordt en zelfs insinuaties gaat maken over de intelligentie van de modjes hier zou ik bijna gaan hopen op een flame richting jou waarbij men geen spaan van je heel laat... En dan mag je waarschijnlijk op zoek naar een andere 'blauwe' dan Lois, Karin of BE om je te hulp te komen want volgens mij heb je het goed verbruid. Als ik in hun schoenen zou staan, zou ik geen vinger meer uit steken...
Ja, maar dit is voor mij nu echt iets van ´wat verwacht je nou´. For what it´s worth, ik weet prima hoe het zit met je vrouw, maar buiten het feit dat ik er weinig mee ´kan´, is jouw botte manier van posten (en daar lul je nu weer lekker overheen, zoals gewoonlijk) voor mij oprecht geen reden om medelijden of medeleven te tonen. Als jij je zo gedraagt tegen rewimo (en ja, dat zit me hoog ja, ik ken de spanning en de angst van als je vader op een operatietafel ligt), hoef je dat van mij dus niet te verwachten, klaar. En dat is niet het eerste voorval, maar wel het meest recente.quote:Op zondag 13 februari 2005 23:40 schreef ThunderChild het volgende:
(eerste keer was over m'n vrouw, dat niemand weet hoe het zit terwijl ik het echt duidelijk meerdere keren uitgelegd heb) en dus ook inhoudelijk niet op gereageerd wordt.
Oke, ik doe het niet graag, maar ik geloof toch echt dat ik op de universiteit zit en mijn punten haal omdat ik die iqpunten wel degelijk heb. Mocht je daarover twijfelen, mag je ze wat mij betreft bellen.quote:Jullie mogen dan wel beweren dat jullie geen oogkleppen op hebben of die IQ punten gewoon hebben,
Oprecht geen flauw idee waar je het over hebt. Juist IK ben iemand geweest met veel kritiek op het modbeleid hier. Vaak dwars tegen de mening van mods en veel users in. Ik ben er ook nog, met kritische mening, en ik ben trots op het beleid dat de mods hebben uitgestippeld. En je laatste zin snap ik niet echt, de opmerking over de teen niet zien aankomen... dat misschien wel, want je bent gewoon ontzettend bot, maar leuk issie daarmee niet.quote:Ik ben niet de eerste waar jullie het bij doen, zijn er meerdere geweest en als iedereen niet de opmerking over de verkeerde teen niet hebben zien aankomen, tja I rest my case zal ik maar zeggen . . .
quote:Op maandag 14 februari 2005 00:10 schreef Bar_en_Mar het volgende:
sorry ff heel flauw hoor maaruh Happy valentijn en nu even geen geruzie en gevit op elkaar, het is de dag van de![]()
![]()
Het is nu eenmaal ook een veelgebruikte smiley op FOK! geworden, de uitdrukking van deze smiley kan nu eenmaal op diverse manieren worden uitgelegd.quote:Op maandag 14 februari 2005 08:56 schreef piglet het volgende:
Mag ik even opmerken dat ik het ontzettend jammer vind dat detegenwoordig zo ontzettend vaak als vorm van sarcasme wordt gebruikt. Het gebeurt nu zo vaak dat ik er zelfs nog een raar/naar gevoel bij krijg als iemand hem wel serieus als emo gebruikt
![]()
Erg jammer.
quote:Op maandag 14 februari 2005 09:26 schreef yvonne het volgende:
de discussie is gevoerd,
regels zijn aangepast en nu gaan we eerst een kijken hoe dit werkt,
klaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar.
Dat begrijp ik, en is in principe ook niet zo erg. Maar in het kader van de steken onder water zie ik 'm hier in OUD wel heel vaak opduiken. En dat vind ik jammer, want inmiddels gaan mijn nekharen recht overeind staan als ik 'm zie. Dus ook als hij wel lief bedoeld is.quote:Op maandag 14 februari 2005 09:28 schreef yvonne het volgende:
[..]
Het is nu eenmaal ook een veelgebruikte smiley op FOK! geworden, de uitdrukking van deze smiley kan nu eenmaal op diverse manieren worden uitgelegd.
Misschien is het handig als al die langlopende centrale topics geen 'nummer zoveel' in de TT hebben, maar gewoon de datum van de openingspost? Daar heb je nu niets aan mbt het oude topic dat je zoekt, maar het maakt zoeken in de toekomst wel gemakkelijker.quote:Op donderdag 10 februari 2005 23:45 schreef Luckepuk het volgende:
Is het stom toevallig heel misschien een leuk en grappig en handig idee om in het overzichttopic (die met alle linkjes naar alle voorgaande topics!) de datum achter het topic te zetten van de openingspost? Ik zoek me een beetje de plu naar het topic waar de geboorte van Suus is aangekondigd..![]()
Kort maar krachtig,quote:Op maandag 14 februari 2005 11:09 schreef piglet het volgende:
[..]
Dat begrijp ik, en is in principe ook niet zo erg. Maar in het kader van de steken onder water zie ik 'm hier in OUD wel heel vaak opduiken. En dat vind ik jammer, want inmiddels gaan mijn nekharen recht overeind staan als ik 'm zie. Dus ook als hij wel lief bedoeld is.
Verder wilde ik het alleen maar even kwijt omdat het me dwars zat. Maar misschien ben ik wel de enige met dit probleem, dus dan ga ik gewoon leren er overheen te lezen.
Dit is dus wat ik zie....quote:Op maandag 14 februari 2005 23:52 schreef Brighteyes het volgende:
Ik zie een prachtigesmiley, ik weet niet waar dat aan kan liggen...
Je kan het beste even een topic openen in Feedback en het daar vragen. Ik kan me ook niet herinneren hier eerder iets over gezien te hebben...
Als je met je rechtermuisknop er op klikt en dan afbeelding weergeven, doet hij het dan ook niet? Ik heb dit ook wel eens, maar meestal is het plaatje dan nog niet helemaal weergegeven.quote:Op dinsdag 15 februari 2005 00:04 schreef Luckepuk het volgende:
[..]
Dit is dus wat ik zie....
[afbeelding]
*naar feedback hobbelt*
voor !quote:Op dinsdag 15 februari 2005 22:51 schreef Leah het volgende:
Zou het leuk zijn om een topic te openen over het hebben van een tweede kind? Ik mis dat eigenlijk een beetje, het lijkt nergens echt op zijn plek, en ik loop toch best wel tegen dingen aan, aandacht verdelen ed.
Maar misschien vinden jullie dat het best wel in de bestaande topics kan?
*kuch* De Officiële downtijd fok!baby: Welkom Saskia Janne!!quote:Op donderdag 10 februari 2005 20:54 schreef Brighteyes het volgende:
De aparte felicitatie topics voor verse babietjes worden na 2 dagen (48 uur) gesloten.
Er zullen nog wel meer oude felicitatie-topics open zijn, het lijkt me moeilijk om al die topics na te zoekenquote:Op woensdag 23 februari 2005 07:45 schreef Merisse het volgende:
[..]
*kuch* De Officiële downtijd fok!baby: Welkom Saskia Janne!!
Dit felicitatietopic staat inmiddels een jaar open en zou volgens de regels dicht moeten.
niet persoonlijk bedoeld en ik vind het ook helemaal geen leuke regel (2 dagen = te kort) maar als dit nou eenmaal de nieuwe regels zijn, dan ook gelijke monniken...
Beter verwijder je die NSB achtige opmerkingen, wat een kut mentaliteit zeg. En het dan verpakken in een "ja ik ben het ook niet met de nieuwe regels eens en heb er zelf geen problemen mee, maar..... en dan een (topic van) ander gaan "aangeven".quote:Op woensdag 23 februari 2005 10:06 schreef Brighteyes het volgende:
Zuigopmerkingen verwijderd!
Als je zonodig commentaar moet hebben op iemand doe je dat maar lekker via mail of msn, maar niet hier!
Ik vond die opmerking ook een beetje 'mierenneuken', maar als je volgens de nieuwe regels gaat kijken heeft ze gelijk, en dus ging er een slotje op.quote:Op woensdag 23 februari 2005 12:08 schreef DIGGER het volgende:
Beter verwijder je die NSB achtige opmerkingen, wat een kut mentaliteit zeg. En het dan verpakken in een "ja ik ben het ook niet met de nieuwe regels eens en heb er zelf geen problemen mee, maar..... en dan een (topic van) ander gaan "aangeven".
Oh, nou dan weten we dat ook weerquote:Op woensdag 23 februari 2005 12:12 schreef Brighteyes het volgende:
Ik vond die opmerking ook een beetje 'mierenneuken'
Maar wel even vlug even zeggen dat je een verzoek om je eigen nieuwe regels consequent toe te passen maar 'mierenneuken' vindt....quote:Op woensdag 23 februari 2005 12:12 schreef Brighteyes het volgende:
Ik vond die opmerking ook een beetje 'mierenneuken', maar als je volgens de nieuwe regels gaat kijken heeft ze gelijk, en dus ging er een slotje op.
Nee, juist dus niet muts!quote:Op woensdag 23 februari 2005 12:50 schreef moussy het volgende:
Het nieuwe beleid, "we meten met 2 maten moderatie"
quote:
quote:Op woensdag 23 februari 2005 10:06 schreef Brighteyes het volgende:
Zuigopmerkingen verwijderd!
Als je zonodig commentaar moet hebben op iemand doe je dat maar lekker via mail of msn, maar niet hier!
Sorry, dat bedoelde ik dan weer 'vriendelijk' met eenquote:Op woensdag 23 februari 2005 13:03 schreef moussy het volgende:![]()
Is het dan de "hoe de wind staat, waait mijn jasje moderatie" ?
En mod is een user met wat extra rechten en taken.quote:Op woensdag 23 februari 2005 12:56 schreef Troel het volgende:
Tja, ik kan natuurlijk alleen maar voor mezelf spreken, maar ik dacht dat een modje juist zijn persoonlijk gevoel uit moest schakelen?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |