Laat het denken eens aan verstandige mensen over dan.quote:Op donderdag 13 januari 2005 22:18 schreef FritsVanEgters het volgende:
[..]
En ik maar denken dat dat voor Azië was.
Is dit een grote openluchtsmeerderepersoonlijkhedenstoornis, o Keizer der tieners?quote:Op donderdag 13 januari 2005 23:29 schreef Sidekick het volgende:
[..]
Laat het denken eens aan verstandige mensen over dan.
quote:Op donderdag 13 januari 2005 23:32 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Is dit een grote openluchtsmeerderepersoonlijkhedenstoornis, o Keizer der tieners?
Ow ja in Mighty Python en Jiskefet is het grappig, en als hij het doet niet. Ophef over niets.quote:
quote:Op zaterdag 8 januari 2005 17:33 schreef Johan_de_With het volgende:
Ik beding hierbij wel dat niemand aan mijn avatar komt, zoals Sidekick laatst deed toen ik maar een dagje op vakantie was.
In Jiskefet is het ook niet grappig.quote:Op donderdag 13 januari 2005 23:49 schreef pberends het volgende:
[..]
Ow ja in Mighty Python en Jiskefet is het grappig, en als hij het doet niet. Ophef over niets.
Engelse humor.......quote:Op vrijdag 14 januari 2005 00:05 schreef Johan_de_With het volgende:
INTERVIEWER: (M.P.) Good evening. I have with me in the studio tonight one of Britain's leading skin specialists - Raymond Luxury Yacht.
RAYMOND: (G.C.) That's not my name.
INTERVIEWER: I'm sorry - Raymond Luxury Yach-t.
RAYMOND: No, no, no - it's spelt Raymond Luxury Yach-t, but it's pronounced 'Throatwobbler Mangrove'.
INTERVIEWER: You're a very silly man and I'm not going to interview you.
RAYMOND: Ah, anti-semitism!
INTERVIEWER: Not at all. It's not even a proper nose. (takes it off) It's polystyrene.
RAYMOND: Give me my nose back.
INTERVIEWER: You can collect it at reception. Now go away.
RAYMOND: I want to be on the television.
INTERVIEWER: Well you can't.
quote:Op vrijdag 14 januari 2005 01:00 schreef Sidekick het volgende:
Prins Harry zou eerst een "Free Wilders" armbandje gaan dragen, maar besloot toch maar iets minder controversieels te kiezen.
quote:Op vrijdag 14 januari 2005 03:16 schreef sjun het volgende:
Dat prins Harry blijk geeft goed te hebben opgelet in zijn klassieke opleiding en de oud-engelse fylfot draagt hoeft toch geen enkele reden voor de gemaakte ophef te zijn?
En bedankt proletarierquote:Op donderdag 13 januari 2005 21:43 schreef Harry_Sack het volgende:
Joh, Chewie is jarig.
Ehm, gefeliciteerd ,vette vvd'er
Het Wehrmacht-insigne komt zeker ook uit het Boeddhisme, alsmede de rest van het nazi-kostuum wat hij aan had?quote:Op vrijdag 14 januari 2005 03:16 schreef sjun het volgende:
[..]
[afbeelding]
Wat een ophef om een verkleedfeestje in eigen huis en een jochie dat een vruchtbaarheidsteken of geluksteken om zijn arm heeft
Het woord "swastika" komt van het Sanskrit svastika - "su" betekent "goed," "asti" betekent "zijn," en "ka" als een toevoeging.
Totdat de nazi's een soortgelijk symbool gingen gebruiken was de swastika die laatste drieduizend jaar in diverse culturen gebruikt. Het symbool staat voor: leven, zon, macht, kracht en geluk.
[afbeelding] [afbeelding]
Het symbool is ook veel door Boeddhisten en Hindoes gebruikt. Als Manji presenteert het Dharma, universele harmonie en balans van tegengestelden., Als Omote Manji (linksom) staat het voor liefde en genade. Als Ura Omoje (rechtsom) staat het dan weer voor kracht en intelligentie.
Dat prins Harry blijk geeft goed te hebben opgelet in zijn klassieke opleiding en de oud-engelse fylfot draagt hoeft toch geen enkele reden voor de gemaakte ophef te zijn?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |