Iets anders, deen ik.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 23:46 schreef Monidique het volgende:
Oh ja, en dan nog dat Dene of Deen van Denemarken. Noord, of iets anders?
http://news.bbc.co.uk/1/hi/special_report/1998/kosovo/99748.stmquote:Denmark: Called Dan-mörk in the Sagas. In old Norse mörk means a "forest," and, as forests commonly formed the boundaries of tribes, we obtain such words as mearc in Anglo-Saxon and marca in Old High German, meaning a "marsh land" or "boundary." But marca in Old Saxon means a district, and in Modern Danish mark means a "field," "plain," or "open country." Hence, Denmark probably means the "forest of the Danes," a name parallel to that of Holstein, which also was densely wooded.
Heeft hij dat NASA-karretje schoongemaakt, eigenlijk?quote:Op zondag 2 januari 2005 00:02 schreef Monidique het volgende:
Tvlxd had 'm kennelijk nog op zijn PC staan:
[afbeelding]
Oh?quote:Op zaterdag 1 januari 2005 23:23 schreef Johan_de_With het volgende:
[..]
Volgens mij heb ik les van jou gehad.
quote:Op zaterdag 1 januari 2005 23:38 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
De laatste anti-christ wordt gekenmerkt door een blauwe theedoek op zijn hoofd. En hij komt uit het M-O.
Erdogan, sterf!quote:
Nee, de NAVO heeft verkeerd gehandeld. De Serviers stonden in hun recht.quote:Op zaterdag 1 januari 2005 23:26 schreef DrWolffenstein het volgende:
[..]
Je vergeet gewoon hierbij dat Rusland nog steeds een grotere vijand is dan de moslims en dat Rusland ons daadwerkelijk nog steeds ziet als vijand. Hoewel moslims natuurlijk vervelend zijn, dat zijn ze ook in de ogen van de russen, is Rusland nog nooit over het verlies van de koude oorlog heen gekomen. Tel daarbij op de talloze russiche facisten die onder de vlag van een rassenleer die het niet onder het nationaal socialisme doet een blank europa willen creëren onder russische leiding.
Nee, de NAVO heeft juist gehandeld. Met de moslims rekenen we wel af als de derde anti-christ van nostrodamus Europa probeerd te veroveren vanuit het midden-oosten.
Gadver.quote:Op zondag 2 januari 2005 00:14 schreef Monidique het volgende:
Oh, opties>layout en dan kiezen voor het oude forum!
(c) Sidekick.
Dat was dus het liberalisme. Het is onverschillig, het laat je verrekken maar het pest je niet, terwijl de communisten die pesten de mensen.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |