Je bedoelt mensen als die voormalig lijsttrekker van groen links die Rushdie dood wou zien, of die PvdA er uit Amsterdam die zijn vrouw dumpte in Marokko?quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:10 schreef Mutant01 het volgende:
Wacht eens even, waarom wordt bijv het SUCCES van (met name) Marokkanen in bijv, de politiek niet breed uitgemeten? Hoeveel Nederlandse Chinezen zie jij rappen/ als wethouder/ participeren in de politiek/als caberatier/als tv-presentator? Marokkanen lopen in die zin ver vooruit op de andere allochtone bevolkingsgroepen. Maar daar hoor ik niemand over.
Dat gebeurt toch ook niet met succesvolle Nederlanders in de politiek!quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:10 schreef Mutant01 het volgende:
Wacht eens even, waarom wordt bijv het SUCCES van (met name) Marokkanen in bijv, de politiek niet breed uitgemeten? Hoeveel Nederlandse Chinezen zie jij rappen/ als wethouder/ participeren in de politiek/als caberatier/als tv-presentator? Marokkanen lopen in die zin ver vooruit op de andere allochtone bevolkingsgroepen. Maar daar hoor ik niemand over.
Aboutaleb een succes? Een PvdAer is nooit een succes!quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:10 schreef Mutant01 het volgende:
Wacht eens even, waarom wordt bijv het SUCCES van (met name) Marokkanen in bijv, de politiek niet breed uitgemeten?
Eigenlijk ben jij best zielig...quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:18 schreef accelerator het volgende:
[..]
Aboutaleb een succes? Een PvdAer is nooit een succes!
Nee, klopt, de meeste Chinese criminaliteit is georganiseerd en betreft mensensmokkel, afpersing, illegale gok en geldleen en drugs import (veel minder erg dan straat criminaliteit uiteraard) waar door de politie nauwelijks een vinger achter te krijgen is vanwege het gesloten karakter van de Chinese gemeenschap in Nederland.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:18 schreef Gia het volgende:
Dat gebeurt toch ook niet met succesvolle Nederlanders in de politiek!
Succes hebben en je best ergens voor doen is maar gewoon. Dat Chinezen niet aan politiek doen wil niet zeggen dat het onsuccesvolle mensen zijn.
Wat wel breed uitgemeten wordt is misdaad. Zowel van autochtone en allochtone daders. Daarbij valt op dat het van de kant van de allochtonen meestal de Marokkanen zijn en vrijwel nooit de Chinezen.
Nee dat klopt, Chinezen zijn disproportioneel aanwezig bij de grote criminaliteit zoals drugs, mensenhandel e.d.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:18 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat gebeurt toch ook niet met succesvolle Nederlanders in de politiek!
Succes hebben en je best ergens voor doen is maar gewoon. Dat Chinezen niet aan politiek doen wil niet zeggen dat het onsuccesvolle mensen zijn.
Wat wel breed uitgemeten wordt is misdaad. Zowel van autochtone en allochtone daders. Daarbij valt op dat het van de kant van de allochtonen meestal de Marokkanen zijn en vrijwel nooit de Chinezen.
Euh..om daar 5 minuten naar te kunnen kijken moet er per definitie al niets in je hoofd zitten volgens mijquote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:24 schreef De-oneven-2 het volgende:
Je hoofd leeg maken en kijken.
Alleen kijken. Vijf minuten lang.
Afgezien van de arrogantie te lang en overdreven door te gaan om lokaal te scoren ten koste van Jan Peter Balkenende met een huilieverhaal rond de dood van van Gogh en de blijken van medeleven van Balkenende daarbij juich ik de heldere stellingname van Aboutaleb zeker toe.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:18 schreef accelerator het volgende:
[..]
Aboutaleb een succes? Een PvdAer is nooit een succes!
Dat komt bij Marokkanen ook nog eens voor, naast het straatgeweld.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee dat klopt, Chinezen zijn disproportioneel aanwezig bij de grote criminaliteit zoals drugs, mensenhandel e.d.
Sorry, het lukt niet, ik krijg na 2:43 ernstige braakneigingenquote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:28 schreef De-oneven-2 het volgende:
Het is geen makkelijke opgave, dat geef ik toe.
Maar de sleutel tot inzicht ligt in die 5 minuten opgeborgen.
Nee hoor, wil je je leugens eventjes binnensmonds houden? Marokkanen zitten voor praktisch 90% in de straatcriminaliteit (de kleine criminaliteit dus), geen sprake van grote marokkaanse drugsbaronnen of mensenhandel binnen NL/ witteboordencriminaliteit. Maar goed, ik ga eventjes mee met je spelletje. Het aantal goed geintegreerde Marokkanen die meeparticiperen in de NL samenleving op hoger niveau is ook hoger dan bij Chinezen. Of dat nu Chazia Mourali, Ali B, Aboutaleb of Najib Amhali is. Dit houd het weer in evenwicht.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:34 schreef Gia het volgende:
[..]
Dat komt bij Marokkanen ook nog eens voor, naast het straatgeweld.
Prima.. , het gewenste effect op links islamitische moraalriddersquote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:39 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Sorry, het lukt niet, ik krijg na 2:43 ernstige braakneigingen![]()
Faka Johnny, ik vind jou de manquote:Op donderdag 13 januari 2005 22:27 schreef JohnDope het volgende:
[..]
Als je maar 1 ding heel goed in je oren knoopt. Wanneer Wilders wordt afgemaakt, dan wordt het een zooitje hier in nederland, dus hou je hersens er bij makker
Johnny de ParaMilitair.
quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
... geen sprake van grote marokkaanse drugsbaronnen..
Jij bent echt dom, er zijn ook zoiets als traffickers lieve schat, dat zijn slecht lopers. Spaanse, Franse, Nederlandse drugsbaronnen die importeren. Ff jouw redenatie "het komt uit Marokko, dus dan zal het wel een Marokkaanse drugsbaron zijn"quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:53 schreef Koos Voos het volgende:
[..]
..
[afbeelding]
( partijtjes van zo'n 3500 Kg uit Marokko vind jij niet groot ?)
Hoever de criminele misdaden binnen de Marokkaanse gemeenschap gaan is mij niet bekend. Dus die 90% die jij hier noemt zal ik dan ook geloven. Echter wil ik niet zeggen dat een Chazia Mourali of een Ali B een toonbeeld zijn van Marokkanen op hoger niveau. En misschien willen de Chinezen niet eens in de politiek omdat zij zich wel kunnen vinden in de huidige politieke partijen, en niet zoals nu bekend is geworden, een eigen politieke partij hoeven. Zij willen gewoon in NL wonen, zonder extra rechten of plichten, en hun zaak draaiende houden.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:43 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee hoor, wil je je leugens eventjes binnensmonds houden? Marokkanen zitten voor praktisch 90% in de straatcriminaliteit (de kleine criminaliteit dus), geen sprake van grote marokkaanse drugsbaronnen of mensenhandel binnen NL/ witteboordencriminaliteit. Maar goed, ik ga eventjes mee met je spelletje. Het aantal goed geintegreerde Marokkanen die meeparticiperen in de NL samenleving op hoger niveau is ook hoger dan bij Chinezen. Of dat nu Chazia Mourali, Ali B, Aboutaleb of Najib Amhali is. Dit houd het weer in evenwicht.
Fatima Elatik, Mohammed Rabbae, Aboutaleb, Mohammed el Yaakoubi ?quote:Op vrijdag 14 januari 2005 11:10 schreef Mutant01 het volgende:
Wacht eens even, waarom wordt bijv het SUCCES van (met name) Marokkanen in bijv, de politiek niet breed uitgemeten? Hoeveel Nederlandse Chinezen zie jij rappen/ als wethouder/ participeren in de politiek/als caberatier/als tv-presentator? Marokkanen lopen in die zin ver vooruit op de andere allochtone bevolkingsgroepen. Maar daar hoor ik niemand over.
Natuurlijk zijn ze voor jouw geen toonbeeld, immers als je ze wel als toonbeeld zou beschouwen, zou dat beteken dat je geen argumenten tegen meer hebt. Daarnaast heb ik het nog altijd over Marokkanen die meeparticiperen in de originele Nederlandse partijen (bijvoorbeeld aboutaleb), ik heb dus nergens over de partij gerept die nog moet ontstaan. Ik heb het over nu. Het is een FEIT dat Marokkanen in die zin VEEL beter geintegreerd zijn dan de rest van de allochtone bevolkingsgroepen.quote:Op vrijdag 14 januari 2005 12:00 schreef xFriendx het volgende:
[..]
Hoever de criminele misdaden binnen de Marokkaanse gemeenschap gaan is mij niet bekend. Dus die 90% die jij hier noemt zal ik dan ook geloven. Echter wil ik niet zeggen dat een Chazia Mourali of een Ali B een toonbeeld zijn van Marokkanen op hoger niveau. En misschien willen de Chinezen niet eens in de politiek omdat zij zich wel kunnen vinden in de huidige politieke partijen, en niet zoals nu bekend is geworden, een eigen politieke partij hoeven. Zij willen gewoon in NL wonen, zonder extra rechten of plichten, en hun zaak draaiende houden.
|
|
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |