Ik ga lekker naar Mexico op vakantie volgende maandquote:Op zondag 2 januari 2005 12:01 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Het derde kalifaat is bijna een feit
[afbeelding]
quote:Volgens de Islam, is het bestaan niet oneindig en zal alles uiteindelijk uitmonden in de Oordeelsdag ('Qiyamah') en het Einde der Tijden
In de aanloop daar naartoe, zullen een aantal gebeurtenissen plaatsvinden ('minor and major signs of Qiyamah'), zoals de wederkomst van Jezus - iets waar ook de Christenen in geloven - om de AntiChrist ('Dajjal') te verslaan in een finale strijd tussen goed en kwaad. 'Dajjal' betekent eigenlijk bedrieger, valsaard. 'Al-Dajjal Al-Massih', is dus de Valse Messias of de Valse Christus. Het is iemand die zich voor Jezus zal uitgeven maar in werkelijkheid zijn grootste vijand zal zijn.
De Antichrist ('Dajjal') zal zelf een goddelijke status opeisen en zal de mensheid verleiden hem massaal te volgen. Jezus zal dan neerdalen in Damascus, en zal de gebeden vervoegen die geleid worden door de Imam Mahdi. Na het verslaan van de AntiChrist, zal Jezus een rijk van broederschap en vrede vestigen voor de hele wereld. Alle mensen van het Boek (Joden, Christenen en Muslims) zullen hem erkennen en hem aanvaarden:
"Er is niemand van de mensen van het boek die niet voor zijn dood in hem zal geloven en op de opstandingsdag zal hij over hen getuige zijn." (Koran 4:159)
G.W. Boesj ?!?quote:De Antichrist ('Dajjal') zal zelf een goddelijke status opeisen en zal de mensheid verleiden hem massaal te volgen.
Hij doet zich iig voor als een Christen....quote:Op zondag 2 januari 2005 12:20 schreef Drugshond het volgende:
G.W. Boesj ?!?
Grappig dat daarmee gelijk het bestaansrecht vd islam overboord gegooid wordt: immers als op die dag alle 'mensen van het boek' hetzelfde gaan geloven dan kan je net zo goed jood/christen blijven.quote:Op zondag 2 januari 2005 12:18 schreef Mutant01 het volgende:
Leuke overeenkomst tussen het Christendom en de Islam:
[..]
Dat kan ja, er is volgens de Koran ook niets mis mee als je een goede Jood of Christen bent.quote:Op zondag 2 januari 2005 12:23 schreef Anton_aus_Den_Haag het volgende:
[..]
Grappig dat daarmee gelijk het bestaansrecht vd islam overboord gegooid wordt: immers als op die dag alle 'mensen van het boek' hetzelfde gaan geloven dan kan je net zo goed jood/christen blijven.
Onzin dan om een nieuwe versie vd zelfde religie op te starten, is het niet?quote:Op zondag 2 januari 2005 12:24 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Dat kan ja, er is volgens de Koran ook niets mis mee als je een goede Jood of Christen bent.![]()
Hij deed zich niet voor als Jezus en hij haatte Christenen niet (tenminste, niet om het feit dat ze Christen waren)quote:Op zondag 2 januari 2005 12:25 schreef Anton_aus_Den_Haag het volgende:
Mohammed voldoet ook aardig aan de beschrijving vd anti-christ.
Nee dat is het niet, gezien het feit dat op tal van andere terreinen de religies wel verschillenquote:Op zondag 2 januari 2005 12:26 schreef Anton_aus_Den_Haag het volgende:
[..]
Onzin dan om een nieuwe versie vd zelfde religie op te starten, is het niet?
Wel als een nieuwe jezus.quote:Op zondag 2 januari 2005 12:26 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Hij deed zich niet voor als Jezus en hij haatte Christenen niet (tenminste, niet om het feit dat ze Christen waren)
Nee hoor, hij deed zich niet voor als Jezus, dat zou overigens onmogelijk zijn. Want dan zouden wij twee profeten genaamd Jezus hebben.quote:Op zondag 2 januari 2005 12:39 schreef Anton_aus_Den_Haag het volgende:
[..]
Wel als een nieuwe jezus.
En de tweede ontkracht je zelf al
Wel als een nieuwe jezus als het ware. Een nieuwe profeet. Hmm, heeft Jezus zelf niet gezegd dat er vele nep-profeten na hem zouden komen? Mohammed, een zeer gewelddadige pedofiele analfabeet voldoet nou niet echt aan de omschrijving die je zou verwachten van een profeet van god.quote:Op zondag 2 januari 2005 12:40 schreef Mutant01 het volgende:
[..]
Nee hoor, hij deed zich niet voor als Jezus, dat zou overigens onmogelijk zijn. Want dan zouden wij twee profeten genaamd Jezus hebben.
Een profeet is in eerste instantie gewoon mens. Kijk, binnen de Islam vervalt het goddelijke "aspect" van de boodschapper op de achtergrond. (Dat is een van de tegenstellingen met het Christendom). Bovendien deed hij zich OOK niet voor als een "nieuwe Jezus", gezien het feit dat ze a) totaal niet op elkaar lijken b) verschillende boodschappen hadden c) andere levensverhalen hebben.quote:Op zondag 2 januari 2005 12:46 schreef Anton_aus_Den_Haag het volgende:
[..]
Wel als een nieuwe jezus als het ware. Een nieuwe profeet. Hmm, heeft Jezus zelf niet gezegd dat er vele nep-profeten na hem zouden komen? Mohammed, een zeer gewelddadige pedofiele analfabeet voldoet nou niet echt aan de omschrijving die je zou verwachten van een profeet van god.
En die status heeft de Curie dan ook nog zelf voor zich opgeeist.quote:Op zondag 2 januari 2005 12:48 schreef Drugshond het volgende:
Zo zie ik de paus als plaatsvervanger voor god ook niet zitten....... door het vaticaan zijn vele miljoenen mensen bewust de dood in gejaagd
hij komt wel leuk arrogant uit de hoek, .. en dan die meneer de Graaff die zich met al die knutselpartijen over het kiesstelsel buigtquote:Op zondag 2 januari 2005 12:53 schreef pberends het volgende:
Wat een moslimhoer die Wiegel.
Gelijk heeft ie. Nuance is alleen weggelegd voor echte mannen!quote:Op zondag 2 januari 2005 12:53 schreef pberends het volgende:
Wat een moslimhoer die Wiegel.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |