Oja? dan luister ik naar de verkeerde radio stations. Ik vond GnR nadat ik "welcome to the jungle" had gehoord een beetje teveel op AC/DC lijkenquote:Op woensdag 29 december 2004 11:51 schreef HeatWave het volgende:
November rain is heel mooi, maar valt in het lijstje, compleet doodgedraaid, net als Enter Sandman, Bohemian Rhapsody summer of 69 etc etc.
Appetite for destruction.
Nu je het zegt... volgens mij had GnR best een grote band kunnen worden met Bon Scottquote:Op woensdag 29 december 2004 11:54 schreef Shark.Bait het volgende:
Oja? dan luister ik naar de verkeerde radio stations. Ik vond GnR nadat ik "welcome to the jungle" had gehoord een beetje teveel op AC/DC lijken
Vergeet niet: ' Total Eclipse of the Heart' en ' Paradise by the dashboard light'.quote:Op woensdag 29 december 2004 11:57 schreef HeatWave het volgende:
* HeatWave heeft het nooit zo op doodgedraaide klassiekers die echt iedereen leuk schijnt te moeten vinden.
Echt, nummers als "relight my fire, it's raining men, I will survive" ik snap niet dat mensen het nog durven draaien.. mijn maag draait zich om na die zeikplaten voor de 900000ste keer te horen... vooral Sky Radio heeft er een handje van...
Tot vrijdag :wquote:Op woensdag 29 december 2004 11:41 schreef Blinky het volgende:
Ik ben er ook weer!
Het echt leuke zijn natuurlijk de duetten die midden in een volle kroeg halve toneelstukjes opleveren. Grease of de al genoemde Paradise by the Dashboardlight zijn daar heel mooie voorbeelden vanquote:Op woensdag 29 december 2004 12:08 schreef Aventura het volgende:
Ja of dat zeikinummer van Grease. Er bestaan nog steeds mensen die hélemaal uit hun pan gaan als ze Grease Lightnin' draaien
Grease van Franki Valli daarentegen, die hoor ik nog steeds heel graag.quote:Op woensdag 29 december 2004 12:08 schreef Aventura het volgende:
Ja of dat zeikinummer van Grease. Er bestaan nog steeds mensen die hélemaal uit hun pan gaan als ze Grease Lightnin' draaien
Is het niet zo dat die met een rock top1000 allertijden bezig zijn ofzo ?quote:Op woensdag 29 december 2004 12:11 schreef cinnamongirl het volgende:
Op City FM draaien ze continu dezelfde nummers:
-Karma van John lennon
-Cocaine van Eric Clapton
-Abacadabra van Steve Miller.
Ik heb erop gelet en het is frappant. Dus ik vermoed idd. dat er een database is met niet zo bijster veel nummers. Of het is zo dat over sommige nummers geen rechten te hoeven worden betaald?
Het zal ook zeker met geld te maken hebben idd. Beetje jammer en dus ook DE reden waarom ik geen radio luister. De reclame vind ik nog niet zo erg, maar ik wil gewoon een BEETJE mijn smaak muziek en afwisseling. De hele dag Disturbed, Incubus, greenday zal ook gaan vervelen.quote:Op woensdag 29 december 2004 12:11 schreef cinnamongirl het volgende:
Op City FM draaien ze continu dezelfde nummers:
-Karma van John lennon
-Cocaine van Eric Clapton
-Abacadabra van Steve Miller.
Ik heb erop gelet en het is frappant. Dus ik vermoed idd. dat er een database is met niet zo bijster veel nummers. Of het is zo dat over sommige nummers geen rechten te hoeven worden betaald?
waarschijnlijk niks, dus reken er maar niet opquote:Op woensdag 29 december 2004 10:48 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Tis pas over dik 2 weken, dus wie weet wat er nog veranderen kan in die tijd.
Het nummer van Alice Cooper of het lange-haar-bandje met onder andere "Every rose has its thorn" ?quote:
take a wild guessquote:Op woensdag 29 december 2004 12:38 schreef PPL het volgende:
[..]
Het nummer van Alice Cooper of het lange-haar-bandje met onder andere "Every rose has its thorn" ?
Omstreeks 13:20 gesignaleerd in de steenstraat: 2 fokkersquote:Op woensdag 29 december 2004 11:46 schreef Shark.Bait het volgende:
Ojee, en ik wilde zo gaan winkelen in Leiden
FF een vermomming aandoen dan
Arrow classic rock heeft daar ook al last vanquote:Op woensdag 29 december 2004 12:11 schreef cinnamongirl het volgende:
Ik heb erop gelet en het is frappant. Dus ik vermoed idd. dat er een database is met niet zo bijster veel nummers. Of het is zo dat over sommige nummers geen rechten te hoeven worden betaald?
Vernam ik nu dat ik jou vrijdag ook een gelukkig nieuwjaar ga zoenen ?quote:
Jep! Het idee van jouw blote knietjes was zo verleidelijk!quote:Op woensdag 29 december 2004 13:46 schreef PPL het volgende:
Vernam ik nu dat ik jou vrijdag ook een gelukkig nieuwjaar ga zoenen ?
quote:Op woensdag 29 december 2004 13:48 schreef HeatWave het volgende:
dat is een beetje vroeg op vrijdag.
Word zekers gezellie.quote:Op woensdag 29 december 2004 13:48 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
Jep! Het idee van jouw blote knietjes was zo verleidelijk!
Lijkt me wel een gezellige bedoening daar!
Ik wil d'r gewoon als eerste bij zijn.quote:Op woensdag 29 december 2004 13:48 schreef HeatWave het volgende:
dat is een beetje vroeg op vrijdag.
* Brighteyes doet een schiedgebedje voor een heldere hemel!quote:Op woensdag 29 december 2004 13:50 schreef PPL het volgende:
[..]
Word zekers gezellie.
Ik zal mijn knieen speciaal voor jou oppoetsen met turtle-wax, zodat ze blinken als een keutel in de maneschijn.
[afbeelding]
wat een raar gezegde eigenlijk...
Zal Mi2 ook wel een goed plan vindenquote:Op woensdag 29 december 2004 13:51 schreef PPL het volgende:
[..]
Ik wil d'r gewoon als eerste bij zijn.
Anders pakken we een goede heldere lampquote:Op woensdag 29 december 2004 14:00 schreef Brighteyes het volgende:
[..]
* Brighteyes doet een schiedgebedje voor een heldere hemel!
Die is niet jaloers.quote:Op woensdag 29 december 2004 14:08 schreef HeatWave het volgende:
[..]
Zal Mi2 ook wel een goed plan vinden.
quote:Op woensdag 29 december 2004 14:11 schreef PPL het volgende:
Die is niet jaloers.
Die weet wat ze voor geweldige kerel ze in huis heeft gehaald en voelt zicht totaal niet bedreigt.
Dat Weet Ik Wel Zeker!quote:Op woensdag 29 december 2004 16:21 schreef PPL het volgende:
Volgens mij wordt het de 15e best gezellig !
Braafquote:Op woensdag 29 december 2004 18:13 schreef Tessje het volgende:
Verdomme, ik ben een dagje puur met onzin bezig en het word opeens leuk
Ik zal vaker wegblijven stelletje *********
Heb ik vandaag al gezegd dat ik je aanbid?quote:Op woensdag 29 december 2004 19:09 schreef nixxx het volgende:
Hmmm klinkt goed hoor schunnige trut![]()
edit en K's choice is ook goed... mesa likesa
Neequote:Op woensdag 29 december 2004 19:21 schreef Tessje het volgende:
[..]
Heb ik vandaag al gezegd dat ik je aanbid?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |