dat nieuws was er al een tijdje geloof ik.quote:Op donderdag 6 januari 2005 16:53 schreef methodmich het volgende:
PSV is verbonden aan Necati Ates in de Turkse pers.
quote:Ik hoor anders niet zoveel goede geluiden over deze speler.
Een Turkse jongen op mijn stageplek heeft samen met hem gespeeld bij de Turkse club Altay Izmir (1999 t/m 2001) en was vrij verbaasd dat PSV intersse zou hebben. Volgens hem is het een vrij beperkte speler die vooral voor problemen in de groep zou hebben gezorgd.
Voordat er geluiden komen dat dit weer geen betrouwbare bron zou zijn, de jongen op mijn stageplaats is via Schalke 04 bij Altay Izmir terecht gekomen. Ik heb natuurlijk even nagetrokken of Necati daar ook gespeeld heeft en dat blijkt zo te zijn. Ze zijn daar destijds vertrokken omdat de club de salarissen niet betaalde.
Ik ben eens benieuwd of hij daarom werkelijk zo goed is als sommige mensen hier beweren.
Ik heb het een beetje gehad met al die geruchten op het PSV netwerk. Ik juich pas wanneer PSV een nieuwe speler presenteert compleet met PSV shirt + rugnummerquote:Op donderdag 6 januari 2005 16:53 schreef methodmich het volgende:
PSV is verbonden aan Necati Ates in de Turkse pers.
quote:Op vrijdag 7 januari 2005 16:23 schreef methodmich het volgende:
Addo, Van der Schaaf en Smit krijgen deze week nogmaals van Guus te horen dat ze beter kunnen vertrekken, willen ze nog eens gras ruiken.
quote:Op vrijdag 7 januari 2005 17:09 schreef ASSpirine het volgende:
vanaf vandaag voor CC houders
nu nog met korting, maar max 1 kaart per CC
na volgende week vrijdag kan je met je CC 3 kaarten kopen zonder korting
dan maar in de voortuin bij vd schaaf's huisquote:Op vrijdag 7 januari 2005 16:23 schreef methodmich het volgende:
Addo, Van der Schaaf en Smit krijgen deze week nogmaals van Guus te horen dat ze beter kunnen vertrekken, willen ze nog eens gras ruiken.
quote:Op zaterdag 8 januari 2005 02:38 schreef rubbereend het volgende:
leuk ideetje trouwens vind k zelf, laten we van Hooijdonk halen voor een half jaar of 1,5 jaar. Hij is beter dan Vennegoor, en de ervaring die hij meeneemt is zoo waardevol!
Hou op!quote:Op zaterdag 8 januari 2005 02:38 schreef rubbereend het volgende:
leuk ideetje trouwens vind k zelf, laten we van Hooijdonk halen voor een half jaar of 1,5 jaar. Hij is beter dan Vennegoor, en de ervaring die hij meeneemt is zoo waardevol!
Die krijg je in Nederland meestal als kind al en dan heb je ze nooit meer.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 00:05 schreef Dylan Dog het volgende:
Jefferson Farfán gaat niet mee op trainingskamp. De Peruviaan heeft de.... waterpokken.
Herstel duurt zeker 2 weken, NAC thuis op 22 januari is dus twijfelachtig.
Inderdaad. Op latere leeftijd is het ook gevaarlijker.quote:Op zaterdag 8 januari 2005 16:18 schreef methodmich het volgende:
[..]
Die krijg je in Nederland meestal als kind al en dan heb je ze nooit meer.
Dat is ook zo. Vandaar die 2 weken zeker?quote:Op zaterdag 8 januari 2005 16:30 schreef Dylan Dog het volgende:
[..]
Inderdaad. Op latere leeftijd is het ook gevaarlijker.
iddquote:Op zondag 9 januari 2005 03:10 schreef pascalheister het volgende:
Zit er voor mij niet in helaas, hoorde van appelsientje dat hij ook niet kan/gaat
Gewoon vak X. Uitwedstrijd gaan we met 2 busjes van 9 manquote:Op zondag 9 januari 2005 03:03 schreef rubbereend het volgende:
zijn er trouwens nog andere hier die naar PSV- Monaco gaan?
Ik ga niet. Ik vind de kaartjes belachelijk duur, dus ga ik maar gewoon voor de TV zitten.quote:Op zondag 9 januari 2005 14:45 schreef ASSpirine het volgende:
ik denk wel dat ik ga
heb 4 clubcards kunnen bemachtigen
dus allen met korting
owjah, je kreeg ook een presentje als je gaat, stond op zo'n folder van PSV
wie gaat er ook?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |