Heh een post van Plo overdag?quote:Op maandag 3 januari 2005 10:13 schreef ploderus het volgende:
Nou ik moet wel zeggen dat als hij met dit soort bewegingen mee zou doen aan dat nieuwe tv-spelletej 'Zoek de homo' dat hij niet al te lang mee zou doen..![]()
En dat pak verraad ook al wel wat
Ken je trouwens de ringtone king?quote:Op maandag 3 januari 2005 10:23 schreef Rietvaerder het volgende:
...
Over Avatars gesproken namelijk.quote:Op maandag 3 januari 2005 10:26 schreef Rietvaerder het volgende:
?!
Groeipijnquote:
Maar ja, aan de andere kant, altijd beter dan arienood natuurlijkquote:De pijn zit meestal aan beide benen, aan de voorzijde van de bovenbenen, in de kuiten en soms in de lies. Het is een onschuldige aandoening, een warm waterzak op de pijnlijke plek is vaak voldoende.
Hahahaha idd Arienood is iets wat je duidelijk NIET moet krijgen.quote:Op maandag 3 januari 2005 11:06 schreef Rietvaerder het volgende:Ben eigenlijk pas 16 hee
Nee maar had t vroeger ook vaak.... en voelt nu hetzelfde, dus ik denk dat ik nog groei ja
[..]
Maar ja, aan de andere kant, altijd beter dan arienood natuurlijk
Mijn oom is ook nog gegroeid na zijn 20'ste. Ik geloof zelfs iets van 15 centimeter.quote:Op maandag 3 januari 2005 11:00 schreef Makster het volgende:
Je bent bijna 20 toch ?!? En dan nog groeipijnen? Misschien in je pens van de feestdagen maar ga je ons vertellen dat je nog aan het groeien bent
een nieuwe GS kost geloof ik ook al rond de ¤6000,-quote:Op maandag 3 januari 2005 09:39 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Dat heb je bij het kopen via een motorzaak, een prijsklasse lager en ze kunnen de zaak niet draaiende houden.
Een GS-500 moet je voor ¤1.000 wel partikulier kunnen scoren.
Maar daar wil je niet kopen zei je al.
Ik rijd al 10 jaar dus kijk iets anders tegen deze prijzen aan, voor de euro lag het duidelijk lager.
Een GS-500 koste zoals ik al zei ongeveer Hfl 8.000 in 1995, dus slechts ¤ 3.630,00 nieuw.![]()
Dat scheelt wel heel wat jaquote:Op maandag 3 januari 2005 09:39 schreef Patrick281 het volgende:
[..]
Dat heb je bij het kopen via een motorzaak, een prijsklasse lager en ze kunnen de zaak niet draaiende houden.
Een GS-500 moet je voor ¤1.000 wel partikulier kunnen scoren.
Maar daar wil je niet kopen zei je al.
Ik rijd al 10 jaar dus kijk iets anders tegen deze prijzen aan, voor de euro lag het duidelijk lager.
Een GS-500 koste zoals ik al zei ongeveer Hfl 8.000 in 1995, dus slechts ¤ 3.630,00 nieuw.![]()
Dus de inflatie werkt ook door op de materiele waarde van de motor.quote:Op maandag 3 januari 2005 11:31 schreef super_honda het volgende:
Een nieuwe GS kost geloof ik ook al rond de ¤6000,-
Maar wat vind jij als bezitter zelf een redelijk prijs voor die motor?quote:Op maandag 3 januari 2005 11:52 schreef super_honda het volgende:
[...]
quote:Op maandag 3 januari 2005 11:31 schreef super_honda het volgende:
een nieuwe GS kost geloof ik ook al rond de ¤6000,-
Mocht er iets met het blok zijn dan ken ik wel iemand die met het reviseren is van zo'n ding voor weing.quote:Op maandag 3 januari 2005 11:59 schreef super_honda het volgende:
Owja, er staat een Zwarte GS op marktplaats voor het belachelijk lage bedrag van ¤500.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |