quote:Op donderdag 16 december 2004 12:55 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Ik zie wat grijs met wat wits erin. Dus die van jou doet het ook niet.
Dat is niet gek. Het probleem ligt bij het fok.nl-domein. Alles wat via fok! gelinkt wordt, werkt niet.quote:Op donderdag 16 december 2004 12:56 schreef iamredleader het volgende:
Het gekke is dat als ik het plaatje download dat hij dan wel weer werkt.... snap het niet helemaal. Misschien na het weekend maar weer eens kijken?
Er zijn toch genoeg andere dingen waar je foto's kan uploaden.quote:Op donderdag 16 december 2004 13:06 schreef sungaMsunitraM het volgende:
[afbeelding]
Zou errug jammmer zijn als imageshack Fok! zou bannen....![]()
![]()
Dat is wel zo, maar het is wel erg jammer voor al die vele topics met plaatjes die op imageshack staan gehost... en verder is imageshack gewoon een verschrikkelijk goeie (en snčlle) pictureserver.quote:Op donderdag 16 december 2004 13:08 schreef Troel het volgende:
Er zijn toch genoeg andere dingen waar je foto's kan uploaden.
Vaag. Heb je je browsercache al geleegd?quote:Op donderdag 16 december 2004 13:57 schreef Mork_Van_Ork het volgende:
Ik zie nog steeds ALLE plaatjes in dit topic, ook alle avatars. (Firefox)
Ja, net gedaan. Sowieso waren die plaatjes in dit topic (niet de avatars) nieuw voor mij, dus dat had het niet geweest (Stonden niet in cache).quote:Op donderdag 16 december 2004 14:02 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Vaag. Heb je je browsercache al geleegd?
Dan heb je blijkbaar mazzel. Want ik heb zelf ook Firefox en ik zie gewoon dat grijze vlak met tekst erin.quote:Op donderdag 16 december 2004 15:34 schreef Mork_Van_Ork het volgende:
[..]
Ja, net gedaan. Sowieso waren die plaatjes in dit topic (niet de avatars) nieuw voor mij, dus dat had het niet geweest (Stonden niet in cache).
.
Ik heb ook Firefox maar ik zie wel gewoon de plaatjesquote:Op donderdag 16 december 2004 15:40 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Dan heb je blijkbaar mazzel. Want ik heb zelf ook Firefox en ik zie gewoon dat grijze vlak met tekst erin.
Raar dat Firefox bij mij dan wel die grijze rechthoeken laat zien.quote:Op donderdag 16 december 2004 16:09 schreef Finchy het volgende:
Heeft waarschijnlijk met HTTP referer te maken.
Die staat in Mozilla uit denk ik. Ik probeer hem aan te krijgen om te testen of ik dan ook de plaatjes niet zie. Want nu zie ik ze allemaal wel. Maar ik kan die instelling niet vinden.
In IE zie ik grijze plaatjes. Ik weet niet hoe je in IE de HTTP referer uit kan zetten, als dat al kan.
Nee... en wel 166 views! Of zouden al die views van ons zijn?quote:Op donderdag 16 december 2004 16:10 schreef ultra_ivo het volgende:
Nog geen antwoord van imageshack op de vraag op hun forum.
Dan staat die HTTP referer blijkbaar aan bij jou.quote:Op donderdag 16 december 2004 16:14 schreef ElmarO het volgende:
[..]
Raar dat Firefox bij mij dan wel die grijze rechthoeken laat zien.
Waar staat die referer? Ik zie hem niet staan of kijk ik met m'n neus.quote:Op donderdag 16 december 2004 16:26 schreef P-Style het volgende:
Ik heb niet die referer-zooi ook even uitgezet in Firefox en inderdaad... alle plaatjes van imageshack werken nu! Maargoed. Hiermee is het probleem natuurlijk niet opgelost, behalve bij degene die Firefox gebruiken.
Dan moet je de webdeveloppers-toolbar effe downloaden. En dan onder "Disable" knop.quote:Op donderdag 16 december 2004 16:28 schreef ElmarO het volgende:
Waar staat die referer? Ik zie hem niet staan of kijk ik met m'n neus.
Dank jequote:Op donderdag 16 december 2004 16:32 schreef P-Style het volgende:
[..]
Dan moet je de webdeveloppers-toolbar effe downloaden. En dan onder "Disable" knop.
Helaas.quote:Op donderdag 16 december 2004 16:40 schreef Nukem_all het volgende:
Is het gefixed....Nu werkt m'n topic Wat is dit voor een auto. wel weer.
If ja, dan heeft het mailtje van "wie was het ook al weer"gewerkt. Dank daarvoor.
Met Firefox zie ik hem, maar met IE zie ik hem niet. Dus het zal nog wel niet opgelost zijn.quote:Op donderdag 16 december 2004 16:40 schreef Nukem_all het volgende:
Is het gefixed....Nu werkt m'n topic Wat is dit voor een auto. wel weer.
If ja, dan heeft het mailtje van "wie was het ook al weer"gewerkt. Dank daarvoor.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |